PDA

View Full Version : AmfEtI



smack_that{}
12-07-2006, 07:46
здравейте искав да ви питам за амфетите кой е взимал как се взимат шмъркат ли се или ......... и мн ли са вредни има ли вероятност от пристрастяване плс кажете ми мирси предварително

m1m0ZzA
12-07-2006, 08:12
Emi bratov4edka mi vzima ot avgust mesec..vsqka sedmica petuk ili subota. Tq mi kaza 4e se 6murkat kakto ti kazva6. Moje6 da se pristrasti6 razbira se, po dobre ne po4vai...Moje efekta da e mn gotin kogato gi vzima6 no posle stava naistina opasno. Tq mi kaza su6to 4e efekta e za 12 4asa..posle trqbva da qde6 vednaga..a i be6e pripadala v u4ili6te taka 4e nedei da vzima6 po dobre!!!

smack_that{}
12-07-2006, 08:23
ujas na4i e po opasno otkolkoto si misleh

12-07-2006, 08:44
efekta ne trae 12 4asa zashtoto nemoje da vzemesh 1 liniq amfet i 12 4asa da ne te pusni,apuk tova 4e trqbva da qde sled efekta ne e zaduljitelno,a tova 4e e pripadnala qvno e imala po visoko kruvno i kogato i gi e vzela oshte pove4e i se e poka4ilo i zatova e stanalo taka ,zashtoto amfetite vdigat telesnata temperatura sledovatelno i kryvnoto nalqgane.Mojesh da se pristrastish edinstveno ako vseki den vzimash,ina4e ot vednuj v sedmicata nishto nemoje da ti stane osobeno ako si go vzel kato si na disko.

ninsy
12-07-2006, 08:49
efekta ne trae 12 4asa zashtoto nemoje da vzemesh 1 liniq amfet i 12 4asa da ne te pusni,apuk tova 4e trqbva da qde sled efekta ne e zaduljitelno,a tova 4e e pripadnala qvno e imala po visoko kruvno i kogato i gi e vzela oshte pove4e i se e poka4ilo i zatova e stanalo taka ,zashtoto amfetite vdigat telesnata temperatura sledovatelno i kryvnoto nalqgane.Mojesh da se pristrastish edinstveno ako vseki den vzimash,ina4e ot vednuj v sedmicata nishto nemoje da ti stane osobeno ako si go vzel kato si na disko.
можеш да си се престрастиш,дори да ги зимаш 1 път в седмицата

smack_that{}
12-07-2006, 09:08
e ako probvam smao 1 i posle ne zimam ne mog da se pristrastq nali

one_more_minute
12-07-2006, 09:15
Пълни боклуци, няма смисъл да си давваш парите за глупости..

smack_that{}
12-07-2006, 09:18
6to be kazvat 4e bilo mn qko ma me e strah da probvam da ne zem emi haresa

Bounty`Killer
12-07-2006, 09:20
............. тапо поколение е нащо!

IlLuSi0nS`
12-07-2006, 10:08
амфетите.. в началото е хубаво.. дига те.. яко ти е.. имаш енергия.. еуфория.. намираш удоволствие във всичко което правиш.. влизаш във филма и виждаш света различно.. харесва ти и искаш пак да се почувстваш така.. първо е само на един купон.. после си казваш айде пак ще си направя кефа.. зарибявате защото чувството за освободеност те кара да се чувстваш щастлив.. и неусетно почваш все по-често и по-често и се самозалъгваш че може да спреш когато поискаш.. всеки път си казваш само тоя път и после спирам.. но когато на другия ден ти е адския шит и се чувстваш като парцал пак удряш линията за да се оправиш и да се дигнеш.. и така неусетно става сложно.. единствено това те прави щастлив и свободен, дава ти смисъл.. да усешането е невероятно.. но..

hamilcar
12-07-2006, 11:03
От амфетите не спиш, не ядеш ... като те пуснат се здухваш, няма смисъл от тях. По-добре вземи бонбон, а най-добре Кока. И все пак наркотиците не са оферта.

extazygirl
12-07-2006, 20:39
v prodaljenie na pove4e ot polovin godina adski mn se bqh zaribila s teq afeti.Vzimah nai-malko 2pati v sedmica!Tova e narkotika koito nai-mnogo te sasipva fizi4eski i psihi4eski(ne vklu4vam heroina).kato se na6murka6 s amfeti i ima6 4uvstvoto 4e si na sedmoto nebe,v absolutna euforiq si...no...na sledva6tiq den prosto NQMA TAKAVA DEPRESIQ,ne moje6 da qde6,ne moje6 da spi6 gadno ti e bez daje da znae6 za6to,prosto ti e gadno bez pri4ina,4uvstva6 se izceden otvsqkade...abe gadna rabota...NEDEITE DA VZIMATE AMFETI MN SA VREDDNI!!a ako vzeme6 vednaj haresa li ti povqrvai mi 6te vzeme6 i vtori i treti....!!!nai-dobre ako 6te vzima6 ne6to da e koka!TQ DAJE TI SAZDAVA 100pati po-golqma euforiq ot gadnite amfeti i te kara da se 4uvstva6 mn po-qko!!!no 4estno da vi kaja...narkotika si e stra6na zaribqvka..po dobre ne pravete tazi gre6ka i vie :!: :!: :!:

WwanAdoO
12-07-2006, 20:41
Da, 6murkat se, ma moje6 i prez ustata ama vkusut im e nqkuv gor4iv takuv... men sa mi mnou gadni na vkus. Xexe i samo kato probva6 nqma da se pristrasti6 ama po4ti sus sigurnost tolkova 6te ti haresa 4e 6te iska6 pak. 6te useti6 kolko e qko, trupkite, energiqta...6te si kaje6 edin put v meseca, posle dva puti, posle edin put na sedmica i posle ve4e 6te si pravi6 seki den linii i to vse pove4e i pove4e. 6te si kazva6 teq kato svur6at nqma pove4e da si vzimam i nqma pove4e da 6murkam... I minava malko vreme i si vika6 aide samo dnes puk posle pak nqma da tupam i posle 6te si kaje6 aide i utre aide i drugiden puk posle 6te spra... da, posle, a koga 6te e tva posle... Prosto e tolkova qko vsi4ko da ti e interesno, 4e nqma drugo takova 4uvstvo. Xexe malko povtarqm dumite na Illusion ma si e to4no taka. Da moje6 da govori6 bez da spira6, da misli6 pove4e ot vsqkoga, da zapomnq6 pove4e ot vsqkoga i vremeto da minava po-burzo ot vsqkoga. A kato te pusnat si skapan, sus presuhnala usta ili nqkoq druga pupka dosta 4esto. Znae6 4e hi4 ne e na dobre da ne qde6 tolkova dulgo vreme, ama kato pomisli6 da hapne6 prosto ti se ot6tqva. Ta tolkova ti e nqkvo bezinteresno i skapano i gadno 4e misli6 samo kak da vurne6 silata i neveroqtniq interes i pak 4ertae6 i posle vsi4ko se povtarq. Drusa6, qko ti e, spi6, a kato stane6 iska6 pak... po edno vreme se use6ta6 4e kato ne si nadrusan burza6 vuzmojno po-skoro da na4ertae6... posle zabelqzva6 4e si pootslabnal, 4e si dava6 vsi4kite pari za amfeta... abe ne mi se pi6e pove4e 6tot se povtarqm.
Hehe tva e samata istina, amfetite kolkoto sa qki tolkova i sa gadni... Ne probvaite [-(

panterata
12-08-2006, 00:30
можеш да се пристрастиш.. по хубаво не започвай.. става ти яко но е мн вредно.. смъркат се дам..

BAD_GIRL_
12-08-2006, 08:02
:lol: :lol: :lol: Ei mno qsno 4e se shmurkat we as sam si zimala mno puti i se oshte ne sam se pristrastila kum tqx i ne mislq da se..ne sa vredni moga da ti kaja 4e ot amfetkite se otslabva mno ... :wink:

one_more_minute
12-08-2006, 09:06
:lol: :lol: :lol: Ei mno qsno 4e se shmurkat we as sam si zimala mno puti i se oshte ne sam se pristrastila kum tqx i ne mislq da se..ne sa vredni moga da ti kaja 4e ot amfetkite se otslabva mno ... :wink:
Ххахахаххахаххахаххахахха ха

Tokio_Hotelkata
12-08-2006, 09:50
............. тапо поколение е нащо!

mnogo daje ](*,)

extazygirl
12-08-2006, 09:59
:lol: :lol: :lol: Ei mno qsno 4e se shmurkat we as sam si zimala mno puti i se oshte ne sam se pristrastila kum tqx i ne mislq da se..ne sa vredni moga da ti kaja 4e ot amfetkite se otslabva mno ... :wink:
Ххахахаххахаххахаххахахха ха

lelee kolko si glupava :!: kak moje spored teb amfetite da ne sa vredni :?: :!: slez na zemqta malko :!: dai visi4ki da po4neme da se bockame to spored teb sigurno i tva ne e vredno :!: ne ti li teji malko na savesta taka kato govori6 4e ne sa vredni nqkvi hora da ti povqrvat i da po4nat i te s teq bokluci amfetite :!: nz dali vaob6te znae6 kakvo predstavlqvat 6tom misli6 4e ne vredqt,to ina4e normalen 4ovek koito pone malko ima informaciq za tezi ne6ta edva li bi govoril taka :!: :!:

PaSsioN_GiRL
12-08-2006, 12:34
Ммм праиш си една магистралка и дааи :lol: ама според мене по добре екстази по безвредни са ,а осещането е същото даже по яко :wink:

12-09-2006, 18:25
Ммм праиш си една магистралка и дааи :lol: ама според мене по добре екстази по безвредни са ,а осещането е същото даже по яко :wink:
hahah nqkoi "opiten" priqtel v tazi sfera ti e iskaral posta ,ti lud/a li si extazyto e mnogo po opasno ako trqbva da stava vupros za jivota ti zashtoto ot nego dotolkova ti se vdiga temperaturata i ako si na party mojesh da pregreish ot izmoritelnite tanci s 4asove koito sa i ako ne piish neshto postoqnno ili ako napraish greshkata da piish alkohol kogato si vzel hap i mojesh daje i svruhdoza da napraish .Mnogo si zapoznat!!!

Gabichkata
12-10-2006, 00:47
shto pa da ne napoime gabite ?

BraInLesS_f
12-10-2006, 07:51
АМФЕТИ СЪКС!!!

overlap
12-11-2006, 09:51
X-a e po opasen ot Amfet-a , obache ako ne se zloypotrebiava amfetkite sa si vredni !
Predpolagam znaete , che navremeto (predi 20-40 godini) sa izpisvani za otslabvane , pri goliami dozi se polychavat i halycinacii .
Sashto taka ne mislia , che ima niakakvo pole za sravnenie m/y X i Amf tyi kato efekta pri tiah e korenno razlichen . Dokato pri ecstasy-to efekta eyforia , izostriane na setivata i goliam priliv na energia to pri amfetkite eyforia i izostriane na setivata napraktika NE SYSHTESTVYVA ! [-X
Tyk si govorim za Neveroiatno mnogo energia , lipsa na vsiakakva bolka , lipsa na glad , jajda , strah i tn ...
Sigyrno ste chyvali , che prez 2rata svetovna voina jyltite kopeleta(iaponcite) sa si drysali pilotite s amfeti , syshto taka e bil izvesten i v evropa . Syshto taka amerikanskite voiinci prez Vietnamskata voina sa se rendeli s amfeti i lsd...
Edna ot glavnite prichini amfetkite da davat tolkoz energia e Efedrina ,koiato do predi godini se prodavashe svobodno v aptekite :mrgreen:
Kolkoto do pripadacite i tem podobnite tova sa pylni glyposti . Ili nai-veroiatno e vzela niakakyv totalen shlt !
Kogato predi 5-6 razbrah za amfetite te biaha chisti ! Sega gi primesvat sys vsiakakvi boklyci . Daje edno priatelche mi kaza kak v niakoi slagali herca 100% viarno
V povecheto slychai dyrjat kym 5-6-7 MAX chasa

ps. Samo da dopylnia - Niama nito fizichesko , nito psihichesko pristrastiavane kym X i Amfetkite
Chestito

overlap
12-11-2006, 10:18
X-a e po opasen ot Amfet-a , obache ako ne se zloypotrebiava amfetkite sa si vredni !
Predpolagam znaete , che navremeto (predi 20-40 godini) sa izpisvani za otslabvane , pri goliami dozi se polychavat i halycinacii .
Sashto taka ne mislia , che ima niakakvo pole za sravnenie m/y X i Amf tyi kato efekta pri tiah e korenno razlichen . Dokato pri ecstasy-to efekta eyforia , izostriane na setivata i goliam priliv na energia to pri amfetkite eyforia i izostriane na setivata napraktika NE SYSHTESTVYVA ! [-X
Tyk si govorim za Neveroiatno mnogo energia , lipsa na vsiakakva bolka , lipsa na glad , jajda , strah i tn ...
Sigyrno ste chyvali , che prez 2rata svetovna voina jyltite kopeleta(iaponcite) sa si drysali pilotite s amfeti , syshto taka e bil izvesten i v evropa . Syshto taka amerikanskite voiinci prez Vietnamskata voina sa se rendeli s amfeti i lsd...
Edna ot glavnite prichini amfetkite da davat tolkoz energia e Efedrina ,koiato do predi godini se prodavashe svobodno v aptekite :mrgreen:
Kolkoto do pripadacite i tem podobnite tova sa pylni glyposti . Ili nai-veroiatno e vzela niakakyv totalen shlt !
Kogato predi 5-6 razbrah za amfetite te biaha chisti ! Sega gi primesvat sys vsiakakvi boklyci . Daje edno priatelche mi kaza kak v niakoi slagali herca 100% viarno
V povecheto slychai dyrjat kym 5-6-7 MAX chasa

ps. Samo da dopylnia - Niama nito fizichesko , nito psihichesko pristrastiavane kym X i Amfetkite
Chestito

easy
12-11-2006, 19:27
Mnogo ot vas sigurnu ne znaqt che,predi vreme amfetamina se e proizvejdal vuv "Farmahim"-v Dupnica,napulnu legalno i zakonno.Bil e tabletiran,daje po edno vreme zaedno sus aspirina.Sega veche gi pravqt v razliclichni nezakonni laboratorii,mazeta,obori i za tova izlizat v nasipno sustoqnie.Amfetamina se sintezira ot efedrina.V momenta v Shatite i nqkoi drugi strani ima takova sudurjanie v siropite za kashlica,estestveno samo sreshtu lekarsko predpisanie se otpuska,kaktu i da e,prosto iskah da spodelq tova neshto s vas.

papz
12-11-2006, 19:48
Ako nqma zakakvo da si davash parite tova e edin mnou dobur variant ;) ama ako si re6il da drusash samo 1 put po dobre drusni s KOKA ;) ae i vnimavai da ne ti stane navik shtoto staa shitt

hamilcar
12-11-2006, 22:05
Вие може да си се надлъгвате колкото искате, но всичко е вредно в големи количества. Донякъде съм съгласен с мнението на BAD_GIRL_

За мен няма вредни неща има вредни количества.

|usHer_yeah|
12-12-2006, 12:48
абе хора вие нормални ли сте ???? бил съм много пъти в компания къдео пред мен са шмъркали и кчфо ли още не и не ми харесва резултата после с тази част от поколението което използва тея Боклуци . По всичко личи че нее хубаво така че няма смисал да се тровите.

britney_04
12-12-2006, 21:21
V dneshno vreme vsi4ko vredi na 4oveka,pone tezi raboti te karat da se 4uvstvash super dokato ti vredat,apuk kolko drygi neshta koito sushto vredat na organizma i to ne malko ne te karat da se 4uvstvash taka,nesym li donqkade prava kato se zamislite?

12-13-2006, 13:37
офф ама и вие сте едни.. НЕ е задължително да се пристрастиш.. както и са глупости това, че след като ти е гадно нба следващия ден и взимаш пак, за да се оправиш.. За първи път шмърих амфет през май месец и от тогава си взимам, но отвреме навреме.. само за дискотека или някой по - луд купон. И не съм се пристрастила.. Вяно е, че е гадно на следващия ден, но просто го чакам да мине или го проспивам и после всичко е окей.. Вие каквоо тръгнахте вече да я убеждавате, че не трябваа.. Ами да си пробва щом иска.. Никой не е казал, че ще се пристрасти..

one_more_minute
12-13-2006, 15:27
V dneshno vreme vsi4ko vredi na 4oveka,pone tezi raboti te karat da se 4uvstvash super dokato ti vredat,apuk kolko drygi neshta koito sushto vredat na organizma i to ne malko ne te karat da se 4uvstvash taka,nesym li donqkade prava kato se zamislite?
Не.
Вярно е, има много други неща, които вредят. Това не значи, че трябва умишлено да си прецакваш организма.
Доста са нещата, които ме карат да се чувствам супер, и сред тях не са наркотиците..

Qeenofroses
12-16-2006, 08:39
Ефектът на амфетамините върху психиката е свързан с тяхното влияние върху серотониновите и най-вече катехоламинови синапси. Амфетамините увеличават отделянето на невромедиатори и едновременно инхибират обратното им транспортиране в клетките. Резултат от това е силно увеличеното количество на серотонин, норадреналин и допамин, което води до възбуда и еуфория.
В цитирания учебник на Гудман и Джилман за амфетамина е казано: "Главните резултати от оралната доза... са следните: бодрост, живост и намалено чувство за умора; приповдигнато настроение. повишена инициативност, увереност и способност за концентриране; често възбуда и еуфория; увеличена моторна и речева активност... Подобряват се физическите способности, например при спортисти. Тези ефекти не са неизменни и могат да бъдат обратни при свръхдоза или продължителна употреба." Ако се сравни този пасаж с описанието на ефекта на кокаина, се вижда, че разликата е трудно уловима. Същественото отличие е повишената продължителност на амфетаминовото действие - обикновено около 6 часа. Повече или по-малко това описание се отнася и за повечето от природните и синтетичните амфетамини; най-силен е стимулиращият ефект на амфетамина и метамфетамина, а най-слаб - на ефедрина и синтетичните анорексигени. Любопитно е, че амфетаминът действува успокоително на твърде буйните и нервни деца - но не възрастни; подобен бе и ефектът му върху една позната на автора котка. Амфетамините, макар и по-рядко, се пушат или се вземат венозно, при което продължителното действие и ниската им цена ги правят по-опасни от кокаина. При венозно въвеждане на преден план излиза еуфорията; сравняват я с оргазъм, а някои мъже даже имат спонтанна еякулация. Д-р Джон Крамер, изследвал този проблем, пише: "Ефектът се отличава от ефекта на оралните амфетамини не само количествено, но и качествено... дози от 20 до 40 mg. на инжекция се вземат по един път на ден или два. Дни или седмици могат да минат между инжекциите. Постепенно... дозите се увеличават, а инжекциите зачестяват... След няколко месеца се достига до типичната схема: човекът (наричан вече speed freak) си инжектира дрога няколко пъти на ден, всеки път по няколкостотин mg и остава буден постоянно за 3 до 6 дни, ставайки все по-напрегнат, треперещ и параноичен... Вземането се прекъсва само от пропадания в много дълбок сън, който продължава един или два дни. След събуждането инжекциите отново започват. Периодите на продължителна будност могат да бъдат удължени до седмици, ако човек успее да поспи поне по час на ден... Подтискането на апетита може да бъде толкова силно, че човек да се затруднява от самия акт на преглъщането." Почти неизбежният край на пушенето и венозните инжекции е психоза, много сходна с кокаиновата; тя може да бъде предизвикана даже от само една висока доза. Типични прояви на психозата са маниите за преследване или всемогъщество и зоопсиите. Следствие от параноичното поведение са честите прояви на немотивирано насилие. Особено опасно в този смисъл е съвместното инжектиране на амфетамин и барбитурати. Един от неговите любители казва: "Барбитуратите те правят да искаш да излезеш на улицата и да риташ задници. Амфетаминът ти дава енергията да станеш и да го направиш." Подобен ефект има и приемането на амфетамини с алкохол; тази комбинация е наречена дискодрога, тъй като се използува - съзнателно или не - от много от посетителите на големите дискотеки. Смъртната доза на амфетамина е силно индивидуална, като някои хора, особено тези със сърдечни заболявания, са особено чувствителни към него; едно изследване показва, че при 6 души, починали вследствие на вземане на амфетамин, тя е варирала от 5 до 630 mg. Ефектът от свръхдоза амфетамин се изразява в треска, силно главоболие, загуба на съзнание и подтискане на дишането; смъртта най-често настъпва от сърдечен удар или вътрешни кръвоизливи. Амфетаминът е първото вещество, широко употребявано от спортистите като допинг. Като оставим настрана етичната страна на проблема, една от причините за забраната му са били многото случаи на внезапна смърт по време на напрегнатата спортна борба; негови жертви са станали много известни за времето си състезатели. Даже умерената хронична употреба на амфетамини може да причини високо кръвно налягане, аритмии, лесна възбудимост, безсъние, безпокойство и агресивност. Загубата на апетит води до сериозна загуба на телесно тегло, която може да достигне до 10 -15 kg; недохранването води до поява на язви, които трудно се лекуват. Тези ефекти могат да се появят и при перорална употреба. Особено опасно е вземането на амфетамини едновременно с такива храни, които съдържат много тирозин - някои видове сирене, черен дроб, червено вино и др. Проведените изследвания са показали, че хроничната употреба на амфетамини по време на бременността може да доведе до раждане на деца с определени отклонения от нормата. Много хора могат продължително да вземат перорално амфетамин без да увеличават дозата, но други скоро са принудени да поглъщат цяла шепа таблетки, за да поддържат усещанията, с всички произтичащи от това последствия. За нормален човек доза от 120 mg може да бъде смъртоносна, но след развиване на толерантност организмът издържа дневна доза над 1 g. Амфетамините не предизвикват физическа зависимост, но при по-лабилните личности създадената психическа зависимост, особено при пушене и венозни инжекции, може да бъде изключително силна. Приликата с кокаина е почти пълна; подобна е и схемата на потребление на рундове. Амфетаминовият абстинентен синдром се изразява в умора и депресия; тези симптоми отзвучават за седмица, но понякога депресията може да се задържи месеци наред и да доведе до опити за самоубийство. Много автори смятат, че амфетамините, макар и рядко да убиват, са не по-малко опасни от кокаина.

Помисли...

Kiss My Lips {P}
12-16-2006, 20:16
amfetite sa pylni bokluci deistvat ama ne kakto trqq kokata e kato amfetite smyrka se ama e ackiq chuk zimai takia rauti na diskoteki partita nai veche house partita golqma maniq ;] \:D/

one_more_minute
12-17-2006, 06:22
Помисли...
Благодаря. Какво значи "зоопсии"?

sexY_mackA90
12-17-2006, 16:08
амфетите.. в началото е хубаво.. дига те.. яко ти е.. имаш енергия.. еуфория.. намираш удоволствие във всичко което правиш.. влизаш във филма и виждаш света различно.. харесва ти и искаш пак да се почувстваш така.. първо е само на един купон.. после си казваш айде пак ще си направя кефа.. зарибявате защото чувството за освободеност те кара да се чувстваш щастлив.. и неусетно почваш все по-често и по-често и се самозалъгваш че може да спреш когато поискаш.. всеки път си казваш само тоя път и после спирам.. но когато на другия ден ти е адския шит и се чувстваш като парцал пак удряш линията за да се оправиш и да се дигнеш.. и така неусетно става сложно.. единствено това те прави щастлив и свободен, дава ти смисъл.. да усешането е невероятно.. но..

Obitax
12-17-2006, 19:31
Za men li4no amfetaminite sa gotini vzimal sam ne vednaj (moe mnenie).Kogato si pod vazdeistvieto im ti e super gotino obzemate neveroqtna euforiq ne 4ustva6 glad umora i nqma6 nujda ot san. Kogato efekta premine se 4ustva6 kato parcal :) gladen si i ti se spi mnogo i izpada6 v ne6to kato depresiq za nqkolko dena dokato mozaka ti vlezne v normalen ritam .Ako ne se upotrebqvat mnogo 4esto amfetite po4ti ne sa vredni sravnenie s bonbonite i Coca-ta.

03-12-2007, 22:09
Ефектът на амфетамините върху психиката е свързан с тяхното влияние върху серотониновите и най-вече катехоламинови синапси. Амфетамините увеличават отделянето на невромедиатори и едновременно инхибират обратното им транспортиране в клетките. Резултат от това е силно увеличеното количество на серотонин, норадреналин и допамин, което води до възбуда и еуфория.
В цитирания учебник на Гудман и Джилман за амфетамина е казано: "Главните резултати от оралната доза... са следните: бодрост, живост и намалено чувство за умора; приповдигнато настроение. повишена инициативност, увереност и способност за концентриране; често възбуда и еуфория; увеличена моторна и речева активност... Подобряват се физическите способности, например при спортисти. Тези ефекти не са неизменни и могат да бъдат обратни при свръхдоза или продължителна употреба." Ако се сравни този пасаж с описанието на ефекта на кокаина, се вижда, че разликата е трудно уловима. Същественото отличие е повишената продължителност на амфетаминовото действие - обикновено около 6 часа. Повече или по-малко това описание се отнася и за повечето от природните и синтетичните амфетамини; най-силен е стимулиращият ефект на амфетамина и метамфетамина, а най-слаб - на ефедрина и синтетичните анорексигени. Любопитно е, че амфетаминът действува успокоително на твърде буйните и нервни деца - но не възрастни; подобен бе и ефектът му върху една позната на автора котка. Амфетамините, макар и по-рядко, се пушат или се вземат венозно, при което продължителното действие и ниската им цена ги правят по-опасни от кокаина. При венозно въвеждане на преден план излиза еуфорията; сравняват я с оргазъм, а някои мъже даже имат спонтанна еякулация. Д-р Джон Крамер, изследвал този проблем, пише: "Ефектът се отличава от ефекта на оралните амфетамини не само количествено, но и качествено... дози от 20 до 40 mg. на инжекция се вземат по един път на ден или два. Дни или седмици могат да минат между инжекциите. Постепенно... дозите се увеличават, а инжекциите зачестяват... След няколко месеца се достига до типичната схема: човекът (наричан вече speed freak) си инжектира дрога няколко пъти на ден, всеки път по няколкостотин mg и остава буден постоянно за 3 до 6 дни, ставайки все по-напрегнат, треперещ и параноичен... Вземането се прекъсва само от пропадания в много дълбок сън, който продължава един или два дни. След събуждането инжекциите отново започват. Периодите на продължителна будност могат да бъдат удължени до седмици, ако човек успее да поспи поне по час на ден... Подтискането на апетита може да бъде толкова силно, че човек да се затруднява от самия акт на преглъщането." Почти неизбежният край на пушенето и венозните инжекции е психоза, много сходна с кокаиновата; тя може да бъде предизвикана даже от само една висока доза. Типични прояви на психозата са маниите за преследване или всемогъщество и зоопсиите. Следствие от параноичното поведение са честите прояви на немотивирано насилие. Особено опасно в този смисъл е съвместното инжектиране на амфетамин и барбитурати. Един от неговите любители казва: "Барбитуратите те правят да искаш да излезеш на улицата и да риташ задници. Амфетаминът ти дава енергията да станеш и да го направиш." Подобен ефект има и приемането на амфетамини с алкохол; тази комбинация е наречена дискодрога, тъй като се използува - съзнателно или не - от много от посетителите на големите дискотеки. Смъртната доза на амфетамина е силно индивидуална, като някои хора, особено тези със сърдечни заболявания, са особено чувствителни към него; едно изследване показва, че при 6 души, починали вследствие на вземане на амфетамин, тя е варирала от 5 до 630 mg. Ефектът от свръхдоза амфетамин се изразява в треска, силно главоболие, загуба на съзнание и подтискане на дишането; смъртта най-често настъпва от сърдечен удар или вътрешни кръвоизливи. Амфетаминът е първото вещество, широко употребявано от спортистите като допинг. Като оставим настрана етичната страна на проблема, една от причините за забраната му са били многото случаи на внезапна смърт по време на напрегнатата спортна борба; негови жертви са станали много известни за времето си състезатели. Даже умерената хронична употреба на амфетамини може да причини високо кръвно налягане, аритмии, лесна възбудимост, безсъние, безпокойство и агресивност. Загубата на апетит води до сериозна загуба на телесно тегло, която може да достигне до 10 -15 kg; недохранването води до поява на язви, които трудно се лекуват. Тези ефекти могат да се появят и при перорална употреба. Особено опасно е вземането на амфетамини едновременно с такива храни, които съдържат много тирозин - някои видове сирене, черен дроб, червено вино и др. Проведените изследвания са показали, че хроничната употреба на амфетамини по време на бременността може да доведе до раждане на деца с определени отклонения от нормата. Много хора могат продължително да вземат перорално амфетамин без да увеличават дозата, но други скоро са принудени да поглъщат цяла шепа таблетки, за да поддържат усещанията, с всички произтичащи от това последствия. За нормален човек доза от 120 mg може да бъде смъртоносна, но след развиване на толерантност организмът издържа дневна доза над 1 g. Амфетамините не предизвикват физическа зависимост, но при по-лабилните личности създадената психическа зависимост, особено при пушене и венозни инжекции, може да бъде изключително силна. Приликата с кокаина е почти пълна; подобна е и схемата на потребление на рундове. Амфетаминовият абстинентен синдром се изразява в умора и депресия; тези симптоми отзвучават за седмица, но понякога депресията може да се задържи месеци наред и да доведе до опити за самоубийство. Много автори смятат, че амфетамините, макар и рядко да убиват, са не по-малко опасни от кокаина.

Помисли...

03-13-2007, 11:19
amfetite sa pylni bokluci deistvat ama ne kakto trqq kokata e kato amfetite smyrka se ama e ackiq chuk zimai takia rauti na diskoteki partita nai veche house partita golqma maniq ;] \:D/

e kokata si e koka...nqma po-qk narkotik ot toq.Parvo 4e v sravnenie s amfetite naprime vredi 10000 pati po-malko a i te kara da se 4uvstva6 o6te tolkova pati po-gotino \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

sWeEt_SeEd
03-13-2007, 19:55
ами интелигентния тип,взимат ,харесва им...взимат,взимат,докато не усетят,че тфа са пълни лайна праени ф някое мръсно и гнусно мазе и няма никъф положителен ефект...ако искаш да ти е яко изпуши един джойнт,хем ще си заспиш като бебенце,хем ше ти се папка, и на следващият ден няма да ти е шит...голямаа пък еуфория от амфетите...очите ти стават като на дебилно добиче...яко ти е...да...ама афтъра изобщо пък не ми е як...хубавото не компенсира лошото при мен в този случай :-k освен това съсипват бавно организма,което не е хубавко...бе боклуци...а който е наи хитър изобщо да не пипа :smt006

03-14-2007, 12:58
амфетамина не е за лайненца като вас а за важни клечки като мен и хитлер [-X

GoHardeR
03-14-2007, 14:00
амфетите.. в началото е хубаво.. дига те.. яко ти е.. имаш енергия.. еуфория.. намираш удоволствие във всичко което правиш.. влизаш във филма и виждаш света различно.. харесва ти и искаш пак да се почувстваш така.. първо е само на един купон.. после си казваш айде пак ще си направя кефа.. зарибявате защото чувството за освободеност те кара да се чувстваш щастлив.. и неусетно почваш все по-често и по-често и се самозалъгваш че може да спреш когато поискаш.. всеки път си казваш само тоя път и после спирам.. но когато на другия ден ти е адския шит и се чувстваш като парцал пак удряш линията за да се оправиш и да се дигнеш.. и така неусетно става сложно.. единствено това те прави щастлив и свободен, дава ти смисъл.. да усешането е невероятно.. но..
kvo govorish be mome!!!!
kvo govorite vsi4ki izobshto!!!!!!!!!
shit sintetika,ne na jama,stiga ve4e,,,ako she drusaite subiraite pari za belo,ako ne,ne drusaite izobshto! podobre iaj po edin hap na 2 meseca na party ili drugade,po-dobre e ! kvi sa tia gluposti ,4e ot 1 sedmi4no ne se pristrastiavash i dr takiva!!!ZNAETE LI IZOBSHTO KVO TI PRAVI TVA????

IlLuSi0nS`
03-14-2007, 14:27
амфетите.. в началото е хубаво.. дига те.. яко ти е.. имаш енергия.. еуфория.. намираш удоволствие във всичко което правиш.. влизаш във филма и виждаш света различно.. харесва ти и искаш пак да се почувстваш така.. първо е само на един купон.. после си казваш айде пак ще си направя кефа.. зарибявате защото чувството за освободеност те кара да се чувстваш щастлив.. и неусетно почваш все по-често и по-често и се самозалъгваш че може да спреш когато поискаш.. всеки път си казваш само тоя път и после спирам.. но когато на другия ден ти е адския шит и се чувстваш като парцал пак удряш линията за да се оправиш и да се дигнеш.. и така неусетно става сложно.. единствено това те прави щастлив и свободен, дава ти смисъл.. да усешането е невероятно.. но..
kvo govorish be mome!!!!
kvo govorite vsi4ki izobshto!!!!!!!!!
shit sintetika,ne na jama,stiga ve4e,,,ako she drusaite subiraite pari za belo,ako ne,ne drusaite izobshto! podobre iaj po edin hap na 2 meseca na party ili drugade,po-dobre e ! kvi sa tia gluposti ,4e ot 1 sedmi4no ne se pristrastiavash i dr takiva!!!ZNAETE LI IZOBSHTO KVO TI PRAVI TVA????

това е моят личен опит.. така съм го преживяла аз.. така го казвам.. при всеки е различно.. но не ми казвай че не знам какво говоря..

No_LiMiTe^f
03-14-2007, 19:47
То моми4ето ако вземе 1 път, почти 100% нищо няма да му стане!Пък и не е задължително пристрастяване!До човека си е,ако реши да спре спира и тва е!

ДиДо
03-15-2007, 11:38
аве какжо да ви кажа! само глопаците и комплексарите вземат !!! защото не могат да си изкарат добре!!
на мен ми даите курви и ракия

No_LiMiTe^f
03-15-2007, 12:51
аве какжо да ви кажа! само глопаците и комплексарите вземат !!! защото не могат да си изкарат добре!!
на мен ми даите курви и ракия

Ами за тях пък примерно тва да си имат курва и ракия им се струва супер тъпо!Кво ти пука,нали ти не взимаш!Те тъй са си решили и тва е!

velina1990
03-15-2007, 13:24
#-o Ne e chak tolkova stra6no,kolkoto ti kazvat horata.predi 1mesec bqhme na ekskurziq,i si bqhme zeli 1kantar amfeti.beshe mi za parvi pat,i smarkah 7linii..malko treva i alkohol.....4ustvoto beshe ynikalno,imash super mn energiq...no ne trqbva da zimash v sedmicata po nqkolko pati,za6toto togava naistina mojesh da se pristrasti6 :P

LSD^Lady
03-16-2007, 15:35
Em shmurkat se :) Az lichno gi shmurkam , no i v pitieto sum slagala :)

helen4ee
03-16-2007, 18:35
Em shmurkat se :) Az lichno gi shmurkam , no i v pitieto sum slagala :)

sigurno se gordee6 s sebe si?Predvijdam 4e skoro 6te skusa6 s gadjenceto si .... anyway ... ob6to vzeto ste mi qsni vsi4ki trqbva mi 1 4as razgovor s vseki edin ot vas za da razbera za6to vzimate teq himii i za6to ste takvizi kompleksari

martinka_91
03-22-2007, 18:52
А Божее! Тия наркотици са най - големите боклуци, измислени на тая шибана планета ! Айде, моля ви се ! Стига сте говорили, че са безвредни, че са яки...Че от тях се отслабва и това било хубаво! ( не съм чела всички коментари, извинявам се, ако някой е казал нещо подобно на мойто слово,дет` предстои...хихи )
Наистина..не знам кой беше казал, че са били яки, че много пъти взимала пък не се е пристрастила ( само така си мисли де! ). Тря` си сто кила, че да искаш да отслабнеш и начина да е амфети! И кво става..отслабваш...Кефиш се на прекрасното си телосложение, дето си го придобила благодарение на тия говна и после кво...слабееш, слабееш и ша та ду`не вятъра! А ако момиче, примерно с мойте килограми ( 49 ) зима амфети..И се пристрасти и почне да слабее...ко ше остане от него...?!?
Не съм кой знае колко запозната специално с тия амфети, ама с ръка на сърцето мога да кажа, че няма хубав наркотик! Това убива! Съсипвате си целия живот за единия кеф, вие , дето взимате тия боклуци!
Най - много ме е яд, че почват и такива хора, дето са адски много запознати с тия неща и казват, че никога няма да вземат, ама накрая от джойнтчето и стигат и до тях... ;( Толкова печени хора пропадат ( буквално! ) заради тея неща...
Не знам що продължавам да говоря.Всички вие си знаете тия неща.Просто много се ядосвам, щото виждам как губя приятели заради тия боклуци! ... И виждам как всеки ден хора умират от свръх дози и тем подобни...Имайте акъл де...
И...все пак..Всеки има право на избор..

<black soul>
03-22-2007, 19:13
6to be kazvat 4e bilo mn qko ma me e strah da probvam da ne zem emi haresa

Като искаш да ти е яко, що просто не се съберете повечко приятели и не отидете някъде да се повеселите, вместо да се друсаш и после да незнаеш как да се съвземеш, а!? Дори един единствен път да е, това ти вреди на психиката! Мозъка ти малко по малко се превръща в боза, внимавай с наркотиците и по-добре не опитвай! [-X =;

- k1so -
03-22-2007, 23:44
Koka mu e maikata, mani gi tiq b0kluci ..;]

voodooo
03-29-2007, 13:49
abe kvo da kaja osven ...6markam ot mn vreme...o6te ne sam se zaka4ila..i se radvam za koeto..moga da vi kaja 4e ima nqkolko vazmojnosti da se zaka4i6...1.ako vzima6 vseki den po mnogo! 2. ima amfeti smeseni s heroin (te sa jalti na cvqt) a kakto znaete kam heroina 4ovek se pristrastqva lesno!!! abe ob6to vzeto use6taneto e qko trapkata si e golqma..kofti e samo perioda sled akto te pusnat ( nare4en "bohav" ) ili kogato ve4e si priviknal kam tqh (nqmam predvid zaka4en) a prosto ot edna liniq ni6to ne ti stava...liniqta ili trqbva da e kilometri4na ili da vzima6 po 4esto (prez okolo 1 4as naprimer) za da useti6 sa6tata trapka ot parviq pat v koito si probval...posle pak po4va da te goni abstinenciqta...slojno e..no pak e qko kogato te vdignat! moga da kaja samo amfetite sa noj s 2 ostrieta!!! koito e re6il neka probva...no neka da si ima nqkva granica koqto da spazva...ina4e lo6o za nego!!!
PEACE!

vodooo
03-29-2007, 14:22
abe moito li4no mnenie po vaprosa e slednoto...na koka moje6 da se zaribi6 mn po-lesno otkolkoto na amfeti...ne za drugo a za6toto deistvieto na kokata e ot 20 do 80 minuti ...koeto te povdiga super qko (tuk ne otri4am) no sled otmianvane na deistvieto..ti neizbejno iska6 o6te iska6 pak da se po4uvstva6 dobre i taka vzima6 pak i pak (est ako ima6 kinti)... kokata e po-4ista po-qka no nemoje da se otre4e 4e deistvieto i e kratkotraino...men li4no me darji okolo 20 min...:( pri polojenie 4e ne vzimam bokluk...kokata si e ok ...moq fr go darji okolo 1 4as..a men 20 min..tva e predizvikana reakciq ot zloupotrebata s amfeti...bolna kratuna!!!! tva e! nqmam ni6to protiv kokata koito si go kefi..ok! no az si ostavam za amfetite..vse pak me darjat pove4e ot 20 min!!!

03-29-2007, 14:51
abe moito li4no mnenie po vaprosa e slednoto...na koka moje6 da se zaribi6 mn po-lesno otkolkoto na amfeti...ne za drugo a za6toto deistvieto na kokata e ot 20 do 80 minuti ...koeto te povdiga super qko (tuk ne otri4am) no sled otmianvane na deistvieto..ti neizbejno iska6 o6te iska6 pak da se po4uvstva6 dobre i taka vzima6 pak i pak (est ako ima6 kinti)... kokata e po-4ista po-qka no nemoje da se otre4e 4e deistvieto i e kratkotraino...men li4no me darji okolo 20 min...:( pri polojenie 4e ne vzimam bokluk...kokata si e ok ...moq fr go darji okolo 1 4as..a men 20 min..tva e predizvikana reakciq ot zloupotrebata s amfeti...bolna kratuna!!!! tva e! nqmam ni6to protiv kokata koito si go kefi..ok! no az si ostavam za amfetite..vse pak me darjat pove4e ot 20 min!!!

kak taka si ostava6 za amfetite be 6toto te darjali pove4e :shock: ti dobre li si da predpo4ita6 amfeti pred cocaine.Moje deistvieto da e dosta po kratkotraino no ne moje da se sravni s NI6TO drugo....otgore na vsi4koto amfetite sa ABSOLUTNI BOKLUCI za razlika ot kokaina....i mejdudrugoto priqtelq ti ako pie alkohol dokato 6marka koka mn qsno 4e 6te go darji za po-dalgo taka e kato se smesi s alkohol

04-03-2007, 22:08
Четете някъде нещо преди да пишете, злета ! Тая психоложката за 1 час знаеш ли че може да издухаш 20 кавала шматка. Към амфетите може да се изгради само психическа зависимост и то само при прекомерна употреба (става въпрос за количества от порядъка на полвин грам, че даже и грам на ден в продължение на доста време). Може би бъркате амфетамина с метиламфетамина (макар, че и да е така, и да не е си оставате непросветени от всякъде). Към мет-а може да се зарибиш от няколко пъти ( той се среща под формата на прах, стъкълца за пушене и т.н.). Правете разлика.
Ако взимаш наркотици само защото искаш да привлечеш нечие внимание (на мама и на тати) значи си идиот ! Ако не ви понася или не ви отърва не взимайте..

05-17-2007, 10:47
Усещането е хубаво,дръпваш си линията загорчава ти на гърлото и пиеш пиеш говориш говорш свеж си...Всичко 6 на пръв поглед,но на другия ден следва адския кошмар...Найстина влияят на психиката много жестоко..Комплексираш се депресираш се не знаеш кой си къде си къде отиваш..Сякаш всичкото яко настроение е било изцедено само за вечерта...Трудно е де се заспи мен първите два пъти така ме изтрещя че не успях да заспя 2 дни..След това си поставих за целда спя..И вече заспиеам без проблем..Смятам че и самичт начин на предразполагане от страна на консумиращия подобни неща е важна .Недейте,принципно няма нищо по хубаво от зеленичкото,това е магията на мига...Не те държни няколко дни на крак но поне те успокоява и избива лудоста в теб докато амфета я подтиска и след като спре ефекта му те побърква... [-X Недейте... =; Има много по приятни начини...

Mr_StZ
05-27-2007, 05:29
Едно ше ви кажа! Амфетите са вредни наистина, но не толкова колкото казват! Взимането по 1 пат на седмица 99% не докарва до престрастяване! А доколкото как ще се чувствате след това, не толкова гадно, на мен лично ми е по зле след напиване! Ако решите да взимате, взимайте но по рядко! А за престрастяването от Амфети става трудно, Не са силен наркотик!

RzaRekta
06-11-2007, 19:01
Ммм праиш си една магистралка и дааи :lol: ама според мене по добре екстази по безвредни са ,а осещането е същото даже по яко :wink:
hahah nqkoi "opiten" priqtel v tazi sfera ti e iskaral posta ,ti lud/a li si extazyto e mnogo po opasno ako trqbva da stava vupros za jivota ti zashtoto ot nego dotolkova ti se vdiga temperaturata i ako si na party mojesh da pregreish ot izmoritelnite tanci s 4asove koito sa i ako ne piish neshto postoqnno ili ako napraish greshkata da piish alkohol kogato si vzel hap i mojesh daje i svruhdoza da napraish .Mnogo si zapoznat!!!

Abe drisliovtzi nedorasli, ne ni vlizaite s tez lafove deto ste gi 4eli ot knijki agitira6ti za vreda protiv narkotitzite ili ot "informirashti" opasnostta ot drogata saitove. Moe li da mi iadete guza si4ki, ve4e treva pu6a po-rqdko otkolkoto predi, no zatva pyk perkam konfeti i bonboni s iako alkohol, i ako ne pia dokat sym se napravil mi e mnogo krivo ei takova, i za poslednata 1 godina sym ka4il 15 kg i se 4uvstvam v otli4no zdrave i forma, 188 sm sym na 90 kg i sym 3 kurs v universiteta, izpitite si vzimam, i sleda nqma ot amotivatzionen sindrom ili tyi nare4enoto "propadane", koeto spored nqkoi ot vas kavali ili po to4no spored tova koeto ste pro4eli v knijnkite, vurvi ruka za ruka s narkoticite. Dosega edinstvenata substantziq ot koiato sym pripadal e alkohol v ne4ove6ki koli4estva i to nikoga ne sym se izlagal da pripadam na publi4ni mesta ili neshto takova..

06-11-2007, 20:23
6мъркат се,но ги има и на хапове.няма да се пристрасти6 спокоино,казвам го за6тото знам

No_LiMiTe^f
06-11-2007, 22:41
Ммм праиш си една магистралка и дааи :lol: ама според мене по добре екстази по безвредни са ,а осещането е същото даже по яко :wink:
hahah nqkoi "opiten" priqtel v tazi sfera ti e iskaral posta ,ti lud/a li si extazyto e mnogo po opasno ako trqbva da stava vupros za jivota ti zashtoto ot nego dotolkova ti se vdiga temperaturata i ako si na party mojesh da pregreish ot izmoritelnite tanci s 4asove koito sa i ako ne piish neshto postoqnno ili ako napraish greshkata da piish alkohol kogato si vzel hap i mojesh daje i svruhdoza da napraish .Mnogo si zapoznat!!!

Abe drisliovtzi nedorasli, ne ni vlizaite s tez lafove deto ste gi 4eli ot knijki agitira6ti za vreda protiv narkotitzite ili ot "informirashti" opasnostta ot drogata saitove. Moe li da mi iadete guza si4ki, ve4e treva pu6a po-rqdko otkolkoto predi, no zatva pyk perkam konfeti i bonboni s iako alkohol, i ako ne pia dokat sym se napravil mi e mnogo krivo ei takova, i za poslednata 1 godina sym ka4il 15 kg i se 4uvstvam v otli4no zdrave i forma, 188 sm sym na 90 kg i sym 3 kurs v universiteta, izpitite si vzimam, i sleda nqma ot amotivatzionen sindrom ili tyi nare4enoto "propadane", koeto spored nqkoi ot vas kavali ili po to4no spored tova koeto ste pro4eli v knijnkite, vurvi ruka za ruka s narkoticite. Dosega edinstvenata substantziq ot koiato sym pripadal e alkohol v ne4ove6ki koli4estva i to nikoga ne sym se izlagal da pripadam na publi4ni mesta ili neshto takova..

Само и теб да те светна нещо!Тва че ти не си припадал не означава че някой друг не е припадал!Защото мога да ти дам пример с моя приятелка която от 1 хап припада и то не веднъж....
А за тва дето написаха по-горе- и двете неща са достатъчно вредни да ти разбият мисленето и мозъка отвсякъде!ВЪПРОС НА МНЕНИЕ!Не съм тръгнала да променям вашето,защото много добре знам че няма да го направя!

06-12-2007, 06:16
Не взимай не е на оферта.Амфетите са яки признавам.Отидеш на купон надрусаш се...Една линиика те държи около 4-5 часа,разбира се зависи колко химинизирано са го направили.Искам да ти кажа,че наркотиците в БЪлгария като цяла са много по-гадни.И белото не ни е като хората и коза,а амфетите да не говоря.Тъпчат ги с лекарства за паркинсон,който могат трайно да ти бъгнат сърцето.Да не говорим,че много изчегъртва мозъка,на следващият ден или се чувстваш като празен или си в БРУТАЛНАТА депресия.Чувстваш се смазан и не можеш да се оправиш.Дори не ти трябва да почваш.Трябваше ми много дълго време да ги откажа,а дори и сега се връщам от време на време.Почнеш ли,просто няма как да не продължиш и да не се върнеш.Аз започнах на 16-17 и преди да се усетя правих 1-2 линийки на ден..Станах като труп и спрях,започнах да ям здравословно да спортувам и да не взимам синтетика.Бонбоните са къде къде по безвредни.Наистина ако ще пробвате нещо,избягвайте амфетите.Ще ви хареса,а това не е хубаво.

papsDINOSAUR™
06-12-2007, 06:52
преебава ти се сичко от тея амфети
супер мн изкривяат : | суууупер зле
на мозъка ти се ебаа майката..

хич не е оферта .
особено с яките стоки в България : )

06-12-2007, 16:12
Аз като те гледам не само на мозъка ти се е ебала майката О.о

06-12-2007, 16:56
ama lele maluk ti si mn zle bre si4ki se kefat v na4aloto na anfetite ama ako ti e qko da en spi6 i da se 4uvstva6 na sutrinta taka sqku6 si bez mozuk 6oto toi e izkliu4il mili4kiq se drusai am ate narkoticite sa mn zle az sum si se podrusala i znam kvo e ne se zanimavai.ne se drusai 6oto tvoiq priqtql se drusa i ti da ne si po nazad ot nego i ti da zeme6 da se drusa6.e tva se e tendenciqta v dne6no vremeeeeeeeee mn e tupo ama malko hora ve4e sa normal ne se zanimavai tva e suveta mi 6oto posle 6e se 4udi6 kak da pesti6 pari da si kupi6 6oto ina4e nqma kak da ide6 na party bez da se drusa6 po dobre pu6i trevaa.vij tq e qka :smt016

sashoTo
06-12-2007, 19:54
bate.. go fuck your self ti lut li si ? seki go pravi ot sobstveno jelanie prosto seki koito e fukal znae che amfetite sa gotino neshto mojesh da gi sravnish s qdeneto ako mislish che ti vredi gi spirash ako mislish che ti e gotino produljavash tfa e fakt ti lut li si kaf si ? pristrastqvane ima edinstveno pri kokain i heroin . 40 % ot heroin-adjiite sa bivshi paralii koito sa chertali po 1 kantar belo na vecher i sled 1 god sa im sfarshili parite .. amfetite sa nogo po razlichno neshto pointeresuvaite se malko napishete v google.com 'amfetamini benzidrini istorii i she razberete ne sme edinstvenite hora koito se pitat kakvo e tfa amfet-a .. *narkolepsiq ..

Klefuci
06-12-2007, 23:45
Не мога да разбера как може да разправяте, че амфета е мноо як наркотик. Просто в България това е най-големият боклук. И като каже някой зарибих са с амфети и си редя линиите по цял ден. Добре ква кирия има да жулиш ей тъй през деня за нищо? Вечер някъде добре, зимах хап омажеш са, амфета та дигне, пиинеш, напиеш са, амфета та дигне, ама ей тъй просто да го правиш е супер лайнярия. Колкото пъти съм чаткал през деня за без повод никва файда не съм видял.
Верно ако е стабилен амфета наистина да са издегустираш си струва, ама просто предполагам кви амфети чаткате сички, брашно: нещо не мирише на амфет и вкусът не е същия, бе тва изобщо амфет ли е. Всеки почва с амфети, хубаво е в началото ама макс 2 3 месеца и после е пълно лайно. Ако си намирате пико идялно, ама обикновен амфет просто няя смисъл. Хапченцата галтайте и си правете кефа.

b0Nb0n
06-13-2007, 07:31
probvai gi i 6te razbere6 za kvo stava na vapros to tai da ti kazvat ko stava ko ne stava nqma smisal probva6 i razbira6 a pyk ne se zaka4a6 tolkova lesno spox

06-13-2007, 21:45
пикото не се намира толкова лесно да ти кажа.ако бе6е така няма6е вси4ки да друсат амфети

b0Nb0n
06-13-2007, 22:49
ais za men e po qko ot piko ama tva si e moito mnenie

06-13-2007, 23:06
ais za men e po qko ot piko ama tva si e moito mnenie
аз пък да ти кажа, че айса и пикото са горе долу едно и също. Тука метаамфетите са винаги почти еднакви, просто всеки им измисля различни имена - айсове, перли, спийд, пико, бланко и т.н.
Айде между спийда и пикото има разлика, всичко останало са просто техни имена и неопитни нослета като твоето мислят, че има разлика. То просто качеството на амфетите тука е толкова лошо, че принципно разлика има във всяка поста. Никога не знаеш брашно ли зимаш, амфет ли е, мазилка ли е.

b0Nb0n
06-13-2007, 23:08
dobre opitniq mersi za izli6nata imformaciq ve4e da znam da pitam tebe bate golemiq razbira4

06-13-2007, 23:14
dobre opitniq mersi za izli6nata imformaciq ve4e da znam da pitam tebe bate golemiq razbira4
еми просто знам как стоят нещата, кво ми са стряскаш, прочети поста и кажи не сам ли прав? Не е ли точно такова нивото на амфета тука

06-13-2007, 23:15
dobre opitniq mersi za izli6nata imformaciq ve4e da znam da pitam tebe bate golemiq razbira4
а бтв изобщо не ма боли хуя дали ще ма питаш друг път

b0Nb0n
06-14-2007, 07:18
ne ti govora za nivoto na amfetata be 4ovek ama nqma zna4enie ne mi sa zanimava da govora ai mir :)

06-14-2007, 10:41
ne ti govora za nivoto na amfetata be 4ovek ama nqma zna4enie ne mi sa zanimava da govora ai mir :)
мир да е тогава, тряя са подкрепяме 8)
Ма исках да кажа, че просто тука спийд или пико или обикновен амфет просто понякога може да са едно и също нещо, зависи от самата поста, кой кокло са е гаврил с нея.

b0Nb0n
06-14-2007, 10:47
to tuka v bylgariq nqma nevyzmojni ne6ta az predi kat davah sintetikite sym daval polovinki bonboni na nqkvi deto sa mi izmali edin dva pyti :D

06-14-2007, 11:37
Hhhahahahahah taka li nemojahte da razberete che koito kakto iska taka si kuponyasva.Kvo ste trugnali da kazvate koi s razbit mozuk,kak moje ,kompleksarite se drusat samo i t.n Bilo im po dobre s alkohol.Nayasno li ste che alkohola sushto tolkova mn ti e**va maikata i che dori stavash smeshen kato se napiesh do neuznavaemost. Koito iska da si probva,koito neiska da mulchi i da ne govori che probvalite coca, X ili amf sa propadnali! Jiveite si jivota i ne zlobeite,shtoto i vie ne ste po-razlichni !!!!

06-14-2007, 12:40
to tuka v bylgariq nqma nevyzmojni ne6ta az predi kat davah sintetikite sym daval polovinki bonboni na nqkvi deto sa mi izmali edin dva pyti :D
е пич тия работи не ги разправяй се пак така, то верно, че тука само кретени нямат и представа, ама знаеш ли ги

06-14-2007, 13:37
абе деба вси4ките селтаци сте мн просветени бе на4и !траите си и не се правете мн на големи работи,6ото излизате яко сме6ни,как софянците по-могат да си траят а 100%пове4е разбират

06-14-2007, 14:00
абе деба вси4ките селтаци сте мн просветени бе на4и !траите си и не се правете мн на големи работи,6ото излизате яко сме6ни,как софянците по-могат да си траят а 100%пове4е разбират
Ти пък тапет, кво са убаждаш е, голям софианец ли си, ай червен картон и са махай от тука кат не ти харесва, деба и шопа ти издегустиран

palqcho
06-19-2007, 21:25
Awe Ei palqCHofci ziMal sam 3 bonbona na vednuj i sam djaskal 5 shampionski liniii za kakfi 1n put na sedmica mi govorite tuka e nqma takiva 1n put na meseca ama da e kakto trqbva =D> \:D/

one_more_minute
06-19-2007, 21:27
Awe Ei palqCHofci ziMal sam 3 bonbona na vednuj i sam djaskal 5 shampionski liniii za kakfi 1n put na sedmica mi govorite tuka e nqma takiva 1n put na meseca ama da e kakto trqbva =D> \:D/
гордея се с теб

06-19-2007, 21:39
е,6ампионе,къде си бе?уверявам те винаги има др 4овек с по-голям рекорд от твоя,винаги е така.и бъди на 100 сигурен за тва имам бол приятели на по 6 бонбона силни,вярно друсат откак са се родили ама пак се брои.

machoka
06-20-2007, 03:09
ТУк наркомани не се приемат.