PDA

View Full Version : trqbva mi ''programa'' koqto razbira momchetata



s3xy_d0ll
12-09-2006, 13:59
tztz eh ne moga da gi razbera tiq sasdaniq #-o naprao me podludqvate ve4e ](*,) Kak moje edno mom4e da mi kaje 4e si me e haresal (i az da mu pokja 4e ne sma bezrazli4na) no toi vapreki tova nito da mi pi6e nito da me kani na kafe.. nito ni6to :-s :roll: kak stavat teq filmi.. ](*,) kak da go razbiram tva ?az se se opitvam go zagovorq toi samo emokartinki mi pra6ta mn se draznq taka .. am sam si go haresala naistina... #-o #-o

GeRgY
12-09-2006, 14:03
Лично мое мнение.. че ако момче те харесва както трябва.. НЯМА ДА СПИ ЗАРАДИ ТЕБЕ !! Лично аз не съм спал.. Няма да може да те гледа в очите.. и само като те види да му Прималява.. Това е Любов.. ако е нещо друго.. то ще си му само за БРИОКА.. Вярвай ми :roll:

ludo_mace
12-09-2006, 14:23
Съгласна с GeRgY :roll: Момчетата наистина са много шантави същества, затова не се ядосвай толква, а му дай малко време :wink: Ако продължи да се държи така, а ти все още го харесваш... Ми... Действай ти тогава, ама не като му пишеш, а като му говориш :wink: Айде успех, стискам палци на тоя (както казва една моя "любима" госпожа) да му дойде акъла в главЪта :mrgreen:

hoseto_
12-09-2006, 14:28
Отговор1: Доста е срамежливичък. Отговор2: Разиграва та. А колкото до програмата - не знам такава, но Аристотел е задал едни въпрос: "Какво искат жените". Все още отговор няма.

s3xy_d0ll
12-09-2006, 14:29
Съгласна с GeRgY :roll: Момчетата наистина са много шантави същества, затова не се ядосвай толква, а му дай малко време :wink: Ако продължи да се държи така, а ти все още го харесваш... Ми... Действай ти тогава, ама не като му пишеш, а като му говориш :wink: Айде успех, стискам палци на тоя (както казва една моя "любима" госпожа) да му дойде акъла в главЪта :mrgreen:


xaxa mn hitra gospoja ima6 \:D/ \:D/ i a zmu go pojelavam o6to6o 6a go trq o6te malko taka da mi se razmotava.. :x

ATAKABG
12-09-2006, 15:07
Вие сте по-шантави. И все чакате ние да ви предлагаме. Не сме длъжни,разберете го!

12-09-2006, 15:14
Отговор1: Доста е срамежливичък. Отговор2: Разиграва та. А колкото до програмата - не знам такава, но Аристотел е задал едни въпрос: "Какво искат жените". Все още отговор няма.

Тамън щях да питам има ли такава програма която да казва какво искат жените? :D :oops: :?:

Crafter
12-09-2006, 15:29
Програми улесняващи тълкуването на мъжкото съзнание:
Notepad, Wordpad, Calculator.... - всичко, което спомага за следене на "бройката".

Програми улесняващи тълкуването на женското съзнание:
Лесни са за разпознаване. При зададена команда "Какво искаш?" те показват син екран и блокират.

hoseto_
12-09-2006, 15:34
Програми улесняващи тълкуването на мъжкото съзнание:
Notepad, Wordpad, Calculator.... - всичко, което спомага за следене на "бройката".

Програми улесняващи тълкуването на женското съзнание:
Лесни са за разпознаване. При зададена команда "Какво искаш?" те показват син екран и блокират.

:lol: :smt023 :smt038 Много добре казано

nasty_f
12-09-2006, 15:45
Споко,скъпа,аз съм в същото положение...Той нищо не прави,а ми говоре,че ме харесва.Вече разбрах,че са празни думи!Повече няма да се занимавам с него и те съветвам и ти да направиш същото,така е най-добре!Или има и друг начин да разбереш дали найстина те харесва.Като ходиш на дискотека се натискай пред него с друго момче и 1000% после ще те пита нещо от сорта"Ама ти що така правиш,ама нали знаеш,че те харесвам....Така пък иначе",такива глупости.И ти тогава му кажи,че като не предприема нищо няма да си пропилаваш шансовете с другите момчета и,че няма да го чакаш вечно,ако иска нещо от теб да ти го казва на момента и ще видиш как ще заговори.Ако не,му бии шута и да не ти пука,не е единственото момче,аз точно така ще направя още тази вечер!

Crafter
12-09-2006, 16:00
Споко,скъпа,аз съм в същото положение...Той нищо не прави,а ми говоре,че ме харесва.Вече разбрах,че са празни думи!Повече няма да се занимавам с него и те съветвам и ти да направиш същото,така е най-добре!Или има и друг начин да разбереш дали найстина те харесва.Като ходиш на дискотека се натискай пред него с друго момче и 1000% после ще те пита нещо от сорта"Ама ти що така правиш,ама нали знаеш,че те харесвам....Така пък иначе",такива глупости.И ти тогава му кажи,че като не предприема нищо няма да си пропилаваш шансовете с другите момчета и,че няма да го чакаш вечно,ако иска нещо от теб да ти го казва на момента и ще видиш как ще заговори.Ако не,му бии шута и да не ти пука,не е единственото момче,аз точно така ще направя още тази вечер!

nasty_f has spoken! :smt045

GeRgY
12-09-2006, 16:05
Не се заяждаите бе.. това мога да ви кажа.. това за натискането е гпулаво.. Ще бъде по гадно за момчето ако тя започне да обръща повече внимание на другите момчета в класа (ПРИМЕРНО).. ката той ще се почувства Отхвърлен и ще ти падне на колене !! :smt008 \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

s3xy_d0ll
12-09-2006, 16:10
tz ne obi4am da karam horata da revnuvat toi ako si ima merak.. ok
vaprosa e kak da go nakaram da mi govori (pi6e v slu4aq) pove4e.. :-k

hoseto_
12-09-2006, 16:17
е добре. Щом той не та кани на кафе ми покани го ти. Или и ти си от жените които смятат че мъжете трябва да правят всичко???

SouL^*DiViNe
12-09-2006, 16:23
spoko...i az ne moga da gi razbera mom4etata.. :( ;-)

s3xy_d0ll
12-09-2006, 16:26
da sme po to4ni sam ot jenite koito smqtat 4e ako mom4eto darji dostat4no 6a napravi s4ko i 6a se jertva :wink: no vaprosa e 4e toi ne mi govori, samo mi pra6ta celuvki cvetenca ei takiva.. i ni6to ne kazva i ne se opitva da me opoznae.. zatva se draznq :-s

Cosmo
12-09-2006, 16:31
Ne chakai toi da te pokani...kakto kazva edna fr "21vi vek-Dami kanqt"..ako ti otkaje-ne se zanimavai poveche...ako se saglasi-chestito!!

s3xy_d0ll
12-09-2006, 16:36
aa toi 6e se saglasi az znam ama ne iskam samo az da mu govora ne e 4esno taka.. iskam da go nakaram d ami govori pove4e da moi se opoznaim 6toto ina4e me kefi baq.. :-k

hoseto_
12-09-2006, 16:56
мдааааааааааааааааа. нямат разбиране тез жени. s3xy_d0ll тебе май хем та сарби, хем та боли. не си искала ти да го каниш щото не било чесно. е питам аз кое не му е чесното. аз поне не знам да има закон който да казва че една жена не трябва да предприема нищо, а да оставя всичко на мъжете, но ти си решаваш. главата си е твоя, само гледай да не я блъскаш много в стената да не събудиш съседите

koalka
12-09-2006, 17:03
Ми да ти кажа,ако те харесваше толкова,хич нямаше да постъпи така.Далеч не,но щеше да те покани на среща и ще искаше нещо да стане.Или е излъгал,в което честно казано,не виждам логика,или просто си е играл с теб,но далеч не всички момчета са такива.

fall
12-09-2006, 17:35
А може би и той наистина мн си пада по теб,но просто незнае какво да прави,в смисъл срамежлив е повече от колкото трябва,покани го на кафе пък времето ще покаже.

The_Caress
12-09-2006, 17:57
Зависи и ти как се държиш с него. Той може да не знае, че го харесваш, а да си мисли, че се бъзикаш и зат'ва, ако те харесва може да го е срам и да не смее да предприеме нищо.

Krem4eto
12-09-2006, 19:02
Пусни си CS и NFS и ще разбереш какво им е в главата на момчетата!!! :P :P :P :-$

vvs_go
12-09-2006, 21:35
КВО ЗНАЧИ НЕ СИ БИЛА БЕЗРАЗЛИЧНА КАЗВА6 МУ ПИЧ МНОО МИ ХАРЕСВА6 И ТОЛКОВА НЕ ТОЙ ДА СЕ ЧУДИ ДАЛИ НЕ ГО БЪЗИКАШ

s3xy_d0ll
12-09-2006, 21:40
КВО ЗНАЧИ НЕ СИ БИЛА БЕЗРАЗЛИЧНА КАЗВА6 МУ ПИЧ МНОО МИ ХАРЕСВА6 И ТОЛКОВА НЕ ТОЙ ДА СЕ ЧУДИ ДАЛИ НЕ ГО БЪЗИКАШ

abe toi ne mi govori .. koga da mu kaja a i ne moje da se haresvame kato ne se poznavema se6 az iskam go opoznaq ama toi sqka6 ne mi pozvolqva.. :| ne mi pi6e vinagi kogato e v skype.. e tva ne mu razbiram da kaje 'haresva6 mi ' i sa6toto vreme da ne mi govori i da ne me tarsi postoqno... :-k

Scarabey
12-09-2006, 21:43
Бе мацка кво да ти кажа мъжка им работа,прават квото им скимне и не им пука как се чувстваме...

He3HauKa
12-09-2006, 21:53
Както хората са казали ,мъжете са от Марс,жените от Венера ,така че както те немогат да ни разберат ,така и ние тях 8-[ А по въпроса ти ..може да е стамежлив,да не знае как да подходи,да не е сигурен че ти го харесваш... Просто е .. Покани го ти на кафе :mrgreen:

12-10-2006, 00:21
NE ti trqbva programa, trqbva ti mozuk... koito qvno ne ti e v izli6uk. Nai veroqtno prosto e pritesnitelen i nqma ni6to lo6o v tova da napravi6 purvite stupki ili prosto da mu predloji6 s namek kakvo iska6 (v slu4aq da te pokani na kafe)

svetlidim
12-10-2006, 00:50
Вие сте по-шантави. И все чакате ние да ви предлагаме. Не сме длъжни,разберете го!

[-X Точно много сте ни длъжни!А какво ние ли да ви предлагаме?!Уж сте по-силния пол,пък...То само това оставаше! =; Кавалерството отдавна го забравихте,а пък вече искате да го припишете и на нас!!!Айде по-добре 'всяка жаба да си знае гьола' и да не се караме! :smt012

12-10-2006, 00:56
Вие сте по-шантави. И все чакате ние да ви предлагаме. Не сме длъжни,разберете го!

[-X Точно много сте ни длъжни!А какво ние ли да ви предлагаме?!Уж сте по-силния пол,пък...То само това оставаше! =; Кавалерството отдавна го забравихте,а пък вече искате да го припишете и на нас!!!Айде по-добре 'всяка жаба да си знае гьола' и да не се караме! :smt012

Emi nau4i si giola, 6toto jivee6 v 21vi vek, a ne prez srednovekovieto, 4e da se oslanq6 na nqkvi ostaerli i glupavi privi4ki ili smqta6 4e i sex predi bbraka ne trqbva da ima? uj se borite za ravni prava a kato ne vi oturva...

quench
12-10-2006, 00:58
Е,вие селските ергени най-добре си знаете как да се оправяте с кравите и овцете на село... Тцтцтц....

12-10-2006, 01:05
Е,вие селските ергени най-добре си знаете как да се оправяте с кравите и овцете на село... Тцтцтц....

Sq ne razbrah za kvo te e qd, 4e si devstven ili 4e si tolkova typ?

teenkopele
12-10-2006, 05:02
tztz eh ne moga da gi razbera tiq sasdaniq #-o naprao me podludqvate ve4e ](*,) Kak moje edno mom4e da mi kaje 4e si me e haresal (i az da mu pokja 4e ne sma bezrazli4na) no toi vapreki tova nito da mi pi6e nito da me kani na kafe.. nito ni6to :-s :roll: kak stavat teq filmi.. ](*,) kak da go razbiram tva ?az se se opitvam go zagovorq toi samo emokartinki mi pra6ta mn se draznq taka .. am sam si go haresala naistina... #-o #-o

Може да е от по-притеснителните и да чака ти да го поканиш. :wink:

Crafter
12-10-2006, 06:15
Вие сте по-шантави. И все чакате ние да ви предлагаме. Не сме длъжни,разберете го!

[-X Точно много сте ни длъжни!А какво ние ли да ви предлагаме?!Уж сте по-силния пол,пък...То само това оставаше! =; Кавалерството отдавна го забравихте,а пък вече искате да го припишете и на нас!!!Айде по-добре 'всяка жаба да си знае гьола' и да не се караме! :smt012

Нима! Ние ли забравихме кавалерството или Вие сами го отхвърлихте? "Тоя е любезен, като педал. Щом е толкова внимателен значи не е мъж."
Когато един мъж започне да се държи мило и любезно, вие Мо-мен-тал-нО му лепвате етикет и го слагате в кошчето "мъжки приятелки". Започне ли да се държи внимателно, вие спирате да му обръщате внимание, защото той не е "опасен", не псува, като каруцар от Долно Нанагорнище, не пие, като за последно, и най-важното - не ви мачка, като банатска мечка. Да си го кажем направо - вие сте способни да харесвате един мъж и да се чувствате привлечени от него, само и единствено, ако той ви третира, като боклук.
Да продължвам ли?
А сега ти на свой ред кажи "Е, да, ама то има граница между това да бъдеш кавалер и обратен." Добре, че не разчитаме на вас жените да я разпознават тази граница... Пази боже!
Амин!

Jinno
12-10-2006, 13:25
Вие сте по-шантави. И все чакате ние да ви предлагаме. Не сме длъжни,разберете го!

[-X Точно много сте ни длъжни!А какво ние ли да ви предлагаме?!Уж сте по-силния пол,пък...То само това оставаше! =; Кавалерството отдавна го забравихте,а пък вече искате да го припишете и на нас!!!Айде по-добре 'всяка жаба да си знае гьола' и да не се караме! :smt012

Нима! Ние ли забравихме кавалерството или Вие сами го отхвърлихте? "Тоя е любезен, като педал. Щом е толкова внимателен значи не е мъж."
Когато един мъж започне да се държи мило и любезно, вие Мо-мен-тал-нО му лепвате етикет и го слагате в кошчето "мъжки приятелки". Започне ли да се държи внимателно, вие спирате да му обръщате внимание, защото той не е "опасен", не псува, като каруцар от Долно Нанагорнище, не пие, като за последно, и най-важното - не ви мачка, като банатска мечка. Да си го кажем направо - вие сте способни да харесвате един мъж и да се чувствате привлечени от него, само и единствено, ако той ви третира, като боклук.
Да продължвам ли?
А сега ти на свой ред кажи "Е, да, ама то има граница между това да бъдеш кавалер и обратен." Добре, че не разчитаме на вас жените да я разпознават тази граница... Пази боже!
Амин!
Абсолютно съм съгласен. Ако се държи добре с вас - най-добрия приятел, обаче виж, ако си прави каквото си иска и ви кара, да се чувствате боклук - той е мъжа ! В днешно време има голямо объркване между мъжко и женско. Все по-често съм свидетел момичетата, да взимат мъжките привички ... както и да е, по въпроса на мацката.
Ами ако искаш да отидете на кафе, покани го ! Защо си мислите, че само ние трябва да правим всичко ?! А тва, че ние сме силния пол и тн не ми го развивайте, защото пък вие изобщо не се държите като 'нежния пол' ;)

svetlidim
12-10-2006, 14:02
Вие сте по-шантави. И все чакате ние да ви предлагаме. Не сме длъжни,разберете го!

[-X Точно много сте ни длъжни!А какво ние ли да ви предлагаме?!Уж сте по-силния пол,пък...То само това оставаше! =; Кавалерството отдавна го забравихте,а пък вече искате да го припишете и на нас!!!Айде по-добре 'всяка жаба да си знае гьола' и да не се караме! :smt012

Нима! Ние ли забравихме кавалерството или Вие сами го отхвърлихте? "Тоя е любезен, като педал. Щом е толкова внимателен значи не е мъж."
Когато един мъж започне да се държи мило и любезно, вие Мо-мен-тал-нО му лепвате етикет и го слагате в кошчето "мъжки приятелки". Започне ли да се държи внимателно, вие спирате да му обръщате внимание, защото той не е "опасен", не псува, като каруцар от Долно Нанагорнище, не пие, като за последно, и най-важното - не ви мачка, като банатска мечка. Да си го кажем направо - вие сте способни да харесвате един мъж и да се чувствате привлечени от него, само и единствено, ако той ви третира, като боклук.
Да продължвам ли?
А сега ти на свой ред кажи "Е, да, ама то има граница между това да бъдеш кавалер и обратен." Добре, че не разчитаме на вас жените да я разпознават тази граница... Пази боже!
Амин!
Абсолютно съм съгласен. Ако се държи добре с вас - най-добрия приятел, обаче виж, ако си прави каквото си иска и ви кара, да се чувствате боклук - той е мъжа ! В днешно време има голямо объркване между мъжко и женско. Все по-често съм свидетел момичетата, да взимат мъжките привички ... както и да е, по въпроса на мацката.
Ами ако искаш да отидете на кафе, покани го ! Защо си мислите, че само ние трябва да правим всичко ?! А тва, че ние сме силния пол и тн не ми го развивайте, защото пък вие изобщо не се държите като 'нежния пол' ;)
:-s Аз не исках да се караме,ама вие яката се разпалихте.Нищо.Не бива да слагаме всичко под общ знаменател [-( .Може би мнозинството от момичета са така,да.Но аз лично бих се чувствала повече жена,ако момчето ме кани и се държи като кавалер и мисля,че и вие би трябвало да се чувствате повече мъжкари,ако предприемете първата крачка.Но колкото хора,толкова мнения и интереси,така че аз съм склонна да се съглася с всеки от вас.Както и да е...Приятен ден ви желая! :smt006 :smt109

Jinno
12-10-2006, 14:14
Ок права си, това важи за 95% от момичетата ;)

BeBcHeTo
12-10-2006, 14:19
То кой ли може да ги разбере..

Crafter
12-10-2006, 17:54
svetlidim написа

Аз не исках да се караме,ама вие яката се разпалихте.Нищо.Не бива да слагаме всичко под общ знаменател Not talking .Може би мнозинството от момичета са така,да.Но аз лично бих се чувствала повече жена,ако момчето ме кани и се държи като кавалер и мисля,че и вие би трябвало да се чувствате повече мъжкари,ако предприемете първата крачка.Но колкото хора,толкова мнения и интереси,така че аз съм склонна да се съглася с всеки от вас.Както и да е...Приятен ден ви желая!

Не, просто не ми се започва разпра. Истината е, че си говорим едно, но мислим съвсем друго.
Жените определят правилата, защото те станаха по-агресивни. Някъде, някой написа закон, който повелява, че ако не се държиш, като мръсница значи не си жена. Аз съм възпитан по друг начин. Мама ме учеше, да уважавам жените, да им подавам ръка, като слизат от превозно средство, първят въпрос винаги да бъде "как се чувстваш". Мираж! Жените не ги интересува какво мислиш за тях. Те не търсят одобрението ти, нито твоето псевдокавалерство. Мнозинството иска едно животно, което се води и се кара без въпроси. Всъщност, ако трябва да вдъхна живот на тази твар, тя ще прилича на дойна крава с пенис.
Svetlidim, ако ти не си една от тези жени, моите уважения. В противен случай - лека нощ, Патриция.

Pezzzz
12-10-2006, 19:37
tztz eh ne moga da gi razbera tiq sasdaniq #-o naprao me podludqvate ve4e ](*,) Kak moje edno mom4e da mi kaje 4e si me e haresal (i az da mu pokja 4e ne sma bezrazli4na) no toi vapreki tova nito da mi pi6e nito da me kani na kafe.. nito ni6to :-s :roll: kak stavat teq filmi.. ](*,) kak da go razbiram tva ?az se se opitvam go zagovorq toi samo emokartinki mi pra6ta mn se draznq taka .. am sam si go haresala naistina... #-o #-o


Аз па ви се чудя на вас момичетата... като искате да излезе нещо чаката всичко от нас е нестава тая работа.... ако ви е толкова срам от момчетата ходете си играите на кукли и като пораснете тогава.... не са детски истории а да неговорим че вече е модерно момичетата та ти пишат да те канят на кафе и те да плащат сметката :smt016 :smt005 :::

s3xy_d0ll
12-10-2006, 19:46
tztz eh ne moga da gi razbera tiq sasdaniq #-o naprao me podludqvate ve4e ](*,) Kak moje edno mom4e da mi kaje 4e si me e haresal (i az da mu pokja 4e ne sma bezrazli4na) no toi vapreki tova nito da mi pi6e nito da me kani na kafe.. nito ni6to :-s :roll: kak stavat teq filmi.. ](*,) kak da go razbiram tva ?az se se opitvam go zagovorq toi samo emokartinki mi pra6ta mn se draznq taka .. am sam si go haresala naistina... #-o #-o


Аз па ви се чудя на вас момичетата... като искате да излезе нещо чаката всичко от нас е нестава тая работа.... ако ви е толкова срам от момчетата ходете си играите на кукли и като пораснете тогава.... не са детски истории а да неговорим че вече е модерно момичетата та ти пишат да те канят на кафе и те да плащат сметката :smt016 :smt005 :::



kvo puk mu e modernoto aa :smt013 mn se istarikatihte i vie tztzt :smt018
ina4e po moq 'problem' kafeto e uredeno.. ama nz kvo 6a izleze i kak 6a varjim lafa s takav pi4 :-k

12-10-2006, 23:50
tztz eh ne moga da gi razbera tiq sasdaniq #-o naprao me podludqvate ve4e ](*,) Kak moje edno mom4e da mi kaje 4e si me e haresal (i az da mu pokja 4e ne sma bezrazli4na) no toi vapreki tova nito da mi pi6e nito da me kani na kafe.. nito ni6to :-s :roll: kak stavat teq filmi.. ](*,) kak da go razbiram tva ?az se se opitvam go zagovorq toi samo emokartinki mi pra6ta mn se draznq taka .. am sam si go haresala naistina... #-o #-o


Аз па ви се чудя на вас момичетата... като искате да излезе нещо чаката всичко от нас е нестава тая работа.... ако ви е толкова срам от момчетата ходете си играите на кукли и като пораснете тогава.... не са детски истории а да неговорим че вече е модерно момичетата та ти пишат да те канят на кафе и те да плащат сметката :smt016 :smt005 :::

hahahaha, prav si, kat ne mogat da hodqt da si igraqt s kuklite, hahaha.

aliencheto
12-11-2006, 00:30
tztz eh ne moga da gi razbera tiq sasdaniq #-o naprao me podludqvate ve4e ](*,) Kak moje edno mom4e da mi kaje 4e si me e haresal (i az da mu pokja 4e ne sma bezrazli4na) no toi vapreki tova nito da mi pi6e nito da me kani na kafe.. nito ni6to :-s :roll: kak stavat teq filmi.. ](*,) kak da go razbiram tva ?az se se opitvam go zagovorq toi samo emokartinki mi pra6ta mn se draznq taka .. am sam si go haresala naistina... #-o #-o
И аз немога да разбера такива "същества". Имал съм същия случай с едно момиче. Можеби се прави на недостъпна / трудна . Мое лично мнение: действай ти, ако е пак така.. прав му път. Няма да се молиш на някой да показва интерес към теб, той губи :wink: