PDA

View Full Version : .....



12-07-2006, 19:12
....има нещо, което ме мъчи от доста отдавна и вече ми писна да го мисля....та имам си приятел от 5 месеца...всичките ми приятели и неговите също казват, че сме един за друг и че той е луд по мен и че ме обича много....искренната любов я виждам постоянно, когато сме заедно...и аз го обичам ....от начало преди да тръгнем като че ли страстта беше по-силна, поне от моя страна....но всичко се промени...на мен това ми е най-дългата връзка( преди това траеха най-много по 1 месец), на него също(уж плейбойче беше в смисъл имаше почти всяко момиче което поискаше, но само аз му се опрях(в смисъл мен ме чака доста дълго време)....както и да е...факт е ,че сме заедно)
та....нещото, което се чудя ...понякога ми се иска да се разделя с него...и аз не знам главната причина, но ми се иска ...но когато съм с него имам чувството че не мога без него...дори миг ....разтапям се в ръцете му и аз не знам какво ми става.....на няколко пъти съм започвала да говоря за раздяла и видях колко кофти му стана....не знам .... толкова съм озадъчена..... не знам какво искам от себе си .... да бъда сама , или да си остана с него... може би ще кажете да послушам сърцето си....винаги съм правила така до сега , но в този случай и сърцето ми незнае какво да прави.... не е сигурно кое ще е по- добре за мен и кое за него.................

{SwEeT_anGeL_F}
12-07-2006, 19:21
Не бързай да взимаш прибързани решения.обмисли всичко много добре..замисли се над всички последици които ще има тази раздяла..дали ще ти е по добре сама?без да се "разтапяш" повече в ръцете му..да е далеч от теб .. и повече никога да не сте заедно така както сега..защото ако скъсате сега дори и пак да се съберете няма да е същото в никакъв случай.и затова моят съвет е наслаждавай се на тази споделена искрена любов докато можеш..а за край му мисли чак когато усетиш наистина че чувствата ти не са същите и си станала по ладна..но все пак това си е мое мнение..дано постъпиш правилно и не съжаляваш после! [-o< успех мила !

aP0kAlIpSiS
12-07-2006, 19:26
А замисляла ли си се, че може просто да ти липсва свободата.. Повярвай, че ако наистина го обичаш ще трябва да забравиш за нея докато сте заедно.. сигурно това те плаши (да си само до един човек).......аз лично откачам и винаги правя накаква глупост.... не прави мойте грешки, бъди с него щом го обичаш. Разбира се аз само отгатвам какво искаш... всеки човек е различен....

12-07-2006, 19:33
и двете сте прави, но понякога в живота не става така както искаме и както трябва....така че ще трябва да измисля какво да правя... случвало ми се е както си седя с него и да ми се иска да му кажа да ме остави, но не мога , просто не мога .Трудно ми е.Странно се чувствам-за първи път ми е! Преди с лекота късах с момчетата... изобщо не ме бъркаше, не се интересувах от тях, не се притеснявах за тях. Мисля че с този човек израснах много... в смисъл психически.... между другото съм на 15, той също.

nasty_f
12-07-2006, 19:53
Това,което лишеш ми е страшо познато...С бившият ми по същия начин бях и аз.Но накрая,като постоях още малко с него осъзнах,че не искам да съм с него...Така че постой още малко с него и ще разбереш какво искаш!