PDA

View Full Version : mnenie za obecite na ezika



bilqn4etoo
12-07-2006, 18:08
zdraveite,predi nqkolko dena poblikuvah tova,no mi trqbvat pove4e mneniica!ako ima hora s podoben problem da pi6at.
"ei,horica iskam da si probiq obica na ezika,no na6ti ne mi davat.az oba4e mislq da q probiq zimata prez vakanciqta i da ne razberat 4e fuflq,za6toto 6te stane imenno taka parvata sedmica.vie kakvo mislite po vaprosa???????"

sLaDkAta_mIsSsSsSinKa
12-07-2006, 18:16
mi macka super si re6ila :wink: se pak tvoi si e ezika mn qko sedi a kato se celuva6 na drygiq 6te mu pravi6 keFfF :P bazik____sloji si obi4ka

ninsy
12-07-2006, 20:35
какво трябва да мислим ний ?Или се пробивай когато решиш или не,и не бъди сигучна че ще фъфлиш аз не фъфлих въобще

panterata
12-07-2006, 22:54
аз съм против.. ама всеки си решава.. мисля че е тъпо ако не ти дават да го направиш.. рано или късно ще видят. междудругото внимавай мн на едно момиче му се срастнала с езика.. друго я глътнало.. внимавай при кой ходиш да ти я пробива.. можеш да загубиш и вкусови рецептори..

DeSsi
12-08-2006, 06:32
Разбирам те,защото и аз много искам да си направя,но наще не дават.Има и друг проблем-фъфленето.Все пак ходя на училище и не мога докато ме изпитват да им фъфля отсреща.И един месец трябва да карам само на сокчета и супички.И да не забравяме болката..Много ме е страх.
Ти ако не се притесняваш си направи.Вашите няма да тръгнат да ти махат обецата.Ще се примирят така или иначе.Или първо поговори с тях и им обясни че това си е твоето тяло и можеш да правиш каквото си искаш с него.Ако не са съгласни без тяхно знание го направи :)

bilqn4eto
12-08-2006, 12:18
DeSsi,az sam saglasna s teb,i fafleneto naistina e problem,no az ako si q probivam 6te e okolo koleda,za da ne stane nqkoi gaf,kakto ti kaza v u4ili6te.E horica mersi za mnenieto,ako vi hrumne pak ne6to puskaite :wink:

fire_spark
12-08-2006, 13:49
абе ти добре ли си DeSsi?!? :wink: :wink:
аз се пробих преди около 2 месеца.фъфлех само един ден и то съвсем малко,по принцип са доста малко хората които фъфлят повече от ден-два.а това да караш един месец на супички е пълен абсурд!можеш да си ядеш най-късно след няколко дни
а наще още не са разбрали и не мисля че ще разберат докато сама не реша да им кажа,така че ако някой иска да се пробива да го прави смело!няма нищо страшно!
ето един сайт който ще помогне:http://piercing-bg.com/forum/viewforum.php?f=8

ludo_mace
12-08-2006, 14:37
Против съм да се пробиеш без ваще да знаят, още повече като не дават. Против съм въобще да си дупчиш езика. Сега кво, ще се откажеш ли? Съмнявам се 8-[ Но все пак да ти поясня малко, поне до толква, колкото съм запозната аз... Дали ще фъфлиш винаги или само в началото зависи от тва къде точно ще те пробият- ако е в по-задната част на езика, няма да се усеща, че е там, но ако някой аматьор те пробие по-напред... Еми ше си фъфлиш :roll: Езика ще се подуе. Може да е съвсем малко и за кратко, но ще се подуе и няма да е приятно. Първите няколко дена ще те боли и даже нема да ти е до супички. НО, подчертавам, че специално за болката е строго индивидуално- зависи дали търпиш, дали е пробито добре, дали самия ти език се радва на обицата или иска да я разкараш (шегувка, който не се е сетил :wink: )... Сега до тва, че родителите ти не могат да направят нищо. На колко години си? На първо място земи се замисли защо не ти дават. Дали е само защото не им харесва или е и защото им е напълно ясно, че тва е няква гъзария, която ще ти писне след като си я направиш, че може така да се инфектира, че... уф... Преди имаше една тема, в която някой беше пуснал жестока снимка на такава инфекция... Можеш да се поразровиш, че мен ме мързи O:) На второ място- такъв пердах могат да ти фърлят, че да не ти минава през ума да правиш нещо без да са ти позволили :-$ Изобщо по-добре хубаво си помисли- езика, тялото са си твои, но няма нужда да злоупотребяваш :wink: Айде, че пак се олях с писането, но дано все пак съм ти помогнала с нещо :::

kati_0513
12-08-2006, 14:47
Против съм да се пробиеш без ваще да знаят, още повече като не дават. Против съм въобще да си дупчиш езика. Сега кво, ще се откажеш ли? Съмнявам се 8-[ Но все пак да ти поясня малко, поне до толква, колкото съм запозната аз... Дали ще фъфлиш винаги или само в началото зависи от тва къде точно ще те пробият- ако е в по-задната част на езика, няма да се усеща, че е там, но ако някой аматьор те пробие по-напред... Еми ше си фъфлиш :roll: Езика ще се подуе. Може да е съвсем малко и за кратко, но ще се подуе и няма да е приятно. Първите няколко дена ще те боли и даже нема да ти е до супички. НО, подчертавам, че специално за болката е строго индивидуално- зависи дали търпиш, дали е пробито добре, дали самия ти език се радва на обицата или иска да я разкараш (шегувка, който не се е сетил :wink: )... Сега до тва, че родителите ти не могат да направят нищо. На колко години си? На първо място земи се замисли защо не ти дават. Дали е само защото не им харесва или е и защото им е напълно ясно, че тва е няква гъзария, която ще ти писне след като си я направиш, че може така да се инфектира, че... уф... Преди имаше една тема, в която някой беше пуснал жестока снимка на такава инфекция... Можеш да се поразровиш, че мен ме мързи O:) На второ място- такъв пердах могат да ти фърлят, че да не ти минава през ума да правиш нещо без да са ти позволили :-$ Изобщо по-добре хубаво си помисли- езика, тялото са си твои, но няма нужда да злоупотребяваш :wink: Айде, че пак се олях с писането, но дано все пак съм ти помогнала с нещо :::

Напълно съм съгласна, точно така е...
Предлагам ти вместо да си дупчиш езика, сложи си няколко обечки на ущите, по- красиво е от пиерсинга на езика, аз имам общо 5 обеци на ушите и наистина е по- хубаво, пък и можеш всекиден да си с различна обеца, дори и да е менте, моите са златни, а на езика със сигурност трябва да ти е от благороден метал... сребро или злато...

DeSsi
12-08-2006, 15:37
ludo_mace Razubedi me naistina :)

ludo_mace
12-08-2006, 16:23
ludo_mace Razubedi me naistina :)
Да ти кажа радвам се :wink: Не съм ти никва, нито е моя работа, но все пак смятам, че е нещо излишно :roll: Верно направи си примерно по 2-3 дупки на ушите- нито има такива рискове от инфенкция (а и да се инфектира ше ти мине за 2-3 дена), много по-сладко е, а и се вижда повече O:) Въобще по-неангажиращо е :::

DeSsi
12-08-2006, 16:32
Ami min godina si napravih vtora dupka na ednoto uho i se vyzpali edna gnoi edno chudo i q mahnah.I poveche nqma da si slagam :) Iskah piyrsing na ezika obache adski mnogo me e strah i mai se otkazvam ;)

IdiOtKa
12-08-2006, 16:53
Против съм да се пробиеш без ваще да знаят, още повече като не дават. Против съм въобще да си дупчиш езика. Сега кво, ще се откажеш ли? Съмнявам се 8-[ Но все пак да ти поясня малко, поне до толква, колкото съм запозната аз... Дали ще фъфлиш винаги или само в началото зависи от тва къде точно ще те пробият- ако е в по-задната част на езика, няма да се усеща, че е там, но ако някой аматьор те пробие по-напред... Еми ше си фъфлиш :roll: Езика ще се подуе. Може да е съвсем малко и за кратко, но ще се подуе и няма да е приятно. Първите няколко дена ще те боли и даже нема да ти е до супички. НО, подчертавам, че специално за болката е строго индивидуално- зависи дали търпиш, дали е пробито добре, дали самия ти език се радва на обицата или иска да я разкараш (шегувка, който не се е сетил :wink: )... Сега до тва, че родителите ти не могат да направят нищо. На колко години си? На първо място земи се замисли защо не ти дават. Дали е само защото не им харесва или е и защото им е напълно ясно, че тва е няква гъзария, която ще ти писне след като си я направиш, че може така да се инфектира, че... уф... Преди имаше една тема, в която някой беше пуснал жестока снимка на такава инфекция... Можеш да се поразровиш, че мен ме мързи O:) На второ място- такъв пердах могат да ти фърлят, че да не ти минава през ума да правиш нещо без да са ти позволили :-$ Изобщо по-добре хубаво си помисли- езика, тялото са си твои, но няма нужда да злоупотребяваш :wink: Айде, че пак се олях с писането, но дано все пак съм ти помогнала с нещо :::
не е нужно следката на теб не ти харесва да убеждаваш и другите че не е хубаво и едва ли не колко е противно ...опраделено не мога да отрека всичко което си написала ...но някои неща не са точно така ...примерно с фъфленето и подуването ..тва са времени неща което отминават ... просто думите са ти малко преовеличени ...!


ludo_mace Razubedi me naistina :)
Да ти кажа радвам се :wink: Не съм ти никва, нито е моя работа, но все пак смятам, че е нещо излишно :roll: Верно направи си примерно по 2-3 дупки на ушите- нито има такива рискове от инфенкция (а и да се инфектира ше ти мине за 2-3 дена), много по-сладко е, а и се вижда повече O:) Въобще по-неангажиращо е :::
от това което си написала съдя колко незапозната си с това или ако беше внимавала в часовете по биология (или се беше заинтересувала преди да даваш такива мнения) щеше да знаеш каква е жестоката истина ...
лично на мен когато ходих да ми пробиват ушите следкато ме пробиха ми казаха "следкато станеш утре си сложи малко плюнка на дупката за да се дизинфекцира " това е така защото в плюнката има някои киселини (незнам точно кои са не обичам биологията) които дизенфекцират ..и от това следва че езика е място където има наи-малка веруятност да се възпали или инфиктира , но разбира се ако отидеш при някаф заболекар или някаф дето се вживява в ролята на "аз пиърсът " веруятността да те пробие нормално е колкото аз да изкарам 6 по Бг !

ludo_mace
12-08-2006, 17:04
не е нужно следката на теб не ти харесва да убеждаваш и другите че не е хубаво и едва ли не колко е противно ...опраделено не мога да отрека всичко което си написала ...но някои неща не са точно така ...примерно с фъфленето и подуването ..тва са времени неща което отминават ... просто думите са ти малко преовеличени ...!
Хммм не съм казала, че не ми харесва :-k В интерес на истината е готино, но (СПОРЕД МЕН) като цял безсмислено- само да го зяпам отстрани ::: Още по-малко пък съм се опитала да я разубедя :-k Аз не съм казала, че вечно ще е подуто. даже споменах, че може да е за супер кратко време... То е ясно, че е временно- написала съм го. А за фъфленето- е как бе даже неква статия четох на тая тема в нета- че зависи от мястото, където е пробито и т.н. Шансът това да стане нз какъв е, просто, за да се пробиеш ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ е, че родителите ти трябва да са съгласни (ако си в порядъка на 13-14-15-16 години), да си го пробиеш при доказан (до колкото е възможно) специалист и да си достатъчно oтговорен/отговорна да внимаваш, да я пазиш, да я промиваш, изобщо да си се грижиш за нея :wink: Оффф леле пак много писах с цел да се изкарам няква мнооо компетентна :smt005

IdiOtKa
12-08-2006, 17:11
Хммм не съм казала, че не ми харесва :-k В интерес на истината е готино, но (СПОРЕД МЕН) като цял безсмислено- само да го зяпам отстрани ::: Още по-малко пък съм се опитала да я разубедя :-k Аз не съм казала, че вечно ще е подуто. даже споменах, че може да е за супер кратко време... То е ясно, че е временно- написала съм го. А за фъфленето- е как бе даже неква статия четох на тая тема в нета- че зависи от мястото, където е пробито и т.н. Шансът това да стане нз какъв е, просто, за да се пробиеш ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ е, че родителите ти трябва да са съгласни (ако си в порядъка на 13-14-15-16 години), да си го пробиеш при доказан (до колкото е възможно) специалист и да си достатъчно oтговорен/отговорна да внимаваш, да я пазиш, да я промиваш, изобщо да си се грижиш за нея :wink: Оффф леле пак много писах с цел да се изкарам няква мнооо компетентна :smt005
хмм незнам какво точно разбираш под думата грижеш и пазиш ... но както и да е ..за мен няма значеие кои има и кои не ..аз се кефа на моита и само се дразна че стана мно комерсиално и вече се замислям да я махам ...

ludo_mace
12-08-2006, 17:23
от това което си написала съдя колко незапозната си с това или ако беше внимавала в часовете по биология (или се беше заинтересувала преди да даваш такива мнения) щеше да знаеш каква е жестоката истина ...
лично на мен когато ходих да ми пробиват ушите следкато ме пробиха ми казаха "следкато станеш утре си сложи малко плюнка на дупката за да се дизинфекцира " това е така защото в плюнката има някои киселини (незнам точно кои са не обичам биологията) които дизенфекцират ..и от това следва че езика е място където има наи-малка веруятност да се възпали или инфиктира , но разбира се ако отидеш при някаф заболекар или някаф дето се вживява в ролята на "аз пиърсът " веруятността да те пробие нормално е колкото аз да изкарам 6 по Бг !
Зависи от много неща. Наистина не съм толква компетентна, колкото се мъча да се изкарам с тва количество, дето изписах, но все пак... Офтопик пиърса на езика стана като с този на пъпа- всяка втора к**ва го има и тва е супер тъпо... А тва за плюнката и дупките по ушите- май верно съм назад, защото за първи път чувам такова нещо 8-[ Срам ме е- край, ще се заровя в някоя дупка, докато го преодолея [-o< Спирам да се лигавя, както и да флуудя на момичето в темата O:)

Swinkenhoffer
12-08-2006, 18:46
ебаси пикливата работа, заклевам се... пиърса на езика не се бил виждал като тоя на ушите??? че един пиърс не е за гледане от другите, а за твой собствен кеф, но да.. вече е само за гъзария ](*,)

до DeSsi, а и до всички с подобно мислене или липса на такова... щом едно глупаво мнение може да те откаже от слагането на обица на езика или където и да било другаде, по-добре изобщо не си прави. тури си 3 висулки на ушите, щот, видиш ли, е по-сладко, пък и ще е достъпно за очите на другите (а и мама няма да ти се кара) :-s

reason
12-08-2006, 20:08
до DeSsi, а и до всички с подобно мислене или липса на такова... щом едно глупаво мнение може да те откаже от слагането на обица на езика или където и да било другаде, по-добре изобщо не си прави. тури си 3 висулки на ушите, щот, видиш ли, е по-сладко, пък и ще е достъпно за очите на другите (а и мама няма да ти се кара) :-s

=D> Съгласна!Ама не казваш на колко години си-тъй че АКО си на 13-14 хубави со помисли за какво ти е,защото е мн смешно някое момиче на тая възраст да си пробие езика.Поне изчакай да станеш на 15 и от там нагоре...

Magic*
12-08-2006, 20:17
Неска ми писаха двойка,щото не можех да спра да се смея на един съученик дето се продупчи онзиден...ахаха....иначе е супер яко,да

fire_spark
12-08-2006, 20:36
...до DeSsi, а и до всички с подобно мислене или липса на такова... щом едно глупаво мнение може да те откаже от слагането на обица на езика или където и да било другаде, по-добре изобщо не си прави. тури си 3 висулки на ушите, щот, видиш ли, е по-сладко, пък и ще е достъпно за очите на другите (а и мама няма да ти се кара) :-s
и аз така мисля!ако едно мнение ня някой си (не се засягай ludo_mace) е в състояние толкова лесно да те розубеди, по-добре изобщо не се дупчи.

12-08-2006, 20:43
zdraveite,predi nqkolko dena poblikuvah tova,no mi trqbvat pove4e mneniica!ako ima hora s podoben problem da pi6at.
"ei,horica iskam da si probiq obica na ezika,no na6ti ne mi davat.az oba4e mislq da q probiq zimata prez vakanciqta i da ne razberat 4e fuflq,za6toto 6te stane imenno taka parvata sedmica.vie kakvo mislite po vaprosa???????"
"obecite na ezika" e tva me prusna ot smqh!!!!!! az mu vikam piercing ;)

IdiOtKa
12-09-2006, 07:29
zdraveite,predi nqkolko dena poblikuvah tova,no mi trqbvat pove4e mneniica!ako ima hora s podoben problem da pi6at.
"ei,horica iskam da si probiq obica na ezika,no na6ti ne mi davat.az oba4e mislq da q probiq zimata prez vakanciqta i da ne razberat 4e fuflq,za6toto 6te stane imenno taka parvata sedmica.vie kakvo mislite po vaprosa???????"
"obecite na ezika" e tva me prusna ot smqh!!!!!! az mu vikam piercing ;)
не издаваи таините !

DeSsi
12-09-2006, 08:23
до DeSsi, а и до всички с подобно мислене или липса на такова... щом едно глупаво мнение може да те откаже от слагането на обица на езика или където и да било другаде, по-добре изобщо не си прави. тури си 3 висулки на ушите, щот, видиш ли, е по-сладко, пък и ще е достъпно за очите на другите (а и мама няма да ти се кара) :-s

=D> Съгласна!Ама не казваш на колко години си-тъй че АКО си на 13-14 хубави со помисли за какво ти е,защото е мн смешно някое момиче на тая възраст да си пробие езика.Поне изчакай да станеш на 15 и от там нагоре...

Скъпа,не съм на 13-14.Имам си СВОЕ мнение и мога да мисля САМА,но исках да поговоря с някой,който разбира от тези неща.Искам да си направя пиърсинг не от гъзария,а защото ми харесва.Но няма да си направя,защото много ме е страх.
Сега мен ме оставете на мира и обърнете внимание на момичето,което е пуснало темата. Айде със здраве :D

Swinkenhoffer
12-09-2006, 10:01
сама си противоречиш... много ти харесва, не било от гъзария, ама излиза, че те е страх и само някъв си страх те спира о.О няма да умреш, споко. е, ако се пробиваш в някое долно мазе с право може да те е шубе...
все тая... и по-добре.
същото се отнася и за авторката на темата.

reason
12-09-2006, 11:20
до DeSsi, а и до всички с подобно мислене или липса на такова... щом едно глупаво мнение може да те откаже от слагането на обица на езика или където и да било другаде, по-добре изобщо не си прави. тури си 3 висулки на ушите, щот, видиш ли, е по-сладко, пък и ще е достъпно за очите на другите (а и мама няма да ти се кара) :-s

=D> Съгласна!Ама не казваш на колко години си-тъй че АКО си на 13-14 хубави со помисли за какво ти е,защото е мн смешно някое момиче на тая възраст да си пробие езика.Поне изчакай да станеш на 15 и от там нагоре...

Скъпа,не съм на 13-14.Имам си СВОЕ мнение и мога да мисля САМА,но исках да поговоря с някой,който разбира от тези неща.Искам да си направя пиърсинг не от гъзария,а защото ми харесва.Но няма да си направя,защото много ме е страх.
Сега мен ме оставете на мира и обърнете внимание на момичето,което е пуснало темата. Айде със здраве :D
Скъпа,не говорех за теб,а за авторката на темата.Просто не съм се изразила правилно,за което се извинявам.

[m!s$_k@pr!$]
12-10-2006, 13:03
И аз много искам да си пробия езика, но много ме е страх-на моята приятелка абсолютно нищо й нямаше-ядеше си спокойно първите дни и... абе сичко си беше супер, ама незнам дали на мен ще ми понесе така.... :? ](*,)

bodil4e_f
12-10-2006, 16:30
и аз искам адски много на езика,но нашите също са против...
преди 2г. си бях пробила пъпа ,въпреки,че не ми дадоха,но по-късно разбраха и не спряха да мънкат,докато не я махнах....
бих си сложила на езика,но веднага ще раберат,защото аз постоянно се смея и си отварям много устата и...сещате се :(
просто ще изчакам оше 7-8 месеца и тогава няма тън,няма мън :twisted:

bilqn4eto
12-10-2006, 18:26
ami da vi kaja,vse pak tvardo re6ih da si probiq,a za tova na kolko sam-na po4ti 16.mersi vse pak za mneniicata. :lol: :wink:

fake
12-10-2006, 18:59
междудругото внимавай мн на едно момиче му се срастнала с езика.. друго я глътнало.. внимавай при кой ходиш да ти я пробива.. можеш да загубиш и вкусови рецептори..
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 a едно момче хванало рак на гърдата, а на един мармот ръцете му се срастнали с фолиото :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

миси
12-10-2006, 23:53
Е преди няколко месеца (март месец беше) с мойта фр-ка имахме манията за тоя пиърсинг на езика.. и има няколко дни и се пробихме.. не беше болка за умиране.. упойката обаче е отвратителна.. после само чувстваш как една 10 см-ва игла минава през езика ти и до там.. :Р после някъде седмица не съм могла да говоря нормално и ебати смеха правех.. Нащте естествено не знаеха или поне така си мислех.. аз умело се прикривах, ама на скоро разбрах от баба ми че те знаят още от самото начало.. а аз само съм си въобразявала че не знаят.. та още същия ден се реших на хапна.. че аз бе ядене на къде съм бе.. и се опитах да ям една наполеонка.. ама нещо не стана работата.. някфо странно ми беше искаше да я изплюя обичката.. ама свикнах след няколко дни и си ми екстра..
лятото ми се случи няколко пъти да си глътна обицата и топченцата..
Абе яко си е никви инфекции глупости.. тва са измишлиотини.. пробийте си езика и ше видите как ше ви се промени мненнието.. супер яко е особено като си изграеш с нея в устата ... гаджето ми много и се кефи и тва ме кара да се чувствам специална :Р
Или пък като някой ти се уплези и ти хоопп плезиш се и всякаш казваш "ти си нямаш като мойто на езика".. някво закачливо е..

lunnoto_momi4e
12-11-2006, 05:14
Ами мацка мн ме кефи обица на езика-и аз искам ама нащте ако разберат щте лета надолу с главата от моста!Иначе преди няколко дена една фр си проби езика и изобщо не фъфлеше,ама как си искаш...

bodil4e_f
12-11-2006, 19:57
ee...стига бе хора...растройвате ме...много отдавна адски много искам,ама...

IdiOtKa
12-11-2006, 20:05
ee...стига бе хора...растройвате ме...много отдавна адски много искам,ама...
хаха и аз така мно изках и един щастлив ден се реших ....

bodil4e_f
12-11-2006, 20:46
IdiOtKa виж си личното

bilqn4eto
12-21-2006, 17:56
i vse pak thanks.A,i da mi stiskate palci,za6toto v sabota sam na piarsing. :mrgreen: :-k

IdiOtKa
12-21-2006, 18:01
i vse pak thanks.A,i da mi stiskate palci,za6toto v sabota sam na piarsing. :mrgreen: :-k
успех и да кажеш кво е станало !

Cuddly
12-21-2006, 20:52
Разбирам те,защото и аз много искам да си направя,но наще не дават.Има и друг проблем-фъфленето.Все пак ходя на училище и не мога докато ме изпитват да им фъфля отсреща.И един месец трябва да карам само на сокчета и супички.И да не забравяме болката..Много ме е страх.
Ти ако не се притесняваш си направи.Вашите няма да тръгнат да ти махат обецата.Ще се примирят така или иначе.Или първо поговори с тях и им обясни че това си е твоето тяло и можеш да правиш каквото си искаш с него.Ако не са съгласни без тяхно знание го направи :)

Лелеее, аз ако карах един месец на супички само да съм преритала, бре. Само първите два дена не ядох. На третия не издържах и ядох...
Та по темата.. имам пиърс на езика и не е кой знае какво. Докато ти го пробиват не боли. Първия ден също.. започва да боли чак на втория някъде и болката преминава след около 3-4 дена най-много. Трябва да се жабуркаш с едно нещо там за дезинфекция. Не е задължително да фъфлиш. Една съученичка също си го проби и нейния език не се поду и тя си говореше съвсем нормално.
Вероятността техните да й махнат обицата е голяма. Майка ми така направи. Аз й казах, че не мога да си махна обицата докато ми е подут езика. Изчаках да се оправи "отидох до студиото, където се пробих" уж, за да ми махнат обицата(а всъщност бях у една приятелка), махнах обицата, прибрах се у нас, изплезих се. И след 5 минути пак я сложих, след като мина проверката. Майка ми - доволна, аз също! :D
Една седмица не трябва да пиеш топли напитки и алкохол.

NaDuFcHe
12-21-2006, 21:01
Oooo murzi me da cheta kfo s aizpisali tolkoz hora...ama az lichno bqh v sushtata situaciq..V smisul nashte ne bqha mnogo ocharovani ot ideqta da si dupcha ezika i za tova lqtoto sled rojdeniq mi den se probih..ama gotinoto beshe che nashte bqha v Gurciq i dori ne rabzraha i oshte neznaqt de...Takache davai macka..ama vnimavai v koe studio se dupchish shtoto ako stane nqkfa infekciq ili neshto takova nqma kak da ne kajesh na vashte

evil_lady_in_black
12-22-2006, 05:39
zdraveite,predi nqkolko dena poblikuvah tova,no mi trqbvat pove4e mneniica!ako ima hora s podoben problem da pi6at.
"ei,horica iskam da si probiq obica na ezika,no na6ti ne mi davat.az oba4e mislq da q probiq zimata prez vakanciqta i da ne razberat 4e fuflq,za6toto 6te stane imenno taka parvata sedmica.vie kakvo mislite po vaprosa???????"
Ами то наще не знаеха за мене 1 месец после една вечер само се плезех и майка ми ме видя :lol: само ми се поскара малко и това беше

tedinkata_
12-22-2006, 14:41
az imam pierc na ezika ot 3 semdici i da vi kaja purvite dni beshe nqkakav ad.. nemojesh da qdesh-da govorish[pone pri men beshe taka] sega oba4e vs e ok i mn si me radva obi4kata.. :) mislq 4e si zalsujava da se izturpiqt nqkolko dni :P no vapreki vsi4ko vtori pat ne bix si probila ezika :-$ :mrgreen: :|

Iowa
12-23-2006, 01:34
Не си пробивай дупка през зимата..
Това е най-неподходящото време..
Трябва да се направи през проетта-боли най-малко,зараства най-бързо и има най-малък риск от инфекция..

AnyLee
02-27-2007, 15:15
Men lichno mnogo me kefi obeca na ezika.Kato q probih moqta mnogo me boleshe, 10 dena bqh samo na sokcheta i supichki.Neznam za drugite, ama mene mnogo me boleshe :( , ama vse pak si struvashe :-D

sexa_na_kompleksa
02-27-2007, 16:36
аз съм против.. ама всеки си решава.. мисля че е тъпо ако не ти дават да го направиш.. рано или късно ще видят. междудругото внимавай мн на едно момиче му се срастнала с езика.. друго я глътнало.. внимавай при кой ходиш да ти я пробива.. можеш да загубиш и вкусови рецептори..

=D>

Cheesy
03-01-2007, 19:14
Въобще не ми харесва и не бих си направила!А и дори да се навия няма да посмея да ида до студиото :lol:

03-01-2007, 19:51
Аз съм против пробиването на езика. Има прекалено много проблеми, които могат да станат пък и съм чувала от много познати, че наистина боли като са си слагали обица. Но не винаги е така. Зависи от хората! Все пак според мен наистина е кеф. Наистина стои добре. Успех с родителите!

S_L_A_D_U_R_K_A
03-02-2007, 08:36
Мен много ме кефи

blqqh
03-02-2007, 17:16
Az imam ot polovin godina i iskam da kaja 4e nqmah nikakvi problemi.Gadno e samo kogato te probivat,bolkata izob6to ne e golqma,ama upoikata,s tfa det ti pruskat ezika e otvratitelno,za6toto ti iztrupva ezika.Samo den dva ne mojah mn da govorq,ne po4ti ne fufleh,ama beshe malko trudno ob6tuvaneto,a i da kaja ne qdoh samo supi,kashi,hapvah si idrugi raboti po edna dve hapki :DD :P

Posh
03-02-2007, 19:03
абе да не плаша мацката ама аз имам обица от 1 година и първия 1 месец бях мн зле на обезболяващи на мене наще не ми даваха ама аз си субрах 65 лв и се продупчих маика ми разбра по мн тъп начин след 2 седмици а баща ми след 1 месец щото майка му каза никой нямаше иначе да я забележи аз дори и не фуфлех а за тва дето казват че било по готино да се целуваш с обица въобще не е така на мен лично по ми харесва без както и на гаджето ми защото мн се закача и т.н. но няма да я махна щото като знам кво сум изтурпяла и еи така да я махна :smt022 та така :wink:

blqqh
05-05-2007, 07:26
Q kajete prez kolko vreme si q po4istvate i s kakvo

neusan88
05-05-2007, 07:42
еми според мен няма смисъл защото вече всеки втори има такава обеца...според мен ше си една от многото(не се обиждай) но си е твой езикът така че ти си знаеш а колкото до ваште като разберат ще ти се поскарат ще ти повикат и ще им мине...нема смисал да се притесняваш толкова :smt006