PDA

View Full Version : DALI !?



Vecnhnata Myka V men...
12-07-2006, 23:00
Ne znaq na kakvo se dylji, no vinagi sam useshtala,che ima neshto bezkraino tyzhno v men.. principno sym uzh vesel choek ,ama sqkash ima neshto,koeto vinagi she me prai tyjna i she me trevoji..i tova me pobyrkva ;( Ne znam,mnogo e tezhko vinagi neshto da te izmychva,i vse imam chuvstvoto,che drugite ne me haresvat,tova me pobyrkva,che ne me odobrqvt..i nakraq taka se poluchava naistina..neshto mi tezhi-mozhe da e ot semeinata sreda de,s bashta mi nikak ne se razbirame..toi e mn tezhak sluchai,ne moga da go ponasqm,postoqnno ima skandali,syuchenicite mi se zaqjdat s men,zashtooto sym drug chovek i vsichko tova mi tezhi neveroqtno mnogo..ne znam kak da se otyrva ot tiq otricatelni chuvstva..adski mnogo me naprqgat i iska prosto da gi zikorenq,,a kato vizhdat tva neshto v men,drugite prosto se EBAVAT,zashtoto NE ME rAZBIRAT...TA AZ SYM SAMO NA 16 I ISKAM SHTASTLIV ZHIVOT..nishto poe4e...kak da si poogna i da izkorenq taq myka !? POMOGnete mi,molq vi se... ;(

BornFromPain
12-07-2006, 23:23
Първо това че не те харесват хората не е причина да ти е кофти. Хората са отвратителни. Това че не те харесват само значи че си далеч от тях което е хубаво :>

А колкото до това че искаш щастлив живот, преосмисли понятието щастие. Например аз имам 1000 причини да не съм щастлив, но съм. Защото когато пия бира с хората които мога да нарека приятели това ме прави щастлив. Както и когато питам някой колко е часа и ме изгледа странно(особено ако е нощ) и ме подмине. Просто имаш някви изкривени от общественото мнение представи за щастлив живот.

И другото - музиката винаги помага. Няма по-приятно нещо от това когато ти е яко тежко и гадно да си пуснеш музика, която да ти дава сили да го преодолееш. За това слушам пънк, ой и най-вече хардкор. И когато отида на концерт и видя колко хора са се събрали за да се забавляваме заедно, да се поблъскаме и да чуем думите(най-вече думите - винаги посланието в песните е важно) и музиката, това ме прави щастлив :>
Абе просто не мисли за това колко ти е гадно, а прави нещата които ти доставят удоволствие. И по-натам просто ще осъзнаеш, че не ти е гадно точно заради тия неща :>

П.П. Виждам те като бъдеща пънкарка.. Или хардкор гърла.. :Пп

priti_kiti
12-08-2006, 12:57
и как предлагаш да ти помогнем по-точно? да ти изпратим по кулета доза самочувствие ли?..

виж сега,не казвам,че ти е лесно,но до когато си мислиш,че не ставаш и че никой не те одобрява,то действително ще е така.. не можеш да не се харесваш и да очакваш другите да те харесват. всичко идва от теб самата - търси в себе си проблема..
пък като си толкова различна и всички те ЕБАВАТ,еми техен си проблем. както казват 'смеят ти се,че си различна - смей им се,че са еднакви' :)
така че гора главата.

peps_from_mars
12-08-2006, 18:46
i az sum ne6to takova....prez pove4eto vreme sum sad :( :( :(

qwertyu
12-08-2006, 18:48
i ?

peps_from_mars
12-08-2006, 18:54
spri da fuldva6

p.p: sori za moito fuld

Mimka_sweet
12-08-2006, 19:00
ми на всеки се случва,дори и на мен (ох да не повярва човек :smt005 ) ама знам че е кофти и в такива моменти се затварям сама рева си и рано или късно се опраам после пак ми става яко после пак гадно и тей си е ..........