PDA

View Full Version : Sexa ne mi dostavq udovolstvie...



lo_love
12-09-2006, 11:32
Ne znam veche kakvo da predpriemam...S priqtelq si sum ot 8 meseca..i ot 4 spq s nego ( toi mi e pyrviqt ) . Ne moga da se otpusna i tova prosto me poburkva . Ne haresvam tqloto si i sledovatelno se pritesnqvam ot vsqko edno dvijenie . Postoqnno se pritesnqvam ... i v glavata mi postoqnno se vyrtqt edno misli "Kak li izglejdam gola v negovite ochi?" i tem podobni ... Tova che ne moga da se otpusna sledovatelno se otrazqva kakto na nego , taka i na men . Da , toi taka ili inache svyrshva , no na men nito mi e priqten fakta , che ne moga da mu predloja neshto drugo osven tradicionniqt sex , nito tova , che az ne izpitvam nikakvo udovolstvie (kato podchertavam,che za men e po-vajno na nego da mu e priqtno,otkolkoto na men ... no vse pak ) . Daite mi syvet ... Znam , che sled vreme nqma da se pritesnqvam , no kak da preglutna nqkoi neshta ?

Nedko-Suvetko
12-09-2006, 11:38
Sloji si pazarska torba na glavata taka nito toi teb shte te gleda nito ti nego i suotvetno nqma da se pritesnqvash ot tqloto si. Drug nachin nqma ako tolkova ne mojesh da preglutnesh pritesnenieto si.

shizzle
12-09-2006, 11:54
Щом той е с теб, значи харесва тялото ти! Харесва теб! И най-вече харесва ТЕБ, ГОЛА. А щом свършва - значи си достатъчно добра, за да му доставиш удоволствие!

Сексът не е конкурс за таланти. Не трябва да си мислиш как изглеждаш, докато го правиш. И, повярвай ми, освен ако не театралничиш, изглеждаш божествено! Досега не съм срещал момиче, което да не изглежда така, поне в моите очи.

А и да ти издам една малка тайна - когато мъжът се възбуди, много неща започват да губят значение :D

krem4et0
12-09-2006, 11:59
Съгласна съм с горното мнение-и за се притеснявах от тези неща в началото,но си казах-след като е с мен значи има защо. И започнах да се отпускам и да ставам по-активна. След като го възбуждаш и той свършва-няма за какво да се претесняваш. Отпусни се и се наслаждавай. В крайна сметка сексът е удоволствие!

let_me_go
12-09-2006, 12:42
I az bqh sus sushtiqt problem , no povqrvai mi - edva li shteshe da e s teb ako ne te obichashe i haresvashe takava , kakvato si ! Zatova naistina e izlishno pritesnenieto ti , vajnoto e da se otpusnesh i togava vsichko shte bude nared .

shalis
12-09-2006, 20:46
I az bqh taka v na4aloto....sega hem sym slaba, hodq si an fitnes, stegnato mie tqloto...i sve pak na momenti se depresiram , 4e isglejdam ujasno kato sym gola...samata az ne se haresvam, no priqtelq mi me haresva\!

panterata
12-09-2006, 20:52
ами отпусни се , не се притеснявай , наслаждавай се на секса и ще ти стане хубаво :) той щом е с теб 8 мес значи не ти е лошо тялото или поне за него е страхотно :) отпускаш се и ще видиш кфо е яко :) а за традиционалния секс.. ами пробвайте нещо ново :)

12-09-2006, 22:56
Ne znam veche kakvo da predpriemam...S priqtelq si sum ot 8 meseca..i ot 4 spq s nego ( toi mi e pyrviqt ) . Ne moga da se otpusna i tova prosto me poburkva . Ne haresvam tqloto si i sledovatelno se pritesnqvam ot vsqko edno dvijenie . Postoqnno se pritesnqvam ... i v glavata mi postoqnno se vyrtqt edno misli "Kak li izglejdam gola v negovite ochi?" i tem podobni ... Tova che ne moga da se otpusna sledovatelno se otrazqva kakto na nego , taka i na men . Da , toi taka ili inache svyrshva , no na men nito mi e priqten fakta , che ne moga da mu predloja neshto drugo osven tradicionniqt sex , nito tova , che az ne izpitvam nikakvo udovolstvie (kato podchertavam,che za men e po-vajno na nego da mu e priqtno,otkolkoto na men ... no vse pak ) . Daite mi syvet ... Znam , che sled vreme nqma da se pritesnqvam , no kak da preglutna nqkoi neshta ?

Виж ве,
Ако той не харесваше твоето тяло нямаше да бъде въобще гадже с теб пък камо ли да прави секс с теб. Ай сиктир успокой се!Щом въобще те шиба значи всичко е на 100%

12-10-2006, 00:08
Kato se 4udi6 pitai go be... 6matka

koalka
12-10-2006, 06:56
Е,чак никакво удоволствие-ти просто не искаш да го изпиташ.При теб е психическата нагласа.Просто сподели с приятеля си,какво не притеснява и той ще те успокои.Недей да си създаваш комплекси,ти за него си красива и само ти си втълпяваш такива неща.И все пак...4 месеца-време е да се отпуснеш.

S_T_E_V_E
12-11-2006, 19:49
Просто се отдай на удоволствието :) :smt008 :smt008 :smt008 :roll: :roll: