PDA

View Full Version : За контактните лещи!



12-06-2006, 16:43
Здрасти на сички искам да попитам момичетата които носят лещи може и без диоптер само цветни .Начи аз си ги слагам от 2 дена но едното ми ако не издържа се едно имам прашинка в окото и ми се възпали какво трябва да направя, а и ги почиствам добре!

Kaliq
12-06-2006, 17:06
Ами имаше такава тема за цветните лещи,даже аз я бях пуснала,ако се поизровиш малко ще я намериш.... значи има голямо значение какви са ти лещите(цветни или с диоптър),но и при двата случая ако работата е сериозна трябва незабавно да отидеш на очен :!:

ninsy
12-06-2006, 17:08
за да те дере лещата може да си я обърнала наопаки..

Kaliq
12-06-2006, 17:16
тя ако я обърне наопаки въобще няма да може да я сложи и мене отначало ме дразниха,беше търпимо и след време се свиква,но е възможно и да има някакъв проблем с очите щом и се възпаляват.....

ninsy
12-06-2006, 17:17
тя ако я обърне наопаки въобще няма да може да я сложи и мене отначало ме дразниха,беше търпимо и след време се свиква,но е възможно и да има някакъв проблем с очите щом и се възпаляват.....
напротив,аз мойте редовно си ги обръщам,ако ме дере на едната страна,слагам я на другата

Kaliq
12-06-2006, 17:31
незнам за какви лещи говориш,но попринцип цветните лещи даже и да са се обърнали още преди да си ги сложиш кат ги погледнеш и се забелязват че са наопаки

ninsy
12-06-2006, 17:45
незнам за какви лещи говориш,но попринцип цветните лещи даже и да са се обърнали още преди да си ги сложиш кат ги погледнеш и се забелязват че са наопаки
точно за цветни лещи говоря имам 4 вида и който и да обърна все стават,просто на едната драскат.

Kaliq
12-06-2006, 17:48
изглеждат доста странни наопаки явно си ги слагаш без да ги погледнеш внимателно или никога не си ги гледала внимателно....незнам

ninsy
12-06-2006, 17:50
изглеждат доста странни наопаки явно си ги слагаш без да ги погледнеш внимателно или никога не си ги гледала внимателно....незнам
мойте лично са едни и същи и на 2те страни,за твойте незнам :)

Kaliq
12-06-2006, 17:57
ами те на цвят са едни и същи но просто кот се обърнат на опаки и изглеждат малко плоски

ninsy
12-06-2006, 18:02
ами те на цвят са едни и същи но просто кот се обърнат на опаки и изглеждат малко плоски
да наистина едните ми лещи изглеждат по полоски наопаки ма нищо не ми пречи да си ги слагам но другите не са така.може би зависи от това на коя фирма са

Kaliq
12-06-2006, 18:06
да права си,има голямо значение и фирмата :wink: