PDA

View Full Version : Moderated: Има ли начин да премахна белезите от пъпките?



12-09-2006, 09:13
Imah pupki i otna4aloto gi stiskah, posle po4nah da izpolzvam kazni produkti i se mahnaha, no ot 4opleneto mi ostanaha ne6to kato belezi :evil:
i iskam da pitam ima li nqkukuv na4in da gi mahna 6toto sa ujasni

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

sun4e
12-09-2006, 10:33
не си направила хубаво като си ги стискала... [-X незнам почиствай си добре лицето сутрин и вечер ползвай някъкъв хубав крем за лице..пък ако не се махнат слагай си коректор идеално закрива :P

zaiobaio
12-09-2006, 11:32
на мен зинерит ми действа много добре за петната и белезите .. ползвам го от 2 седмици но ми се струва че вече има видим резултат.. опитай го ако искаш :mrgreen: а иначе и доброто ексфолиране на кожата помага, защото махаш мъртвите клетки и остава хубава здрава кожа отдолу.. аз лично използвам най-обикновени тоалетни трици от някакъв кестен за 40 стотинки и съм много доволна :)
хайде успех :smt006

kati_0513
12-09-2006, 12:42
Има едно малко клемче, солена цена е, но е идеално за всякакви белези, дори и от рани от падания, не помня как се пишеше на английски, но на български е Контрактубекс... доказано действие, :lol: за шарката... :D

ABSOLUTme
12-09-2006, 21:53
Ima 962395020395 takiva temi... :smt013
se edno de...
kakto veche nqkoi ti kaza - Contratubex,14-15lv beshe nqkude,ima go vuv vsqka apteka.koftito pri nego e,che se iziskva postoqnstvo na lechenieto,t.e. ako belezite ti sa po-uporiti,moje da ti se naloji da se majesh 3-4 meseca,predi da ima vidim rezultat.
za Zinerit nishto ne sum chuvala :? drug efectiven nachin e pilingut..samo che ne tozi s trucite vsqka vecher(kakto nqkoi po-gore spomena),a himicheskiqt /ili bilkov/ piling.vupros na izbor i na belezi :lol: nai-dobre se konsultirai s dermatolog,za da ne te oburkat v nqkoe kozmetichno studio,s cel da ti vzemat kintite.himicheskiqt piling ima efect i to dobur-az sum si pravila 1 put i sum mn dovolna,no poveche nqma da zavtorq..bolkata beshe ujasna,na men mi go pravika s 40% kiselina..stanah cqlata chervena(koeto si e normalno),posle stanah kafqva,posle se obelih,kato prez tova vreme se majeh s Hydranorme i ne si durpah liuspichkite..mn e gadno i vse ti se iska da se obelich,ama nedei,che moje oshte po-kofti belezi da si napravish..nz de,mai si struva bolkata,ma az ne shta poveche,a i nqmam nujda :-D