PDA

View Full Version : sakasnqwa mi



manik_
12-07-2006, 10:52
zdraveyte imam edin problem ve4e 8 -mi den cikala mi zakasnqwa,no sedmica predi datata,v koqto trqbva6e da mi doide imah kafqwoo te4enie.spodelih s priqtelka za tova i tq mi kaza da izpiq 4 hap4eta "но шпа" 6tqlo da mi doide vednaga taka stanalo pri neq i neyni poznati,i az izpih no ni6to ne stana.stra6no mn sam pritesnena napravih si dva testa za bremennost i 2-ta bqha otricatelni,no vapreki tova sam ujasena.ne znam kakvo da pravq a me e strah da otida na lekar.priqtelq mi e siguren 4e ni6to ne e stanalo i az sa6to ,no vse pak...
i predi sam imala kafqvo te4enie no ne mi idval cikala v meseca v koito ima6e kafenikavo ne6to(tova se slu4i 2 pati predi tova, togava ne vodeh o6te polov jivot).molq kajete kakvo mmislite po vaprosa.blagodarq vi prredvaritelno! :( [/b]

Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

NaDuFcHe
12-07-2006, 10:57
Spokoino ne se panirai chak tolkova moje ako si bila pretesnena nma antibiotik stresirana ili neshto takova da ti zakusnqva..Osvenm tova za da ti doide se pie vitamin C ne nosh-pa to e za bolki v korema...Nai-dobre pogovori s nqkoq po vuzrastna jena maika ti naprimer ili hodi na lekar nishto nqma da ti napravi ne hapqt

SINDEL
12-07-2006, 11:00
Спокойно бе мацка, щом тестовете са отрицателни, няма страшно.
Може да ти закъснява поради кво ли не - времето, притеснение, витамини ако си пила в по-големи коли4ества този месец, диети (ако си се подлагала в скоро време)... дори може и да те пропусне този месец и пак няма защо да се притесняваш...слу4ва се понякога. :wink:

manik_
12-07-2006, 11:10
kak da pogovorq s maika pri uslovie 4e tq ne znae za 4e ppravq sex napravo 6te me ubie a kolkoto do lekari vednaj hodih i tq mi se razvika za6to ponqkoga bez pprezervativ sam pravila sex dori irqdko da e i sega me e strah

hahavteen
12-07-2006, 11:57
Ne se pritesniavai i na men toia mesec mi zakusnia s dve sedmici ma nakraia doide 8) .Sly4va se.I btw vniamavai pri kakvi lekari hodi6 6toto taia pri koiato se bila mai ne e mn pprofesionalna.Ginekologa niama pravo da kritikyva seksyalnia ti jivot a samo da ti dava suveti!!! :roll:

shizzle
12-07-2006, 12:13
Един път закъсняхме с десет дена.. Вече бях подготвил речта си пред семейството и измислил име на малкото, ако е момиче и ако е момче.. За щастие, не ми се наложи да използвам нито едното, нито другото. На твоята (предполагаема) възраст, е нормално да е нередовно.

ninsy
12-07-2006, 13:53
Спокойно бе мацка, щом тестовете са отрицателни, няма страшно.
Може да ти закъснява поради кво ли не - времето, притеснение, витамини ако си пила в по-големи коли4ества този месец, диети (ако си се подлагала в скоро време)... дори може и да те пропусне този месец и пак няма защо да се притесняваш...слу4ва се понякога. :wink:
точно тъй =D>

panterata
12-07-2006, 14:14
Спокойно бе мацка, щом тестовете са отрицателни, няма страшно.
Може да ти закъснява поради кво ли не - времето, притеснение, витамини ако си пила в по-големи коли4ества този месец, диети (ако си се подлагала в скоро време)... дори може и да те пропусне този месец и пак няма защо да се притесняваш...слу4ва се понякога. :wink:
точно тъй =D> мдамм :) ако спреш да се тревожиш ще ти дойде по бързо :)

Loshotia
12-07-2006, 20:51
Аспиринче пий също. Важно е да са ти потли ръцете и краката също, всяка вечер топли душове...и не се притеснявай, че може да си бременна, може и хормони да са...

honey91
12-07-2006, 21:08
Spokoino ne se panirai chak tolkova moje ako si bila pretesnena nma antibiotik stresirana ili neshto takova da ti zakusnqva..Osvenm tova za da ti doide se pie vitamin C ne nosh-pa to e za bolki v korema...Nai-dobre pogovori s nqkoq po vuzrastna jena maika ti naprimer ili hodi na lekar nishto nqma da ti napravi ne hapqt
До колкото знам пък аз витамин C се пие за да ти намалее а не за да ти дойде!

~magitto~
12-07-2006, 21:56
Ами,успокой се,не си бремена!Но незнам защо толкова искаш да ти дойде!Аз бих се кефила максимално ако не ми идва!

panterata
12-07-2006, 23:18
витамин C се пие за да не ти дойде , не за да ти дойде :)