PDA

View Full Version : Ne6to stana s men



NqamIDeqKoiSym
12-07-2006, 12:21
Na4i zapoznah se s edno momi4e ot 4ata tei 4atihme i ve4erta i se obadih po gsm govorihme posle i predlojih i tq se saglasi az i pratih pic a tq nqma6e az sme ot razli4ni gradove tva stana otdavna no da si kaja vsi4ko
tei tei mina vreme pi6ehme si vsqka ve4er v 4ata i vseki den i zvanqh na tela i ve4e se vlubvah tei az vlubih se v neq bez da sam q vijdal samo po opisanie ... do kolko e vqrno nz no haraktera i mi dopadna tei i tq se vlubi v men oba4e sme ot razli4ni gradove i tei 4atihme o6te vseki razgovor s neq be6e mn gotin tq ima super sladko glas4e i tei de govrim si nii za visk4o kogato govereh s neq bqh super i tka nqkaf ve4no vesel be bqh mn vluben i vse o6te mai sam nz no edin den re6ih da prekratq vsi4ko za6toto po edno vreme si misleh 4e nikoga nqma da se vidim se pak sme ot dosta daleko az sam samo na 14 i nemoga da otida do neiniq grad dosta daleko e okolo 300km nz to4no kolko i teide pisah i edin mail 4e kasame pisah go pone 1 4as be6e adski dalag i sqkvi takiva gluposti sam pisal ;) posle pak 4atihme i tq mi kaza 4e e po dobre taka no mi adski gadno 6toto vseki den si mislq za neq opitvam se da q zabravq no se 4uvstvam kato parcal neznam za6to no NEMOGa :( obi4am q kazah i go i tq mi kaza 4e me obi4a no vrazkata ni e nevazmojna misleh si 4e 6te q zabravq mnogo lesno no nemoga i sega minaha okolo 2 meseca otkakto skasahme i o6te si mislq za neq btw tq mi e 1-vata ako moje da se kaje 4e mi e bila gadje vaob6te ne sme se vidjali ne sam q vijdal samo tq me e vijdala na snimka neznam to4no i az zvu4i mi glupavo pri tova mnogo no togava si misleh 4e qko
znaete li 4etoh nqkade vav foruma Edna laja povtarqna mnogo pyti stava istina i mislq 4e tva e vqrno pri men moje bi sam iskal da namerq nqkoq da obi4am prosto i sam si vnu6aval s tova postoqnno det i kazvah obi4am te obi4am te i sqkvi takiva znaete li promil sam si mozaka :(
Predi bqh super vesel bodyr nqkaf postoqnno imah energiq i se 4uvstvah vav forma i qk nali ne6to gotin ala bala ;) pak sq sam kato parcal
No mislq 4e vsi4ko e psihi4eski za6toto s teq 4atove samo si vnu6avame razni ne6ta i nikoga neznaem koi vsa6tnost e ot drugata strana (v pove4eto slu4ei) ili pak primerno nz az do sq ne sam imal gadje smisal osven taq deto sme 4atili spored vas moje li da se kaje 4e sme bili gadjeta nz nz nz sq tq mi pi6e sms no gi 4eta i gi triq iztrih i nomera i neiskam da go znam prosto se oopitvam da q zabravq no ne stava neznam za6to iskah da si izleq do6ata no nz ;) opitvam se no mai ne se polu4ava 6toto pi6a za tva keoto se setq pahahahahah ;)
am aide mersi za vnimanieto ako ne6to savet4eta ala bala kak da preodoleq "biv6ata" nqkaf psihologi4eski trik ve4e ne zaribqvam po mirc 6toto e mn lamersko ne e kakto na jivo nali me razbirate vse edno teide
nqma zna4enie
Am tka az q Love i tq men Az q Like i tq men No tka e jivota nz
vsa6tnost
nz dali q obi4am haresvam ili ne6to takova
az ne q haresvam az ne q haresvam az ne q haresvam az ne q obi4am az ne q obi4am az ne q obi4am az ne q obi4am az ne q obi4am ne te obi4am nete obi4am ne te obi4am ako ste 4eli po gore se setili ko praeh ;)
Edna laja povtarqna mn pati stava istina teide moite gluposti krai nqmat
Tuka ima dosta temi4ki takiva ama re6ih da napi6a i da spodelq imah nujda mislq ;)
ne6to mnogo mislq pahahaha :lol:
aide mersi za vnimanieto ako ima nekvi saveti kazvaite ! 10x

one_more_minute
12-07-2006, 12:28
Щом ти харесва, пиши си с нея. Кво като никога няма да се видите, щом ви е готино, продължете.. И защо трябва задължително да сте били гаджета /или да бъдете/ за да ви е яко...
Кой знае, някой ден може и да се видите (дано не се разочароваш тогава).. Успех :-D

Razbrahkoi sym
12-07-2006, 12:34
Samo spodelqh i ve4e re6ih pove4e da ne q potyrsq mislq 4e ne sam q obi4al a sam si go vnu6il ;) aide 4ao mersi za visk4o zakrivam temata!
CLOSED! ](*,)

abstraction
12-07-2006, 12:49
а ето и моята история - всичко става преди гидина, аз чатя с момче, допадаме си като характер, всеки ден си чатиме, говорим по телефона. В един момент той казва, че ме обича, че съм уникално момиче, че му допадам във всички отношения и тнт. След време аз също вече мисля, че го обичам. Но всъщност енда евентуална връзка между двама ни не ми могла да се състои. Изведнъж той престава да се свързва с мен. Каквото и да правя не мога да установя някакъв контакт с него. Има няма 1 месец и той пак ме потърсва. След няколко дена окончателно прекъсва отношенията си с мен.

Казвам всичко това, защото аз съм се намирала горе долу в ситуацията на твоята приятелка(обърни внимание - приятелка, а не гадже), а момчето в твоята.
Разбира се месеци след това се чувствах като парцал, както ти се изрАзи.
Така че не забравяй, че всяко действие от твоя страна може да нарани човекът от другата.
От това което написа наистинасе съгласявам с това 1е връзката ви на практика е невъзможна. Не може отношенията на двама души помежду им да се оповават само на чатът и разговорите по телефона. Просто не може.На живо е по-различно, но при вас просто няма как да стане.

Ако чакаш, надявайки се че някой ден ще се видите, всъщност ще пропуснеш много неща. И да, да предположим че някога все пак се видите. Въпреки че характерите ви напълно са паснали, на живо всичко е много по-различно. Може да се окаже, че тя е по различна от това, което си очаквал(не става дума само за визията, а като цяло). И какво ще излезе - ти си послетил месеци, години на това момиче, а всъщност не получаваш нищо. Разбира се същото може дА важи и за нея.
Предполагам няма да е проблем за теб да обсъдите проблема с нея и да решите какво да правите. Ситуацията е такава, че може в крайна сметка и двамата да сте губещи, при това да загубите много.
А относно това дали я обичаш и дали всичко е внушение, много е вероятно да е така.

MoHuTo
12-07-2006, 12:50
Добре сте направили като сте скъсали, сега поне нямате напразни надежди!А относно чата, пак може да си чатите, е вярно че вече няма да е същото но с времето всичко минава!Така че спокоино!

NZ`ko`da praq :(
12-08-2006, 21:34
ZDRaveIte
hora pak sam az :)
obi4am q mnogo pri tova no neznam kakvo da pravq
kak da razbera dali q obi4am? ili si go vnu6avam
ne sam q vijdal dor na snimka no sym si pisal v mirc adski mnogo s neq tq adski dobro umno krasivo milo nevorqtno momi4e tq e na 15
az na 14 i neznam prosto kakvo da pravq mislq 4e q obi4am no neznam
:( pomognete nemoga otida pri neq da se vidim 6toto ne me puskat
pak tq nz dali moje da doide 6toto i neq mai ne q puskat ](*,) of nz
pomagaite pls
10x predvaritelno

Nz koi suym
12-08-2006, 21:37
I da pitam nqkoi do sq plakal li e za momi4e 6tot az sam mom4e i normalno li e da sam plakal nz :( no kogato skasahme mi se nasalziha o4ite :~(
DA ne sam pedal da pla4a ama naistina mai q obi4am a neznam kakvo da pravq mnogo mi e trudno sq govorq tei ama sutrinta pak si znam moite tapotii no pomognete pls 6tot nz :( ISKAM Q :} no....... 360km ne sa malko dosta sa az nemoga da otida pri neq :(

NZ Koi Sym
12-08-2006, 21:40
Q sq mi prati sms da islu6am Mariq - Prosto ti da q islu6am mi pisala i da q iztriq nz za6to ne go shvanah to4no q oabdete kvo e imala predvid? :(

teardrop
12-08-2006, 21:46
Виж, тогава може и да си си внушавал, но сега, когато вече не сте заедно и ти усещаш, че имаш нужда от нея, че искаш отново да си говорите и искаш да си с нея, повярвай ми, това не е самовнушение. По-силно е от теб. Ако беше просто внушение сега няваше да ти пука толкова :wink: Все пак не мога да кажа, че я обичаш, само ти го днаеш това, но според мен определено държиш истински на нея. И е напълно нормално да плачеш, и ти си човек, не си от камък и имаш чувства. Един съвет - не приемай мъж, който плаче, за слаб. Защото не е. Просто е човек.
Ако наистина искаш да я забравиш, с времето ще стане. Ще мине периода на страданието след връзка и ще се освестиш.

NZ koi sym
12-08-2006, 21:56
Probvah da q zabravq no nemoga vinagi nqma den v koito da ne sam se se6tal za neq nz prosto priemrno kak da razbera kakvo iskam da sedna i da mislq kat mislq si kazvam nqma smisal posle 6te mi e o6te po trudno
no sarceto drugo kazva :( neznam da udalja stradanieto ili da prodalja napred 6toto az sam na 14 tq e na 15 nai hubavite godini ot detsvoto golemite kuponi i vsi4ko sa krai te godini do 18 19 nqkade posle stava6 malko po zrql nali i tka
smisal ako 6a prai6 prostotii prei gi sega 6toto posle ne e hubavo i teide
darpa6 na max ot jivota u4i6 pie6 pu6i6 i tva e qde6 irgai6 cs :) i tka
az piq rqdko ne pu6a :) u4a ponqkoga i igraq cs i izlizam nqkoi pat no osnovno da sedq pred kompa ne mi haresva ama izob6to smqtam 4e tva si e propilqn jivot vie kak mislite dali e tka ili koe po pravilno
?
10x predvaritelno

Mystic.Queen.
12-08-2006, 21:57
abe q se skrii nqkude...vluibvane po 4ata tva i vyv fantasti4nite filmi go nqma.kak moje da se vluibi6 v 4ovek koito daje ne si vijdal,kamo li dokosval...nqmam dumi prosto...moje li na6eto pokolenie tolkova da izprostqva.bili mu se nasylzili o4ite kogato "kysali" i kak po to4no skusaxte s 10-20 slyzlivi reda v meila...I kvo gadje bylnuva6.kak 6te ste bili gadjeta bez edna edinstvena tzeluvka,bez miluvka,bez topla duma i zakrila ... prosto tva sa napulno detski gluposti i xvani se stegni 4e 6te ti se smeqt vsi4ki nabori...osyznai se..lud li si we kvi gi govori6 4uva6 li se izob6to...4at gadjeta... nqqm dumi...
:smt017 :smt017 :smt017

Mystic.Queen.

NZ koi sym
12-08-2006, 22:00
Probvah da q zabravq no nemoga vinagi nqma den v koito da ne sam se se6tal za neq nz prosto priemrno kak da razbera kakvo iskam da sedna i da mislq kat mislq si kazvam nqma smisal posle 6te mi e o6te po trudno
no sarceto drugo kazva :( neznam da udalja stradanieto ili da prodalja napred 6toto az sam na 14 tq e na 15 nai hubavite godini ot detsvoto golemite kuponi i vsi4ko sa krai te godini do 18 19 nqkade posle stava6 malko po zrql nali i tka
smisal ako 6a prai6 prostotii prei gi sega 6toto posle ne e hubavo i teide
darpa6 na max ot jivota u4i6 pie6 pu6i6 i tva e qde6 irgai6 cs :) i tka
az piq rqdko ne pu6a :) u4a ponqkoga i igraq cs i izlizam nqkoi pat no osnovno da sedq pred kompa ne mi haresva ama izob6to smqtam 4e tva si e propilqn jivot vie kak mislite dali e tka ili koe po pravilno
?
10x predvaritelno

12-08-2006, 22:02
am da ne e bilo da da da ok spriam se :) xaxaxaxaxa sbogom alz

аграрен специалист
12-09-2006, 01:02
Добре ве, браточка, какво ти пречи да си вземеш един билет да отидеш до неиния град /максимум 20 лева в едната посока ще ти е, идва ти 40 за отиване-връщане/.Говори с нея, уговори всичко, отиди за един ден, вижте се, върни се.Прояви малко характер и инициативност, обмисли си добре пътуването, отиди при нея, даже и да не се заобичате ще ти е мирно на сърцето, че си отишъл, а не си си намерил оправдание : "Много далеч е, 300 км."
Човек когато иска нещо търси начин, когато не иска - търси оправдание :)

И ако решиш да ходиш си обмисли пътуването, купи си и билет за връщане, вземи си малко джобни да имаш, предварително се уговори с нея и т.н.

12-09-2006, 10:17
Mi tq 6te6e da idva 5 pati ama se izliza ne6to bratov4ed i katostrofira
posle tq be6e v bolnica zakoeto az neznaeh do skoro
Az 6tqh da hodq i se kat q pitam primerno i akzva 18 19 tam nqkade udobno li ti e i tq nz ve4e da ne me tarsi ne mi puka za neq :) GANGSTA PARTY :mrgreen:

DiabolicAngel
12-09-2006, 10:46
Май гледаш прекалено много филми :roll: