PDA

View Full Version : Правилно ли е на семеен празник ...



BaiKiroMafiqta
12-07-2006, 11:07
Да отговарят само тея дето мислят с главата си.
Ще купите ли подарък на момиче с което ходите 5-6 месеца и не обичате(не сте влюбени) за коледа. Ся колко е сериозна връзката ... да кажем, че е сериозна, привързани сте ала бала и тн. Щото все пак е семеен празник, а аверката нещо не се вписва (да не ми е семейство)

12-07-2006, 11:13
ei, vij kvo tva tva e nai ama nai typoto ne6to, za koeto moje da pita6 tyk!!!!!
i sq po vaprosa, mn qsno 4e trqbva da my kypish ne6to, nestiga 4e hodish s nego, i to kato gledam ot dosta vreme, mi pitash dali da my kypish podarak, mi izvinqvai, ama ti da ne si na 10 god. ili se praish na ........., nz, basi hu 4e ne go obi4ash tvoq si rabota, ama tam ne6to za 20-tina lv, bi trqbvali da ti se otkysnat od sarceto!!!
nz dali da se smeq ili da pla4a kato gi slu6am takiva kato tebe

{SwEeT_anGeL_F}
12-07-2006, 11:21
абе тоз въпрос е много тъп как да ти кажа?!?!?! много ясно че поне от уважение ще купиш подарък!та ти си с нея от 5-6 месеца?..а и това не схванах нещо :не си влюбен, но имате сериозно връзка..и си само привързан..нещо не ми се връзва.. поне малко я зарадвай ако не с любов с някое подаръче... [-(

BaiKiroMafiqta
12-07-2006, 11:23
axaxaaaxaxxaxaxaxaaxxaaxaxax
ei buco/pedal4e kazax da otgovarqt samo teq det mislqt s glavata si!

Mom4e sym ne e vyprosa v parite, tq semeistvo li mi e 4e ne moga da razbera. A ti zemi izlez ot filma i nedei sa prai na golqm/a i smel/a 6ot va znam po teq forumi kolko ste golemi si4kite.

BaiKiroMafiqta
12-07-2006, 11:27
абе тоз въпрос е много тъп как да ти кажа?!?!?! много ясно че поне от уважение ще купиш подарък!та ти си с нея от 5-6 месеца?..а и това не схванах нещо :не си влюбен, но имате сериозно връзка..и си само привързан..нещо не ми се връзва.. поне малко я зарадвай ако не с любов с някое подаръче... [-(

Е ти секи път като ходиш с някое момче се влюбваш в него така ли ?
Виж за уважението ... тука си права.

piska_
12-07-2006, 11:34
Не разбирам как още сте двамата, щом не се обичате :wink:

gotinam
12-07-2006, 11:35
Да отговарят само тея дето мислят с главата си.
Ще купите ли подарък на момиче с което ходите 5-6 месеца и не обичате(не сте влюбени) за коледа. Ся колко е сериозна връзката ... да кажем, че е сериозна, привързани сте ала бала и тн. Щото все пак е семеен празник, а аверката нещо не се вписва (да не ми е семейство)

Ако държиш на нея или поне я уважаваш, хубаво е да и подариш нещо. Може да е дребно, важен е самият жест ;-) Пък и Коледата си е християнски празник, единствено Бъдни вечер е чисто семеен.

BaiKiroMafiqta
12-07-2006, 11:37
@piska ти нямаш думатa

@готина мацка - еи да чуя един нормален отговор

piska_
12-07-2006, 11:39
Що па да нямам, имам и ще си го казвам :!:

{SwEeT_anGeL_F}
12-07-2006, 11:50
BaiKiroMafiqta прав си си -твоя работа дали я обичаш но все пак й подари нещо.ще се зарадва много :) и наистина не е нужно да е нещо голямо.нещо дребно,символично ще свърши отлична работа :) може тя да ти е казвала някои път какво би и харесало.сега е момента да я зарадваш :)

gerinceto
12-07-2006, 12:27
ti si mn glupav!estestveno 4e triqbva da i kupi6 ne6ty!vie hodite 5-6 meseca vse pak,a ne 2 sedmici.

ATAKABG
12-07-2006, 13:44
и кво значение има тоя подарък? :shock:

feshankaa
12-07-2006, 13:48
Ам поне от уважение трябва да и купиш нещичко.И дребно да е ,ще я зарадва много! Давай смело и успех \:D/

hoseto_
12-07-2006, 14:57
много глупав вапрос човече. Не мога да те разбера. Ми ако искаш и копуваш ако не искаш-не и копуваш. Никой няма да ти каже защо не си и купил. Отиваш с една бутилка вино, една баница, малко портокали и готово. Това се пак не е Рожден ден. Но ако тя ти е зела нещо ще ти е тъпо така че по добре и купи и ти нещо. Не е нужно да е скъпо а да е от сърце

koalka
12-07-2006, 17:15
Ти поне харесваш ли я?Само питам.Ами според мен е добре да я зарадваш с подарък.Все пак ти си решаваш.

IzGuBeNo^AnGeL4E
12-07-2006, 17:48
Купи и поне от уважение защото предполагам че и тя ще ти е купила и ако ти не и подариш нищо ситуацията ще бъде малко спичаща :wink:

BaiKiroMafiqta
12-07-2006, 19:19
ti si mn glupav!estestveno 4e triqbva da i kupi6 ne6ty!vie hodite 5-6 meseca vse pak,a ne 2 sedmici.

И на теб, мършо, кой ти даде думата ...
Ко като ходим 5-6 месеца, купувам подаръци когато праим някакъв кръгъл месец, или на рожденни дни, ама за коледа ти на вашите сигурно не купуваш, а на приятеля си ще купуваш тъй ли ?

Cherlotte
12-07-2006, 20:48
Според мен най-хубавит подарък, който можеш да й направиш, е да се разкараш от живота й. ;-)

miloto_girl_4e
12-07-2006, 20:56
Коледа е семеен празник, но подаръци се правят не само на хора, които са от семейството ти..
И за Бога какво правиш с това момиче вече половин година без да я обичаш? Аз лично не бих успяла ... А и е само загуба на време...
Но все пак наистина трябва да и вземеш нещо... :!:

12-08-2006, 04:19
Според мен най-хубавит подарък, който можеш да й направиш, е да се разкараш от живота й. ;-)

Evala

toq mai nqma gram ovajenie kym momicheto gorkoto...... ne zaslujava takyv bezchustven tip koito si tyrsi opravdanie da ne i kupi podaryk [-X

I_ve7o
12-08-2006, 06:18
mn si prost..4esno...kak nqa i kypi6 ne6to..pyk..i 6tom ne q obi4a6 6to si s neq..kakto i da e ne6to ot yvajenie i kypi ako ne e ot lubov....

pampers
12-08-2006, 08:47
Ам поне от уважение трябва да и купиш нещичко.И дребно да е ,ще я зарадва много! Давай смело и успех \:D/

съгласна съм :!: :!:

He3HauKa
12-08-2006, 09:50
Е след като ходиш с нея,поне и купи една плюшена играчка,колкото да не е без нищо.Защото тя сигурно ще ти купи и определено ако с празни ръце ще се получи тъпо :-k

12-08-2006, 11:03
ei vij kvo, ne mi se pravi na mn vajen, i vnimavai na kogo kakvo govorish, trqbva da si adski typ, ako gledash na praznicite sega samo kato na semeiini, mn qsno 4e ne ti e semeistvo, ako se ojeni6 za neq, ili pone jivee6 s neq, togava 6te e, no podaraci ne se podarqvat samo na rodninite, abe nqma da te obejdavam da i kypish ne6to, prosto tfa e yvajenieto pone, az bas lovq 4e tq 6te ti kypi ne6to, i zn li mn 6te mi se iska da vidq fizionomiqta ti, kogato tq ti podnasq tam ne6to, a ti gleda6 ymno i stoish s pazni race ahahahhahah
I vse pak izbora si e tvoi!
SMEH :lol:

sexy_dizzy
12-08-2006, 11:38
Съгласна съм с отговорилите, че е важен жеста.Ходиш с нея, тя все пак ще очаква нещо, дори и дребно.Не е важно да се охарчваш, не е важно да е толкова скъпо, за нея(предполагам) е най-важно, че ще е от теб.

BaiKiroMafiqta
12-08-2006, 11:43
ei vij kvo, ne mi se pravi na mn vajen, i vnimavai na kogo kakvo govorish

недеи се прави на смел по форумите момче

а на всчики останали недорасли дето се изказват неподготвени да ви го туря - какво съм правил с нея като не съм я обичал хахахаха вие всичките обичате всеки с който ходите тай ли хахахаха значи сте ебати смешниците.

А за тая дето каза за уважението - я да та запитам ти отде направи такова мъдро прозрение ма мършичке ? Като не сме влюбени не тряяло да ходим хахахаах смях я са опрайте малко ве за любов тръгнали да ми говорят тука половината поне никога не са се влюбвали хахахаха

ani_sweet
12-08-2006, 12:11
ami vzemi i neshto malko,ei tai ot horska srama.moje i da ne e ot sarce,kakto kazvash nqmash 4uvstva,ami vzemi i edna 4a6a naprimer,ili suvenir4e-nai dobre,Aide kasmet imash vreme da pomislish.:)

BeBencEto
12-08-2006, 12:16
spored men e vajen jestut...i makar che ne q obichash ako ne drugo pone shte q zaadvash mnogo kato i pdoarish neshto...bilo to golqmo ili munichko..vajen e jestut

LaFee
12-08-2006, 12:19
Да отговарят само тея дето мислят с главата си.
Същото се отнася и за тези ,които пускат нови теми :-k
Не е ли близко до мозъка .... трябва да й купиш нещо!!!
Бъдни вечер може да се прекара семейно ама на Коледа всеки твой добър познат трябва да получи подарък от УВАЖЕНИЕ тази дума знаеш ли я

MoHuTo
12-08-2006, 12:34
Да отговарят само тея дето мислят с главата си.
Същото се отнася и за тези ,които пускат нови теми :-k
Не е ли близко до мозъка .... трябва да й купиш нещо!!!
Бъдни вечер може да се прекара семейно ама на Коледа всеки твой добър познат трябва да получи подарък от УВАЖЕНИЕ тази дума знаеш ли я

Infatuated Inside
12-08-2006, 13:24
Според мен най-хубавит подарък, който можеш да й направиш, е да се разкараш от живота й. ;-)
Взе ми думите, 1:1 на същото мнение съм. (:

playful_baby
12-08-2006, 15:42
Да отговарят само тея дето мислят с главата си.
Ще купите ли подарък на момиче с което ходите 5-6 месеца и не обичате(не сте влюбени) за коледа. Ся колко е сериозна връзката ... да кажем, че е сериозна, привързани сте ала бала и тн. Щото все пак е семеен празник, а аверката нещо не се вписва (да не ми е семейство)
Ще купя!!!

12-08-2006, 16:58
ei, ti ili si na 10 god. ili si adski tup, ili i az nz kvo moje i da si skrundzav, nz a moje 3-te hahahaha 6to za vapro e tva, daje nqma da ti otg. na vaprosa, trqbav sam da se seti6, i si meri prikazkite ako obi4a6, prosto ne e kyltyrno, razbira6 li!!!

the black cat
12-08-2006, 20:31
kak moje da hodite ot tolkova vreme i da se 4udi6 dali da i podari6 ne6to!? [-X

teardrop
12-08-2006, 20:57
Ама виж сега, като ще обиждаш всеки, който ти пише отговор по темата, ходи питай в някой друг форум дали трябва да подарявш на момичето, с което ходиш от половин година, подарък за Коледа :!: Съжалявам, но мисля, че всеки, който ти отговори дотук мисли с главата си, а това, че не си на неговото мнение, не значи, че трябва да го обиждаш. Освен това, ако не си се сетил, на момичето ще му стане много гадно ако не й направиш някакъв жест, поне от уважение, ако не друго. Не е важен подаръкът, важен е жестът.