PDA

View Full Version : Обяснете ми нещо!



12-07-2006, 17:28
Така понеже тук много се говори за музиката,стиловете и въобще за всичко....Просто не мога да си обясня защо металите или една част от тях ходят с кецове??????????А не с кубинки,както би трябвало да бъде.Не говоря за всички,а за някои.Някой може ли да ми даде отговор.Кецовете не се ли носят от хора,които слушат не точно метал.Говоря за тези,които са разпространени,а не стандартните,ако се сещате какво ви говоря.Не казвам как ТРЯБВА да бъде,но просто имам в предвид,че някои не знаят и те какво слушат.Супер смешно ми е като видя някой "метал" и той е с кецове ДС или ДВС и полусвлечени.Надявам се да сте ми разбрали въпроса.

RoyTheReaper
12-07-2006, 17:37
какво е това "би трябвало да бъде"? кой го определя? всеки се облича както му харесва и никой няма право да му се бърка.

fake
12-07-2006, 17:39
абе що не оставите хората да обуват квот искат?
то и сега половината чалгарки са с кубинки, щото тва е излязло по Пиротска, ама никой нищо не казва, нали?

12-07-2006, 17:41
tova kak se obli4a6 i kakvo slu6a6 sa dve suvsem razli4ni ne6ta.kato na nqkoi,koito slu6a metal ne sa mu udobni kubinkite,ili nqma vuzmojnost da si kupi za6to da ne nosi kecove?i az slu6am metal,no ne se obli4am tolkova metalski i su6to hodq s kecove.ne mislq,4e tova ima nqkakvo zna4enie.vseki se obli4a taka kakto mu haresva i slu6a tova,koeto mu haresva.ne vijdam kude e problema.poznavam hora,koito su6to slu6at metal,a se obli4at mnogo elegantno s kusi poli i t.n. i tova ne zna4i ni6to.kecovete i po 6irokite drehi ne sa nqkakva zapazena marka i vseki moje da si nosi kakvoto iska i mu e udobno.ne znam koe ti e tolkova sme6no puk na teb,no vseki si ima mnenie.za men nqma ograni4eniq v stila na obli4ane i sum na mnenie,4e ne trqbva da ima i nqkoi da e zaduljen da nosi ne6ta,koito ne haresva i ne sa mu udobni. =;

black_boy
12-07-2006, 17:46
какво е това "би трябвало да бъде"? кой го определя? всеки се облича както му харесва и никой няма право да му се бърка.

RedChil
12-07-2006, 17:49
Мдаа,то тва е баси логиката.

Експлойтед в последно време като ходат с кецове и с по-изсулени панталони не са никви пънкове,нали !?

machoka
12-07-2006, 18:20
В някои случаи музиката е душевно състояне. Няма нищо общо с това как се обличаш. Да, някои стилове налагат свой собствен мейнстрийм на облекло, но в първообраза си музиката се чувства и изживява със сърцето и нищо друго не би трябвало да има значение.

vinum_letiferum
12-07-2006, 19:01
Пич, музиката се носи в сърцето, не на копитата :)

/wan`a`doo/
12-07-2006, 19:17
Xaxa a men puk sa mi sme6ni ograni4ena hora kato tebe... I o, ujas, imam maratonki na Adidas, tva mai zna4i 4e ne znam kakvo slu6am #-o

kati_0513
12-07-2006, 19:56
Пич, музиката се носи в сърцето, не на копитата :)


Много правилно! Музиката е в сърцето, а не в обувките.
В моето училище има пък момичета- метали, които носят чехли с високи платформи през лятото...
А и да кажа честно, кубинките не са за предпочитани рез другите сезони... за зимата вършат добра работа, но за по- топло време- [-X
А и всеки си решава как да се облича, не зависимо какво слуша...