PDA

View Full Version : ЕДНО ВИДЕО



SS BOTEV VRACA
12-08-2006, 23:34
...или как в братска Германия почитат героите си
http://vbox7.com/play:dc2d61c6


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

deidiy
12-09-2006, 11:26
разбрахме че си гледал всички нацистки липчета в vbox7.com но трябвали и ние да ги гледаме :-k темите те нямат нищо общо със секса освен ако не искаш да искажеш сексуалното си привличане от хитлер :lol: :smt005 :twisted:

bulgarche
12-09-2006, 11:38
разбрахме че си гледал всички нацистки липчета в vbox7.com но трябвали и ние да ги гледаме
Е радвай се, аз не мога да ги гледам

SS BOTEV VRACA
12-09-2006, 11:40
Хитлер се пише с главна буква имай поне малко уважение
а относно клипчето това е един от героите на съвременния ни свят
Рудолф Хес сам прелетява със самолета си да Шотландия през 41 година за да преговаря за мир ..... естествено тази чифутска подлога Чърчил не дава този мир и така на практика очертава мащабите на втората световна война

deidiy
12-09-2006, 11:48
Хитлер се пише с главна буква имай поне малко уважение
а относно клипчето това е един от героите на съвременния ни свят
Рудолф Хес сам прелетява със самолета си да Шотландия през 41 година за да преговаря за мир ..... естествено тази чифутска подлога Чърчил не дава този мир и така на практика очертава мащабите на втората световна война
към кой да имам уважение :-k към човек избил хиляди хора заради предпочитанията си [-( това че "уважаемият" "Х"итлер е прочел една книга и е решил че германците са наследници на Арийската нация и че са най-вишата нация за това ли да го уважавам [-X
според мен не си дастатъчно запознат с историята защото щом подкрепяш действията на горе споменатият лунатик пръкнал се от кръвосмешение значи сам признаваш,че България е втора ръка #-o :smt011

SS BOTEV VRACA
12-09-2006, 11:53
бългАРИА не е от втора ръка и според съвременните проучвания сме от арийската раса
друг е въпроса че холокоста е една измислица

fatalno_sladka_
12-09-2006, 12:10
lele deibi bokluka 6ti eba maikata weeeeee ne6tastniko,kvo ob6to ima teq gluposti v tema "SEX"?pra6tai si gi nekude drugade 4e 6ti eba maikata drazni6 me we

N.C.L
12-09-2006, 12:30
...или как в братска Германия почитат героите си
http://vbox7.com/play:dc2d61c6

Край изкараха ни братя с Германците ....

DER JUDEHASSER
12-09-2006, 12:44
Q po-poleka s komentarite po otnoshenie na kolegata, edin den vsichkite evreiski svini i tehnite lakei i slugi shte stanat surovina s koqto da podpomognem vsichki bedni i izstradali zaradi tqhnata konspiraciq narodi.

Unknow
12-09-2006, 13:36
към кой да имам уважение :-k към човек избил хиляди хора заради предпочитанията си [-( това че "уважаемият" "Х"итлер е прочел една книга и е решил че германците са наследници на Арийската нация и че са най-вишата нация за това ли да го уважавам [-X
според мен не си дастатъчно запознат с историята защото щом подкрепяш действията на горе споменатият лунатик пръкнал се от кръвосмешение значи сам признаваш,че България е втора ръка #-o :smt011

Той съвсем не е прочел една книга...доста повече от теб е прочел. И какво общо имаше това от къде се е "пръкнал"? Кръвосмешението в рода му има малко по сложна връзка.И защо говориш за него, сякаш се е родил някъв изруд и от малък е с великата идея "да завладее света". Той е бил доста интелигентен човек с интереси от много области.Да, избил е толкова хора ... но не беше правилно определението ти "заради предпочитанията си". Имал е една цел, в която е вярвал и я е следвал на всяка цена.И почти е успял... :wink: Никой не те кара да го уважаваш, щом неискаш. Но можеш да признаеш някой неща... Колко могат да постигнат това ...което е постигнал той в неговото време?

SS BOTEV VRACA
12-09-2006, 14:14
може би имаше предвид написал една книга ... Фюрера и бил завидно интилигентен ... за справка биха ли германците подкрепили напълно един малоумен човек ... не мисля
Успехите му в политиката и военното дело могат да се мерят само с личности като Наполеон, Александър Македонски...
нима последният не е избивал враговете си ... напротив зверствата причинявани от армията му са били несъизмерими с никой друг ... но той поставя началото на един нов свят ..... пренася културните достижения и ценности на страната си в цялата завладяна от него територия..... която никак не е малко
аналогиче е и случая със Адолф Хитлер ... Въпрос на хилядолетия е да оценим подвига му ... както оценихме Александър

machoka
12-09-2006, 16:09
Подобни теми не се допускат.