PDA

View Full Version : aaaaaaa



chalgarkata
12-06-2006, 19:05
abe q ne se pravete!4algata e nai xubavata muzika!nikoi ne moje da otre4e! ne gi li gledate po ulicata metalite kak se obli4at kak se darjat, i t.n ! Pak i pove4eto metali se drusat !! qqqq kfo vi stava nZ ama 4algata e ne6tu mnogo xubavo ! super muzika ! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

rusalkata_
12-06-2006, 19:14
:lol: yeah,right :lol:

KpuCuTo0o
12-06-2006, 19:26
nikoi ne moje da otre4e! Naprotiv az moga... Ne otricham, che predi dosta godini sym slushala takava music ama... veche tolkova sym se otvratila ot tazi muzika.. tolkova mi ide da povryshtam kato gi gledam mladite momicheta po diskotekite kacheni na masite i sys butilki vodka v ryka... Kak se kylchat na tazi grozna muzika pylna sys vsichko nai pokvareno i gnusno... Veche tolkova propadnaha tolkova slqzoha nadolu po stylbihkata otkakto teq pevachki pochnaha da izlizat goli po televiziite i peqt za nqkvi.. abe nz i az veche za kvo... Tolkova mnogo se otchaqh ot toq svqt sys vichkata prostotiq ama... To nali nqkoi beshe kazal: "Prostotiqta hodi po horata a ne po jivotnite" ili neshto takova...

youuu
12-06-2006, 19:32
abe q ne se pravete!4algata e nai xubavata muzika!nikoi ne moje da otre4e! ne gi li gledate po ulicata metalite kak se obli4at kak se darjat, i t.n ! Pak i pove4eto metali se drusat !! qqqq kfo vi stava nZ ama 4algata e ne6tu mnogo xubavo ! super muzika ! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:



](*,) :smt017 =; Speak To The Hand!!!!

RoyTheReaper
12-06-2006, 19:40
провокация.

machoka
12-07-2006, 13:45
Сама си противоречиш.

т. 11