PDA

View Full Version : Дамски превръзки



TeeN_F_F
12-08-2006, 11:21
Снощи ми дойде и сега се чудя какви превръзки да използвам ... :-k и бих ви помолила за помощ.Препоръчайте ми някакви ежедневни превръзки и такива, които да използвам, когато съм в цикъл, но искам да са БЕЗ крилца ... ще съм ви много благодарна!

hahavteen
12-08-2006, 12:48
Ami v na4aloto kato mi doide polzvah Always i biah mn dovolna(sega minah na tamponi o.b.).Ina4e vsekidnevni si zimam Carefree.Pri vsi4ki sly4ai ne ti preporu4vam bez krilca za6toto se otlepiat lesnoi moje da se izcapa6 kato si v menzis... :roll:

kudravoto
12-08-2006, 12:50
ami always s krilca ina4e ejednevni na carefree !

12-08-2006, 14:55
А защо искаш да се без крилца?Според мен е по-добре да е със,особено ако ти тече много,споко няма да си личи:D.Ако ти е обилно(което не ти пожелавам) вземай нощни.Айде успех :wink:

reason
12-08-2006, 17:56
Бе то както искаш ама с крилца наистина е по-добре.Иначе Always и Libress ползвам аз.От вторите също съм много доволна.

lunnoto_momi4e
12-08-2006, 18:11
Аз съм много доволна от Everbel......

TeeN_F_F
12-08-2006, 18:33
Искам да попитам какво мисли за Discreet ...

zaiobaio
12-08-2006, 18:42
аз пък ползвам от тези най-обикновените единични дето ги има във всяка аптека.. нощни и дневни има.. чудесна работа ми вършат :mrgreen:

Mimka_sweet
12-08-2006, 18:48
аз пък ползвам от тези най-обикновените единични дето ги има във всяка аптека.. нощни и дневни има.. чудесна работа ми вършат :mrgreen: и аз

panterata
12-08-2006, 19:34
ее че що без крилца?? това е тъпо.. по сигурно ти е захваната като е с крилца.. а иначе нямам определени. квито паднат ;) always са хубави.. ама ти ще си прецениш кои са ти най- удобни като пробваш няколко вида ;)

flower4e
12-08-2006, 19:54
да си призная превръзка съм слагала точно 2 пъти и то само за през нощта... мн е гадно и некомфортно... аз залагам на тампони о.б. :)

TeeN_F_F
12-08-2006, 20:34
А кои Always са най - подходящи за мен? На мен не ми е обилен цикъла. И каква е цената им /не, че има значение, просто искам да знам/

12-08-2006, 22:07
na men mi e dosta obilen i za tova polzvam ot nai - debelite na Eva i sum mn dovolna. :) no 6tom ne ti e obilen (za koeto ti zavijdam) moje6 da polzva6 everbel, mn sa udobni :)

BLaCk_LaDY_
12-09-2006, 17:03
А кои Always са най - подходящи за мен? На мен не ми е обилен цикъла. И каква е цената им /не, че има значение, просто искам да знам/

ami da ti kaja za teb sa nai podhodqshti na Always teq jyltichkite ;) vzemi si edin ot golemite paketi-super izgodno,3 leva ;) Uspeh

pussy_reni
12-09-2006, 17:04
Az izpolzvam na ALways Ultra -Normal.

strange__
12-09-2006, 19:11
А кои Always са най - подходящи за мен? На мен не ми е обилен цикъла. И каква е цената им /не, че има значение, просто искам да знам/

ami da ti kaja za teb sa nai podhodqshti na Always teq jyltichkite ;) vzemi si edin ot golemite paketi-super izgodno,3 leva ;) Uspeh
Аз такива ползвам и не се оплаквам 8)

koalka
12-10-2006, 07:03
Ами по-добре с крилца,когато ти е силно течението.

Kam4eto
12-10-2006, 15:32
Аз ползвам жълтите always. Мисля че ако са без крилца няма да ти е особено комфортно, а за ежедневни - Descreet - от тях има много видове.

bodil4e_f
12-10-2006, 16:22
Ami v na4aloto kato mi doide polzvah Always i biah mn dovolna(sega minah na tamponi o.b.).Ina4e vsekidnevni si zimam Carefree.Pri vsi4ki sly4ai ne ti preporu4vam bez krilca za6toto se otlepiat lesnoi moje da se izcapa6 kato si v menzis... :roll:


и аз така :)

[m!s$_k@pr!$]
12-10-2006, 16:53
Ами аз използвам или на Евербел или на Always, а за всекидневни използвам palomita

Alisha
02-12-2007, 18:05
Здравейте ! Отскоро имам менструация и искам да Ви питам кои дамски превръзки са по-добри Always или Everbel ?

My_Infernal_Majesty
02-12-2007, 18:13
Ами и двата вида са добри- а знямам претенции - и двата ползвам или ги редувам.

sexy_anji_
02-12-2007, 20:30
амии преди 1вия и 2рия ден ползвах ЕверБел , много са удобни като за превръзки :x , а ина4е ве4е си ползвам само тампони на О.Б. много по удобно е и според мен е по хигиени4но изоб6то не усе6там 4е съм в цикъл \:D/

Glezanka
02-13-2007, 17:48
Hmm w nachaloto kato mi doide cikula i kato goworih s mameto,kakwo shte polzwam se seshtam,che i az q ubejdawah che ne iskam prewryzki s krilca .. ama posle sama se ubedih che e po sigurno i udobno ako gi ima ...
Inache polzwam Ewerbel ili Be Free(predpochitam koprineni),a ejednewni-Be Free ...

hollaback_girl
02-13-2007, 18:17
А кои Always са най - подходящи за мен? На мен не ми е обилен цикъла. И каква е цената им /не, че има значение, просто искам да знам/
Еми то не значи че винаги ще ти е такъв. На мен пътвите няколко пъти ми течеше мн оскъдно, ама след няколко месеца....съвсем друго нещо. Сега когато още не ти е регулиран по-добре ползвай нормални( то на опаковката пише Нормал). Прпоръчвам ти Олуейс Ултра, и наиситна превръзките с крилца са по-удобни. за ежедневни нз, аз ползвам или Дискрийт или разните там съвсем обикновенните. Ама защо не го обсъдиш с майка си? Тя най-добре може да ти помогне и т.н. Няма нищо страшно. Айде да ти е честито, ставаш жена :P :-D

meri88
02-13-2007, 19:20
Always nai sa udobni, dori i no6tnite :wink:

HardcorE_AFA
02-14-2007, 15:07
ами използвам Always...тея жълтичките са най яки :)...сега менкам някой път с тампони(О.Б. или някви други),друк с превруски :) такам си разноубразявам живота...трябва да има повече шаренийка(леле днес кви простотий говоря)

the_numb_girl
02-14-2007, 16:01
Kato mi doide i az polzvah prevrazki(Always) oba4e sled 2 god. reshih 4e mi e mnooogo gadno da nosq prevrazki(matsash se,mozhe da polu4ish alergia kam prevrazkite kakto na men mi se slu4i,a nai-gadno e prez lqtoto-toplo ti e,umirash ot zhega,a tez tapi prevrazki samo te sparvat...)Tc tc tc......zatova ve4e ot 3 god. slagam tamponi-polzvala sam i O.B. i Tampex(teq sa mnooogo smotani-slagash go a to pak ti te4e...po konetsa....pfuuuu!!!)Ve4e polzvam Event normal-hem efvtini,hem lesno se slagat(4e dazhe i devstvenite mogat-nishto njama da im se slu4i :P~)

sexa_na_kompleksa
02-14-2007, 16:20
Еми аз отначало ползвах Карина(без крилца са) и бях много доволна,после нз кво стана и не бях толова доволна от тях.И сега съм на Паломита и съм много по довлона(те са със крлица).Веднъж си взех на Дискриит и бях много разочарована.Не ми вършат никва работа.А нощни си ползвам най-обикновени,но при тях гадното е,че ми седът като памперс :( , но пък аз много се въртя нощем като спим,и със тези съм 100 % сигурна,че няма да ми пропуснат :) Ама то си е най-добре като сама си пробваш от няколко вида превръзки или тампони и си видиш от кои си най-доволна :)

Imaginar4e
02-16-2007, 14:11
Aз ползвам и превръзки и тампони.Превразките са на Everbel, а тампоните на o.b., за ежедневни....на palomita, ама от тези малките дето могат да стават и за прашки и за боксерки и там бикини...

Candyy
02-16-2007, 17:33
Ами аз сам на Евърбел обаче тези с памучното покритие защото съм много чувствителна..Но най-добре говори с майка си..тя ще ти даде най-добър съвет..и честито :) :wink: :smt023

ultra
02-16-2007, 17:59
Ако съм в движение първите 3 дена на гадния ми цикъм слагам нощните на Always.Малко като с памперс се чувствам,ама пък поне съм загащена от пъпа до края на цепката на гъза ми. :-D :smt005 :mrgreen: .Тече като за световно и нямам друг избор,поне знам,че с тези няма пропуск.Ползвам ги и нощно време.Ако не ми е толкова силно течението слагам от жълтичките.Иначе ежедневни ползвам на свършване или преди да ми дойде за по-сигурно.Има едни по 30 на брой за левче,ако не се лъжа (до нас има една аптека и тя продва по принцип доста еФтино...) :-D Тампони не използвам,щот мн се шокирвам с тях.