PDA

View Full Version : vapros4e za filmite..



s3xy_d0ll
12-08-2006, 11:11
taka ne sam sigurna 4e e za tuk temata no se pak..
Iskam nqkoi da mi kaje kak stava kato gledam film i da si svalq opredeleniq kadar (kartinka) i da si q zapametq. Probvah s PrtScSys i nali posle v paint oba4e kartinata iz4ezva kato isklu4a filma :| nqkva specialna programa li mi e nujna ili kakvo trq da napravq :-k pls nqkoi da mi obqsni ili kaje kade moga da pro4eta ne6to po vaprosa... mn 6te sam blagodarna [-o< \:D/

a~n~i~t~y
12-08-2006, 11:45
mii az izob6to ne sam na ti s programi i takia ralti, no... az si gi pravq s MovieMaker vkarvash di filma i ima spec. kop4e za snimki ;) dano sam ti pomognala po nqkaf na4in a i ne e trudno 6tomi az se spravqm :D

s3xy_d0ll
12-08-2006, 11:51
ee az q nqmam taz programka sq 6a vidim dali raoboti 10x za informacion \:D/

s3xy_d0ll
12-08-2006, 12:16
ne6to ne moga da namera takava programa imam samo ot kartinki da praq klip4eta.. :| a na men mi trq kato gledam fimla i opedeleni kadar da si go svalq kato kartinka... :-k :-k

RaDo*YoU'll_GeT_SeRveD
12-08-2006, 17:34
ne6to ne moga da namera takava programa imam samo ot kartinki da praq klip4eta.. :| a na men mi trq kato gledam fimla i opedeleni kadar da si go svalq kato kartinka... :-k :-k

Emmm za kvo ti e ????? Ina4e ima koi da pitam !!!

s3xy_d0ll
12-08-2006, 18:28
emi trqbva mi .. mn 6a sma ti blagodarna ako mi kaje6.. :wink:

Forslor
12-08-2006, 20:36
emi trqbva mi .. mn 6a sma ti blagodarna ako mi kaje6.. :wink:
Почти всеки плеър си има CAPTURE фунцкция . Кажи ми с какъв плеър си ?

Предложението с MOVIE MAKERA (който м/у другото да поясня на неразбралите върви заедно с WinXP се намира : Start>All programs .... почти най-отдолу) не е удачен начин да вложиш толкова труд само за да направиш един capture на фрейм .... :smt005

FaNTa``
12-08-2006, 22:02
Попринцип BSPlayer-а си има Capture опция, но ако са ти разебани кодеците, снимките не се получават. Предлагам ти да си свалиш една програмка - нарича се Virtual Dub, служи за един куп неща, свързани с видео файловете, но могат и да се правят шотове. Просто си отваряш клипчето, отиваш на мястото, което искаш да отрежеш и или даваш Print Screen, или от падащо меню Video избираш Copy Source Frame To Clipboard. И в двата случая ще трябва да отвориш графична програма, в която да пейстнеш снимките. = )