PDA

View Full Version : Умирам по едно момиче но каво да направя



ааб
12-08-2006, 09:19
Здраавейте на всички.Аз имам един голям проблем с любовта.Аз съм на 16 и досега не съм изпитвал такова чувство.Тя се казва Елена и просто не мога да спра да си мисля за нея.Какво ли не направих да ме забележи.Отслабнах 15кг,ходя на фитнес.Но големия ми проблем е че не мога да изкажа чувствата си.Тя ме смята само за нейн суечиник и нищо повече.И какъвто и разговор да сметна да започна с нея ми се подкосяват краката и едно здравей не мога да и кажа.На всичко от горе един педал от класа също я сваля и мисля че е по напред от мен.А ако не си изкажа чувствата имам чувство че ще умра.Моля хората с по голям опит да ми помогнат.Ше ви бъда вечно благодарен

bungle
12-08-2006, 09:34
Що пък трябва да си изказваш чувствата?Покажи ги бре!

koalka
12-08-2006, 10:28
Ами просто трябва да й признаеш чувствата си,трябва да преодолееш срама си...няма как.Но все пак почни да флиртуваш с нея,комплименти,погледи и такива и дано те забележи.А и можеш на среща да я поканиш.А ако не иска я остави,после най-вероятно ще бяга след теб. :) Да се надяваме...

ааб
12-08-2006, 11:09
Ами просто трябва да й признаеш чувствата си,трябва да преодолееш срама си...няма как.Но все пак почни да флиртуваш с нея,комплименти,погледи и такива и дано те забележи.А и можеш на среща да я поканиш.А ако не иска я остави,после най-вероятно ще бяга след теб. :) Да се надяваме...

Мерси за съвета пич но незнам как ще го направа.Ето сега пиша от час по инфо в даскало и я гледам и просто като я погледна си глътвам грамаатиката и губа ума и дума.Не знам какво да правя :cry: :cry:
Но ако не направя нещо ще се сасипа от мъка

ааб
12-08-2006, 11:10
Ами просто трябва да й признаеш чувствата си,трябва да преодолееш срама си...няма как.Но все пак почни да флиртуваш с нея,комплименти,погледи и такива и дано те забележи.А и можеш на среща да я поканиш.А ако не иска я остави,после най-вероятно ще бяга след теб. :) Да се надяваме...

Мерси за съвета пич но незнам как ще го направа.Ето сега пиша от час по инфо в даскало и я гледам и просто като я погледна си глътвам грамаатиката и губа ума и дума.Не знам какво да правя :cry: :cry:
Но ако не направя нещо ще се сасипа от мъка

CVETELLINA
12-08-2006, 11:42
В любовта губи,винаги този,който прикрива чувствата си!Така че поговори с нея,няма от какво да те е страх,можеш да спечелиш много от това,така че не позволявай страха да ти отнеме това момиче,за да не съжаляваш после..Успехх :wink:

nasty_f
12-08-2006, 12:38
Razkrii si chuvstvataA!

BeBencEto
12-08-2006, 12:44
spored men prosto trqbva da otidesh i da si kajesh,kakvoto ti e na dushata...nqma ot kakvo da te e strah sram i taka natatuka...vse pak trqbva da si znaesh i da pone da si opital,a ne posle da se izmuchvash...taka che..deistvai!!!..vsichko ostanalo sa detski istorii...

MoHuTo
12-08-2006, 12:58
Най-добре й признай какво чувстваш преди някой друг да го е направил преди теб!

vvs_go
12-08-2006, 14:05
пич официално си мой идол тва да отслабнеш 15 кг и да натрупа6 мускулна маса само заради една жена е достойно за похвала Браво на теб ще ти кажа че вече не трябва да ти пука обаждаш и се и и казва6 елена ай ходим на кафе в събота и толкоз

12-08-2006, 14:35
Пич, в никакъв случай не си разкривай чувствата! =; За сега просто се пробвай да се успокоиш като я виждаш и да си говорите като приятели. След това ще започнеш да вмъкваш някакви закачки като си говорите и накрая ще я поканиш на кафе...А ако се съгласи, следва да й покажеш чувствата си, но не и да ги разкриваш. Повечето момичета започват да се правят на специални като разберат, че имаш чувства към тях. Пък и не може да скочиш от "просто съученици" на "гаджета"... :wink: Затва двай постепенно и ще успееш! :)

П.С. Веднага като я видиш в даскало иди при нея и я заприказвай...Кажи и нещо от рода на: "Ооо, Ели.Как сме?" или нещо такова...Така и тя ще подхване нещо и разговорът като потръгне вече е лесно и веднъж стане ли ...

ааб
12-08-2006, 15:10
Пич, в никакъв случай не си разкривай чувствата! =; За сега просто се пробвай да се успокоиш като я виждаш и да си говорите като приятели. След това ще започнеш да вмъкваш някакви закачки като си говорите и накрая ще я поканиш на кафе...А ако се съгласи, следва да й покажеш чувствата си, но не и да ги разкриваш. Повечето момичета започват да се правят на специални като разберат, че имаш чувства към тях. Пък и не може да скочиш от "просто съученици" на "гаджета"... :wink: Затва двай постепенно и ще успееш! :)

П.С. Веднага като я видиш в даскало иди при нея и я заприказвай...Кажи и нещо от рода на: "Ооо, Ели.Как сме?" или нещо такова...Така и тя ще подхване нещо и разговорът като потръгне вече е лесно и веднъж стане ли ...


Благодаря на всички за съветите. Мисля точно това да направя но незнам дали ще се справя защото съм един срамежлив глупак и предчуствам че ще се издъна.

playful_baby
12-08-2006, 15:17
В любовта губи,винаги този,който прикрива чувствата си!Така че поговори с нея,няма от какво да те е страх,можеш да спечелиш много от това,така че не позволявай страха да ти отнеме това момиче,за да не съжаляваш после..Успехх :wink:
Напълно съм съгласна с теб!!!Нищо не губиш!!!Действай за да не съжаляваш!!!

koalka
12-08-2006, 17:30
Ами просто трябва да й признаеш чувствата си,трябва да преодолееш срама си...няма как.Но все пак почни да флиртуваш с нея,комплименти,погледи и такива и дано те забележи.А и можеш на среща да я поканиш.А ако не иска я остави,после най-вероятно ще бяга след теб. :) Да се надяваме...

Мерси за съвета пич но незнам как ще го направа.Ето сега пиша от час по инфо в даскало и я гледам и просто като я погледна си глътвам грамаатиката и губа ума и дума.Не знам какво да правя :cry: :cry:
Но ако не направя нещо ще се сасипа от мъкаХах,аз не съм момче,ама това няма значение.Именно за това,че си нещастен е най-добре да направиш нещо...

hoseto_
12-08-2006, 17:45
[quote=Анонимко]Пич, в никакъв случай не си разкривай чувствата! =; За сега просто се пробвай да се успокоиш като я виждаш и да си говорите като приятели. След това ще започнеш да вмъкваш някакви закачки като си говорите и накрая ще я поканиш на кафе...А ако се съгласи, следва да й покажеш чувствата си, но не и да ги разкриваш. Повечето момичета започват да се правят на специални като разберат, че имаш чувства към тях. Пък и не може да скочиш от "просто съученици" на "гаджета"... :wink: Затва двай постепенно и ще успееш! :)

П.С. Веднага като я видиш в даскало иди при нея и я заприказвай...Кажи и нещо от рода на: "Ооо, Ели.Как сме?" или нещо такова...Така и тя ще подхване нещо и разговорът като потръгне вече е лесно и веднъж стане ли ...

Не го слушаааааааааааааааай. Няма смисал. До тогава ще минат месеци и ако тя си има вече някой на който много даржи ще се биеш по тъпата кратуна що не си и казал по рано. Най добре и кажи за да знае.

Crafter
12-08-2006, 17:46
Каквото и да става не забравяй, че тя не е задължена да те харесва. Можеш да заприличаш на Джони Деп (статистически един от най-харесваните мъже) и тя да не ти обърне внимание. Това е нещо, с което трябва да се научиш да живееш.

Lambo
12-08-2006, 18:00
Здраавейте на всички.Аз имам един голям проблем с любовта.Аз съм на 16 и досега не съм изпитвал такова чувство.Тя се казва Елена и просто не мога да спра да си мисля за нея.Какво ли не направих да ме забележи.Отслабнах 15кг,ходя на фитнес.Но големия ми проблем е че не мога да изкажа чувствата си.Тя ме смята само за нейн суечиник и нищо повече.И какъвто и разговор да сметна да започна с нея ми се подкосяват краката и едно здравей не мога да и кажа.На всичко от горе един педал от класа също я сваля и мисля че е по напред от мен.А ако не си изкажа чувствата имам чувство че ще умра.Моля хората с по голям опит да ми помогнат.Ше ви бъда вечно благодарен

Лелее защо ли това ми изглежда толкова познато... Последното лято и аз бях така, ама не заради едно момиче, а заради всички момичета, защото просто исках да се заглеждат по мен и да ме харесват... Та общо взето за 1 годин отслабнах 20кг... порастнах с 13 сантиметра... тръгнах на фитнес... всеки ден ходих на даскало с коело 10км в едната посока... почнах да играя вече по сериозно баскет... Кво да ти кажа мн бях отчаян и все още не мисля, че съм постигнал желаното, но забелязах едно нещо, че момичетата не се интересуват чак толкова много от външния вид... Просто трябва да си говориш с тях да бъдеш забавен, уверен в себе си, дързък, инересен и естествено - техен слушател... Поговори си веднъж с нея ей така просто 10-15 минути като я слушаш с разбиране как ти говори за някви женски простотии ще видиш как после ще й е по приятно да си говорите и ще е по-лесно общуването ви ;) Пък и пич ся извинявай, ама някъв педал да я зарибява, а ти да седиш отстрани... не тряя така... тва, че си по корав и ходиш на фитнес, най-малкото трябва да ти дава увереността, че си по добър от него поне физически ;) Само остава и да я омаеш и е твоя :D Айде успех пич :)

gerinceto
12-08-2006, 18:12
6te triqbva da preodolee6 srama s ii da i priznae6 kakvo v deistvitelnost 4uvstva6 kam neq,a pak ot tam natatak kakvoto stane.kasmet

ааб
12-08-2006, 18:34
В любовта губи,винаги този,който прикрива чувствата си!Така че поговори с нея,няма от какво да те е страх,можеш да спечелиш много от това,така че не позволявай страха да ти отнеме това момиче,за да не съжаляваш после..Успехх :wink:
Напълно съм съгласна с теб!!!Нищо не губиш!!!Действай за да не съжаляваш!!!


мерси за съвета.Знам че така трябва да направя но незнам как да го направя.Знам че трбва първо да опитам да ми стане приятелка но просто се паникйосвам като я вида.Е днес за пример в даскало ритах с френдовете от даскало и тя мина с три приятелки и просто нищо не можах да и кажа.Просто не знам.Явно още не съм порасъл за флирт

Theoatguy
12-08-2006, 18:47
Здраавейте на всички.Аз имам един голям проблем с любовта.Аз съм на 16 и досега не съм изпитвал такова чувство.Тя се казва Елена и просто не мога да спра да си мисля за нея.Какво ли не направих да ме забележи.Отслабнах 15кг,ходя на фитнес.Но големия ми проблем е че не мога да изкажа чувствата си.Тя ме смята само за нейн суечиник и нищо повече.И какъвто и разговор да сметна да започна с нея ми се подкосяват краката и едно здравей не мога да и кажа.На всичко от горе един педал от класа също я сваля и мисля че е по напред от мен.А ако не си изкажа чувствата имам чувство че ще умра.Моля хората с по голям опит да ми помогнат.Ше ви бъда вечно благодарен

Bro, eваЛАААААААаааа за 15-те единици :).

12-08-2006, 19:05
Здраавейте на всички.Аз имам един голям проблем с любовта.Аз съм на 16 и досега не съм изпитвал такова чувство.Тя се казва Елена и просто не мога да спра да си мисля за нея.Какво ли не направих да ме забележи.Отслабнах 15кг,ходя на фитнес.Но големия ми проблем е че не мога да изкажа чувствата си.Тя ме смята само за нейн суечиник и нищо повече.И какъвто и разговор да сметна да започна с нея ми се подкосяват краката и едно здравей не мога да и кажа.На всичко от горе един педал от класа също я сваля и мисля че е по напред от мен.А ако не си изкажа чувствата имам чувство че ще умра.Моля хората с по голям опит да ми помогнат.Ше ви бъда вечно благодарен

Лелее защо ли това ми изглежда толкова познато... Последното лято и аз бях така, ама не заради едно момиче, а заради всички момичета, защото просто исках да се заглеждат по мен и да ме харесват... Та общо взето за 1 годин отслабнах 20кг... порастнах с 13 сантиметра... тръгнах на фитнес... всеки ден ходих на даскало с коело 10км в едната посока... почнах да играя вече по сериозно баскет... Кво да ти кажа мн бях отчаян и все още не мисля, че съм постигнал желаното, но забелязах едно нещо, че момичетата не се интересуват чак толкова много от външния вид... Просто трябва да си говориш с тях да бъдеш забавен, уверен в себе си, дързък, инересен и естествено - техен слушател... Поговори си веднъж с нея ей така просто 10-15 минути като я слушаш с разбиране как ти говори за някви женски простотии ще видиш как после ще й е по приятно да си говорите и ще е по-лесно общуването ви ;) Пък и пич ся извинявай, ама някъв педал да я зарибява, а ти да седиш отстрани... не тряя така... тва, че си по корав и ходиш на фитнес, най-малкото трябва да ти дава увереността, че си по добър от него поне физически ;) Само остава и да я омаеш и е твоя :D Айде успех пич :)

Знам че е така но с други момичета ми е по лесно защото не изпитвам нищо към тях а с нея ми е много по тръдно но в понеделник ще събера смелост.А иначе тоя педал който е най-простото същество на света съм го заплашвал веднъж в даскало.Защото опитваше да ме дразни и той не смее да ми каже нищо но пак много по добре общува с моето момиче. :cry: Ако не успея поне ще го пребия да ми улекне.А и впрочем много хора искат дд го пребият но за мен е по важна тя

~Teen_GirL~
12-08-2006, 19:15
KaJii i nishto nqma da zagubish..kaji ii kakvo chuvstvash za da ti stane po-dobre..Dori i da si ima priqtel ..Posle pone shte si opital i nqma da te e qd..A ako se poluchi i chuvstvata sa vzaimni ? Ne go kazvai na nas niq razbraxme che q obichash..kaji tova na neq..Uspex Ti pojelavam :) [-o<

12-08-2006, 19:50
kak da i kaji kat nqma po4ti nikuf style druj se po razkreposteno s neq
1 sedmica ne poe4e 6ot moi da fani drug sedni s neq 1-2 puti i posle i kaji v petuka sled daskalo svobodna li si ami koga si svobodna da se vidim na po kafe i tka ...

Krem4eto
12-09-2006, 08:07
Здраавейте на всички.Аз имам един голям проблем с любовта.Аз съм на 16 и досега не съм изпитвал такова чувство.Тя се казва Елена и просто не мога да спра да си мисля за нея.Какво ли не направих да ме забележи.Отслабнах 15кг,ходя на фитнес.Но големия ми проблем е че не мога да изкажа чувствата си.Тя ме смята само за нейн суечиник и нищо повече.И какъвто и разговор да сметна да започна с нея ми се подкосяват краката и едно здравей не мога да и кажа.На всичко от горе един педал от класа също я сваля и мисля че е по напред от мен.А ако не си изкажа чувствата имам чувство че ще умра.Моля хората с по голям опит да ми помогнат.Ше ви бъда вечно благодарен

Кажи и иначе като гледам наистина ще се побъркаш...Щом я харесваш трябва да и го кажеш иначе ще съжалаваш!!!!!!!!!!!!!!!УСПЕХ!

playful_baby
12-09-2006, 10:12
В любовта губи,винаги този,който прикрива чувствата си!Така че поговори с нея,няма от какво да те е страх,можеш да спечелиш много от това,така че не позволявай страха да ти отнеме това момиче,за да не съжаляваш после..Успехх :wink:
Напълно съм съгласна с теб!!!Нищо не губиш!!!Действай за да не съжаляваш!!!


мерси за съвета.Знам че така трябва да направя но незнам как да го направя.Знам че трбва първо да опитам да ми стане приятелка но просто се паникйосвам като я вида.Е днес за пример в даскало ритах с френдовете от даскало и тя мина с три приятелки и просто нищо не можах да и кажа.Просто не знам.Явно още не съм порасъл за флирт
не се безпокой!първият път е най-трудно!Въпросът е да преодолееш страха и притеснението!знам че е лесно някой да го кайе но трудно да се изпълни, но наистина все някога това трябва да стане!!!Въпросът е да не е прекалено късно и после да съжеляваш!Стискам ти палци!!!! Успех!!!!

Lambo
12-09-2006, 15:14
Знам че е така но с други момичета ми е по лесно защото не изпитвам нищо към тях а с нея ми е много по тръдно но в понеделник ще събера смелост.А иначе тоя педал който е най-простото същество на света съм го заплашвал веднъж в даскало.Защото опитваше да ме дразни и той не смее да ми каже нищо но пак много по добре общува с моето момиче. :cry: Ако не успея поне ще го пребия да ми улекне.А и впрочем много хора искат дд го пребият но за мен е по важна тя

Ае тва, че си говори повече с него да не та притеснява... Педалчетата може да са по-надъхани и по-отворени да зарибяват момичета, ама незнаят, че в много от случаите за момичетата те са просто гейчето от класа, с който могат да си говорят и споделят и въобще не го приемат за мъж, камо ли за предизвикателство ;) Споко и аз се дразня от тва, но знам че никой тъпак с изрусена коса с лак, гел и незнам си още кво, както и някви маркови парцалки, не е по добър от мен ;) Така че внимавай само да не я изтървеш иначе не се притеснявай, че си приказва с педалчетата от даскало ;) Айде в понеделник да почерпиш като станат нещата :D

Sladkata_Nansi
12-09-2006, 15:20
Що пък трябва да си изказваш чувствата?Покажи ги бре!
Pravilno =D> Zaintriguvai q s ne6ti4ko ;)

ааб
12-09-2006, 15:32
Знам че е така но с други момичета ми е по лесно защото не изпитвам нищо към тях а с нея ми е много по тръдно но в понеделник ще събера смелост.А иначе тоя педал който е най-простото същество на света съм го заплашвал веднъж в даскало.Защото опитваше да ме дразни и той не смее да ми каже нищо но пак много по добре общува с моето момиче. :cry: Ако не успея поне ще го пребия да ми улекне.А и впрочем много хора искат дд го пребият но за мен е по важна тя

Ае тва, че си говори повече с него да не та притеснява... Педалчетата може да са по-надъхани и по-отворени да зарибяват момичета, ама незнаят, че в много от случаите за момичетата те са просто гейчето от класа, с който могат да си говорят и споделят и въобще не го приемат за мъж, камо ли за предизвикателство ;) Споко и аз се дразня от тва, но знам че никой тъпак с изрусена коса с лак, гел и незнам си още кво, както и някви маркови парцалки, не е по добър от мен ;) Така че внимавай само да не я изтървеш иначе не се притеснявай, че си приказва с педалчетата от даскало ;) Айде в понеделник да почерпиш като станат нещата :D

Ми надявам сме да не е нищо за нея но пак ме притеснява защото просто само докато го видя до нея ми идва да му счупа главичката. Но се чудя постоянно как тоя тъп и ограничен човек да и харесва.Педалите поне се обличат стилно а той е винаги с неква намачкана риза и много грозен а и много тъп по принцип


П.С ако стане не само ще почерпа а незнам какво ще полудея от щастие.

kz
12-09-2006, 15:55
pich , napravo otivash i kazvash kakvo chustvash che iskash da ste neshto poveche ot priqteli , dali iska da izlezete nqkade i taka natatak

tq taka i ili inache nqma da ti oburne vnimanie takache pone nqma da ti teji poveche che ne si si izrazil chustvata i she znaesh che si opital

ot tiq tulgi planove za svalka mislq che polza nqma istinata e pravo v ochite i da stava kvoto shte

12-09-2006, 16:03
Parvo na parvo, ne pishi scenarii na sledvashtite si deistfq, pomisli si kfo haresva, koe i e zabavno i kak moesh da q razsmeesh i zaradvash i otidi i q nakarai se "napikae ot smqh", sled prosto pove4e govori s neq, izvoiuvai si doverie i 4ak togava pravi kakvoto i da bilo, she imash i vreme da q opoznaesh i ako ne drugo mojesh da i vidish otricatelnite strani i nqma da te e tolkova qd 4e ne e stanalo. Budi zabaven, mil, ne se prai na muj shtoto nai-mnogo da si zavoiuvash hater-i, govori za normalni neshta, a ne za koli, telefoni i gluposti.

Ili drug variant, po-burz no ne tolko efikasen- Otivash poemash duh, kaash si "Dea, ko ti puka we, nema me izqde, ako otkaje mainata mu" i kaash ko izpitfash, dumite s koito da go napraish gi izbirash ti.
Kasmet!

SouL^*DiViNe
12-09-2006, 16:19
Bravo...ima6 golqma volq vyzhi6tavam ti se :!:

12-09-2006, 19:36
Браво пич, прочетох цялата тема и наистина много си се постарал за едно момиче. При мен имаше абсолютно същата ситуация преди 1 година и само аз си знам колко страдах. Цяла 1 година беше кошмар за мен, но и това го преживях. Започнахме да си говорим повече, излизахме след даскало , обикаляхме магазините , много неща станаха и така това момиче ми каза ,че аз съм се превърнал в най-добрия и приятел и съм и по-скъп от всеки друг. Сега чак разбирам, колко е безценно това момиче и че никога няма да ме предаде.
Да бъдем приятели се оказа най-доброто решение и според мен и според нея. :-)

AdD1c7eD
12-09-2006, 20:27
spored men proble e 4e ne moje6 da se otpusne6 .... ne 4e izka da te obidq no si dosta strahliv ... za da postigne6 ne6to trqbva da se bori6 za nego a ne da gleda6 ot strani kak ne6tata prosto produljavat ... opitai se malko ili mnogo da se otpusne6 pred neq .... ne vqrvam 4e 6te ti e mnogo lesno no leko po leko 6te po4uvstvash po siguren .... ne znam kakvo ti e zashtoto do sega ne sum izpitval takiva problemi no na men mi pomaga tova che ne se vprqgam dori i da si pritesnen prosto opitvash .... zashtoto ako ne riskuvash nqma da spechelish .. a ti kakvo pravish ??? sedish ot strani i gledash .... povqrvai mi tova ne e reshenieto [-X za tova po smelo go davai brato .. i ti jelaq uspeh ... a a za 1-te kilograma ....... tova e dobro postijenie .zashto ne gi hvurli na sam che puk az sum slab :P ....a da i oshete neshto ...razbral sum ne6to za hubavata figura .... dobre e da q ima6 no tq e za v na4aloto za6toto ako momi4eto s svestno i te haresa kato 4ovek nqma da obru6ta tolkova zna4enie na figurata ti .. tova sum go razbral :P . Oshete vednush USPEH

ааб
12-09-2006, 21:06
spored men proble e 4e ne moje6 da se otpusne6 .... ne 4e izka da te obidq no si dosta strahliv ... za da postigne6 ne6to trqbva da se bori6 za nego a ne da gleda6 ot strani kak ne6tata prosto produljavat ... opitai se malko ili mnogo da se otpusne6 pred neq .... ne vqrvam 4e 6te ti e mnogo lesno no leko po leko 6te po4uvstvash po siguren .... ne znam kakvo ti e zashtoto do sega ne sum izpitval takiva problemi no na men mi pomaga tova che ne se vprqgam dori i da si pritesnen prosto opitvash .... zashtoto ako ne riskuvash nqma da spechelish .. a ti kakvo pravish ??? sedish ot strani i gledash .... povqrvai mi tova ne e reshenieto [-X za tova po smelo go davai brato .. i ti jelaq uspeh ... a a za 1-te kilograma ....... tova e dobro postijenie .zashto ne gi hvurli na sam che puk az sum slab :P ....a da i oshete neshto ...razbral sum ne6to za hubavata figura .... dobre e da q ima6 no tq e za v na4aloto za6toto ako momi4eto s svestno i te haresa kato 4ovek nqma da obru6ta tolkova zna4enie na figurata ti .. tova sum go razbral :P . Oshete vednush USPEH

Мерси пич знам че трябва да се боря.Така съм възпитан и това ми е главно правило в живота но проблема ми е че винаги съм си разчитал на разума.Винаги съм смятал че всеки проблем има решение, а сега просто не знам как да похода защото един път сбъркам ли бъркам завинаги.Бих веднага набрал смелост и бих го казал но знам че сега ще ме отреже защото не ме познава добре и опита ще е хвърлен на вятъра и тогава вече не знам какво ще права :cry: може би бих напуснал училище дори и затова искам да я спечеля постепенно за да има резултат.Благодаря на всички до един за съветите.Всеки съвет го премислих и взех поука от вас.Много съм благодарен на всички ви.

Evil_ChilD_f_
12-09-2006, 21:31
добре сички казвате едно и също : признаи си чуствата ...
мии сорка ама тои не може да и каже едно здрасти от притеснение ... а и не секи може е така просто да си го признае ....
аз бих ти предложила да започнеш некфи разговори с нея ала бала ...
пък сичко с времето и гледаи ония да не ти я вземе под носа
ае успех
пиис.... :mrgreen:

KingSize
12-09-2006, 21:39
Gledai sega ..
Dokolkoto razbrah ste v edin klas ili pone karate edin chas zaedno - informatika .. Bate..v sveta na texnologiite nqma nevazmojni neshta ..
Shtom te e sram .. pritesnqvash se .. ako daskalkata vi pozvolqva da polzvate komputrite i interneta .. i imate dostap do nqkoi chat .. vkluchi i se , zagovoriq , predstavi se..taka shte razberesh pone kakvo misli za teb dali si i priaten ..Prosto badi sigoren predi da si razkriesh chyvstvata pich , znai che ne stava prosto da idesh pri neq da i kajesh "az te haresvam i iskam da si moq" , zashtoto kakto razbiram edva se poznavate .. 1-vo q opoznai , stani i priatel predi vsichko , zashtoto vinagi v edna vrazka ima sex .. a sex-a e do vreme ostava razbiraneto , doverieto i t.n.t. neshtata koito ostavat na zaden plan po edna ili druga prichina.
Brato .. hubavo e che iskash savetcheta no slushai sebe si predi vsichko no i slushai opita na drugite .. koeto na teb ti dopada , zashtoto za da si s neq trqbva da si ti samia vse pak , nali ?
Neshto ot men .. Ne si razkrivai chuvstvata nikoga pred nikoi bilo to priatel osobeno pred neq , zashtoto riskuvash da ostanesh nerazbran i s chuvstvata ti da se podrigravat i da si naranen ..
Ako iskash pobeda vslyshai se v dumite mi (za sebe si sam prav)

aab
12-10-2006, 10:29
Gledai sega ..
Dokolkoto razbrah ste v edin klas ili pone karate edin chas zaedno - informatika .. Bate..v sveta na texnologiite nqma nevazmojni neshta ..
Shtom te e sram .. pritesnqvash se .. ako daskalkata vi pozvolqva da polzvate komputrite i interneta .. i imate dostap do nqkoi chat .. vkluchi i se , zagovoriq , predstavi se..taka shte razberesh pone kakvo misli za teb dali si i priaten ..Prosto badi sigoren predi da si razkriesh chyvstvata pich , znai che ne stava prosto da idesh pri neq da i kajesh "az te haresvam i iskam da si moq" , zashtoto kakto razbiram edva se poznavate .. 1-vo q opoznai , stani i priatel predi vsichko , zashtoto vinagi v edna vrazka ima sex .. a sex-a e do vreme ostava razbiraneto , doverieto i t.n.t. neshtata koito ostavat na zaden plan po edna ili druga prichina.
Brato .. hubavo e che iskash savetcheta no slushai sebe si predi vsichko no i slushai opita na drugite .. koeto na teb ti dopada , zashtoto za da si s neq trqbva da si ti samia vse pak , nali ?
Neshto ot men .. Ne si razkrivai chuvstvata nikoga pred nikoi bilo to priatel osobeno pred neq , zashtoto riskuvash da ostanesh nerazbran i s chuvstvata ti da se podrigravat i da si naranen ..
Ako iskash pobeda vslyshai se v dumite mi (za sebe si sam prav)


Така е прав си но нямам увереност в себе си.Нямам самочувствие може би и вътрешно усещам че съм глупак и че няма смисъл и да пробвам но ако не опитам всеки път катоя вида:smt007 ще полудявам ще се сещам какъв идиот съм и като видя оня педал до нея ми идва да му разбия кратуната :smt013

pampers
12-10-2006, 10:39
покажи й какво 4увства6 бахти толкова ли е трудно ни6то срамно няма в тва :mrgreen:

12-10-2006, 11:32
Ми щом не можеш да говориш с нея лично пробваи по интернет (ако имаш възможност). Така ще ти е по-лесно като за начало. После може да излезете и ... де да знам ще разбереш по държанието и дали имаш шансове с нея.Успех

12-10-2006, 11:37
Аз съм на тоя принцип "Ако нещо е объркано объркай го още повече".Така че ако си от по-смелите-ДАВАЙ! Без да ти дреме от нищо и от никой. Най-вече да не ти дреме от провала.

~magitto~
12-10-2006, 12:33
Ами,според мен проблема ти е,че се страхуваш да и признаеш чуствата си или да я заговориш!Предлагам ти щом ти е лесно да говориш с други момичета,разбери коя е най-добрата й приятелка!Затова са приятелите,винаги помагат!Та,кажи на най-добрата й приятелка,какви чуства имаш към Елена и колко я обичаш и я помоли за съдействие. Например тя може да каже на Елена,че ти я харесваш и ако момичето има някакви симпатии към теб,ще те заговори!Хайде и успех!

12-11-2006, 03:18
Братле казвай и.Нищо не губиш хем ще ти олекне хем може да "намажеш"
мисълта ми е, че ако и кажеш какво чустваш няма да те убие...

Lambo
12-11-2006, 05:47
Така е и аз мился, че в никакъв случай не трябва да отидеш и да и кажеш всичко наведнъж... момичетата са тъпички тя веднага ще се обърка и като незнае кво да ти каже накрая ще ти тегли една майна и толкоз... Начи ще и говориш мило нали ала бала ще я зарибяваш ама никви признания! Примерно в часа по информатика можеш да я блъснеш или настъпиш без да искаш и моментално да и се извиниш с някоя чаровна усмивка или нещо такова ;) и там после да си говорите, а по нататъка да се зарибявате повечко ;) Ама в никакъв случай не трябва да показваш някакви чувства... симпатий и че си физически привлечен от нея да ама не и любов щото ако усети че я харесваш може да почне само да те врътка и да си играе с тебе... Ае тряя си много самоуверен и дързък, на момичетата тва им харесва ;)

mocinka
12-11-2006, 21:01
В любовта губи,винаги този,който прикрива чувствата си!Така че поговори с нея,няма от какво да те е страх,можеш да спечелиш много от това,така че не позволявай страха да ти отнеме това момиче,за да не съжаляваш после..Успехх :wink: и аз мисля така :wink:

ааб
12-12-2006, 10:44
Здравейте пак от мен.Искам да си доражкажа историята пред вас за да ми улекне и да се почувствам поне малко по-добре и да махна поне малко от цялата болка която чувствма днес.В понеделника както ме посъветвахте я заговорих и започнах много доре нещата.Изслушвах я и се опитвах да бъда забавен и готин.Нещата се развиваха по добре и от колкото мислех дори главното нещо което промени нещата вчера бе че и помогнах по история и тя ме почувства за по-близък от преди.Разменох си скайпа с нея и си говорехме цяла нощ.Чувствах се на седмото небе от щастие.Докато не дойде днешния ден когато от един разговор разбрах че има приятел от една година който обича много.Тогава всичко се скапа за мен.Мислех че я заинтругувах а може би така е било но тогава разбрах че никога няма да и кажа за това което чувствам от както я познавам защото ще загуба приятелството и което в този момент е много ценно за мен.Разбрах че съм и станал инетересен и искам само едно нещо никога да не загубя доверието което спечелих само за 2 дни.Благодаря ви че ме изслушахте и бих пожелал на всеки да обича толкова истинско защото заради това се струва да се живеее.Защото ако не я познавах и не чувствах това нямаще смисъл живота.Така че хора обичайте се.Защото в това се крие истинското шастие.

Lambo
12-12-2006, 16:57
Браво! :D Давай го само така. Пък и като има гадже какво? Да не е края на света? Приказвай си с нея поддържай добри отношения... пък някой хубав слънчев ден може да скъсат кой знае... ;) И тогава ще дойде твоето време пък и да не стане поне си натрупал опит от това и следващия път ще знаеш какво да правиш ;)

ааб
12-12-2006, 19:25
Браво! :D Давай го само така. Пък и като има гадже какво? Да не е края на света? Приказвай си с нея поддържай добри отношения... пък някой хубав слънчев ден може да скъсат кой знае... ;) И тогава ще дойде твоето време пък и да не стане поне си натрупал опит от това и следващия път ще знаеш какво да правиш ;)


В момента не мисля затова дали ще стана гадже с нея или не просто съм доволен че и спечелих и доверието и в момента това че ме смята за приятел е най-хубавото нещо в живота ми.Така че както казах не искам съвети а просто исках да споделя.Не искам да и кажа никога защото в момента наистина съм щастлив и при това много така че благодаря все пак

0_О
12-12-2006, 19:59
Човек, твоята и моята ситуации са много сходни...само че аз харесвах моята съученичка 4 години...така и не събрах смелост да й кажа...същото , което ти казваш става и при мен, някъв изпаднал елемент я зарибява, а аз си стоя и не мога да говоря свободно с нея, просто засичам и ми става супер тъпо...наскоро разбрах, че си имала приятел, радвам се за нея, ние все още сме си съученици и добри приятели, но се чувствам, така сякаш, не искам нищо повече с нея, да си останем приятели може би е най-доброто решение...

12-12-2006, 20:27
Човек, твоята и моята ситуации са много сходни...само че аз харесвах моята съученичка 4 години...така и не събрах смелост да й кажа...същото , което ти казваш става и при мен, някъв изпаднал елемент я зарибява, а аз си стоя и не мога да говоря свободно с нея, просто засичам и ми става супер тъпо...наскоро разбрах, че си имала приятел, радвам се за нея, ние все още сме си съученици и добри приятели, но се чувствам, така сякаш, не искам нищо повече с нея, да си останем приятели може би е най-доброто решение...

Така е напълно си прав зашото ако обичаш както аз обичам значи знаеш какво е,знаеш какво е любов и ако я обичаш оставаш приятел с нея поне за мен това значи много и ако я обичаш я оставаш тя да избере.

12-12-2006, 20:55
за в бъдеще приятелството може да не ти стига и знай, че това е само едно гадже, не съпруг !
тука цитирам от Смолвил :)