PDA

View Full Version : За любовта.. и ..абе прочетете ако искате



NqmaZnacheniе
12-07-2006, 08:41
Вижте, не търся съжаление, не търся съвети, просто искам да си го излея на някой непознат ей така да знам че някой е прочел какво стана с мен :

Бях щастлив… бях много щастлив, а сега? Сега съм на дъното, на самото дъно, по надолу едва ли мога да сляза. Бях идеален, бях перфектен, бях себе си .. а сега? Сега съм никой, по-никой едва ли мога да стана. Имах всичко : приятелка, приятели, забавление, пари, всички бяха в краката ми… а сега? Сега пак ги имам, но не ги усещам, нищо не е както преди. Не намирам сили да стана, да се изправя и да се боря, винаги съм се борил.. а сега? Сега не мога. Защо не мога, ще попитате? Защото съм се превърнал в страхливец, в песимист, в парцал. Бях мъж… истински мъж, а сега? Сега съм женчо… деградирал, ревлив, женчо… искам пак да съм себе си искам повече от всичко да съм себе си, но не мога… проблема е че незнам защо не мога. Да признавам си… бях егоист, не ми пукаше за никого и нищо, пиех, пуших, имах която си поискам, когато си поискам… такъв бях и ми харесваше, казвам го с ръка на сърцето си, харесваше ми. Бях всичко, което не съм в момента. И знаете ли защо ? Заради любовта… или както там му викат… взех че се влюбих… Бях добър в леглото… адски добър… е сега не съм… Сега съм гадно тъпо комплексарче, което незнае къде изобщо се намира и защо изобщо пиша това.
А някога бях щастлив… бях много щастлив…

bungle
12-07-2006, 08:43
Твоя пост е един от малкото,които са ме трогвали в този скапан форум.
Личи си ,че си си излял напълно душата.Това е хубаво,олеква.
И ако не е много лично-какво е станало,че така се е обърнал живота ти?

NqmaZnachenie1
12-07-2006, 08:47
Накратко казано... отдадох се на чувствата си ... на емоциите си ... взех прекалено често да казвам "Обичам те", взех прекалено много да чувствам любовта.. тва ме промени... честно казано като наркотик е точно по същия начин любовта влияе на мен както дрогата на някой нарко-зависим т'ва е:)

bungle
12-07-2006, 08:51
Пфффф,бил си силен-сега си слаб.Това ли?Пак ли този тъп комплекс??Донякъде знам как се чувстваш.Имам един подобен на теб човек до себе си.Виж сега,любовта е нещо прекрасно.Тя ни учи на добро,да не бъдем егоисти,да се раздаваме без жал.....Силата не е нищо.Студенината и непукизмът са просто една черупка.Обвивка,която просто пречи...но не го осъзнаваме.И мисля ,че точно любовта-тази ИСТИНСКАТА обаче,успява да разкъса тази паяжина,която ни обвива.И ни кара да бъдем наистина себе си.Не знам дали схващаш какво имам предвид....
Просто не съжалявай.Никога.Особено пък затова,че прекалено често казваш "Обичам те."

BeBcHeTo
12-07-2006, 10:29
пффф......и за кфо си станал такв не схванах?

koalka
12-07-2006, 10:49
Всеки може да се влюби,всеки може да е в твоето положение....но това означава ли,че трябва да се отказваш едва ли не от живота?Сега предполагам си млад,но естествено-живота е пред теб и ако мислиш да си все така...как ще живееш?Отговори си на тези въпроси.В един момент просто нервите ти няма да издържат.Най-добре се вземи в ръце,можеш да го направиш.

{SwEeT_anGeL_F}
12-07-2006, 11:09
не искам да човъркам в раната ти, но ако искаш може да споделиш с нас малко повече за тази любов която те е довела до това ти положение,до тази безисходица.. :) може и да измислим нещо да ти помогнем ако знаем повече :)

Masochist
12-07-2006, 11:11
Мога да ти кажа не от особено големия си опит но все пак достатъчен, че времето лекува..

12-07-2006, 11:40
imash li ideq, 4e az sym v absolutno sy6toto polojenie kato teb sega \samo deto sam momi4e\, imam 4yvstvoto 4e sam se prevyrnala v nekva sqnka, ne mi pyka za ni6to ve4e, i ot nikoi, i az kato teb se vlubih, i az kato teb sam zavisima, daje i sega, ot tozi 4ovek, i nemoga da se otrsq ot nego, i misalta za nego, nai gadnoto e 4e toi sega si jivee jivota, a az.......
i tva 4e s vremeto 6te nine vsi4ko, ne na mene tiq, ot opit ti kazvam - nestava taka, ima samo 1 na4ih da izlezne6 ot tva polojenie - nespirai da izlizash s priqtelite si, tyrsi raznoobrazie, postepenno 6te stane6 sy6tiq kato pedi, samo4e s malko pove4e opit ;))
na men li4no tva donqkade mi pomaga, nasila mi karat da izlizam, pravim kvi li ne prostotii, i to samo za da me nakarat da ne mislq za ........, i mislq 4e tva donqkade deistva, e ne 4e kato se pribera posle, nepo4vam da si mislq za nego, no malko po malko stava ;))
provai i ti s tva, prosto ne spitai da se birish!!!!

gotinam
12-07-2006, 11:56
... взех прекалено често да казвам "Обичам те"

Тук ти е грешката... за останалото нямам коментар, поискал си да споделиш страданията си пред други хора. Хубаво! Ще отмине, времето лекува, не се сдухвай чак толкова и си напарви съответните изводи, за да не си намериш пак майсторката :P

gerinceto
12-07-2006, 12:24
Всеки може да се влюби,всеки може да е в твоето положение....но това означава ли,че трябва да се отказваш едва ли не от живота?Сега предполагам си млад,но естествено-живота е пред теб и ако мислиш да си все така...как ще живееш?Отговори си на тези въпроси.В един момент просто нервите ти няма да издържат.Най-добре се вземи в ръце,можеш да го направиш.
napalno sam saglasna s koalka

vvs_go
12-07-2006, 13:14
Просто си се превърнал в бета версия на себе си или нещо такова. Мрази когото искаш но не мрази себе си. - тва го приеми като закон

hoseto_
12-07-2006, 14:43
Имах всичко : приятелка, приятели, забавление, пари, всички бяха в краката ми… а сега? Сега пак ги имам, но не ги усещам, нищо не е както преди

Именно заради това си в такова полужение. Имал си всичко. Намери си някаква цел в тоя живот и се мъчи да я постигнеш. Когато го направиш си намери друга и т.н. Аз лично никога не съм имал пари, но започнах работа, издигнах се. Сега взимам достатъчно за да се издаржам сам без да ми помагат наще. Имах сериозна връзка, която завърши трагично. Скапах се за няколко месеца и кокво токоз. Сега целта ми е нова връзка. Запознавам се с нови хора. Никога не съм бил аз водещата фигура. Нигога не съм бил центар на внимание и нямам намерение да бъда иначе ще стана като теб. Такива хора наистина ги сажалявам. Може и да те заболи от моето мнение но така чувствам нещата.

nasty_f
12-07-2006, 20:17
Браво на теб...Ще стане нещо от теб :wink: (нямам нищо лошо в предвид)лЧестно ти казвам...Много мразя такива хора,какъвто ти си БИЛ!

^cheri^
12-07-2006, 22:25
разбирам как се чувстваш ...мога само дати кажа че времето лекува постепенно с времето всички рани щесе заличат ...никога човек не бива дасе отказва от живота трябва дасе бори...търси подкрепа от близки хора които дате подкрепят в труден момент ...всеки е имал периоди в живота си в които е преживял такова нещо дори и аз самата но винаги си казвам:живота продължава горе главата и напред"това ми дава сили всеки ден...нищо не е лесно на този свят живота ни изправя пред безброй изпитания

BeBencEto
12-08-2006, 13:00
ami prosto se stegni ne e tolkova trudno...iskash da bduesh staroto momche,koeto si bil..ami togava stani..nqkoi da ti prechi!? kogato chovek iska neshto...toi se bori za nego i go postiga...nqma nevuzmojni neshta puk nqma i neshta,koito da ne mojem da imame ili da napravim zavisi ot sluchaq...ima samo i edinstveno takiva,koito ne iskame da napravim...tui che...deisvie i malko vqra v sebe si...drugo ne ti e nujno ;-)

zoben_pitbul
12-08-2006, 19:37
Предполагам се чувстваш прецакан,но все пак имай предвид,че точно тази любов,която според теб те е докарала до дъното е нещото,което може истински да те направи щастлив.Така че не се предавай и не мисли,че любовта е само нещастие-ако имаш вяра в нея един ден ще разбереш какво щастие може да ти даде.

teardrop
12-08-2006, 21:29
Имал си всичко и когато си го загубил, си решил, че си изгубил себе си. Ти знаеш най-добре, но според мен просто си разбрал какво е да обичаш и не се е вписало в живота ти дотогава. Добре, харесвало ти е да си с различни момичета, да си типичният женкар, но кажи честно, не ти ли е било по-приятно да си с момиче, на което да даваш любовта си и което също да те обича (не, всъщност, не си казал, че и тя те е обичала, но предполагам поне за известно време сте били много щастливи). Човекът е устроен така, че да има нужда не само да бъде обичан, но и да обича. Чувствата са по-висши от разума - не можеш да ги насочваш. Не е твоя вината, че си се влюбил, трябва да се радваш, че си се докоснал до това чувство и си бил щастлив. Вероятно преди не си си позволявал да обичаш някоя заради чувството за самосъхранение. Но всеки има нужда да се раздава за човека, когото обича. Не бива да съжаляваш за нито едно "Обичам те", което си изрекъл. Чувствал си го, казал си го, бил си щастлив. Продължаваш напред. Това е.

TikiraYang
12-08-2006, 21:34
пффф......и за кфо си станал такв не схванах?

BeBcHeTo...станало е така заради сложният поток от информация,която малкият ти и недоразвит мозък все още не може да асимилира,което води до неспособността да свържеш няколко мисли в смислена цялост !Поне така мисля АЗ де.

dream_dragon
12-08-2006, 21:39
Зле си. #-o

Krem4eto
12-09-2006, 08:15
Бори се за нея!Всеки се бори за това,което иска!!!И все пак защо сте скъсали с въпросното момиче?

12-09-2006, 08:57
на скоро се чувствах по същия начин... кофти е... още ми е кофти, но с времето всичко се оправя ;)

perky_girl
12-09-2006, 09:19
И сега какво смяташ да правиш?Да се самоубиеш ли?Да си страдаш тихичко и да се правиш на великият мъченик?! :smt017 Я се вземи в ръце

живота е пред теб и ако мислиш да си все така...как ще живееш?...
Най-добре се вземи в ръце,можеш да го направиш.
Бил си НЕЩО в този скапан живот,налИ?Не вярвам това да е било само заради външният ти вид или заради парите ти!Все има нещо в теб което е добро! :smt019 Явно страдаш,поради факта,че си обикнал даден човек,а той или те е наранил или е останал безразличен към теб.И това е наранило егото ти.Защото колкото разбирам ти си със самочувствие,че си можел да имаш Всяка една когато си поискаш Обаче този път явно не е станало по твое му :smt012
Според мен имаш 3 варианта какво да правиш:
:arrow: Да продължиш да се самосъжаляваш и да бъдеш жалко същество до края на живота си
:arrow: Да преодолееш проблемите си /смисъл-ако страдаш,само заради това момиче (както на мен ми се струва) да се бориш за нея/
:arrow: Да следваш великата мисъл
Не се тревожи за дреболии.Всички неща са дреболии!

Хайде успех и да се стягаш

GeGeTo
12-09-2006, 12:16
6om si si pozvolil luksa da izgybi6 vsi4ko zna4i ne si bil istinski 6tastliv,a sega si v niakva dupka ot koiato trudno 6te izleze6,no poviarvai ne e nevuzmojno.Ne znam,za6to se klasificira6 s dumite revlio i t.n. kato tva da pla4e6 e 4ove6ko i ne te pravi po malko muj .Smiatam,4e ne6o te e nakaralo da spre6 i da pomisli6,dali tva e pravilniat put po koito iska6 da produlji6 :wink: :wink: :wink: pomisli i nameri sebesi i dano tova da e nai dobroto za teb.USPEX

Smiley_Girl
12-09-2006, 13:19
И аз съм в същото положение,опитвам се да не мисля за това и успявам,но се питам дали това е начинът.Какво трябва да направя,кое е правилното решение.Защото и да не мисля често за Него,когато се сетя ми иде да умра.Явно да забравиш не е точното решение,сигурно трябва нещо друго,но какво е то ](*,)

aP0kAlIpSiS
12-09-2006, 19:58
6om si si pozvolil luksa da izgybi6 vsi4ko zna4i ne si bil istinski 6tastliv,a sega si v niakva dupka ot koiato trudno 6te izleze6,no poviarvai ne e nevuzmojno.Ne znam,za6to se klasificira6 s dumite revlio i t.n. kato tva da pla4e6 e 4ove6ko i ne te pravi po malko muj .Smiatam,4e ne6o te e nakaralo da spre6 i da pomisli6,dali tva e pravilniat put po koito iska6 da produlji6 :wink: :wink: :wink: pomisli i nameri sebesi i dano tova da e nai dobroto za teb.USPEX

tuk sam napulno suglasna... imalo e ne6to, koeto ne te e pravelo 6tasliv...tova e bilo jivota ti