PDA

View Full Version : Моля помогнете



zaibal
12-09-2006, 01:01
Една приятелка (в която съм влюбен ... май е доста важно .. ) ще заминава за празниците в друга държава при роднини ...
Ще се върне на пролет ама смята догодина да отиде да учи и живее там!
Кажете трябва ли да й кажа какво изпитвам към нея преди да замине или да не я натоварвам излишно с моите проблеми ! Държанието й е адски приятелско което ме навежда на мисълта че и тя ме има за такъв ... но постоянно излизаме заедно и си мисля и друго.
Посъветвайте ме .. дали заради мен би си променила мнението или просто ще я накар да се чувства гадно за известно време(всичко минава все пак)
Има ли смисъл ... или да я пусна свободно да лети ?!
Супер ми е дилемично!(измислих си нова дума ... идва от Дилема :) )
П.С. чакам само сериозни отговори ..

Crafter
12-09-2006, 01:20
Три живота можеш да изживееш и по-подходяща възможност няма да получиш. Задължително трябва да и кажеш какво изпитваш. Не го прави, за да остане, направи го за себе си. Поколебаеш ли се, самолета ще излети, а ти ще стоиш и ще се чудиш "Тя какво ли щеше да ми отвърне".
По-добре е да живееш с болката от разочарованието, отколкото позорът на страха.

svetlidim
12-09-2006, 01:28
:smt006 Приятел,като го прочетох...,реших да го прочета още 2 пъти,'щото ситуацията е много..."дилемична' :) Има изход.Всеки проблем си има решение,нали?Не знам дали точно моя вариант ще ти допадне,но съм длъжна да ти го предложа.:smt056
Според мен най-добре е да и подариш нещо,с което да загатнеш своя по-особен интерес към нея.Идват празници.Това може да е като предтекст за подаръка.А самия подарък-нещо,което напомня повече за Св.Валентин,отколкото за Коледа.Вариант е плиушено мече държащо голямо сърце,или мече с червена роза,или друго.Запомни,че този подарък трябва да я озадъчи,да я накара да мисли за теб.Затова освен традиционното за празника,трябва да има и нещо изказващо чувствата ти.Не бива да ги криеш за себе си.Подскажи и малко.Виж реакцията и и тогава сам прецени дали ще стане нещо или тя те смята само за приятел.
Опитай!Струва си!Искрено ти пожелавам успех! [-o<

koalka
12-09-2006, 07:23
Сега е момента да й кажеш,защото после просто ще е късно и ще съжаляваш.Нека тя да реши дали ще замине или не,да учи там,но ти трябва да й кажеш...

playful_baby
12-09-2006, 07:49
Три живота можеш да изживееш и по-подходяща възможност няма да получиш. Задължително трябва да и кажеш какво изпитваш. Не го прави, за да остане, направи го за себе си. Поколебаеш ли се, самолета ще излети, а ти ще стоиш и ще се чудиш "Тя какво ли щеше да ми отвърне".
По-добре е да живееш с болката от разочарованието, отколкото позорът на страха.
mnogo to4no kazano(napravo mi vze dumite ot ustata/klaviaturata) :)

MoHuTo
12-09-2006, 09:21
Ами кажи й!Нищо не губиш все пак!Губиш само, ако не и кажеш...Успех!

IKisseDAGirL
12-09-2006, 15:04
не оставяй нищо скрито преди да замине
заслужава да знае истината.. а след това вече тя сама ще си реши.. просто ако не й кажеш и след време узнае, съм сигурна, че би те упрекнала за това, че си скрил истината :wink: защото решението й може да зависи от теб повече от колкото предполагаш :roll:

GeRgY
12-09-2006, 15:09
MoHuTo каза точно каквото трябва... Ако не и кажеш ще ти тежи Много време. Кажи и всичко каквото изпитваш.. ако е свясно момиче ще се зарадва.. или ще ти отвърне на чуствата или ще станете приятели... ако не направи нито едно... значи не е за тебе 8-[

hoseto_
12-09-2006, 15:50
Три живота можеш да изживееш и по-подходяща възможност няма да получиш. Задължително трябва да и кажеш какво изпитваш. Не го прави, за да остане, направи го за себе си. Поколебаеш ли се, самолета ще излети, а ти ще стоиш и ще се чудиш "Тя какво ли щеше да ми отвърне".
По-добре е да живееш с болката от разочарованието, отколкото позорът на страха.

=D> =D> =D> =D> =D>

nasty_f
12-09-2006, 16:23
Кажи и какво изпитваш и от тук натам всичко зависи от нея.Винаги съм била за откритите неща!

teardrop
12-09-2006, 16:25
Три живота можеш да изживееш и по-подходяща възможност няма да получиш. Задължително трябва да и кажеш какво изпитваш. Не го прави, за да остане, направи го за себе си. Поколебаеш ли се, самолета ще излети, а ти ще стоиш и ще се чудиш "Тя какво ли щеше да ми отвърне".
По-добре е да живееш с болката от разочарованието, отколкото позорът на страха.

Абсолютно точно!