PDA

View Full Version : Сякакви кретеноиди или с една дума фИешъните



AnalDissectedAngel
12-08-2006, 21:22
Така. Нямам идея има или няма такава тема, ама реших - Има за метълите и пънкарите значи трябва да има и за тая низша прослойка на българското общество. Така да си кажа какво не им харесвам аз:))) Не харесвам това , че дават луди пари са дрешки които носят веднъж два пъти максимум три пъти.Ооо не извинете, обидих ви това вече е износена дреха цели три пъти ...Не харесвам и наврените в ботушките им дънки, не харесвам ВОНЯТА на сапун и некъв ебан парфюм от 10000 км.Не харесвам хора дето мислят само кога да се напият, с кого да се напият и кога да се наебат. Не харесвам и хора слушали примерно 2004 - чалга, 2005 - ретро и 2006 да ми излизат с изказването"Еми то в България не сме много хората, разбиращи от Хаус ". И не ми говорете, че метъла рока и пънка били смотана музика, тъй като всеки от вас кретени е слушал Metallica - Nothing Else Matters , кефил се е преди няколко годинки на The Offspring- Pretty Fly, танцува блусче на Gun`s and Roses - Don`t cry или November rainи се е разревавал на или това"тяхната"(става дума за двойките) песен Bon Jovi - Always.
От друга страна какво е са за вас метълите и пънкарите- Хора, които живеят свободно , казват това , което мислят, не живеят спред правилата ( правила измислени от някой, за да контролира такава животинска маса като вас:)), правят каквото си искат , обличат се както си искат (леле какво прегрешение ще да е това за вашите стандарти) и НАЙ-ВАЖНОТО не плащат помеждуси данък обществено мнение(но ест вие постояно ги съдите какви били (кретени сте тук няма спор:))). И знаете ли какво ,ако познавахте някой свестен метъл шибаните ви устички щяха да са затворени, но тъй като в България плъзнаха сякакви диванета дето мислят че метъла е алкохол и трева..... както и да е. Някой неше казал "Смеят ти се защото си различен,а ти им се смей, защото те всички са еднкави". И нали е много ужасно, когато някое момиче има същото яке като вас... или някое момче си е купило същтата розова блузка... (а какъв ужас беше в детската градина когато нямаше синио моливче за момченцата и те трябваше да пишат с розово или червено :cry: ).. Аь да не забравя цената на тези неща трябва да не е по малка от 100 лева и да е МАРКОВА ( нищо че е внесена от съседна търция дето правят сякакви фалшификати)
ЕЕЕЕЕ чакай и сте големи природозащитници ... Обаче няма да пропуснем да си вземем ракавички от естествена кожа , обувки от естествена кожа , портмоненце от естествена кожа или каквото и да е там друго , (хич не ме ебе). Ама на кой от вас , подяволите, му пука, че се правчт от кожата на малки животинки ( примерно от такава на хамстери или подобни... мишки:))
Ама моля ви вие сте най-хубавите, най-милите , най-чистопкътните абе по-по-най... нищо, че имате чепове за дялкане голми колкото секвои . Важното е, че другите са "по-големи боклуци"от вас.....надявам се да разберете иронияа в последното изречение.. ако не ще пуснем тема за БЪЛГАРСКИЯ език... И моля ви не пишете на латиница - азбуката на България е кирилицата...
Хайде и със здраве и не се нервете на мнението ми. Знам че истината боли:))))
П.С.- извинете за правописните грешки
П.С.С. Приятно четене:)

magesnik
12-08-2006, 21:38
Благодаря,че ни просвети с мъдрите си слова. :lol: Слава тебе и тъпотата ти. :lol:

teenkopele
12-09-2006, 00:25
Мързи ме да чета. :wink:

Mo6no4
12-09-2006, 06:42
Фиешъните рулззз...

IdiOtKa
12-09-2006, 06:49
хмм автора на темата е имал точно определени фешани за пример ...незнам дали ония постоянно глеат каде да се напият ..ама тия в пловдив гледат да идат в планета да се изгазарят или пък в по скъпите кадефета щото нали са от "голямото добрутро" те да стъпят в кръчма ..о бооооожжеее ..тва искам да го видя .. ! е затва аз лично предпочитам да ходя по по мизерни места за да може колкото се можеда съм по далече от тях щото мно ме дразнят ...

scion_of_Storm
12-09-2006, 06:56
Fashionz are teh sux-x-x-00rz, j00 :P Пахаха за кво да коментираме, вие си знаете мнението ми :mrgreen:

Boot
12-09-2006, 08:56
Мързи ме да чета. :wink:
Ае, може ли да ти толкова малоумен. Като те мързи да четеш за кфо си пускаш първобитния пост?! Деееееба...

Пък автора 100% е някъф изключително млад фен и нормално така да се нерви. Което не го прави по-малко смешно.

machoka
12-09-2006, 09:04
И знаете ли какво ,ако познавахте някой свестен метъл...

правилно, свестните са застрашен вид и все по-малко хора се срещат, които да познават такива.

А ти мислиш ограничено, защото спрягаш хората спрямо стила им на обличане и предпочитана музика. Ти не познаваш даден човек, но понеже го виждаш да си е загащил панталоните в ботушите и го заклеймяваш - този е фешън, значи е прост.

Първо се научи да мислиш правилно, после пускай нравоучителни теми, защото същото това, в което обвиняваш - сама ти доказваш, че си такава. Едните плюят по метълите, другите /+ ти/ плюете по чалгарите.

... а едновременно всите ставате за смях.

Бъди жива и здрава.

RoyTheReaper
12-09-2006, 09:37
много бъркаш с твоите генерализации. има фешъни и фешъни - всеки е различен, не можеш да кажеш че всички са еди-какви-си. има прости, има умни. дрехите им не могат да ги направят прости.

освен това на теб като не ти харесват дрехите им, никой не те кара да ги носиш. тях така ги кефи - никой не може да им каже нищо. и аз не бих се облякъл като тях, но това е въпрос на вкус.


От друга страна какво е са за вас метълите и пънкарите- Хора, които живеят свободно , казват това , което мислят, не живеят спред правилата ( правила измислени от някой, за да контролира такава животинска маса като вас:)), правят каквото си искат , обличат се както си искат (леле какво прегрешение ще да е това за вашите стандарти) и НАЙ-ВАЖНОТО не плащат помеждуси данък обществено мнение

:lol: не живеели според правилата. а какво е това да се носиш целия в черно, с кубинки, с железа и гривни на пирамидки или шипове? това е модата сред метълите. повтарям - МОДАТА! това означава че метълите си спазват правилата на тяхната си субкултура. не казвам че е лошо, но не можеш да ми твърдиш че метълите и пънкарите не спазвали правила. правят каквото си искат, вярно е. но фешъните да не би да не правят? някой да ги е принудил да се носят така? те са си направили избора.

ProstoAz
12-09-2006, 09:42
Напълно съгласна съм с machoka.

AnalDissectedAngel, това беше едно от най-ограничените мнения, които съм чела в този форум... [-(
Незнам защо реши, че метълите /и т.н./ са различни? Какво за теб значи РАЗЛИЧЕН?!? Честно много си зле... [-X Да не би да те всичките не се обличат в черно, не ходят с черен лак, не слагат черен молив за очи и черни сенки? Аре, кажи ми!
Друго нещо - човек като има пари за скъпи дрешки и парфюми защо да не си ги купува, бе? За да не те комплексира? Е, не става така... [-X
Не слагай хората под общ знаменател!
Съжалявам, но от далече си личи, че си пълна с комплекси и предразсъдъци - твой проблем! Дано някой ден се оправиш и спреш да съдиш и окачествяваш хората по такъв начин...

niGGa
12-09-2006, 09:50
До автора:
И на мене страшно много ми харесват супер готини, супер печени метъли. Тва не бяха ли тия, дето вярваха във някакви смешни идеалчета и сатанистки простотии? Не бяха ли тези със дългите конски опашки, където устата, на фона на прилично мазната коса, прилича на конското четирибуквие? Не бяха ли тия със готино специфичната миризма, наподобяваща на чистоплътен абориген, изнасилил цяло стадо австралийски овце?
PS - И сега съм сигурен, че 10 човека ще ме напсуват :lol: И вас ще ви уважа - имам любовна писалка \:D/

AnalDissectedAngel
12-09-2006, 18:16
Верно има сякви индивиди и има разлика от фешън до фешън, ама по голямата чат са такива... Много ми е странно как за толкова време писахте толкова мн хора , а и как винаги се хващате за това, за което можете да се заядете, а не а свястната част от поста

12-09-2006, 18:52
Верно има сякви индивиди и има разлика от фешън до фешън, ама по голямата чат са такива... Много ми е странно как за толкова време писахте толкова мн хора , а и как винаги се хващате за това, за което можете да се заядете, а не а свястната част от поста

Мило, метЪлско момиченце.Аз съм фиешънка (май обърках правописа Шот съм неграмотна ОфЦъ) искам да те питам на колко си години и колко житейски опит имаш , с колко хора си се запознала (фешъни) че да определяш тъпи ли са , прости ли са?! Аз метъли не познавам истински дето да си харесват музиката заради самата МУЗИКА! И да знаеш че не е модерно да си "фешън" вече , а всички искат да са различни и с този опит те стават еднакви капиш? Вече всеки 2ри по улицата ми е пуснати дрешки , незнам колко дрънкулки на ръката , ръцете , дрехите , раницата и т.н. Не смятам че ти си по различна от метъли или там каквато се водиш различна май беше. Ще ти мине перида да се правиш на метълка и на различна... като пораснеш шефа ти няма да те пита каква музика и към кой тип хора принадлежиш.. нормално е тинейджърите да се разделят на някакви слоеве сега те са по стил музика ... като пораснеш ще стане само по пари бедни или богати ... айде радвай се на метълският си живот :)

drawers
12-09-2006, 19:01
фЯшани, метъли...
не ви ли писна бе, лумпели. ебати, пръстите ви не се ли измориха да пишат едно и също. ЕБАЛА СЪМ ВИ ГНУСНИТЕ ТЕМИ

Shadow_Walker
12-09-2006, 19:06
Ами такива, каквито тя ги е описала и мене биха ме подразнили-не виждам нещо смешно в мнението й.
Но все пак не може да се слагат всички под общ знаменател.