PDA

View Full Version : problem!!!



problem!!!
12-07-2006, 20:16
Zna4i problema e sledniq: kato trugna da si puskam nqkoi film i mi izpisva nqkvo suob6tenie "BSplayer has encountered a problem ans needs to close.We are sorry for the inconvenience." i davat Don't send i sled tva mi izliza su6toto subob6tenie samo m4e za Internet Explorer... i kato natisna pak Don't send mi zatvarq si4ko .. i ne moje da trugne filma... Kvo e tva? I kvo trea da napraa za da go premahna?

xOtkiSsSs
12-07-2006, 20:22
Пробвал/а ли си да си реинстал бсплеъра? Или пък да си пуснеш филма с др програма?

12-07-2006, 20:27
Probvah da.Purvo misleh,4e e ot samiq BSplayer ne6to i go reinstalnah oba4e pak su6toto... s kvoto i da opitam da si pusna nqkoi film mi izpisva se edno i su6to za razli4nite programi :-k

kati_0513
12-07-2006, 20:28
Много интересно.
Възможно е Bsplayer- ът ти да иска регистрация, по точно от фирмата представител да искат да си платиш за да го идползваш. На мен ми стана подобно онзи ден, но проблемът беше в това, че от Microsoft преглеждат всички компютри, които използват някой от windols и отстраняват всичко нелегално, т.е. това, което не е платено. Възможно е и да не е в това проблема, но ако е предполагам, че на никого не му се плащат 23 долара средно... :)

ShmailZz
12-07-2006, 22:12
bace problema ne nito v bsplayer nito v nqkoq ot drugite programi
nai veroqtno kodecite ti pravqt ebavka nekakva. svali si nqkoq versiq na K-Lite Mega Codec Pack i probvai s tqh. ako ne stane varianta windowsa ti da se e smotal i da trqbva da go preinstall ... tova taka ili ina4e pomaga vinagi ;]