PDA

View Full Version : Страничен ефект от нещо или болестно състояние.Нека разберем



Просто въпрос
12-06-2006, 20:00
Поразрових се, и намерих това : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=66259 . Което някаде отчасти описва моя проблем. Снощи посреднощ станах да ходя до тоалетната, и като си свърших кото има да върша тама :-) забелязах няколко червени пъпчици на главичката на пениса. Не ме боли, не ме сърби (или май ме сърби ама май е от внушение :) ). Пия оспен 100, че нещо не съм добре с белите дробове. Прочетох и другите теми с болестите и не намерих подобни симпотми за някоя болест. Просто се появиха някакви червени пъпчици. Нито ме боли нито парене при уриниране нито нищо. От почти 2 седмици го пия тоя антибиотик, даже и спрях цигарите заради болките в гърдите. Не съм имал контакт с жена от близо, някаде август месец беше. Имам предвид нито целувка нито секс. Бах ли го от какво е, някой да има някакви идеи :-) преди да се замъкна към GP-то :?

batkodoki
12-06-2006, 20:18
години?
и за каква диагноза пиеш оспена?

Просто въпрос
12-06-2006, 20:27
Години 19.

Гнойна ангина остър катар на горните дихателни пътища (ако помня правилно) 8)

batkodoki
12-06-2006, 21:12
за неусложнен ОКГДП 14дни=ДВЕ СЕДМИЦИ на Оспен е повече от много!
оспена си е вид пеницилин - феноксиметилпеницилин, има предимството, че може се взема пер ос, но си запазва реактивността на пеницилина.
ако ОПЛ ти е жена - не се учудвам, че е решила, че това средство е най-доброто за теб. на моите студенти съм забранил да го правят на МЛАДИ МОМЧЕТА точно заради този тип ефеки по пишките им, които винаги остават скрити от нас!

реакция на Оспена е! запомни го и в бъдеще го споделяй с лекаря при евентуално лечение.
купи си и изпий опаковка витамин Б-комплекс или Невробекс/което е по-евтино/ или бирена мая ако имаш под ръка. за още 2 седмици би трябвало да отшуми. ако има проблем - пиши пак.

12-06-2006, 21:43
Бирата от мен. Имам Б комплекс под ръка :-) в домашната аптечка. И да, личната е жена, опс.. да не обиждаме жените все пак :-)

12-07-2006, 22:43
и на мене след антибиотика оспамокс ми се появиха такива работи да ... майка му и така и не разбрах какво е всъщност, уж пиех и витамин Б ... дано не е било опасно :П

12-07-2006, 22:44
със гноина ангина и аз ама 7 дни го пих..

12-11-2006, 13:25
оф абе минава споко преди 2 седмици имах същият проблем.После ще ти е като нов! :)