PDA

View Full Version : Според вас дали той пак ще го направи?



KiLLeR_InSTiNkT
12-08-2006, 08:31
Значи имам един въпрос към вас. Един приятел, който пуши само трева, наскоро беше опитал амфети /състоянието му беше ужасно/ и каза, че му е късно да ги почва и, че няма да взима пак. Но днес е студентския празник и той заминава с колегите и ми каза, че ще си вземе за там "бонбонки" и така... Та мисълта ми е, ако той го направи за втори път мислите ли, че ще има трети, четвърти и не знам си колко пъти още? Принципно той е човек с воля, но не знам дали тази воля ще е достатъчна, за да го спаси от пропадане. Много съм притеснена, защото е много енергичен човек и ако почне сериозно ще превърти...
Имали ли сте подобни случаи и какво сте правили в дадена ситуация?
Аз бих искала да му помогна, но за съжаление това зависи от него най-вече...

~KUCHKATA~
12-08-2006, 08:42
Nqma bivsh narkoman,i ma umrql.

Sladkata_Nansi
12-08-2006, 09:51
Az iskam samo da kaja,4e narkomaniqta i narkoticite ne priznavat mnogo 4ovek s volq!

KiLLeR_InSTiNkT
12-08-2006, 16:36
Много ми е кофти така, защото знам, че нищо не мога да направя. А пък ако той пак започне да взима, има голяма вероятност да не иска да спре после... :cry:

IdiOtKa
12-08-2006, 18:54
Nqma bivsh narkoman,i ma umrql.
сагласна !

Mimka_sweet
12-08-2006, 20:00
ми бахти и кво като ! не моа да разбера защо ,ква е таа злоба към наркоманите ,е вярно не че е хубаво ама тва че те нямат воля да спрат значи че някой тряа да им помогне !!!Според мен трябва да се опиташ да му помогнеш по некав начин :!:

/wan`a`doo/
12-08-2006, 22:21
Ami pro4eti temata deto pi6e amFeti moito mnenie i na Illusion i si naprai izvodite...

niGGa
12-09-2006, 14:27
Nqma bivsh narkoman,i ma umrql.
XAEHXEHXEAHEHEHXEHAXEHAXEAHXEAHEXAH
Ти възприе ли какво написа?

12-09-2006, 16:44
Nqma bivsh narkoman,i ma umrql.
Я напусни веднага. :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
Тва че ти си отрасла в саксия и че не си минала през нищо особено освен пътя от вас до училище не значи че няма бивш наркоман ЗАЩОТО ИМА !!!
и то не един и двама....

12-09-2006, 18:09
Nqma bivsh narkoman,i ma umrql.
Я напусни веднага. :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
Тва че ти си отрасла в саксия и че не си минала през нищо особено освен пътя от вас до училище не значи че няма бивш наркоман ЗАЩОТО ИМА !!!
и то не един и двама....
napulno sum suglasna s tebe,vseki sam si pravi smetkata dali shte vzima ili nqma apuk i dori da zima kvo ot tova q pro4eti kolko umreli ima ot amfeti i sled pro4eti i kolko umreli ima ot alkohol mai mai shte sa mnogo pove4e nemislish li?Zatova 4e vseki da si pravi kakvoto si znae i kvoto mu haresva!!!

KiLLeR_InSTiNkT
12-11-2006, 16:23
Ami pro4eti temata deto pi6e amFeti moito mnenie i na Illusion i si naprai izvodite...
Прочетох и много хора са ми казвали подобни неща. Явно нищо не мога да направя, ако той сам не направи нещо за себе си.

12-14-2006, 17:48
Nqma bivsh narkoman,i ma umrql.
Я напусни веднага. :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
Тва че ти си отрасла в саксия и че не си минала през нищо особено освен пътя от вас до училище не значи че няма бивш наркоман ЗАЩОТО ИМА !!!
и то не един и двама....
napulno sum suglasna s tebe,vseki sam si pravi smetkata dali shte vzima ili nqma apuk i dori da zima kvo ot tova q pro4eti kolko umreli ima ot amfeti i sled pro4eti i kolko umreli ima ot alkohol mai mai shte sa mnogo pove4e nemislish li?Zatova 4e vseki da si pravi kakvoto si znae i kvoto mu haresva!!!
Нямах предвид амфетито (твърдо против съм тях - ама поне не прая няква глупава пропаганда дет да карам хората да не зимат и да си вярвам че им остава нещо в главата)
Става дума за това че секи си прай квото си иска и никой няма право да му каже нищо. Тва че онова момче са нацъркало голяа раота и пак да са нацърка кво от тва ? Събитето на века.
И да тва чв бивш наркоман нямало напрао ... ново двайсе :smt013 :smt013 :smt013

d3s0
12-14-2006, 23:13
Наркомана си е наркоман точна.

BAD_GIRL_
12-15-2006, 08:03
:arrow: :smt033 Az mislq 4e shte ima zashto i as bqx taka are edna linika za kupona are oshte edna za diskotekata are pak are pak i kfo ne moga da gi otkaja za tva xodq v dom za narkomani za da otkaja narkoticite kaji na tvoq priqtel 4e nqma nikakuv smisam da zimasj narkotici..nqma nikfa faida za tova

Dr. Kazimbutt
12-15-2006, 08:47
Със сигурност ще продължи да си взима амфетки.


Явно нищо не мога да направя, ако той сам не направи нещо за себе си.
Така е, колкото и да е гадно. Наркоманът просто не чува, когато хората искат да му помогнат...

KoKaTa
12-15-2006, 16:59
ooo q stiga!!! :smt013 drusalo edin pat mom4eto golqma rabota ve4e! napraihte go narkoman we eeeeeeeeeee :smt011 to po taq logika balgariq e bakana s narkoman4eta e :smt012 uuu vie da ne padate ot nebeto e? se edno ne ste drusali . seki normalen 4ovek e probval (ili pone takova e moito obkrajenie). puk i ne moje6 da izrazqva6 mnenie za ne6ta koito ne si opital :-s are ostaite mom4eto namira aaaaaa :smt019

KiLLeR_InSTiNkT
12-18-2006, 16:49
ooo q stiga!!! :smt013 drusalo edin pat mom4eto golqma rabota ve4e! napraihte go narkoman we eeeeeeeeeee :smt011 to po taq logika balgariq e bakana s narkoman4eta e :smt012 uuu vie da ne padate ot nebeto e? se edno ne ste drusali . seki normalen 4ovek e probval (ili pone takova e moito obkrajenie). puk i ne moje6 da izrazqva6 mnenie za ne6ta koito ne si opital :-s are ostaite mom4eto namira aaaaaa :smt019

Проблемът е, че вече станаха няколко пъти и ще стават все повече и повече. Вярно е аз не съм опитвала и точно затова ме е страх за това момче, защото не знам как ще му се отрази. И реших да ви питам вас, защото знам, че ще има някой, който да знае какво е и да разясни. Вече ми стана горе-долу ясно за какво става въпрос...

Em3r1ca
01-29-2007, 11:52
Пак ще го направи - говори с него, но както вече казаха по-горе, че най-вече от него зависи. Айде успех и пиши...

sWeEt_SeEd
01-30-2007, 11:19
ахеаххеа КоКаТа кфо да ги праиш-няа оправия...иам чуството ,че тоя форум половината е пълен с ограничени ,объркани,необразовани деца...човека изял една бонбона и вече край...ма аз се питам що не кажеш на техните да го пратат ф некоя комуна беее...вече е време..ахеаххеа като всяко интересно нещо отначалото може да е по-често после ше поспре...не се притесняай че ше мине на херца,...това го правят слаби хора според мене,който имат някъф сериозен проблем или са ф депреш...нз що прибързвате със заключенията и го праите такъф...лелеее представям си ако мойте приятели пишеха такива теми щях да полудея...кфо ви е работа да седите тука и да цъкате безмислени постове като такива теми има хиляди ,прочети и готово...ше фана да направя една реклама на Google да я пускат по няколко тв канала да се научите деа и един съвет ако е на амфети и го прай често-да лошо е щото ше се зомбира..ако искаш да му помогнеш го посъветвай да зима или кока или бонбони и не всеки ден или 2 пъти в седмицата. :wink: колкото и да не съм против тия работи това е много пък и съм За мярката(който може да си я спазва) за тия които не могат и си мисляч че такава няма-sry ваш проблем и грешка ае rspct :-D

teenkopele
01-31-2007, 06:42
Nqma bivsh narkoman,i ma umrql.
XAEHXEHXEAHEHEHXEHAXEHAXEAHXEAHEXAH
Ти възприе ли какво написа?

Явно не е... :wink:

CRaZy_IKT
01-31-2007, 23:12
Абе май не се чувате кво приказвате :lol: Много ясно че може да не вземе пак зависи от него :lol: Тука се едно говорим за херца погребахте го вече

Sexapilna_kukla
02-01-2007, 01:10
ахеаххеа КоКаТа кфо да ги праиш-няа оправия...иам чуството ,че тоя форум половината е пълен с ограничени ,объркани,необразовани деца...човека изял една бонбона и вече край...ма аз се питам що не кажеш на техните да го пратат ф некоя комуна беее...вече е време..ахеаххеа като всяко интересно нещо отначалото може да е по-често после ше поспре...не се притесняай че ше мине на херца,...това го правят слаби хора според мене,който имат някъф сериозен проблем или са ф депреш...нз що прибързвате със заключенията и го праите такъф...лелеее представям си ако мойте приятели пишеха такива теми щях да полудея...кфо ви е работа да седите тука и да цъкате безмислени постове като такива теми има хиляди ,прочети и готово...ше фана да направя една реклама на Google да я пускат по няколко тв канала да се научите деа и един съвет ако е на амфети и го прай често-да лошо е щото ше се зомбира..ако искаш да му помогнеш го посъветвай да зима или кока или бонбони и не всеки ден или 2 пъти в седмицата. :wink: колкото и да не съм против тия работи това е много пък и съм За мярката(който може да си я спазва) за тия които не могат и си мисляч че такава няма-sry ваш проблем и грешка ае rspct :-D
Mnogo tochno kazano,podkrepqm!

02-01-2007, 09:51
Iskam da kaja 4e ima biv6i narkomani,az li4no imam frs,koito bqha nai-dolu,otsqkade bqha bez semeistva i jiveeha v priqteli,no kogato govorih s ediniq toi zapali masur,no go hvarli,nqmalo kef ve4e,sq i trimata ne pu6at treva,ne se drusat i vs ostanalo. No vs se postigna s mn volq ot tqhna strana.Taka 4e ima biv6i narkomani,no vse pak umrelite sa pove4e

KiLLeR_InSTiNkT
02-20-2007, 15:42
Е, вече мина доста време. Беше тъпо да мисля, че ще се зариби както някои други хора и ще иска нон стоп да се друса. Всъщност го прави, но не много често и честно да ви кажа не виждам нищо лошо в това.
Айде мир - човека няма да умре, просто иска да опита нови неща, но има достатъчно воля, за да не се остави това да се превърне в начин на живот.

П.П. Нямам нищо против хората, които друсат. Са да не вземете да ме нападнете :twisted:

de111
02-20-2007, 16:28
vij ne se shashkai tolkova sega mu e interesno.za tova go pravi .e vse pak trea ima edno na um (koeto az nqmax)che neshtata moje da izlqzat izvun kontrol v smisul che moje mn da mu xaresa no kolkoto po burzo razbere che tva e tupo tolkova po dobre.no tva trea go osuznae sam.samo moje da go posuvetvas..............................

theEXPLOITED
02-21-2007, 09:45
NQMALO BIV6 NARKOMAN LI?!? AZ SAM BIV6 NARKOMAN!!! :smt019

theEXPLOITED
02-21-2007, 09:48
В момента се опитвам да помогна на 1 приятелка, но не да не почва ,а да спре...когато я видя все се херца...писна ми да я виждам със спринцофка , а като я видя в такова състояние се натъжавам...тя не знае къде се намира (никога), но не знам какво да направя :? ...за твоя фр обче има надежда :)I ZA NEQ IMA SAMO TRQBVA TQ DA GO ISKA... AMA TVA E MNOO TRUDNO