PDA

View Full Version : trqbva li 1 celuvka da zna4i ne6tu?



12-08-2006, 11:44
zdr, zna4i do v4era nqmah gadje i edno mom4e ot kompaniqta se bazikahme ne6tu i prosto stana taka, 4e se celunahme i mene mi haresa i po-kasnu toi si poiska o6te edna i az pak mu dadoh, no dves biv6iq mi otnovo mi predloji da hodim i sq kvo da praq s tui om4e ot kompaniqta? toi si misli, 4e hodim...:(

sexy_dizzy
12-08-2006, 12:17
За него целувката може да значи нещо....искал е още нали?!
Няма защо да го лъжеш, кажи, че още имаш чувства към бившия, но само ако те попита.Или просто не говорете за това и не казвай нищо.
Прецени сама как и с кого ще се чувстваш по-добре, само внимавай да не бъдеш разочарована от въпросния бивш и след това отново да искаш да повториш целувките с другия.

nasty_f
12-08-2006, 12:22
Ami,ako si haresvash oshte bivshiq obqsni na tova momche,che edna celuvka nqkoi put moje da oznachava mnogo,no nqkoi put moje bi nshto...A onzi put,kogato ste se celuvali za teb ne e oznachavalo nishto i taka...Moje bi shte mu stane gadno,ako te haresva,no takuv e jivota,skupa!

BeBencEto
12-08-2006, 12:35
ami za jalost ponqkoga taka se poluchava..edna celuvka izliza mnogo....i az vinagi sum se chudila ako se sluchi da celuna nqkoi dali hodim posle...obqsni na momcheto..kakva e situaciqta...mnogo shte go naranish,no po-dobre da znae istinata

koalka
12-08-2006, 13:18
Ами явно за него е значела нещо,но не мога да разбера,след като ще тръгваш с бившия...защо си позволила на онова момче да те целуне?Не виждам логиката,но има някои хора,които са доста несериозни.И така си му дала напразни надежди сигурно.За това отиди да говориш с него,кажи му,че няма нищо да се получи и, че нямаш чувства.

Krem4eto
12-08-2006, 13:38
zdr, zna4i do v4era nqmah gadje i edno mom4e ot kompaniqta se bazikahme ne6tu i prosto stana taka, 4e se celunahme i mene mi haresa i po-kasnu toi si poiska o6te edna i az pak mu dadoh, no dves biv6iq mi otnovo mi predloji da hodim i sq kvo da praq s tui om4e ot kompaniqta? toi si misli, 4e hodim...:(

Реши с кой от двамата ще си!!!

tanita_g
12-08-2006, 14:23
По-добре с бившия ти приятел тръгни!!!

{SwEeT_anGeL_F}
12-08-2006, 14:58
аз пък ще ти кажа обратно на всички-тръгни с новия.щом един път си се разделила с предния си приятел то и да се съберете ти от каде си сиг че всичко ще се оправи и ще е цветущо и розово както си го представяш?..не мила..сажелявам че гледам песимистично на нещата но щом се е появила пречка нищо не може да бъде същото.. и някой ден може да съжаляваш да това момче което си изпуснала улисана по старата любоя..както си прецениш но според мен новото е по-интересно от старото.. :)

playful_baby
12-08-2006, 15:10
аз пък ще ти кажа обратно на всички-тръгни с новия.щом един път си се разделила с предния си приятел то и да се съберете ти от каде си сиг че всичко ще се оправи и ще е цветущо и розово както си го представяш?..не мила..сажелявам че гледам песимистично на нещата но щом се е появила пречка нищо не може да бъде същото.. и някой ден може да съжаляваш да това момче което си изпуснала улисана по старата любоя..както си прецениш но според мен новото е по-интересно от старото.. :)
аз също съм на това мнение

s3xy_d0ll
12-09-2006, 14:22
ako ne e bil piqn -ima malka veroqtnost da e zna4elo...
poznavam oba4e 3-4 mom4eta koito taka sa celuvali prosto 6toto im se e iskalo na momenta a ne po seriozni i prodaljitelni otno6eniq.. trq se pogovori s toq deto te e celunal...i s erazberet kvo o4akva ot teb.. ako ti si obi4ala biv6iq si.. zemete se pak :wink:

hoseto_
12-09-2006, 14:41
Няма точен отговор за този въпрос. Всичко зависи от човека. За някой целувката е всичко, докато за други - начин да си прекарат добре на някой купон. Задаи си въпроса: "Защо скъсахме с бившия и дали е разумно пак да се съберем". Като си отговориш на въпроса ще знаеш какво да правиш. Колкото до това какво мисли новия - можеш да му кажеш че имаш нужда от време. Успех

ludo_mace
12-09-2006, 14:50
Задай си тези въпроси, после сама си реши :roll:
:arrow: Защо скъсахте с бифшия?
:arrow: Има ли смисъл пак да тръгвате?
:arrow: Момчето от компанията ли значи нещо повече за теб или бившето?
Успех :::

pampers
12-10-2006, 11:24
остава6 с този към които има6 4увства.. :lol:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaha
12-10-2006, 12:53
ne trugvai pak s bivshiq... 10 pati go opitah tva dokato ne si nabih v glavata che en stava ... shtom e bovsh znachi s nego nestava!!! i da e dobre otnachalo posle pak shte stane sashtoto....lichen opit - 3 pati :lol: popitai noviq dali celuvkite mu znachat neshto ili sa samo igra i ako kaje che si imat znachenie deistvai :mrgreen:

BeBcHeTo
12-10-2006, 12:56
По добре тръгни с бившия

doky
12-10-2006, 15:19
целувката винаги значи нещо,просто се опитай да разбереш какво!

mocinka
12-11-2006, 21:05
еми според мен трябва да си избереш един от двамата с които искаш да продълиш :-)