PDA

View Full Version : странен е



aP0kAlIpSiS
12-06-2006, 16:50
сладурче, мил, добър,умен :) .. Ще питате какъв е проблема тогава? И аз се питам..никога не мога да зная какво си мисли,доста бързо сменя настоенията(понякога).Всич и се чудят как достигнат до него, защото е труден за разбиране и въпреки това ми хареса много.. Не съм една от онези който го харесват само заради външния вид..има нещо в него...на моменти безчувствен,друг път толкова мил и забавен,че искам да му се хвърля на врата..просто е интересен.за мен дори повече от интересен..
искам съвет от вас.. как бихте впечатлили такова момче, как да го накарам да ме възприема като нещо повече приятелка?

PS:съвалявам ,че съм писала толкова несвързано, но наистина е трудно да се опише такъв човек!! ](*,)

ziky
12-06-2006, 16:55
сладурче, мил, добър,умен :) .. Ще питате какъв е проблема тогава? И аз се питам..никога не мога да зная какво си мисли,доста бързо сменя настоенията(понякога).Всич и се чудят как достигнат до него, защото е труден за разбиране и въпреки това ми хареса много.. Не съм една от онези който го харесват само заради външния вид..има нещо в него...на моменти безчувствен,друг път толкова мил и забавен,че искам да му се хвърля на врата..просто е интересен.за мен дори повече от интересен..
искам съвет от вас.. как бихте впечатлили такова момче, как да го накарам да ме възприема като нещо повече приятелка?

PS:съвалявам ,че съм писала толкова несвързано, но наистина е трудно да се опише такъв човек!! ](*,)


Знаеш ли понякога човек е по добре да е странен и загадачен за да бъде по труден за опознаване защото когато някой го еопознае твърде бързо започва да знае къде са му слабите места и един вид може би така се предпазва от това да не е наранен...а за настроенията и аз съм така...ако има повод ми е мн ама мн забавно и весело и съм душата на компанията..като съм нервен съм нервен като ми е сдухано си пускам сдух песни и си духам....
Мисля че няма нужда да го впечатляваш...ако е с тебе и само при мисъллта че сте заедно той трябва и е задължен да те приеме такава каквато си...никог не прави грешката да се правиш на нещо повече...просто бъди себе си и всичко ще дойде от самосебе си...

IlLuSi0nS`
12-06-2006, 16:56
всеки човек е труден за разбиране.. никой не може да разбере и познава напълно другия..

Crafter
12-06-2006, 17:21
Докато е странен ще бъде интересен. Веднъж като му блесне историята няма и да го погледнете.

gerinceto
12-06-2006, 17:48
Докато е странен ще бъде интересен. Веднъж като му блесне историята няма и да го погледнете.saglasna sam s teb

koalka
12-06-2006, 17:53
Странен човек е,но ти можеш просто да се държиш добре с него,да говориш повече,да сте повече време заедно,да му правиш комплименти и той най-вероятно трябва да се досети,че го харесваш.Но вече тука стои въпроса,че той може и да не откликне на чувствата ти.