PDA

View Full Version : trqbva da pro4etesh!!!!



12-07-2006, 18:54
ei hora, sega osuznah ne6to, i iskam da go spodelq s vas: nai dobriq i burziq na4in da zabravim nqkoi, na kogoto dyrjim naistina mn!!!
ne prosto dyrji6 obi4a6 adski silno, i taka, 6te vi kaja samo 4e otkakto nesam s nego, izgubih smisala v jivota, stanah nepykistka, skarah se s fr si i t.n., i to za6to?! Abe kakto i da e :)
Ta, sega otkrih nai - lesniq na4ih da go zabravq: qdosah go ama adski mn, moga da kaja 4e go nakah da me mrazi, celta mi be6e da se dyrji s men gadno \makar 4e ne e takyv po princip se dyrji bobre s vsi4ki e strahoten kavaler\, smqtaite za kakyv teror stava vapros, a i ne samo tva, no nqma da vlizam v podrobnosti ;)
vijte, vsi4ki kazvat vreme, trqbva ti vreme, e nestava taka, az ve4e mesec, 4e i pove4e, i nikakyv rezyltat, no samo za nqkolko 4asa go izkarah ot nervi, i si kazahme ne6ta, koito prosto........no vajnoto e 4e naistina ve4e ne mi pyka za nego, govorq absolutno seriozno!!!!

HeDa
12-07-2006, 20:02
Да така е .. съгласна съм с тебе :roll:
Аз до сега не съм го пробвала ама може някой ден като ми се наложи

perky_girl
12-07-2006, 20:11
Глупости!
Сега си мислиш така,но утре сутринта на свеж ум ще видиш какво ще ти е :twisted:
Да не мислиш,че като те мрази ще ти е по-лесно да го забравиш?!
:smt005 Хе-хе много глупаво ако си мислиш така!Аз от шест месеца съм разделена с човека на когото държа,той ме мрази от все сърце и това въобще не ми помага да го забравя!Даже напротив!Страдам,защото ми е мъчно,че изпитва толкова силна омраза към мен!Въобще не си и мисли,че така ще ти е по-лесно!Заблуждаваш се! :smt013

Slave4You
12-07-2006, 21:10
хах и аз така си мислех преди ... половин година, ама не стана :)

IzGuBeNo^AnGeL4E
12-07-2006, 21:21
Ами на някой хора това им помага на други не!Но пък и хората са каза ли:"По добре омраза отколкото безразличие" :D

ODB36
12-08-2006, 12:13
има много вярни неща в тва!И при мен се е случвало същото,обичах едно момиче,докато 1 ден не се скарахме зверската и така тя престана да ми е интересна!
много странно но факт

12-08-2006, 12:19
ami ve4e e sytrin, daje obqd, na trezva glava sam, zn 4e ako go vidq nqkade nqma da me podmine prosto taka, zn i 4e nai malkoto 6te napravi strahoten skandal, zn i 4e 4yvstvata mi kam nego se promeniha korenno za okolo 4as, 2, nz ytre kak 6te mislq, ili sled sedmica, no tova 4e go nakarah da me mrazi i to taka........., bas lovq 4e predi da go qdosam taka, ako se videhme nqkade po ylicata 6te6e da si obyrne glavata, ili posto da me pogledne sas sujalenie \znaeiki za 4yvstvata mi\, dokato sega znae 4e v o4ite mi e smeshen, jalak, protiven i t.n.
i da, po dobre e da te mrazqt, otkolkoto da ne izpitvat ni6to kam teb!!!
pone tova e moq na4in :)

BeBencEto
12-08-2006, 13:50
tova e glupavo...ne e neachina da naranish chovek,koito si obichal,za da go zabravish....otmushtenieto ne vrushta zagubenoto...taka che sama si pravi izvodite...glupavko e....a i edva li trqbva da se chuvstvash gorda s postupkite si.....

Infatuated Inside
12-08-2006, 14:26
Зависи от чувствата.
Някои не се изпаряват по този начин, просто не се.

playful_baby
12-08-2006, 16:41
Глупости!
Сега си мислиш така,но утре сутринта на свеж ум ще видиш какво ще ти е :twisted:
Да не мислиш,че като те мрази ще ти е по-лесно да го забравиш?!
:smt005 Хе-хе много глупаво ако си мислиш така!Аз от шест месеца съм разделена с човека на когото държа,той ме мрази от все сърце и това въобще не ми помага да го забравя!Даже напротив!Страдам,защото ми е мъчно,че изпитва толкова силна омраза към мен!Въобще не си и мисли,че така ще ти е по-лесно!Заблуждаваш се! :smt013
съгласна съм!

{SwEeT_anGeL_F}
12-08-2006, 16:45
и аз не съм на мнение, че омразата е най-добрия начин за забрава но щом при някои действа... браво на тези някои..аз лично не мисля че ще ми е по приятно да знам, че ме мрази.. предпочитам да знам че може да не сме заедно ама да знам какво съм имала с него и че ако искам мога да си поговоря като приятелка с него без да ме гледа на кръв.. [-X

vladi_addict
12-08-2006, 17:31
не трябваше да го чета

koalka
12-08-2006, 18:25
Не винаги става така и не винаги можеш да се държиш така с човека,който обичаш.