PDA

View Full Version : kak da go nakaram da mi prosti



nikoqqq
12-07-2006, 08:13
zna4i si4ko e mn slojno toi e moi mn dobur fr predi izvestno vreme hodihme no ne se poly4i i toi se o6te ima 4ystva kum men no me ima6e i za mn blizka fr i yspqh da spe4elq doverioto my i toi mi vqrva6e za vsi4o no razbra 1na mn pazena taina ot vsi4ki 4e sam spala s 1 biv6 negov mn dobyr fr i moi biv6 nai dobur fr su6to de a te se bqha skarali predi pove4e ot godina zaradi men no toi razbra a go bqh lugala 4e nqam ni6to ob6to s nego 6tot ne iskah nikoi da znae zatova no toi razbra za6toto az se skarah s drygiq i toi naprai taka 4e da razbere samo i samo da me skara i da ostana sama i sq nz kvo da praa mn mi e surdit 4e sam go izlugala daje se sdobriha s drygoto mom4e i nz kak i 6to nadqam se 4e samo za da me narani no ne sam siorna iskam da si go vurna mn e vajne za men sujalqvam 4e go izlugah no nqah izbor ne sam iskala da go naranq daite suvet pls kak da si go vurna 6tot 6te otka4a toi ne obru6ta vnimanie nito na dymite nito na sulzite mi ni6to ne go trogva za 1 den se promeni abs si4ko waw kva tema a daite suvet4eta se pak

pampers
12-07-2006, 08:19
ами единственото което може6 да направи6 е да поговори6 с него и да се опита6 да му обясни6 как стоят не6тата и за6то си постъпила така..а др..мн гадно е постъпил...бахти.. ](*,) ами успех дано да ти повярва след като говори6 с него..ако говори6 де :mrgreen:

pussycat
12-07-2006, 10:42
ами единственото което може6 да направи6 е да поговори6 с него и да се опита6 да му обясни6 как стоят не6тата и за6то си постъпила така..а др..мн гадно е постъпил...бахти.. ](*,) ами успех дано да ти повярва след като говори6 с него..ако говори6 де :mrgreen:
I az mislq taka trqbva da govori6 s nego oba4e mai e dosta trudni4ko 6tom otnovo e stanal pr s mom4eto s koeto si spala.No ako pak toi ne iska da te slu6a mislq 4e e po dobre da go zabravi6 i da prodalji6 napred bez nego. :? #-o Napravila si gre6ka golqma rabota vseki gi pravi ako ne te razbira qvno ne si zaslujava.

koalka
12-07-2006, 11:16
Според мен той малко прекалява.Да,харесва те,но и все пак това е минало.Говори с него и му кажи,че трябва да го забрави,ако иска да сте приятели,след като не ти говори...

BeBcHeTo
12-07-2006, 11:24
Според мен той малко прекалява.Да,харесва те,но и все пак това е минало.Говори с него и му кажи,че трябва да го забрави,ако иска да сте приятели,след като не ти говори...
и аз сам на съштото мнение

Masochist
12-07-2006, 12:27
оо не тва няма оправия.. аз съм нещо като тоя измамения ;р

gerinceto
12-07-2006, 13:37
nai dobre pogovori s nego

MoHuTo
12-07-2006, 13:58
Същата ситуация ми се случи наскоро!Само ще ти кажа едно!Момчетата мн трудно прощават такова нещо!Поне моя не ми прости де, нз при теб как ще се развият нещата!Опитай се да поговориш с него все пак и най-важното - УСПЕХ!

kofti_nick
12-07-2006, 14:32
Speak , speak , speak ,speak , speak , speak ... :smt015

nikoqqq
12-07-2006, 16:55
misi mnoo na si4ki no toi ne iska da govori s men pi6a my kvo li ne v 4ata no ne mi otgovarq reva toi se prai na 6tasliv i ne mi obru6ta vnimanie kaza mi samo 4e si iska priqtelite no ne my vrqvam te 2ta se izpolzvat vzaimno za da me naranqt a znam 4e my e mn gadno no ne iska da si priznae

kofti_nick
12-07-2006, 17:12
Абе ко се занимаваш с идиот бе дееба , тровиш си нервите за някаф кадето иска да те наранява ... забрави за него ...

12-07-2006, 17:33
щото няма възпитание тоя втория затова не иска да те разбере...
всичко опира до домашното възпитание при неговия случай обаче липсва колкото и да ти е кофти да го чуеш
забрави го за кво се занимаваш с изроди не ми е ясно?!?!?

IzGuBeNo^AnGeL4E
12-07-2006, 17:44
Според мен трябва да изчакаш известно време защото той сега е наранен все още,изчакай да му помине малко!Когато му помине предполагам че поне ще склони да разговаряте :wink:

12-07-2006, 22:42
Emi kvoto sam si naprai 4ovek drugite ne mogat da mu go napraqt... kato si prosta 6te si pati6... nqma ni6to koeto moje6 da napravi6... samo toi moje

exelero
12-08-2006, 01:55
Emi kvoto sam si naprai 4ovek drugite ne mogat da mu go napraqt... kato si prosta 6te si pati6... nqma ni6to koeto moje6 da napravi6... samo toi moje


Много правелно казано и това доказва че трябва да спазваме оня лаф " заради пу*ка не ставай пу*ка " !!!!!!

Нека ти сама си си го направила сега ще си търпиш последствията.
Аз ако съм на него никога вече няма да те погледна :wink:

sexY_mackA90
12-08-2006, 07:10
Същата ситуация ми се случи наскоро!Само ще ти кажа едно!Момчетата мн трудно прощават такова нещо!Поне моя не ми прости де, нз при теб как ще се развият нещата!Опитай се да поговориш с него все пак и най-важното - УСПЕХ!


Дам и аз съм на същото мнение...Момчетата много трудно прощават такива неща...Но се пак опитаи да поговориш с него ии такам :) успех мацка!!!

nikoqqq
12-08-2006, 07:43
ei ma toi sq ne mi egadje tva mom4e det mi e surdito a ne sam bila i s drygoto kogato sme odili prosto ima 4ystva kum men i e naranen a drygiq go luje kak li ne za da ne se opraim