PDA

View Full Version : a uj beshe zsamo sex



12-09-2006, 14:00
Predi 4 meseca zapochnah da izlizam s edno mom4e ne me interesuva6e mnogo prosto be6e sinpati4en i re6ih da izlqza na kafe s nego, toi si ima6e priqtelka i az znaeh tova, pomislih 4e samo priqtelski shte izlizame.1-viq put kato izlqzohme se osamotihme i zapo4nahme da se barame.razbrahme se 4e shte e samo za ediniq sex no interesnoto beshe 4e toi me turse6e daje i da znaesh 4e sum v cikul i pak izlizahme govorehme si vsi4ko beshe to4no.1 mesec samo izlizahme da se vijdame i togava go napravihme.2-riq put kogato pravih sex s nego neshto se skarahme sutrinta kogato trqbvashe da se pribiram i si kazah , 4e pove4e nqma da izlizam s nego, no za ne6tastie si zabravih ne6to v tqh a mi be6e cenno i trqbvashe da si go vzema sled 2-3 sedmici toi mi se obajda na raztoqnie 50 km ot mqstoto kudeto jiveq i iskashe da me vzeme da otidem tam v edna vila, az se suglasih i otidoh....sled 1 mesec toi pak mi zvani izlizahme i mnogo razbrahme edin za drug spodelqhme si toi mi kaza 4e ima problemi s negovata averka spodeli mi kakvo stava mejdy tqh i 4e moje da se razdelqt prekarahme hubavo. i dvamata si znaem kirlivite rizi i dvamata sme ednakvi v nqkoi otnosheniq.ne sme edin za drug toi ne pokriva moite kriterii za muj s koito iskam da sum i az ne pokrivam negovite, prosto si pasvame v sexa.no posledniq put kogato se vidqhme stana fatalno, govorihme zakachahme se i beshe veselo az mu kazah 4e go mrazq i go narichah s tejki dumi dvamata se zbihme makar 4e beshe na shega.Kogato my govoreh che izlizam s drugi mom4eta toi se drazneshe makar i da se opitvashe da go skrie.kogato se bqhme gushnali toi mi kaza neshto ot srota ,4e nikoe momi4e nemoje da e s drug pri polojenie 4e e i s nego t.e 4e e napulno zadovolena po vsqkakuv nachin i az my otvurnah 4e izlizam i s drugi i na nego vednaga my iz4ezna usmivkata to liceto.S nego prekarvam 4udesno ima nqkolko loshi ka4estva koito az neponasqm i nemoga da priema, no edin den kato se pribirah ot rabota sedeiki v avtobusa i si misleh za nego izpuitah onova 4yvstvo koeto narichame lubov beshe ujasno za men.V produljenie na 2 godini az ne sum obichala i smqtah 4e moga da zdurjam 4yvstvata si koeto beshe i taka, no kakto kazvat horata lubovta ne pita....
nqmam vupros kum vas iskam da izkajete mnenie, znam 4e mnogo shte me kritikuvate za tova 4e sum izlqzla s nego pri polojenie 4e si ima averka nqma kakvo da se opravdavam vinovna sum...
kajete kakvo mislite i vi blagodarq predvaritelno

IKisseDAGirL
12-09-2006, 14:51
такам, преди да започнат разните критики относно срещите с цел секс, "липсата на ценности" и т.н., нека да се изкажа..

никой не е тръгнал да те критикува, поне аз няма да го правя де.. това, че едно момче си има приятелка, не го прави автоматично забранен плод, поне за мен не е така :roll:

и двамата в началото сте си били само "симпатични" един на друг и сте излизали ей така за забавление, но сега си проличава, че започвате да имате чувства един към друг.. и в това няма нищо лошо, незнам защо се пазиш от този факт :-k
нещата, които каза за недостатъците му - всеки си има такива, идеален човек няма да намериш.. а това, че не сте били един за друг.. май само си търсиш извинения, за да се скриеш от чувствата :? но те така или иначе вече са те намерили, безполезно е :lol:

така че говори с момчето и му кажи, че май е време да станете нещо повече.. не се страхувай :) просто ще разбереш имате ли шанс или не, и ако не - ще продължиш напред и ще забравиш всичко.. но ако имате, няма смисъл да не се възползваш от него :wink:

Mike-Jones
12-09-2006, 15:17
kurva

Barbie
12-09-2006, 15:18
Няма да те критикувам - негова си е аверката, той да си мисли за нея.
А ти...ти трябва да решиш какво искаш - искаш ли го това момче въпреки нидостатъците му (които според разказа ти има в изобилие)...или не?
Ако искаш да си с него - бори се. Изчакай да видиш как ще се развият отношенията с приятелката му, сближавай се с него...на него явно вече му минава през главата какво би било ако е с теб...
Иначе, ако не го искаш - прекратявай всякакви отношения, за да не стане по-зле
Успех ;)

nasty_f
12-09-2006, 15:18
Ти не си виновна в случая.Това,че е имал приятелка и е излизал с теб не те прави виновна...Изборът е бил негов,и че са скъсали...Само той е виновен,предпочел е да бъде с теб,защото му е по-добре,харесва/обича те повече от нея и е сметнал за добре да не я лъже и я е зарязал.Всъщност не мисля,че има виновни/гадни хора в случая,защото всичко е открито и както ти каза "Любовта не пита,а връхлита",а и това е самият живот,едни страдат и не могат да намерят подходящия човек,други са щастлеви с точния,това е и предолагам ти много добре го знаеш :wink:

hoseto_
12-09-2006, 15:32
че земете се бре. И двамата сте еднакви. Той е ходил с друга - изневерявал и е с теб, ти си ходила с друг - изневерявала си му с него. Земете се та така ще си изневерявате взаимно :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

koalka
12-09-2006, 17:09
Ти не си толкова виновна,колкото той,защото е лъгал по тоя подъл начин приятелката си,която предполагам,е имала чувства,но това е минало...Не може ли по някакъв начин да се видите и да му признаеш чувствата си...да му кажеш,че го обичаш?

GeRgY
12-09-2006, 19:03
Ти не си толкова виновна,колкото той,защото е лъгал по тоя подъл начин приятелката си,която предполагам,е имала чувства,но това е минало...
АБСОЛЮТНО същото ми е мнението...

aP0kAlIpSiS
12-09-2006, 19:24
споко,няма смисъл от обвинения- каквото станало станало.Никой няма право да те обижда и наранява.
та да се върнем на темата:
ти имаш чувства към него,той явно също не е безразличен към теб=> какъв е проблема. Какво като има недостатъци - всеки има такива. Пък и съм сигурна, че ако сте заедно ще ви е по-лесно да ги преодолеете. Рискувай! Поне после няма да се питаш "Ами ако бях...?"

XXX_f
12-09-2006, 20:41
kakvo da ti kaja otidi pri nego i priznai 4yvstvata si po dobre taka otkolkoto da sedish i da chakash toi da ti kaje 4e te obicha...opitai nishto negybish ili mojebi te e strah 4e ko my priznaesh toi shte spre da te tursi...nedei se zmislq za tova po tozi na4in se izmuchvash poveche.Priznai my 4e go obichash....uspeh

malkata_
12-09-2006, 20:55
Ти не си толкова виновна,колкото той,защото е лъгал по тоя подъл начин приятелката си,която предполагам,е имала чувства,но това е минало...Не може ли по някакъв начин да се видите и да му признаеш чувствата си...да му кажеш,че го обичаш?

И аз така смятам... :roll:

radito
12-09-2006, 21:09
k***a
абе вие хора сте мноо странни!защо да е к***а? :x

vvs_go
12-09-2006, 21:23
kurva si 6tot ti e nisko dostoinstvoto pylni6 haremite na nqkav kurvar

12-10-2006, 00:27
k***a si 6tot ti e nisko dostoinstvoto pylni6 haremite na nqkav kurvar

Boynce
12-10-2006, 08:12
И до ден днешен ли продължавате така.Никакво развитие ли нямат нещата.И може ли да попитам на колко годините.
Бтв и аз сам имала подобен случай.Но понеже нз мно пподробности не мога да твърдя дали този или моя е по-сложен :)

TraPPed
12-10-2006, 08:26
Golqm igra4 e tozi pi4! =D>

BeBcHeTo
12-10-2006, 08:32
Няма да те критикувам.....но според мене той е по виновен защото е лъгал така приятелката си..поговорете се и изяснете какфо искате

pampers
12-10-2006, 11:01
k***a si 6tot ti e nisko dostoinstvoto pylni6 haremite na nqkav kurvar
напълно съм съгласна!!! :lol:

gery_to
12-10-2006, 20:06
Знаеш ли в момента с мен се случва същото разликата е само това че аз съм с приятел а не той.И ние уж само ей така излязохме и само заради секса но после започна да ме търси да се виждаме.много се разбираме и двамата сме си еднкаво луди и не ни пука от абсолютно нищо.само че май става нещо по силно и вече има чувства,но знаеш ли не трябва да се плашиш от нищо.Любовта не е нещо от което трябва да се плашиш ;)

iiirish
12-10-2006, 20:27
щом той не покрива критериите ти за мъж тогава какво по дяловите правиш с него?! :shock: ако беше за единия секс щяхте да го направите веднъж, а не два, три или пет пъти... това лично за мен е курвенска постъпка от където и да го погледнеш. съжалявам за тежките думи, но ако ти е останало поне малко достойнство и все още не си го загубила напълно, тогава просто се откажи от него и от нещата, които правите заедно за да не продължиш да се унижаваш пред себе си

MoHuTo
12-10-2006, 22:33
Няма смисъл от обвинения!Станалото - станало!А и той ако обичаше приятелката си, нямаше да спи с теб!Ами според мен трябва добре да си прецениш искаш ли да си с него, след като казваш че не покрива критериите ти за мъж?!Ако искаш да си с него - действай по въпроса!

12-10-2006, 22:54
1-ва среща,1-во кафе и СЕКС ... курва кво искаш да ти кажа... остави тва че той си е имал приятелка и да си е нямал пак си курва...