PDA

View Full Version : Pisna mi da go 4akam toq orgasum!



MDA
12-09-2006, 10:05
Kato 4etoh nqkoj temi4ki do sega, i va6ite otgovori,ot4asti se uspokoqvah 4e vse o6te ne moga da polu4a orgazum,kogato pravq sex s priqtelq mi. Dosta momi4eta v na4aloto na svoq polov jivot imat tozi problem. Priqtelqt mi mnogo se starae, mnogo se obi4ame, no prosto ne stigam do orgazum. Toj v na4aloto spi4a6e i vse me pitashe dali se e polu4ilo. No naposledyk sprq da me pita i az se 4uvtsvam ve4e kato mashina za zadovolqvane na negovite nujdi ot sex, dokato az ne polu4avam orgazum v zamqna. Znam,4e e glupavo za6toto se obi4ame i toj pravi vsi4ko,za da mi dostavi udovolstvie,no mi pisna da 4akam ve4e orgasmyt...
(Samo otbelqzvam,4e pri masturbacia polu4avam t.e. nqmam zabolqvane.)
Znam,4e e napulno vazmojno i v sledvashtite 2-3-5 god. da ne polu4a,no iskam da stane vuzmojno nai-skoro! Kakvo da predpriema...?!?!?!?!?!?!?!

SINDEL
12-09-2006, 10:11
Не знам дали изобщо можеш да предприемеш нещо освен да се отпуснеш, да се нслаждаваш на секса и да 4акаш. При някои моми4ета тва 4акане може да е няколко месеца, при други - години. Даже има жени които запо4ват да изпитват оргазми 4ак след като родят.
При мене ли4но ми трябваше примерно около месец, защото в на4алото изобщо не можех да се отпусна като хората. Нервно ми беше. :oops:
Ина4е кво да те посъветвам - ми не се дразни толкова 4е не си свършвала още и в никакъв слу4ай не се го поставяй за цел или за нещо което трябва непременно да се слу4и, щото така още по-малка вероятност има да стане скоро. И се радвай 4е приятелят ти се старае и иска да те задоволи щото кви мъже има, не е истина :-#

bulgarche
12-09-2006, 10:12
Егоистче си. Не ти ли доставя поне малко удоволствие секса или поне неговото щастие?

MDA
12-09-2006, 10:24
Ami mn qsno,4e mi dostavq udovolstvie negovoto shtastie,za6toto go obi4am,seyt mi dostavq malko udovolstvie. No po tvoqta logika, toj kato znae,4e ne izpitvam orgazum, za da ne bude egoist, ne trqbva da go pravim li?

Atika
12-09-2006, 10:48
Ot kolko vreme go pravite ?

MDA
12-09-2006, 10:51
6 meseca, no ne e mnogo 4estno. Kum 3 pyti na mesec,6toto trudno namirame teren

MDA
12-09-2006, 10:53
imah vpredvid ne mnogo '4esto' :wink:

Boynce
12-09-2006, 11:00
Е лоша работа!Но не си само ти аз също го чакам и то от 3 години [-(
Правила сам го с 4 различни човека,които правят секс в съвсем различен стил и с различно отношение........ноооооо резултат все оше няма.На 19 години сам [-( [-(

MDA
12-09-2006, 11:09
Boynce, az li4no si mislq 4e prosto ni trbqva pove4e vreme,a pove4eto muje ne izdarjat dylgo predi sex...nz i az,no sys sigunost sled kato si go pravila s 4ma i nikoi ne e uspql zna4i ne vinagi ne6tata zavisqt ot pi4a.
Az sym na 18 i vodq polov jivot ot 6 meseca kakto spomenah ve4e i to4no ot tova me e strah...4e moje da go 4akam toq orgazum 3...4e i pove4e godini...

Boynce
12-09-2006, 11:19
Ми да ти кажа чесно не сам имала сексиални отношения за по малко от 15 минс.Смисъл и това за издръжливостта отпад.Абе на аз си мисля че всичко ми е в главата от там и идва всичко :)Не се отчайваи все някои ден ше се получи няма как :)

zaiobaio
12-09-2006, 11:22
еми седим и чакаме ..няма друг начин 8-[ и аз съм на същото дередже от 3 месеца.. правя секс по 2-3 пъти в седмицата ама.. :oops:

krem4et0
12-09-2006, 12:08
Абе момичета не е фатката в дългия секс-фатката е в дългата любовна игра. Трябва да има страст,но и да се отделя нужното внимание. Освен това не е лошо да си направите следния опит. нека той ви гали и целува на всякъде-да не изпуска нищо и то продължително време. Учудващо за мен първият си оргазъм получих след като преди това обстойно ми бяха смукали пръстите на краката. Просто там явно имавм ерогенна зона. Изседвайте се взаемно и ще видите къде е вашата зона. Освен това не е нужно да се самонавивате-ох,няма да изпитам оргазъм и този път. Просто не го мислете-отдайте се на момента,на емоцията и тогава всичко ще е наред! А и оргазмът не е всичко в секса-аз правя секс заради семият секс,а не заради оргазмът. Харесва ми допирът на тялото му,уханието,това да е вътре в мен и ме ме изпълва,да съм защитена от прегръдката и покорена от устните. 1 вагинално съкращаване и 1 топла вълн не могат да се сравнят с това ама изобщо!

shalis
12-09-2006, 20:13
Abe ne si sami4ka...ne 4e 8imam golqm opit, no i az do sega ne sym razbrala 6to e to orgazym:(

Kitana
12-09-2006, 20:16
Abe ne si sami4ka...ne 4e imam golqm opit, no i az do sega ne sym razbrala 6to e to orgazym:( :) дам вагинален... но клиторен определено е хубав ;)

shizzle
12-09-2006, 20:34
А, бе, и до момчето си е. Не знам защо, но смятам, че ако приятелите ви малко се образоват, могат да направят с вас чудеса. (поне знам, че аз мога, кекекек) Или ако си говорите повече за тези неща.

panterata
12-09-2006, 20:47
Abe ne si sami4ka...ne 4e imam golqm opit, no i az do sega ne sym razbrala 6to e to orgazym:( :) дам вагинален... но клиторен определено е хубав ;) оргазмът не е ли един?

shizzle
12-09-2006, 21:06
Усещането може да е едно и също, но зависи коя част на тялото се стимулира, за да се изпита оргазъм - клитор, вагинална стена, "анални нервни окончания".. Макар, че по тази логика, трябва да има и мозъчен оргазъм, защото се случва момче или момиче да свършват и без някой да ги докосва там.

12-09-2006, 23:00
Kato 4etoh nqkoj temi4ki do sega, i va6ite otgovori,ot4asti se uspokoqvah 4e vse o6te ne moga da polu4a orgazum,kogato pravq sex s priqtelq mi. Dosta momi4eta v na4aloto na svoq polov jivot imat tozi problem. Priqtelqt mi mnogo se starae, mnogo se obi4ame, no prosto ne stigam do orgazum. Toj v na4aloto spi4a6e i vse me pitashe dali se e polu4ilo. No naposledyk sprq da me pita i az se 4uvtsvam ve4e kato mashina za zadovolqvane na negovite nujdi ot sex, dokato az ne polu4avam orgazum v zamqna. Znam,4e e glupavo za6toto se obi4ame i toj pravi vsi4ko,za da mi dostavi udovolstvie,no mi pisna da 4akam ve4e orgasmyt...
(Samo otbelqzvam,4e pri masturbacia polu4avam t.e. nqmam zabolqvane.)
Znam,4e e napulno vazmojno i v sledvashtite 2-3-5 god. da ne polu4a,no iskam da stane vuzmojno nai-skoro! Kakvo da predpriema...?!?!?!?!?!?!?!

Щом като мастурбираш и получаваш оргазъм значи проблема е в теб. Тря се отпуснеш пред него. Другото е колкото и да е неприятно му кажи да ти намери Джи точката. Обръща длана нагоре и вкарва средния и показалеца и като ги вкара, само трябва дате потупа отвътре

S_T_E_V_E
12-11-2006, 19:52
Еми партньора като не държи повече от 20 мин. за къкъв оргазъм да говорим. :) Това е!

shizzle
12-11-2006, 20:38
Еми партньора като не държи повече от 20 мин. за къкъв оргазъм да говорим. :) Това е!

Хаха, момичето може да свърши и когато ягодка я докосне по клитора. (реален случай, разказвали са ми го. още издирвам момчето, за да ми даде някой и друг урок) Не е нужно да си издръжлив (макар, че никога не пречи ^^)

12-11-2006, 22:38
Kato 4etoh nqkoj temi4ki do sega, i va6ite otgovori,ot4asti se uspokoqvah 4e vse o6te ne moga da polu4a orgazum,kogato pravq sex s priqtelq mi. Dosta momi4eta v na4aloto na svoq polov jivot imat tozi problem. Priqtelqt mi mnogo se starae, mnogo se obi4ame, no prosto ne stigam do orgazum. Toj v na4aloto spi4a6e i vse me pitashe dali se e polu4ilo. No naposledyk sprq da me pita i az se 4uvtsvam ve4e kato mashina za zadovolqvane na negovite nujdi ot sex, dokato az ne polu4avam orgazum v zamqna. Znam,4e e glupavo za6toto se obi4ame i toj pravi vsi4ko,za da mi dostavi udovolstvie,no mi pisna da 4akam ve4e orgasmyt...
(Samo otbelqzvam,4e pri masturbacia polu4avam t.e. nqmam zabolqvane.)
Znam,4e e napulno vazmojno i v sledvashtite 2-3-5 god. da ne polu4a,no iskam da stane vuzmojno nai-skoro! Kakvo da predpriema...?!?!?!?!?!?!?!

Кажи му да ти набара Джи точката

Nonsense
12-15-2006, 22:20
Това е тъпо.. като се срамуваш и цял живот няма да ти дойде.Според мен трябва да се напиеш като бъчва и да видим тогава.. е, и от него се иска малко де.. въпреки, че можеш и сама да се справиш :D

krem4et0
12-16-2006, 15:01
Еми партньора като не държи повече от 20 мин. за къкъв оргазъм да говорим. :) Това е!
Глупости-понякога мога още на 3-тата минута да свърша,ако е в подходящата поза!!!!!!

Buttk0
12-16-2006, 15:02
Kato 4etoh nqkoj temi4ki do sega, i va6ite otgovori,ot4asti se uspokoqvah 4e vse o6te ne moga da polu4a orgazum,kogato pravq sex s priqtelq mi. Dosta momi4eta v na4aloto na svoq polov jivot imat tozi problem. Priqtelqt mi mnogo se starae, mnogo se obi4ame, no prosto ne stigam do orgazum. Toj v na4aloto spi4a6e i vse me pitashe dali se e polu4ilo. No naposledyk sprq da me pita i az se 4uvtsvam ve4e kato mashina za zadovolqvane na negovite nujdi ot sex, dokato az ne polu4avam orgazum v zamqna. Znam,4e e glupavo za6toto se obi4ame i toj pravi vsi4ko,za da mi dostavi udovolstvie,no mi pisna da 4akam ve4e orgasmyt...
(Samo otbelqzvam,4e pri masturbacia polu4avam t.e. nqmam zabolqvane.)
Znam,4e e napulno vazmojno i v sledvashtite 2-3-5 god. da ne polu4a,no iskam da stane vuzmojno nai-skoro! Kakvo da predpriema...?!?!?!?!?!?!?!



Defektna si prosto !