PDA

View Full Version : dali 6te se otdrapne



izpla6ena
12-08-2006, 16:10
davi pitam ako momi4eto e s mnogo malki gardi (75 B) :oops: i e na 15 iii tova bi li bilo problem za mom4eto pri polojenie 4e hodqt ot meseci i toi e na 15 :(

radito
12-08-2006, 16:11
абе кви са тия глупости бе? :smt005 :smt005

IlLuSi0nS`
12-08-2006, 16:12
че той нали ги вижда колко са големи ахах

deidiy
12-08-2006, 16:13
че той нали ги вижда колко са големи ахах
освен ако не си слагаш подплънки :lol:
ако те обича няма да му прави впечатление :D

12-08-2006, 16:34
че той нали ги вижда колко са големи ахах
освен ако не си слагаш подплънки :lol:
ако те обича няма да му прави впечатление :D
emi ne nesi slagam ni6to v sutiena prosto v4era bqhme po intimno za parvi pat i se 4udq dali nqma da se otdrapne :?

shizzle
12-08-2006, 16:44
Приятелката ми в момента (а тя е по-голяма от теб) е с подобни размери и мога да ти кажа, че ги обожавам! Факт е, че момчетата харесват еднакво и големи, и малки гърди. Всъщност, момчетата просто харесват гърди ^^ Дори с малките има много готина и за двамата игра, където той поема цялото полукълбо в устата си ^^ (внимание: пробвайте с голямо внимание и чувство за хумор!)

И изобщо! Момичета! Стига да знаем, че ни обичате, то ние не забелязваме нито дали имате голям задник, нито дали днес ви е излязла пъпчица еди-къде си, нито нищо!

12-08-2006, 17:20
Приятелката ми в момента (а тя е по-голяма от теб) е с подобни размери и мога да ти кажа, че ги обожавам! Факт е, че момчетата харесват еднакво и големи, и малки гърди. Всъщност, момчетата просто харесват гърди ^^ Дори с малките има много готина и за двамата игра, където той поема цялото полукълбо в устата си ^^ (внимание: пробвайте с голямо внимание и чувство за хумор!)

И изобщо! Момичета! Стига да знаем, че ни обичате, то ние не забелязваме нито дали имате голям задник, нито дали днес ви е излязла пъпчица еди-къде си, нито нищо!
mersi mnogo me uspokoi [-o<

Sladkata_Nansi
12-08-2006, 17:33
Az prosto iskam da dobavq,4e ima mom4eta,koito haresvat malki gardi ;)

shizzle
12-08-2006, 17:38
Спокойно :) А и щом сте били интимни за първи път, можеш да знаеш от мен, че в момента му текат лигите само при спомена ^_^ И, хей! Умната вие двамата :D Ако имате въпроси, пишете тука, не обръщайте внимание на идиотите, дето просто няма кой да им пусне.

12-08-2006, 18:41
Спокойно :) А и щом сте били интимни за първи път, можеш да знаеш от мен, че в момента му текат лигите само при спомена ^_^ И, хей! Умната вие двамата :D Ако имате въпроси, пишете тука, не обръщайте внимание на идиотите, дето просто няма кой да им пусне.
10x blagodarq i na sladkata nansi :smt008
mi az mnogo se bqh pritesnila no sled kato pro4etoh tova koeto bqhte pisali mnogo se uspokoih :P

panterata
12-08-2006, 19:07
естествено че няма да се отдръпне :) спокойно това не е най- важното :) и мойте не са мн големи ама кфоо.. никой нищо не е казал :)

shalis
12-08-2006, 19:20
Oooo, po-dobre malki, otkolkoto nqkvi ogromni cisterni, za koito ne moje6 da si nameri6 nomer hubav sutien, a trqbva da nosi6 ot palatkite, deto nosqt babite...pyk i malkite gyrdi sa stegnati, a golemite nakarq visvat do pypa!

koalka
12-08-2006, 19:37
Приятелката ми в момента (а тя е по-голяма от теб) е с подобни размери и мога да ти кажа, че ги обожавам! Факт е, че момчетата харесват еднакво и големи, и малки гърди. Всъщност, момчетата просто харесват гърди ^^ Дори с малките има много готина и за двамата игра, където той поема цялото полукълбо в устата си ^^ (внимание: пробвайте с голямо внимание и чувство за хумор!)

И изобщо! Момичета! Стига да знаем, че ни обичате, то ние не забелязваме нито дали имате голям задник, нито дали днес ви е излязла пъпчица еди-къде си, нито нищо!Радвам се,че има такива момчета.

bulgarche
12-08-2006, 19:44
Много по-красиво е за мен...да видя едни малки, отколкото голми гърди. И не само аз съм така...много моит приятели са на това мнение. Може да се заглждам по големи бюстове,но хич не ми се иска приятелката ми да е така.

MaRiA^^
12-08-2006, 20:09
spox...ne vsi4ki gledat tva a i si samo na 15 ima6 o6te nqkolko godini da se razviva6 ;)

12-09-2006, 02:40
davi pitam ako momi4eto e s mnogo malki gardi (75 B) :oops: i e na 15 iii tova bi li bilo problem za mom4eto pri polojenie 4e hodqt ot meseci i toi e na 15 :(

Ако той намираше нещо ненормално в теб, нямаше да ходи с теб и да те обича

Infatuated Inside
12-09-2006, 08:23
Искам да се омъжа за shizzle :}
Човек, като ти чета мненията, надеждата ми за тоя форум се възвръща. ^^

Иначе по темата.. то всички си го казаха идеално. Просто започни ти да се харесваш и повярвай ми, никакъв проблем няма да имате. (: