PDA

View Full Version : Знам,че има хиляди такива теми,но....



Bumble
12-06-2006, 19:01
Гадно ми е,че пак трябва да ви тормозя.Не искам да натоварвам никого с мойте проблеми,но не мога да го задържа в себе си.Писала съм тук във форума за моята история,но миналото не е важно сега,а настоящето. Та така...накратко с въпросното момче бяхме заедно,но не си пасваме. Все пак тъжах няколко месеца,не съм го търсила,но няколко пъти сме излизали в компания.Когато сега той ме потърси пак.Аз знаех,че това ще се случи все някога.Не е за нещо сериозно,аз да си кажа.Защото и аз знам,че заедно не може да бъдем.Различни сме.Но много ме привлича.Та така...потърси ме,излезнахме,спах у тях.Искаше да знае за какво съм отишла- за секс или нещо повече.Аз казах,че за секса.Защото наистина аз съм доволна и от тези отношения.Знам,че това е начинът да го имам и съм доволна.Аз знам,че онази нощ не беше последната.Сигурна съм,че ще има още.Обещала съм си да не го търся-и не го правя.Той го прави от време на време....иначе преди му бях намерила цаката.Можех да го привлека,но в 1 момент реших,че не ми се играят игрички.Сега обаче искам да го побъркам,искам да му завъртя главата отново.Имам тази възможност и съм твърдо решена да го направя.Само че вече не ми хрумват идеи и се чувствам малко несигурна,когато съм в негово присъствие. За това моля,който желае да даде мнение по въпроса.И благодаря за отделеното време :roll:

ziky
12-06-2006, 19:04
Гадно ми е,че пак трябва да ви тормозя.Не искам да натоварвам никого с мойте проблеми,но не мога да го задържа в себе си.Писала съм тук във форума за моята история,но миналото не е важно сега,а настоящето. Та така...накратко с въпросното момче бяхме заедно,но не си пасваме. Все пак тъжах няколко месеца,не съм го търсила,но няколко пъти сме излизали в компания.Когато сега той ме потърси пак.Аз знаех,че това ще се случи все някога.Не е за нещо сериозно,аз да си кажа.Защото и аз знам,че заедно не може да бъдем.Различни сме.Но много ме привлича.Та така...потърси ме,излезнахме,спах у тях.Искаше да знае за какво съм отишла- за секс или нещо повече.Аз казах,че за секса.Защото наистина аз съм доволна и от тези отношения.Знам,че това е начинът да го имам и съм доволна.Аз знам,че онази нощ не беше последната.Сигурна съм,че ще има още.Обещала съм си да не го търся-и не го правя.Той го прави от време на време....иначе преди му бях намерила цаката.Можех да го привлека,но в 1 момент реших,че не ми се играят игрички.Сега обаче искам да го побъркам,искам да му завъртя главата отново.Имам тази възможност и съм твърдо решена да го направя.Само че вече не ми хрумват идеи и се чувствам малко несигурна,когато съм в негово присъствие. За това моля,който желае да даде мнение по въпроса.И благодаря за отделеното време :roll:


Ей тоя секс колко е полезен толко и глупав!Малко глупаво си постъпила но не искам да зимам отношение и не искам да да съдя никой....но мисля че главно май ти незнаеш какво тточно искаш....

Crafter
12-06-2006, 19:07
Нещо не ми е ясно. Искаш да го побъркаш, за да му покажеш, че е нищо или за да си го върнеш?
А, аз си мислех, че на мъжете е присъщо да искат онова, което не могат да притежават.

Bumble
12-06-2006, 19:12
Аз знам какво искам...искам да тича след мен,искам да разбере какво е изгубил! За секса- тъпо или не,няма значение дали някой ще ме осъди...Аз така съм си решила,нали съм си самичка в момента,мога да правя каквото искам с когото искам.А това значи-само с него. Наистина искам да е мой.Това вече е тъпото в случая...че той ми казва постоянно как не съм достатъчно еди ква си,за да го задържа на мястото му...че съм била прекалено добра и такива глупости...а мен това ме дразни,защото мн добре знам,че това не е вярно. Не искам в никакъв случай да му доказвам,че е Нищо,защото той е много даже.Искам го точно заради това...че не мога да го имам ...уж

Crafter
12-06-2006, 19:14
Щом го искаш само, за да покажеш, че можеш да го притежаваш, тогава още доста вода ще изтече преди да бъдеш щастлива с някого.

ziky
12-06-2006, 19:14
Аз знам какво искам...искам да тича след мен,искам да разбере какво е изгубил! За секса- тъпо или не,няма значение дали някой ще ме осъди...Аз така съм си решила,нали съм си самичка в момента,мога да правя каквото искам с когото искам.А това значи-само с него. Наистина искам да е мой.Това вече е тъпото в случая...че той ми казва постоянно как не съм достатъчно еди ква си,за да го задържа на мястото му...че съм била прекалено добра и такива глупости...а мен това ме дразни,защото мн добре знам,че това не е вярно. Не искам в никакъв случай да му доказвам,че е Нищо,защото той е много даже.Искам го точно заради това...че не мога да го имам ...уж


Според мен са различия в отношенията без които неможе....идеална връзка няма....

Bumble
12-06-2006, 19:22
Напротив...аз съм била щастлива.Но той е нещо,с което не съм се сблъсквала преди.Сигурно ви изглежда жалко...все едно съм удавник за сламка.Но аз просто го искам,искам да тича след мен... :cry: Другата ми надежда е той,чрез тези наши малки "срещи" да ме разочарова с нещо,да ме накара да не го желая толкова. Но....кой знае как ще се развият нещата,само се моля да не стане по-задълбочено от моя страна,ако има на къде повече.

12-06-2006, 20:13
ku*viiiiiiii vurnete mi parite az 6te vi vurna ibaneto ...

Barbie
12-07-2006, 12:15
Мацка, играеш си с огъня. Забрави ги тия игрички - ти ще се влюбваш все повече и повече...а той ще свикне с мисълта, че си момичето за секс. Моят съвет - внимавай. Начина да го накараш да види какво е загубил не е от време на време да ходиш у тях за секс... Има шанс да разбере, че му липсваш чак когато истински излезеш от живота му...
Много добре разбирам какво означава болезнено да искаш определен човек да е до теб, но не мисля, че ще го постигнеш с игрички и сложни планове...
и все пак, успех ти желая...

gerinceto
12-07-2006, 12:20
Щом го искаш само, за да покажеш, че можеш да го притежаваш, тогава още доста вода ще изтече преди да бъдеш щастлива с някого.
az sa6to sam na tova mnenie

tanita_g
12-10-2006, 11:28
Според мене си наранена преди от друг и сега му го връщаш,но не знаеш,че по този начин не връщаш на него,знаеш ли,че в един момент ти ще хлътнеш,а не той и тогава може да те остави и ще бъдеш два пъти наранена,помисли си дали си струва да продължиш да му връщаш или още докато не е късно да се махнеш от него!!!

BeBcHeTo
12-10-2006, 12:54
Щом го искаш само, за да покажеш, че можеш да го притежаваш, тогава още доста вода ще изтече преди да бъдеш щастлива с някого.
az sa6to sam na tova mnenie
и аз