PDA

View Full Version : celyfkata:)



kisSs
12-08-2006, 11:59
Takam edna priqtelki tvYrdi 4e nikoga ne se e celyvala a v sushtoto vreme ymira da se celyne s edno mom4e a mnogo se pritesnqva:D obesnih i 4e stava ot samo sebe si no tq pak #-o kakvo da i kaja za da razbere 4e ne e trydn0 :smt005 :smt008

12-08-2006, 12:02
Кажи на момчето,че тя е травестит за да и спестиш страхове и притеснения.

BeBencEto
12-08-2006, 12:12
zvuchi mi malko bezsmislena tazi tema...mislq che ne trqbva da i kazvash neshto opredeleno,za da ti pvoqrva..kogato se pochuvstva gotova sigurno shte uspee nai-setne da celune tozi,koito trqbva....

12-08-2006, 13:57
i vse pak tq nikoga ne se e celyvala i e normalno da se pritesnqva, vsi4ki sme bili taka.. no prosto neznam kak da i pomogna da ne spicha ot nai malkoto :smt017

12-08-2006, 14:46
Кажи и, че винаги има първи път! И че просто не може да не се получи, може да е кофти, ама следващият път ще е по-добра и толкова...Кажи й само да не приказва преди целувката неша от рода на: "за пръв път ми е... нз как ще се справя" и т.н. :wink: Момчето не вярвам да е такъв изрод, че да и се преисмее ако нещо се обърка! :::

12-08-2006, 15:25
Нормално е да се притеснява аз като се целувах инстински за първи път хаха после ме беше малко срам да ида при момчето ,но с секи е така винаги се пита оле ми ся той кво си мисли и някви ей такива неща,но според мен няма човек който да не може да се целува дедазнам то става от самосебеси и неможеш да го обесниш става еи така без да мислиш много просто дешстваш :D :P

playful_baby
12-08-2006, 15:25
Takam edna priqtelki tvYrdi 4e nikoga ne se e celyvala a v sushtoto vreme ymira da se celyne s edno mom4e a mnogo se pritesnqva:D obesnih i 4e stava ot samo sebe si no tq pak #-o kakvo da i kaja za da razbere 4e ne e trydn0 :smt005 :smt008
Мен ако питаш нищо не и казвай!!!Каквото и да и кажеш тя ще го разбере едва след като пробва така че остави нещата да си дойдат от самосебе си!!!

{SwEeT_anGeL_F}
12-08-2006, 15:30
Мен ако питаш нищо не и казвай!!!Каквото и да и кажеш тя ще го разбере едва след като пробва така че остави нещата да си дойдат от самосебе си!!!

Напълно съм съгласна с тебе!! :)