PDA

View Full Version : moqlvi pomognete mi mn vi molq ;(



12-08-2006, 18:45
zna4i problema mi e sledniq i ako mojete da mi pomognete 6te vi bada kraino zadaljena ta znaei hodq s 1 mom4e ot drug grad koito ne e mn dale4 ot moq no ne se vijdame mn 4esto,use6tam 4e naposledak me otbqgva az mu pi6a sms zvanq mu a toi sprq i da mi zvani kogato posledniq pat se vidqhme se darje6e studeno mn me qdosa i zatova i az bqh studena kogato mu zvanq mi kazva 4e ne se sardi pitam go kakvo ima a toi ne mi kazva no se darji adski hladno a men me boli ot tova nz kakvo d apravq molqvi daite mi savet kogato se darja milo toi pak e studen ne go vijdam i mislq 4e ve4e ne mu puka za nas kogato go tarqsq vse si namira pri4ina da ne doide za6to li go prava kakvo da napravq az oopitvah se da govorq s nego no otmenq vinagi vaprosa kolkoto i da nastoqvam molqvi daite mi savet ](*,)

12-08-2006, 19:23
iska da skusate, qsno e

kofti_nick
12-08-2006, 20:34
Мда явно иска да скъсате :cry:

teardrop
12-08-2006, 20:44
Според мен не бива да се измъчваш. Трябва да говорите сериозно, но не му позволявай да отклонява темата или да те забаламосва с клишета. И от този разговор ще се реши какво става по-нататък. Но, честно казано, не мисля, че той все още иска да е с теб.

nasty_f
12-08-2006, 21:40
Ако е някой несериозник,на който не му пука за нищо няма смисъл и да го убеждаваш да говорите,защото няма да успееш.Мися,че причината може да е друго момиче...Мислила ли си за този въпрос...Абе то е ясно,от това което написа,според мен иска да скъсате!Такъв ти е късмета,много е лошо да се влюбиш в непуксит!Не се занимавай с него,има Бог и ще му се върне всичко един ден :wink:

GeGeTo
12-09-2006, 11:18
ne jelaia da te vkarvam v stresovi sustoiania,no 6tom taka stoiat ne6tata iavno ima druga mejdu vas.A na nego nogo ne mu puka za teb 6tom ne jelae da si iziasnite ne6tata,a moje bi iska sus studeninata si da te otblusne
ot sebesi za da ne strada6 mnogo za nego i po lesno da go zabravi6 :smt084

12-09-2006, 11:56
moje da iska analen seks a ti da ne mu puskash :P

Mike-Jones
12-09-2006, 15:20
moje da iska analen seks a ti da ne mu puskash :P ;)) xax

SouL^*DiViNe
12-09-2006, 16:02
vijte se..i pogovorete...taka 6te e nai-dobre

12-09-2006, 19:28
Според мен не бива да се измъчваш. Трябва да говорите сериозно, но не му позволявай да отклонява темата или да те забаламосва с клишета. И от този разговор ще се реши какво става по-нататък. Но, честно казано, не мисля, че той все още иска да е с теб.

az govorih s nego i toi mi kaza 4e nqma takova ne6to kato da skasame prosto ima mn rabota i nqma pari v kartata no nz ako iska da skasame za6to togava tolkova go otlaga lele pomognete ,mi molqvi 6te s epobarkam :smt006