PDA

View Full Version : Krastoput



Malka_Taina
12-07-2006, 16:51
zdr na vsi4ki ...dnes re6ix da spodelq i moqta istoriq tui kato ot dosta vreme sam pred krustoput i tursq re6enie na problema si!!Ta zna4i slu4kata e slednata: imam si priqtel,mnogo sme blizki ,toi e mn mil i se 4uvstvam dobre s nego --ta xodim ot skoro i men mn me e strax ot reakciqta na ba6ta mi !!Toi e slujitel na MVR ,a moqt lubim ne e ot nai tixite mom4eta ,i e pose6taval policiqta za dreboliii! mn me e strax kakvo 6te stane ako ba6ta mi razbere 4e sme zaedni ......TA sega si tup4a na krustoput4eto i e 4udq da izbera surceto( priqtelqt mi ) i da si imam problemi ,ili da izbera razuma si i da si ostana tixa voda!!!pls pomognete mi!! :cry:

deidiy
12-07-2006, 16:54
еми ако не кажеш на бащати никога няма да разбереш какво ще стане :?
надали е някакв звяр който ще пребие приятелят ти :?
аз бих му казала след като момчето не е хулиган :D

IzGuBeNo^AnGeL4E
12-07-2006, 17:00
Спокойно и аз имам подобен проблем:)Незнам как ще се омъжа сигорна съм че мъжа ми ще е проверен дори в коя градина е бил :lol: Та по въпроса според мен не трябва да му казваш още на баща ти 1во виж как ще се развие връзката ви и вече след време леко по леко почни да говориш на баща ти че си имаш приятел който се държи много добре с теб и че е много внимателен с теб и че ти е добре с него все пак това е най-важното и мисля че и баша ти би трябвало това да го интересува най-много \:D/ УСПЕХ

nasty_f
12-07-2006, 17:02
Mi ne e nujno da razbira vsichko bashta ti...NALI?!
A,ako tolkova durjish da znae,kaji mu...Mnogo se qdosvam,kato vseki pochne da misli"A kvo she stane posle?";"A kvo she kaje toq,a kvo she kaje onq?".Abe hora,prestanete i mislete malko za SEBE SI!

koalka
12-07-2006, 17:12
Защо непременно трябва да си имаш проблеми?Просто ще говориш с гаджето си,че е добре да се държи добре пред баща ти,не е нужно да знае,че е имал провинения...Аз бих избрала момчето,с което съм.Е,зависи от чувствата ми,но все пак баща ти трябва да уважава правото ти на избор.

12-07-2006, 17:51
ba6ta mi ako razbere 6te go prou4i kakto kaza momi4eto ""v koq detska gradina e bil'' i 6te nameri ne6to koeto nqma da e redno-a to ima takiva ne6ta..toi o6te me misli za negovoto malko momi4ence i tva pravi polojenieto mi trudno..

IlLuSi0nS`
12-07-2006, 17:57
а защо баща ти трябва да разбира с кой ходиш?

12-07-2006, 18:12
ne trqbva ,no sme maluk grad i vsi4ko se nau4ava mn burzo

hoseto_
12-07-2006, 19:35
какво имаш в предвид под "посещавал полицията за дреболии". Да поясня бащата беше 26 години в полицията, чичо, свако, дядо и кръстника също са там. И аз съм посещавал раионото. Лепвали са ми глоби, актове. И какво от туи. Не мисля че ако е бил там за пускане на висока музика баща ти ще ти каже нещо. Но за сбивания или грабежи сън сигурен че ще ти забрани да се виждаш с него. По добре обаче му кажи за да не стане таи че да го викат и него да те прибира от раионното заради грешка на твоя приятел

12-07-2006, 21:35
ama nedei mu kazva be, toi ba6ta ti da ne e 4ovek 4e da razbere?!?!
Da vi imam problemite!