PDA

View Full Version : ujasss...ujass.."priqtelki"nz kvo da praq -HELP



peps_from_mars
12-07-2006, 20:24
zna4i problema e mnogo ama MNOGO big...6e se opitam da razkaja mnogo nakratko:
v na4aloto na lqtoto se spriqtelih s edno momi4e s koito predi prosto nemojehme da se gledame i se psuvahme na vsqka kra4ka.tq az i o6te 1 momi4e stanahme mnogo mnogo dobri priqteli.Az mnogo gi obi4ah...ii abe mnogo si bqhme dobre..dokato ne doide edin preiod v koito samo se karahme s tova purvoto vuprosnoto momi4e i v 4asnost sus vtoroto.na dva puti se skarahme za6toto me obviniha 4e sum trugnala smom4eto koeto tazi purvata haresvala....bqha nqkakvi adski skandali.....no se pomirihme nqkak si..naskoro se zapoznah li4no s edno mom4e koeto prosto bqh zasi4ala na nqkolko put ik oeto be6e mn dobur fr na edna susedka.....ta s tova vuprosnoto mom4e si pisahme po skype ...i moje da se kaje 4e imahme mn dobi otno6eniq.....dadah i skaipovete na tezi dvete uj moit fr...i vsi4ko be6e ok....no tozi pi4,taka da go nareka :D edin den mi izcepi 4e negoviq nai dobur fr me haresval...ot koeto az se zardavahh....i tai tai....trugnahme....,no predi tova izri6no popitah tezi dve4kite dali imat protiv ne6to...(koteto e mn tupo ot moq strana da gi pitam....)...te bqha suglasni... :D ...po4ti mesec se zadurjahme s gadjeto mi...dotuk dobre... no doide edin preiod v koito moit 4uvsta otslabnaha i skusahme...i togava ednata "priqtelka" mi prizna 4e o6te dokato sum bila s priqtelq mi tq ho e haresvala i e imala nqkakvi 4uvstva kum nego..ot koeto mi stana malko ne priqtno...no premul4ah.....doide edin preod ot vreme(be6e skoro sled kato skusahme) i az kazah na tezi momi4eta da ne mi govorqt za biv6iq pred men(a te postoqnno govoreha),no te mi se ozveriha i razpisakaha...kak sum mislela samo za sebe si i samo trqbvalo da se saobarzqvat s men...i o6te ten podobni gluposti......slad tazi slu4ka"priqtelki te" mi oti6li i kazali a biv6oto mi gadje vsi4ko tova+ nqkoi taini koito sum i spodelqla dokato sme sili fr o6te......mnogo ama adski mnogo me zabolq ot tova....sedmica nqkude doideoha edni poznati koito vaob6te ne o4akvah 4e 6te doidat da me ote6at edin vid ot vsi4ko tova....i da kaja 4e i te sa bili edin vid postradali ot tezi "dve4kite priqteli"...daje iskaha da gi biqt....no se pouspokoiha ne6tata i ne se stigana do boi,a do dosta golqmo govorenei dulgi razgovori pri koito az bqh pokazvana ot o4ite na "moite biv6i fr" kato nqkoq malkoumnica,dvoikadjiika(v sravnenie imam samo dve troiki...nqmm dvoiki. ne sum pulna ot govre do dolo sus 6-tici..no ne sum i prekaleno zle)....s pomo6tta na pogore spomenatite poznati dolo goreuspqh da se pouspokoq nqkak si(bqh tolkova zle...4e probvah da si otreja venite...)....bte ne bqh si govorila skoro s teq dvete patki(frtata uj)..a te dneska vzeha da se praqt na interesni po skype(po povod tova 4e mi 4istitili rojdeniq den a az daje blagodarq ne sum kazala,a tqhnoto idvane si be6e suvsem nasila i daje nz za6to doidoha....nooi te nakraq mi kazaha 4e sum bila mnogo neblagodarna za tva 4e mi 4istitili r.d. to...i nqkfi ei takiva...........sled dulag spor az gi blokitah prosto 6toto mi pisna..a te v sledva6tite 2 min mi pita sms sus sudarjanie "6toto e nai lesno da blokira6..." i tva be6e.....aaa zabravih da kaja 4e teq dvete p**ki mi izvadeli mnenie ot razli4ni forumi i mi gi dadaha i vikat" te hora te mislqt za mnogo qka..ama ti si mnoo po zleee"...ujas...naproa blqf...)

hora tolkova sum bqsna 4e mi mina kakvo li ne prez akula da im napravq...nooo ....POSLEDSTVIQTA....i malko me dostra6a...no qdut naddelqva i me e strah da ne izvur6a nqkoiq glupost..prosto tezi dvete su6testva me izkaraha izvunnervi...a kogato gi blokirah si pomislih za narodnata misul"PO UUMNIQT OTSTUPVA"...no dali e taka..te 6e produljavat da mi se hilqt naglo kato mina pokrei tqh i da se pravqt na vajni.....OH hora 4estno vi kakvo da pravq....
HELP

luda^S^vibrator
12-07-2006, 20:34
nai6 li ko i az imah edna takava friendka!3 pyti mi zema gadjeto s kurvenskite si nomera(intrigi,l1ji i t.n.) i prosto ve4e ne mi e priqtelka!za6toto mom4eto idva i si zaminava .. no priqtelstvoto ostava!po-dobre si prekrati vs otno6eniq s tez dvete kurvetini!nqma smisal da se zanimava6 s tqh..nedei da pravi6 kakvoto i da e ..to vsi4ko se vra6ta!gledai si sobstveniq kef i ne misli za tqh:)nqma smisal DA SI REJE6 VENITE zaradi nqkvi t1pi putki!!!!!Spokoino mili4ka!Jivei si jivota i da ne te ebe !!!!Uspeh i da znae6 4e sam s teb!!!!!!!!

peps_from_mars
12-07-2006, 20:42
luda^S^vibratorprosto nz kak 6e prozvu4i no toa za men edna golqma podkrepa..prosto za6toto okakto nemam zemane davane s tez 6matki pove4eto ot klasa mi me otbqgvat....i se radvam i naii malkata podkrepa dori i ot nqkoi kato teb koito ne poznavam :] :smt008 mnogo ti blagodarq

luda^S^vibrator
12-07-2006, 21:06
za ni6to,mili4ka!daje pi6i mi na mail-a - kotka_s_vodka@abv.bg :) za6toto te razbiram napalno!

kariTy
12-08-2006, 01:49
Изчетох ти историята ... по принцип един нормален човек би ти казал да ги забравиш,да ги отбягваш .. с няколко думи да не се занимаваш с тях ама ако си няква нервна като мен например .. аз бих ги напукала веднага,без да се замисля ... ама не е хубаво .. хихи .. таи,че не се занимавай с тях по добре :)

peps_from_mars
12-08-2006, 16:03
kariTy az poprincip sam ot po nevroznite i az......no se opitvam da ne gi zabelqzvam to4no teq dvete.....no ako mnogo mi navri na glavata imam edni rezervi koito 6e gi napravqt na solec...6e se 4udat posle kak 6e se subirat :] :D :D :-D :-D :-D :smt005 :smt019

reason
12-08-2006, 17:50
Приятелство между три момичета не може да има [-X Изпитала съм го,а и пред мен има живи примери,които ми го доказват.Да ти кажа,не ги режи веднага,ами постепенно се отдалечи от тях.Опитай се да си намериш нова компания и приятели.Сигурна съм,че ще успееш.Пък и от това,което пишеш имам чувството,че никога не са ти били такива приятелки,за каквито ги смяташ.Така че не съжалявай за тях.