PDA

View Full Version : omfg..zlobar4eta...



peps_from_mars
12-08-2006, 22:46
samo edno nemoga da razbera za6to i tuka vsi4ko jivo se zaqjda s koito svari...primerno temata za snimkite..ebasi zaqdlivcite i horata.....kato me napadnaha......ima i hora koito sa mnoo dobri i vs e ok ......sq koi znai kolko o6te 6e pi6at gluposti i 6e zemat da psuvat...ebasi horata :smt014 :smt014 :smt014 :smt014 :smt014 :smt013 :smt013 :smt018 :smt018 :smt018 :smt017 :smt017 :smt011 :smt011

ELiTyYy
12-08-2006, 22:51
mmm..ne samo s teb se zaqjdad spox ..хах..mene me hraniha momi4etata 6tot sam slojila snimka po belio.... za 1 snimka - kurva me izkaraha .. ](*,) :smt011 :smt013 :smt019 :smt013 :smt014

ErinEverly
12-08-2006, 22:51
samo edno nemoga da razbera za6to i tuka vsi4ko jivo se zaqjda s koito svari...primerno temata za snimkite..ebasi zaqdlivcite i horata.....kato me napadnaha......ima i hora koito sa mnoo dobri i vs e ok ......sq koi znai kolko o6te 6e pi6at gluposti i 6e zemat da psuvat...ebasi horata :smt014 :smt014 :smt014 :smt014 :smt014 :smt013 :smt013 :smt018 :smt018 :smt018 :smt017 :smt017 :smt011 :smt011

Щото е по-забавно. Аз тук, ако не споря с никого, че си умрем от скука :)

peps_from_mars
12-08-2006, 22:53
e tuka ne e boino pole nali????!!?!? :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt014 :smt014 :smt014

skate_warrior
12-08-2006, 22:57
mmm..ne samo s teb se zaqjdad spox ..хах..mene me hraniha momi4etata 6tot sam slojila snimka po belio.... za 1 snimka - k***a me izkaraha .. ](*,) :smt011 :smt013 :smt019 :smt013 :smt014

на мен определено ми хареса снимката... :oops: :lol: и не смятам, че си ку*ва ;)

ErinEverly
12-08-2006, 23:01
mmm..ne samo s teb se zaqjdad spox ..хах..mene me hraniha momi4etata 6tot sam slojila snimka po belio.... za 1 snimka - k***a me izkaraha .. ](*,) :smt011 :smt013 :smt019 :smt013 :smt014

Еми курва ще да си, за да си раздаваш снимки о белио на хора, които си бият чикии на тях. А ти да се молиш, едва ли не, за нечие внимание. Курвенско е.

skate_warrior
12-08-2006, 23:05
mmm..ne samo s teb se zaqjdad spox ..хах..mene me hraniha momi4etata 6tot sam slojila snimka po belio.... za 1 snimka - k***a me izkaraha .. ](*,) :smt011 :smt013 :smt019 :smt013 :smt014

Еми курва ще да си, за да си раздаваш снимки о белио на хора, които си бият чикии на тях. А ти да се молиш, едва ли не, за нечие внимание. Курвенско е. я мълчи бе :evil:

ErinEverly
12-08-2006, 23:11
mmm..ne samo s teb se zaqjdad spox ..хах..mene me hraniha momi4etata 6tot sam slojila snimka po belio.... za 1 snimka - k***a me izkaraha .. ](*,) :smt011 :smt013 :smt019 :smt013 :smt014

Еми курва ще да си, за да си раздаваш снимки о белио на хора, които си бият чикии на тях. А ти да се молиш, едва ли не, за нечие внимание. Курвенско е. я мълчи бе :evil:

Абе ти ли ще ми кажеш, бе, позьор? Няма на какво да си биеш чикиите, та използваш снимка на някакво наивно момиче ли? Много тъжно за теб. За малко да се разплачкам от съжеление.

peps_from_mars
12-08-2006, 23:16
e to4no za tva govorq !?!?!?!?!? :| :| :| :| :| :| :| :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt011 :smt011

ErinEverly
12-08-2006, 23:19
e to4no za tva govorq !?!?!?!?!? :| :| :| :| :| :| :| :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt011 :smt011

Е, кво? Той ме предизвика. А за снимката - тя трябва да е или много наивна или много тъпа. Аз предпочитам да смятам просто, че е много наивна. Щото да си пуснеш снимка по бельо и след 1 едмица да я видиш на някакъв саит за дърти чикиджии не е много забавно.

Mo6no4
12-08-2006, 23:20
Аз много често се заяждам когато няма какво да правя и ми е скучно. Но се дразня при определени случаи на заяждане и тогава защитавам хората, с които се заяждат.

Ерин Евърли - и на твоя снимка са си били чикии... :lol:

skate_warrior
12-08-2006, 23:24
ErinEverly аз съм позьор и чикиджия.. имам твоя снимка и сега ще я опороча :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ErinEverly
12-08-2006, 23:28
Аз много често се заяждам когато няма какво да правя и ми е скучно. Но се дразня при определени случаи на заяждане и тогава защитавам хората, с които се заяждат.

Ерин Евърли - и на твоя снимка са си били чикии... :lol:

Хаххахахаха... Не мога да се сетя да съм пускала такава, но кой знае - може би в чалга периодът :) Хубавото е, че вече такива снимки не пускам :)

skate_warrior,

Ххахахаххаха... Са, кво да се прави...

Mo6no4
12-08-2006, 23:32
Беше я пуснала преди близо година, в някакъв клуб и се оплакваше, че са ти я пуснали в някакъв сайт без да знаеш... доколкото си спомням мачока, каза че е мастурбирал върху нея.. :lol:не разбрах дали се бъзикаше или говореше насериозно..

ErinEverly
12-08-2006, 23:34
Беше я пуснала преди близо година, в някакъв клуб и се оплакваше, че са ти я пуснали в някакъв сайт без да знаеш... доколкото си спомням мачока, каза че е мастурбирал върху нея.. :lol:не разбрах дали се бъзикаше или говореше насериозно..

Ххахахах... Тва за Мачока не го бях чувала, иначе снимката я знам.

http://i26.photobucket.com/albums/c133/XtazZy_/XtazZy/694378473.jpg?t=1165621061

1. Не съм само по бельо.
2. Сериозно се покайвам за грешката си тогава и не съм го правила повече :)

skate_warrior
12-08-2006, 23:40
хахаахха екстрааа... сега ква мазна чикия ше ударя в твоя чест.. да оправдая очакванията ти :lol: :lol: :lol:

ErinEverly
12-08-2006, 23:41
Мерси и на двамата. Много съм ви благодарна. Просто цял живот съм си мечтала за това

ErinEverly
12-08-2006, 23:49
Мерси и на двамата. Много съм ви благодарна. Просто цял живот съм си мечтала за това


еее сега да не се разсърдиш..
това си е комплимент...

Не, нито съм сръдлива, нито мога да се разсърдя на непознати. Но това определено не беше комплимент.

skate_warrior
12-08-2006, 23:56
тя няма да приеме покана за среща от мен.. все пак съм позьор и чикиджия :-({|=

п.п. всъщност.. и аз не си падам по чалгарки, разголващи се в Амор.. или там където е на снимката.. ма то все тая :mrgreen:

ErinEverly
12-09-2006, 00:00
зависи от гледната точка...
а и имайки предвид, че сквернословието е породено от късния час и тъпата тема, както и от факта, че мъжете възприемат някои неща по един начин, а вие феминистките по друг... :lol:

Да, има го и този момент. То добре, че аз още не съм се разлигавила, че в малките часове ми идва поуъра...

skate_warrior,

Мдамз... И още си го мисля. А и не искам срещта с теб, така че сме квит. А за снимката.

1. Дабъл Вижън е.
2. Беше преди година и 6 месеца.
3. Вече не съм чалгарка :)

skate_warrior
12-09-2006, 00:01
айдее.. оженихме гиии .... Лоенгрин - Сватбения марш урааа йуппиииииииии \:D/ :-({|= :-({|= :-({|= :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt030 :smt030 :smt030

skate_warrior
12-09-2006, 00:04
Ей гъРлче 'що не искаш среща с мене? Ще те направя щастлив...

иначе.. как толкова бързо си смени стила? От чалгарка каква стана? Метълка, хипи? То бил ли си веднъж чалгар си остава следа за цял живот.. :smt011

ПОСЛЕПИС: за да не ти е кофти от факта... http://www.superlaugh.com/1/behappy.swf

ErinEverly
12-09-2006, 00:08
аз пък си падам...



по земното притегляне след шише ракия...


ноооо, за да не съм толкова невъзпитан и да няма лооши чувства...
госпожице ще приемете ли поканата ми за среща?

ПП. съвсем сериозен съм

Аз пък асъм съвсем сериозна че не смятам да излизам от България за едната среща :) Бтв, ти къде беше.

skate_warrior,

Ти първо глей себе си да ожениш.

Еми... Не... Ни хипи, ни метълка. Рок прослушах здраво. А и не смятам, че си остава за цял живот. От всичко трябва да се опита, за да се разбере кое ти харесва най-много. Аз вярвам в катарзисите и смятам, че претърпях точно такъв.

skate_warrior
12-09-2006, 00:13
аа не.. млад съм още... рано ми е за женене.. иначе за чалгията ти no comment.. :-#

Unknow
12-09-2006, 00:13
ErinEverly аз съм позьор и чикиджия.. имам твоя снимка и сега ще я опороча :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


хахаахха екстрааа... сега ква мазна чикия ше ударя в твоя чест.. да оправдая очакванията ти :lol: :lol: :lol:

:smt005 :smt005 :smt005 :smt044 Хахахаха е неее...няма друг такъв хахахаха

ErinEverly
12-09-2006, 00:15
Аз пък те поздравявам с Guns'n'Roses - Live and Let die, прави си сметката.

ErinEverly
12-09-2006, 00:17
аз се върнах отдавна...
сега съм само извън София...
леко в предградията му... :lol:

Ххахаха, искрено се радвам.

skate_warrior,

Глей да не си останеш стар ерген, че на там си тругнал :)

Unknow,

Ххахахахаха, да ти имам идолите :)

skate_warrior
12-09-2006, 00:17
ErinEverly аз съм позьор и чикиджия.. имам твоя снимка и сега ще я опороча :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


хахаахха екстрааа... сега ква мазна чикия ше ударя в твоя чест.. да оправдая очакванията ти :lol: :lol: :lol:

:smt005 :smt005 :smt005 :smt044 Хахахаха е неее...няма друг такъв хахахаха

благодаря :oops: :roll:

ErinEverly
12-09-2006, 00:21
биииииииииииииииииииирааа ааааааааааааааааааааааааа

Пф... И на мен ми се пие, бахму.... И фъстъци.... И пикантни картофи в някое метълско кръчме... Боже мой, не е хубаво така да мечтая.

skate_warrior
12-09-2006, 00:21
биииииииииииииииииииирааа ааааааааааааааааааааааааа

Пф... И на мен ми се пие, бахму.... И фъстъци.... И пикантни картофи в някое метълско кръчме... Боже мой, не е хубаво така да мечтая.


АХАХАХААХАХХАХАХАХАХАХАХА ХА


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005



сори, просто не се сдържах...

skate_warrior
12-09-2006, 00:23
желая ви лека нощ ;)

peps_from_mars
12-09-2006, 00:24
boje boje :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 sa kfo be6e taz tema...pa za kvo stana :D :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

ErinEverly
12-09-2006, 00:26
биииииииииииииииииииирааа ааааааааааааааааааааааааа

Пф... И на мен ми се пие, бахму.... И фъстъци.... И пикантни картофи в някое метълско кръчме... Боже мой, не е хубаво така да мечтая.


АХАХАХААХАХХАХАХАХАХАХАХА ХА


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005



сори, просто не се сдържах...

Ххахахаахха... Секи с мечтите си. Мен твойте дъски са ми много жалки. Сложили 2 колелца и кви сме пичове ;)

Поздрав за всички будни - Bon Jovi - (It's Hard) Letting You Go
Ебаси успокояващата песничка

It ain't no fun lying down to sleep
And there ain't no secrets left for me to keep
I wish the stars up in the sky
Would all just call in sick
And the clouds would take the moon out
On some one-way trip

I drove all night down streets that wouldn't bend
But somehow they drove me back here once again
To the place I lost at love, and the place I lost my soul
I wish I'd just burn down this place that we called home
It would all have been so easy
If you'd only made me cry
And told me how you're leaving me
To some organ grinder's lullaby

It's hard, so hard - it's tearing out my heart
It's hard letting you go

Now the sky, it shines a different kind of blue
And the neighbor's dog don't bark like he used to
Well - me, these days
I just miss you - it's the nights that I go insane
Unless you're coming back for me
That's one thing I know that won't change

It's hard, so hard - it's tearing out my heart
It's hard letting you go

Now some tarot card shark said I'll draw you a heart
And we'll find you somebody else new
But I've made my last trip to those carnival lips
When I bet all that I had on you

It's hard, it's hard, it's hard, so hard
It's hard letting you go
It's hard, so hard, it's tearing out my heart
But it's hard letting you go

Unknow
12-09-2006, 00:27
Unknow,

Ххахахахаха, да ти имам идолите :)[/b]

Кой говори за идоли? Просто много се смях на това като го прочетох.Ама как те нареди иначе Хахахахаха

А ти ми говориш някакви глупости.Критикуваш ELiTyYy че пуснала снимката си ... а ти си направила същото преди.След думите ти, че повече не би пуснала...пак я пусна, хубавко да те видят къв стриптийз хвърляш :mrgreen: За кво си говорим?? И точно ти да ми се смееш на "идолите"? Просто ме накефи момчето... как ти го каза само :smt005 Хем си против пускането на такива снимки...хем си я пускаш повторно :mrgreen: Нямам какво повече да ти кажа

BornFromPain
12-09-2006, 00:27
Абе тука сичко се обръща на свалки :>>>
Та... я да видим как беше...

биииииииииираааааааааа!!!

(я да видим дали и при мене ще подейства)
Ххахах :>

skate_warrior
12-09-2006, 00:27
събуди ме с тоя некомпетентен пост.. всъщност са 4 колелца :roll:


аре лека и доходна ;)

ErinEverly
12-09-2006, 00:29
шкембе...

абе намерил съм страхотно заведение... не много далеч от бачкането ми...
има бира (Шуменско специално също има)- евтина
шкембе- много добро и евтино... (хляба го дават фор фрий)
музиката- доста често е рокабили или сайкъбили
не е претъпкано...

много култово място еееейййй...
там ще изкарам зимата... 8)

Блазе ти. Моето такова място си е далечно и от даскалото и от ладост. Не е оферта, ама ще се вясвам - много приятна музичка, топличко и с яка кухня.

BornFromPain
12-09-2006, 00:31
ХХАхахаха абе експлойтед тая бачка на команди ве.. Като напишеш "биииираааа" и от там веднага цъфва некъв неин пост ахахха.
Я пробвай с "ракиииииияяяя" да видим дали няма да цъфне у вас :>>

BornFromPain
12-09-2006, 00:36
Ше кажеш че тва е новата роботизирана домашна помощничка.. Сигурно като кажеш "пешкииииииир" почва да глади и да мие :>>> Абе иначе ще успееш да ги излъжеш ваште нещо в името на секса с непознати :>

П.П. тя па е няква неентусиазирана... Тряяше вече да ме е запсувала да отвърна и аз и да си легна спокоен :> А то кво стана.. Тя си трае.. :>

ErinEverly
12-09-2006, 00:38
Unknow,

Ххахахахаха, да ти имам идолите :)[/b]

Кой говори за идоли? Просто много се смях на това като го прочетох.Ама как те нареди иначе Хахахахаха

А ти ми говориш някакви глупости.Критикуваш ELiTyYy че пуснала снимката си ... а ти си направила същото преди.След думите ти, че повече не би пуснала...пак я пусна, хубавко да те видят къв стриптийз хвърляш :mrgreen: За кво си говорим?? И точно ти да ми се смееш на "идолите"? Просто ме накефи момчето... как ти го каза само :smt005 Хем си против пускането на такива снимки...хем си я пускаш повторно :mrgreen: Нямам какво повече да ти кажа

Моята снимка не е по бельо. При това птросто исках да го докажа, а то няма как без снимката. Ххахахаххаа... Хубаво е, че поне знаеш кога да замълчиш.
Специален поздрав за теб - Guns'n'Roses - Attitude :)

skate_warrior,

Се едно, пак е тъпо :), ако ще и 20 да са, пак няма да му видя смисъла.

exploitedteen,

Кой, кой? Чай, че изпуснах нишката :)

BornFromPain,

хаххаха, нещо такова :) Отговарям на напомняне на бира. Ама на ракия няма да стане. Тц... Толкова съм си патила от пещерска... А от греяна.... А от домашна... Няма шанс :)

Unknow
12-09-2006, 00:40
Дам...едната от нас може да мисли :wink: Да подсказвам ли коя?

ErinEverly
12-09-2006, 00:42
ще цъфне у нас и ще ми отрежат топките...




ПП РАКИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

Напълно вероятно. :lol:

BornFromPain,

Хаххаха, на команда "пешкир" не реагирам, сори :)
А за псуването - прекалено ми е смешно (=> прекалено весело), за да се обидя :lol:

оффтопик(въпреки че няма топик):
Crystal Eyes I can't live without Your touch
You're my crystal eyes

BornFromPain
12-09-2006, 00:42
Хахахх е то точно тва че е бил пънкар може да се окаже най-големия проблем... Да ти каже нещо от рода на "Абе кво ви пречи да се чукате на пейките пред блока, кво ни занимаваш тука" хахахах :>
Евърли, мани тая бира ти наеш ли на експлойтед баща му ква домашарка е приготвил за сватбата... Само се жениш и ше си пиеш цел живот с кеф. Бирата е разредител :>

BornFromPain
12-09-2006, 00:44
Дам...едната от нас може да мисли :wink: Да подсказвам ли коя?

Улових ти подвеждащия въпрос... Ама аз знам правилния отговор, никоя - и двете сте жени :>>


ПП. имам 5 пакета пуканкки за микровълнова...

И нямаш микровълнова нали? Ххаха :>

ErinEverly
12-09-2006, 00:44
Дам...едната от нас може да мисли :wink: Да подсказвам ли коя?

Аз, естествено :lol:

Ххахаха... колко много мненийца натрупах за 1 час. Утре ще викаме мачока да разчиства повръщаното от недоспиването. Утре ще съм махмурлийка. Баси дори правописа си не гледам.

BornFromPain
12-09-2006, 00:48
откъде знаеш за домашарката беееееееееее???

Хахах че на кой баща му или дядо му не е приготвил 50 литра домашарка за сватбата :>>
Аз в първия момент се помислих за уникален като ми го казаха тва и си ви кам "оо всяка мацка алкохоличка е моя".. Ама после се оказа че всички били така.. Хахах :>

Нямам цигари ама денонощното бачка а ми се пуши :>
Бяло виктори за 15 стотинки.. Мм тва може да ме изкара от нас :>
Иначе днеска исках да направя 2 дена поредни с купуване на кутии(което не е било никога) и си взех фемина пакет хахах :> Ама поне съм пушил 10 мои цигари.. :>> Че и без тва само ми пищят че съм бил налазватор на цигари.. :>

ErinEverly
12-09-2006, 00:49
Хахахх е то точно тва че е бил пънкар може да се окаже най-големия проблем... Да ти каже нещо от рода на "Абе кво ви пречи да се чукате на пейките пред блока, кво ни занимаваш тука" хахахах :>
Евърли, мани тая бира ти наеш ли на експлойтед баща му ква домашарка е приготвил за сватбата... Само се жениш и ше си пиеш цел живот с кеф. Бирата е разредител :>

Ххахаххахаха... Недей бе, пейките не са удобни :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Хаххахаха... супер, детската ми мечта. Напрао да се зимаме като толкова много ракия има. Аз за ракията ще се омъжа :lol: чай малко - ракията е женски род :arrow: ще се женя :arrow: оооо, не... ставам лесбийка :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

exploitedteen,

Тогава бях в особено настроение :lol:

Ха... женски скандал... Тя сега и чалгарка да ме нарече, пак ще я обичам, толкова ми е весело

... In the jungle of life
Amamos la vida
Amamos la vida

ErinEverly
12-09-2006, 00:51
Хора... ММ сто три кутии пълни...

Ама тр да дойдете до младост :lol:

Unknow
12-09-2006, 00:52
Дам...едната от нас може да мисли :wink: Да подсказвам ли коя?

Аз, естествено :lol:

Ххахаха... колко много мненийца натрупах за 1 час. Утре ще викаме мачока да разчиства повръщаното от недоспиването. Утре ще съм махмурлийка. Баси дори правописа си не гледам.

Мхм....точно ти си умницата :wink: Коята сама си противоречи, сама неможе да се разбере и тя какво иска да каже.

exploitedteen не мисля, че има някакъв скандал :wink: Не смятам да се занимавам с момиче, което незнае какво иска да каже. А това за агитката ме уби :smt005 :smt005

BornFromPain :smt005 :smt005 хахахаха....правилно

BornFromPain
12-09-2006, 00:52
Хора... ММ сто три кутии пълни...

Ама тр да дойдете до младост :lol:

Уааа е как не бе!! С първите рейсове идвам, чакай ме на 39 блок :>(че само него знам освен ХеМеСе) :>>

ErinEverly
12-09-2006, 00:53
Дам...едната от нас може да мисли :wink: Да подсказвам ли коя?

Аз, естествено :lol:

Ххахаха... колко много мненийца натрупах за 1 час. Утре ще викаме мачока да разчиства повръщаното от недоспиването. Утре ще съм махмурлийка. Баси дори правописа си не гледам.

Мхм....точно ти си умницата :wink: Коята сама си противоречи, сама неможе да се разбере и тя какво иска да каже.

exploitedteen не мисля, че има някакъв скандал :wink: Не смятам да се занимавам с момиче, което незнае какво иска да каже. А това за агитката ме уби :smt005 :smt005

BornFromPain :smt005 :smt005 хахахаха....правилно

Абе, остави ме, бе, жено, утре ще се разправям с теб :lol:

ErinEverly
12-09-2006, 00:56
Хора... ММ сто три кутии пълни...

Ама тр да дойдете до младост :lol:

Уааа е как не бе!! С първите рейсове идвам, чакай ме на 39 блок :>(че само него знам освен ХеМеСе) :>>

Пф... Няма да се мъкна са до 39... Баси колко е далече

exploitedteen,

Не е леко....

Six feet deep is the incision
In my heart, that barless prison
Discoulours all with tunnel vision

Sunsetter...
Nymphetamine

Sick and weak from my condition
This lust, this vampyric addiction
To Her alone in full submission

None better...
Nymphetamine

Unknow
12-09-2006, 00:56
Малко се пообърка :wink: Не смятам с никой да се разправям.Лека вечер

BornFromPain
12-09-2006, 00:58
Мдаам и аз съм така... Доктор Клинч върлува навънка ама ми се пушиии.. Само ако зема че тръгна наште да не станат да ме видят къде съм щото баща ми няма да уважи обяснението "пушеше ми се" колкото и да се усмихвам докато го казвам хаха :>

П.П. хахахах стоя и го гледам тва БФП и се чудя кво значи... Български Футболен какво..... Хахах то пък съм бил аз :>
Айде за по цигара навънка и стискаме палци наште да не ме усетят :>

П.П.П. евърли ми ти па кажи че си от Младост 2 ве... :>

ErinEverly
12-09-2006, 01:01
бах мааму почва да ми става скучно

If you just let me in
I wouldn't let you break down
Cause i'm breackin down

ErinEverly
12-09-2006, 01:07
малко си пила....

Не съм пила, просто ми стана весело. След "прекрасния" ден на дразнене на некви путки и на прекрасното откритие на гастро-ентерологът ми малко ми тр, за да ми стане весело.

ErinEverly
12-09-2006, 01:10
аз днес се изгубих в циганската махала на жк Сердика и изглеждах прекалено скинарски... бях много весел.. хахаа

Ххахаха... всявал си страх :)

tell me baby what's your story
Where you come from
An where you wanna go
Tell me lover are you lonely...

ErinEverly
12-09-2006, 01:13
по-скоро обратното
:lol:

Ххахах... да, бе. То напоследък ми се сваляше един циганин и, честно да ти кажа, искаше ми се да съм расистка :lol:

magesnik
12-09-2006, 07:39
О,САТАНА какво е туй,защо снощи си легнах толкова рано и изпуснах бруталнопто изпростяване. :lol:

skate_warrior
12-09-2006, 09:09
добро утро :lol:

machoka
12-09-2006, 09:24
Лека нощ.