PDA

View Full Version : Moderated: Ние сме най-разединения клас. Какво да правим?



iani4ka
12-07-2006, 18:22
zdraveite sa sam 9 klas i ot min godina sam v dr klas. nie sigurno sme nai-razedinenia klas na sveta molq vi kajete kvo da napravq za da se razbirame po-dobre i da sme po sploteni

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

RoyTheReaper
12-07-2006, 18:52
съжалявам че ще ти го кажа, но нищо не можеш да направиш. ти си сама, а срещу теб са 25 души които ИСКАТ да е така. неравна битка - изгубена кауза.

soul_divine91
12-07-2006, 19:00
syglasna sym

MauMyHkaTa
12-07-2006, 19:01
Ако в това положение всички се съгласите, бихте могли например да си правите по-често събирания на класа. Колкото по-често, толкова по-добре за вас самите. На тези събирания ще имате по-голяма възможност да се опознаете като такива каквито сте извън учиище, ще си говорите, ще се отпуснете(не говоря за общуването, а въобще - един към друг) и ще се отворите един към друг. Поне това ще бъде целта ви. Надявам се и останалите ти съученици да мислят така и да искат същото което и ти, защото в противен случай, наистина ще ви бъде трудно. И другото което е, ако дай Боже тези събирания се осъществят, и въпреки всичко нещата не се пооправят, съжаявам, но се опасявам, че ще трябва да свикнете с мисълта(че нещата явно няма да се оправят)! Това е моето мнение, желая ви успех!

Forslor
12-07-2006, 21:35
Ако в това положение всички се съгласите, бихте могли например да си правите по-често събирания на класа. Колкото по-често, толкова по-добре за вас самите. На тези събирания ще имате по-голяма възможност да се опознаете като такива каквито сте извън учиище, ще си говорите, ще се отпуснете(не говоря за общуването, а въобще - един към друг) и ще се отворите един към друг. Поне това ще бъде целта ви. Надявам се и останалите ти съученици да мислят така и да искат същото което и ти, защото в противен случай, наистина ще ви бъде трудно. И другото което е, ако дай Боже тези събирания се осъществят, и въпреки всичко нещата не се пооправят, съжаявам, но се опасявам, че ще трябва да свикнете с мисълта(че нещата явно няма да се оправят)! Това е моето мнение, желая ви успех!
Те ако останалите мислеха като нея нямаше да са толкова разединени. С една дума няма оправия ... ще става и по зле ... гадно е ама какво да се прави ... преживявам същото , но отдавна спрях да се кося .... 8)

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-08-2006, 11:35
lujesh se..nie bqhme nai razedineniq klas :) i klasnata re6i da ni prati na psiholog :smt013

BunnYY_f
12-08-2006, 12:40
Всеки казва така за класа си, но никой не може да помогне! Аз вече не обръщам внимание на съучениците, които не са ми приятни!Просто няма смисъл!

kati_0513
12-08-2006, 13:36
zdraveite sa sam 9 klas i ot min godina sam v dr klas. nie sigurno sme nai-razedinenia klas na sveta molq vi kajete kvo da napravq za da se razbirame po-dobre i da sme po sploteni

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Точно ти нищо не можеш да направиш по този въпрос. Това, че не сте сплотен клас не зависи само от теб, но и от останалите ти съученици. Ако дори двама от класа ви не са в добри отношения... нама начин да сте сплотени... Зная го от личен опит!

niGGa
12-08-2006, 17:03
няма какво да направиш.Оставаш си така ;) При мене също е така и е баси кефа

koalka
12-08-2006, 18:53
съжалявам че ще ти го кажа, но нищо не можеш да направиш. ти си сама, а срещу теб са 25 души които ИСКАТ да е така. неравна битка - изгубена кауза.Напълно съм съгласна.

BrokenInnocence
12-09-2006, 04:34
В моя клас просто се чудя как не стигаме до бой всеки път като има да се обсъжда нещо. Просто толкова сме се обърнали един срещу друг, че е истински ужас направо. Ама к'во ти пука? На мен лично не ми, ама хич и така си ми е много добре.

Loshotia
12-09-2006, 08:23
Ми маймунката е права...може да звучи просташко, ама ако се напиете заедно ще се пооправят нещата. Говоря от личен опит

angel with broken wings
12-10-2006, 14:28
Всеки казва така за класа си, но никой не може да помогне! Аз вече не обръщам внимание на съучениците, които не са ми приятни!Просто няма смисъл!

:-k
за жалост и аз съм така :-)