PDA

View Full Version : обрязване



12-06-2006, 23:19
Здравейте, интересува ме след колко време след обрязване ще мога да правя секс?

DjBaloon
12-07-2006, 18:28
mi kogato spre da te boli,tzz

Taralej
01-15-2007, 14:36
Имам следното питане във връзка с обрязването.

Обрязаха ме преди малко повече от месец.
Интересува ме за колко време ще стане пълното възстановяване, колко време отива? Доктора каза 2 седмици, но е имал предвид явно падането на конците, зарастването на откритата рана и що-годе намаляването на чувствителността на галвичката.

Проблемът преди обрязването ми беше, че не можех да заголя главичката при еректирал член.
Сега, след като съм обрязан, при ерекция пак имам опъване на кожата в основата на главичката - там, където е зашита кожата.

Интересува ме дали и други са имали този проблем след обрязване и дали с времето се оправя?

Благодаря предварително.

П.П. До Модератора:
Сметнах тази тема за най-удачна, защото в другата голямата [1] се разискват основно проблеми преди обрязването, фимоза и т.н.

[1] http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=34746

DrSmurph
01-15-2007, 20:26
Normalno e da te 'opuva' tam kadeto e zashita koji4kata. Vse pak e skoroshna rana i saedinitelnata tukat vse oshte ne se e vazstanovila napalno. Problema bi triabvalo da izchezne do 2-3 sedmici ...Ima razbira se i vazmopjnost neshto da ne e napraveno kakto triabva no tova e shans 1:1000. Kakto razbiram ti si 100% obriazan?!

Taralej
01-15-2007, 21:30
Предполагам 100% бих го нарекъл. Никаква кожа нямам по главичката. Кожата е срязана, подгъната и зашита под главичката.
Все още е обемна от това подгъване, но предполагам и то с времето ще изчезне и ще стане гладка кожа. Или поне се надявам да стане така!

Искрено се надявам това опъване да изчезне, защото сега общо взето работата е както преди обрязването.
При ерекция се опъва кожата в основата на главичката, боли и не може да еректира до край...