PDA

View Full Version : тъжни неща!



elf4o
12-08-2006, 19:55
някои може ли да ми обесни защо някои Които ако не Пушиш,пиеш,не ходиш на кафета дискотеки кръчки и на кино............... някои хора изобщо не те признават за човек :((((((((( не знам дали темата е за тук но просто имам такава случка.............

koalka
12-08-2006, 19:57
Защото има ограничени хора...

Crafter
12-08-2006, 19:57
Защото се превръщаш в асоциален индивид, като мен.

GeGeTo
12-08-2006, 20:12
prosto ne triabva da se durji6 zduxano
i niama da te priemat taka :smt026

kofti_nick
12-08-2006, 20:27
=D> =D>

teardrop
12-08-2006, 20:27
Докато има хора с повърхностно мислене, ще има и хора, които да изглеждат тъпо в техните очи поради "недопустимия, неприемливия" факт, че не пушат, пият, обикалят кафенцата и кръчмичките и не се ебат с всеки/не ебат всяка.

miloto_girl_4e
12-08-2006, 20:35
Еми.. то това не е нормално да избягваш социалните контакти с другите хора..
Нормално е според мен хората да се отдръпват от теб...
То просто нямаш с повечето хора общи интереси, а как да завържете разговор като нямате за какво да си говорите...?!

shalis
12-08-2006, 20:47
Smeqt ti se , 4e si razli4en? Smei im se, 4e sa ednakvi!

nasty_f
12-08-2006, 21:31
Zashtoto sa ogranicheni i si mislqt,che kato vsichki imat ednakvi pricheski,drehi,O4ILA(nai-veche:),gerdani i takiva drebnavi raboti(gluposti),a ti nqmash vednaga si tup,prost i neznam si kuv oshte.Za mene tova sa tupi,prosti i ogranicheni sushtestva!

dream_dragon
12-08-2006, 21:37
Какво да ти кажа, човече, така си е. Сега си мислят, че това те прави печен, ама после ще се осъзнаят, че не е така. Обаче те са мнозинство.

Crafter
12-08-2006, 21:43
Не е точно така. Милото гърлче го каза. Просто истината е по средата. Ако спреш да излизаш (това е основното) просто прекъсваш контактите с външният свят. Спираш да се запознаваш с нови хора, губиш контакт със старите и в крайна сметка се превръщаш в блато. Да пушиш и пиеш са вече отделни неща и не мисля, че те могат да те направят "по-еди-какъв-си".
Не одобрявам пиянските истории и късните разходки с цел обогатяване на общата култура (да, ама не), но е факт, че именно по този начин поддържаме връзка с обществото. Мразя мнозинството, но то определя правилата. Или се примири с това, или живей живота, който си избрал.

Mystic.Queen.
12-08-2006, 22:04
mi ne te priemat za 4ovek,za6toto tova sa realnite zabavleniq,a 6tom ne se zabavlqva6 ne si 4ovek a zombi...taka 4e se osyznai i xvani da se zabavlqva6 predi da si ostarql/a i kato se oburne6 nazad da nqma nito edna vesela slu4ka...samo spomeni za pisani temi v teenproblem.net
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

By Mystic.Queen.

vvs_go
12-08-2006, 22:09
ne otri4am goreizbroenite hora smqtam 4e si izdignal v idol hora koito sa ograni4eni zaebi gi nameri si po qka kompaniq

aP0kAlIpSiS
12-09-2006, 20:27
mi ne te priemat za 4ovek,za6toto tova sa realnite zabavleniq,a 6tom ne se zabavlqva6 ne si 4ovek a zombi...taka 4e se osyznai i xvani da se zabavlqva6 predi da si ostarql/a i kato se oburne6 nazad da nqma nito edna vesela slu4ka...samo spomeni za pisani temi v teenproblem.net
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

By Mystic.Queen.

Интересно ми е какво му е интересното да се "напукаш като свиня" и да повръщаш над тоалетната.. или пък да се напушиш дотолкова "че да ти димят ушите".Това са глупости на ограниченото младо поколение.
Чесно да ти кажа,всеки има такива моменти, но те трябва да се преживяват... На мен лично ми е по интересно да прочета една книга или да се събера с приятели, с които знам че стане купона и без да пием,че ще си кажем по някои забавни неща, а няма да се хвалим кой кого "забил"... не че изключвам това като ватиант, но просто още ми е прекалено рано да си тровя животеца ... на тази вузраст мисля че трянва да се интересувам от други неща.. и ми става страшно кофти за това че като си различен, веднага те отписват... не си "готин" , не си "забавен" и не се вписваш в картинката......

krz
12-09-2006, 20:34
ne vsichki si padat po kruchmi, diskoteki, pushene, piene i taka natatak
te kvo... da duhat supata li

XXX_f
12-09-2006, 20:44
zashtoto povecheto hora v tozi svqt sa sviknali da izlizat i da se pokazvat kakvi sa " gazar4eta" i kato vidqt nqkoi po razlichen nemogat da go priemat...Obshtestvoto ni prosto ne priema razlichnite...

radito
12-09-2006, 21:16
Еми.. то това не е нормално да избягваш социалните контакти с другите хора..
Нормално е според мен хората да се отдръпват от теб...
То просто нямаш с повечето хора общи интереси, а как да завържете разговор като нямате за какво да си говорите...?!
точно!

12-09-2006, 22:43
Познато ми е и аз сам бе приятели...Мразя дискотеки и кафета но областите,които ме влекат не се вазприемат от другите ...На 16 сам и нямам компания в затроднено положение сам,но това е положението.

inside of me
12-10-2006, 00:14
mi ne te priemat za 4ovek,za6toto tova sa realnite zabavleniq,a 6tom ne se zabavlqva6 ne si 4ovek a zombi...taka 4e se osyznai i xvani da se zabavlqva6 predi da si ostarql/a i kato se oburne6 nazad da nqma nito edna vesela slu4ka...samo spomeni za pisani temi v teenproblem.net
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

By Mystic.Queen.

Интересно ми е какво му е интересното да се "напукаш като свиня" и да повръщаш над тоалетната.. или пък да се напушиш дотолкова "че да ти димят ушите".Това са глупости на ограниченото младо поколение.
Чесно да ти кажа,всеки има такива моменти, но те трябва да се преживяват... На мен лично ми е по интересно да прочета една книга или да се събера с приятели, с които знам че стане купона и без да пием,че ще си кажем по някои забавни неща, а няма да се хвалим кой кого "забил"... не че изключвам това като ватиант, но просто още ми е прекалено рано да си тровя животеца ... на тази вузраст мисля че трянва да се интересувам от други неща.. и ми става страшно кофти за това че като си различен, веднага те отписват... не си "готин" , не си "забавен" и не се вписваш в картинката......

Ти си се сдухал,човек трябва да преживее всичко което може(но не абсолютно всичко) докато е млад,трябва да си сдигал и до дъното и до върха за да се чувстваш пълноценен човек,и да си определиш някаква мярка сам за себе си,не може цял живот да си седиш у вас и да си четеш книжки(това не означава че не обичам да чета),к'во да ти не може да отричаш нормалните човешки слабости,само защото искаш да си различен,или защото те страх да слезеш долу понеже след това трябва и да се качиш(образно казано)

elf4o
12-11-2006, 19:25
mi ne te priemat za 4ovek,za6toto tova sa realnite zabavleniq,a 6tom ne se zabavlqva6 ne si 4ovek a zombi...taka 4e se osyznai i xvani da se zabavlqva6 predi da si ostarql/a i kato se oburne6 nazad da nqma nito edna vesela slu4ka...samo spomeni za pisani temi v teenproblem.net
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

By Mystic.Queen.

Интересно ми е какво му е интересното да се "напукаш като свиня" и да повръщаш над тоалетната.. или пък да се напушиш дотолкова "че да ти димят ушите".Това са глупости на ограниченото младо поколение.
Чесно да ти кажа,всеки има такива моменти, но те трябва да се преживяват... На мен лично ми е по интересно да прочета една книга или да се събера с приятели, с които знам че стане купона и без да пием,че ще си кажем по някои забавни неща, а няма да се хвалим кой кого "забил"... не че изключвам това като ватиант, но просто още ми е прекалено рано да си тровя животеца ... на тази вузраст мисля че трянва да се интересувам от други неща.. и ми става страшно кофти за това че като си различен, веднага те отписват... не си "готин" , не си "забавен" и не се вписваш в картинката......

Ти си се сдухал,човек трябва да преживее всичко което може(но не абсолютно всичко) докато е млад,трябва да си сдигал и до дъното и до върха за да се чувстваш пълноценен човек,и да си определиш някаква мярка сам за себе си,не може цял живот да си седиш у вас и да си четеш книжки(това не означава че не обичам да чета),к'во да ти не може да отричаш нормалните човешки слабости,само защото искаш да си различен,или защото те страх да слезеш долу понеже след това трябва и да се качиш(образно казано)
НЕ всичко което е създадено направено трябва да се опита изпита нищо че живота е кратък.

elf4o
12-13-2006, 19:13
случката е следната хората които са ми уж наи близки приятели ме зарязват за скапаните си цигари кръчки дискотеки кафета и чалга простотиии:(((((((((се едно съм умрял.!

TraPPed
12-13-2006, 19:33
Ti puk kakyv si takyv ograni4en,da si 4uval za nagajdane,ili za ZLATNATA SREDA,malko da igrae6 i vsekvi takiva hvatki?!