PDA

View Full Version : КАКВО ДА ПРАВЯ???



тъжната
12-08-2006, 14:46
Значи мс предварително че ще ми помогнете а сега почвам.От началото на учебната година харесвах ( и май все още харесвам) едно момче,казах му (той е с 5 години по-голям)и той ми каза обичайните неща когато едно момче не те харесва "Мн си сладка и симпарична ама тралала още не харесвам никоя достатъчно за да тръгна с нея"и аз разбрах за него пък че бил голям женкар и реших нали да не се занимаам с него а да си останем просто приятели и по чата а и иначе той наистина е много мил с мене мога да му кажа почти всичко и се разбираме.Обаче за да го забравя си наумих че трябва да харесвам някой друуг и нали имаше едно момче което от преди тва ми беше симпатично и взех да го харесвам все поече и поече и така постепенно си мислих че съм забравила първото момчеееее.Но днес отидох на кафе с него (първото момче) и с един негов приятел и с една моя приятелка и след кафето тя ми вика "Що не тръгнете виж къв е сладък а и мн си отивате" и аз и казах "Ми да бе аз си харесвам друг а и той не ме харесва щото ако ме харесва да ми беше казъл"и тя каза"Не е вярно харесва те а и ти още го харесваш" и аз в момента просто НЕ ЗНАМ !!!Вярно че като го видя понякога с дуго момиче ми става гадно ама вече не мисля толкова за него и се старая като ми гавори за др момичета да не ми става гадно щот и той знае че харесвам някво друго момче ама пък и днес на кафето бях голям спек !!!!!Абе просто не знам хорааааааа :smt009 :smt009 :smt009 МОЛЯ ВИ помогнете ми :( ....

{SwEeT_anGeL_F}
12-08-2006, 15:06
ами мила замисли се с кой от двамата би се чувствала по-добре,по-сигурна.. и кой от тях би те обичал повече..онова момче казваш, че е женкар.. да не стане така тъкмо хлътнеш много яко ..и ти отрежат крилата..помисли си..само ти ще си решиш как да посъпиш,при каквито и съвети да ти дадем.. дано е добър изборът ти! :)

ProstoAz
12-08-2006, 17:28
Мани го тоя първия, за да не се разочароваш. Малка си - сигурно за това отначало е решил да не се занимава с теб, но сега...вече е безкрупулен. :lol: :lol: :lol:

тъжната
12-08-2006, 17:37
ми не той е мил с мене и за "просто приятел" определено става не е безкруполен просто как да кажа "няма химия" и вече реших какво да правя МЕРСИ но ако имате още идеи плс кажете ги ........

Crafter
12-08-2006, 17:41
Отново се извинявам предварително, ако съм твърде груб.

Къде ти е ценноостната система, момиче? Искам онзи, искам този...
Решаваш какво искаш и след това търсиш съвет. Това не е безплатния телефон на тийнейджърите пострадали от насилие. Чудя се въобще как можеш да искаш друг да вземе такова съдбоносно решение вместо теб.
Въпросите тук трябва да започват с "как", а не "кой/коя".

BeBcHeTo
12-08-2006, 17:43
Мани го тоя първия, за да не се разочароваш. Малка си - сигурно за това отначало е решил да не се занимава с теб, но сега...вече е безкрупулен. :lol: :lol: :lol:

hoseto_
12-08-2006, 17:55
Такива кретени като първия знеш ли колко ги обичам. Ходете на кефе, излизайте заедно, но само като приятели. И ако някой ден ти предложи, ти му кажи това кето и той ти е казал. "Сладък си, но не съм готова за връзка". Гарантирам ти че ще позеленеее :-D