PDA

View Full Version : Безсънните нощи



svetlidim
12-09-2006, 03:45
:smt015 Всяка нощ преди да заспя с въртя поне един час,мислейки за Него.И всяка нощ си мисля какво ли прави докато аз душата си давам на дявола,какво ли прави докато се боря с мислите и спомените за Него?Не му пука може би,или пък си има друга :-k ...знам ли?Но въпроса,който не ми излиза от главата е ЗАЩО? ](*,) Защо го срщнах ](*,) ,защо го познавах ](*,) ,защо го обичах ](*,) ?Има ли смисъл в цялата работа??? :smt017

malykdiavol
12-09-2006, 06:06
:smt015 Всяка нощ преди да заспя с въртя поне един час,мислейки за Него.И всяка нощ си мисля какво ли прави докато аз душата си давам на дявола,какво ли прави докато се боря с мислите и спомените за Него?Не му пука може би,или пък си има друга :-k ...знам ли?Но въпроса,който не ми излиза от главата е ЗАЩО? ](*,) Защо го срщнах ](*,) ,защо го познавах ](*,) ,защо го обичах ](*,) ?Има ли смисъл в цялата работа??? :smt017

Проблемът ти е психически.. Малко си "луднала" по него. И аз съм така по 1 момиче. Обаче аз не всяка нощ, аз всяка минута мисля за нея..Обаче тя е далеч от мен и несе познаваме, но аз я харесвам заради нея и неиният характер..Абе да не сменяме темата. Мисля,че трябва да си харесаш друг, не заради него, заради самата себеси, така ще прекършиш проблема. :smt006 :-({|= :roll:

koalka
12-09-2006, 06:18
Ами в този живот няма случайни неща.Просто така се е случило,срещнала си го,влюбила си се.Най-добре трябва да поговориш с него,за да разбереш,защо е постъпил така с теб...

playful_baby
12-09-2006, 06:50
:smt015 Всяка нощ преди да заспя с въртя поне един час,мислейки за Него.И всяка нощ си мисля какво ли прави докато аз душата си давам на дявола,какво ли прави докато се боря с мислите и спомените за Него?Не му пука може би,или пък си има друга :-k ...знам ли?Но въпроса,който не ми излиза от главата е ЗАЩО? ](*,) Защо го срщнах ](*,) ,защо го познавах ](*,) ,защо го обичах ](*,) ?Има ли смисъл в цялата работа??? :smt017
izvinqvai ama az ne moga da razbera kakvo trqbva da ti kaja 4e vsi4ko v jivota ima smisal?

MoHuTo
12-09-2006, 08:17
:smt015 Всяка нощ преди да заспя с въртя поне един час,мислейки за Него.И всяка нощ си мисля какво ли прави докато аз душата си давам на дявола,какво ли прави докато се боря с мислите и спомените за Него?Не му пука може би,или пък си има друга :-k ...знам ли?Но въпроса,който не ми излиза от главата е ЗАЩО? ](*,) Защо го срщнах ](*,) ,защо го познавах ](*,) ,защо го обичах ](*,) ?Има ли смисъл в цялата работа??? :smt017

Ами какво да ти кажа и аз съм в същото положение, гадно е но просто трябва да се бориш и да го забравиш!Друго няма какво да ти кажа!Успех!

soul_divine91
12-09-2006, 15:22
:smt010 kofti rabota ve...i az sym v sy6toto polojenie..Obi4am te Stanislave..pove4e ot kolkoto si meli6..

teardrop
12-09-2006, 15:29
Срещнала си го и никой не може да ти отговори защо е станало така. Има смисъл - видяла си какво е да обичаш. Не знам какво е станало, дали сте били заедно или просто си влюбена в него, но все пак защо не говориш с него?

sexy_dizzy
12-09-2006, 15:36
И аз съм имала моменти, нощи, в които не мога да заспя мислейки за някое момче.И аз съм се питала какво ли прави в момента, в този момент, в който се побърквам мислейки за него-дали е с друга и най-вероятно се целуват или нещо повече, дали изобщо съм в главата му.Всеки е минавал през тези неща.След време тръгнах с това момче(и още ходим), но нощите и мислите продължават.Просто така.Но вече тези мисли са в друга насока:"мисли ли си в момента за мен"," колко хубаво би било сега да получа един смс от него, с кратките, но достатъчни думи"обичам те"(и интересното в случая беше, че наистина получих смс от него, малко по-късно-съдържащ и тези думи).
Това е нещо нормално.Винаги ще има някой, за когото да мислиш през нощта. O:)

AliceSw
12-09-2006, 16:46
мисли положително, аз съм в същото положение, ама знам 4е има приятелка, но въпреки тва...не спирам да мисля за него :wink:

IlLuSi0nS`
12-09-2006, 17:12
е поне мислиш само за един.. мене ми се въртят няколко в главата хаха
а сега сериозно - ем всеки има такива моменти и единствения начин да спреш да се самоизмъчваш е да говориш открито за чувсвтата си с него..

GeRgY
12-09-2006, 18:20
И аз съм така :( поне 1 час преди да си легна И АЗ СЕ ВЪРТЯ И СИ МИСЛЯ ЗА НЕЯ.. !! просто така е написано.. да бъден измъчени в името на несподелената ЛЮБОВ !!

svetlidim
12-10-2006, 01:20
8-[ Благодаря ви за всики изказани мнения по темата! =D> Много от вас ме посъвтваха да говоря с него,но няма как-между нас не се е случило нищо.Между нас има(ше ) само привличане.Но той е много по-голям от мен и очевидно не му се играе на 'котка и мишка'.А аз по никакъв начин не мога да му кажа 'Харесвам те!":smt009 ,защото ситуацията,в която сме поставени е различна от нормалната.Запознах се с него чрез баща ми(от части) и неговия братовчет ми е съученик.Не мога да го упрекна за нищо,защото неговата реакция е нормална.Той не е сигурен дали го харесвам и не му се иска да рискува цялата си репутация.Затова най-вероятно си е казал"К'во ще се занимавам с детски работи!" и КРАЙ :smt011 !Сега не ми говори и въобще не ще да чува за мен,и като се замисля сама съм си виновна,защото първа спрях да му говоря!БОЖЕ! [-o< Ако можете,кажете:оттука накъде? :cry: ](*,)

Th3WildAng3l
12-10-2006, 16:12
Ами ако ме питаш какво бих направила аз, отговорът е: Ще се боря за него. Малко хора ми влизат в съзнанието до такава степен, че като си легна да заспя мислейки за "него". А щом ми е влязъл в главата, значи има причини и си заслужава да се броя с него. Затова в такива случаи не се отказвам, а се опитвам по някакъв начин да се свържа с него. (Макар и по някаква супер скатана схема.) И така докато не се убедя, че не може да има абсолютно нищо между нас.

12-10-2006, 16:52
zn li ako ti kaja 4e i az sam v podobno polojenie 6te e adski tupo, ama e taka, sega kakvo da te posyvervam, ami nz 6te ti kaja az kakvo napravih, borih se, nakraq to4no kogato i toi zapo4na da se yvli4a po men, az se dyrjah adski detinski, makar 4e sam na 17, i ne mi e prisy6to po princip, i toi me rezna, stana mi kofti i vmesto da opravq ne6tata, trygnah da my otmy6tavam........i se stigna do tam 4e sega me mrazi, a az......da mislq za nego ne samo no6tem, no i denem, i sega, i predi 4as,2, 3, 4e i sled o6te tolkova pak 6te mislq za nego, za6toto go obi4am, sega ne ti go kazvam tva za da razkaja na nqkoi istoriqta si, az za da ti kaja, 4e netrqbva da postypva6 taka, kakto az, za6toto sega e mn ama mn pove4e ot gadno, no nqma kak, zatova ti sama trqbva da re6i6 kak da postypish sega, dali si gotova, i t.n., az ako zn 4e 6te stigna do tyk nqma6e da..... neee govorq glyposti, 6tqh da napravq sy6toto sigyrno, no zn li kakvoto i da re6i6 misli s glava si \banalno, no istina\, i yspeh!!!

shalis
12-10-2006, 18:25
Za syjalenie, taka e v liubovta....golemi vylneniq, golqmo 6tastie, golqma myka...trqbva da znae6, 4e lubovta i bolkata vyrvqt ryka za ryka...tova sa dvete nerazdelni sestri...a po tvoq pyt vseki e minal.Vna4aloto e kato pri teb a posle stava "dali e dobre" "dali se e pribral"...