PDA

View Full Version : Свирки-възбуда



12-09-2006, 15:00
Искам да попитам най-вече момчетата,какво ви възбужда най-много,когато ви правят свирка? Любими техники,които са ви прилагали... или пък любим ъгъл ,от който наблюдавате момичето?Ей такива работи... :lol:
И имам още едно питане: вярно ли ,че колкото повече се изпразните накрая,толкова повече ви е харесало? :roll:
Много благодарско.

LoRinSeR
12-09-2006, 15:06
1. Момичето да има по- дълга коса, която да можеш да държиш.
2. Да го прави по - влажно.
3. Да си вкарва колкото си може повече в гърлото пенисът.
4. Да гълта спермата.
5. Може да се получи оргазъм, без еякулация, но няма зависимост от количестовото сперма и удоволствието, което мъжът е изпитал.

ninsy
12-09-2006, 15:11
1. Момичето да има по- дълга коса, която да можеш да държиш.
2. Да го прави по - влажно.
3. Да си вкарва колкото си може повече в гърлото пенисът.
4. Да гълта спермата.
5. Може да се получи оргазъм, без еякулация, но няма зависимост от количестовото сперма и удоволствието, което мъжът е изпитал.
тъй като съм момиче.. мога да предположа че горе написаното е точно :)

zaiobaio
12-09-2006, 15:45
1. Момичето да има по- дълга коса, която да можеш да държиш.

ето това не го разбирам :mrgreen: питала съм няколко мъже какво им харесва тва с косата ама не получих свестен отговор.. "ми не знам просто е яко".. някой може ли да ми обясни кое му е якото ? :-k :mrgreen:
момиче съм :D

shizzle
12-09-2006, 15:47
Да има разбообразие; да си търкаш лицето в него, все едно е любимото ти нещо на света; да го покриваш с целувки; да прекараш език от тестисите, нагоре по ствола и накрая да поемеш главичката с уста; да ближеш тестисите, да ги поемаш в уста; да стенеш, докато смучеш; да редуваш бързи, плитки поемания с бавни, дълбоки; да пляскаш пениса в езика си.. Има хиляди неща и горе-долу, докато правиш каквото и да е с устата си, момчето ще е доволно! Внимавай със зъбките! (макар да има момчета, които харесват да ги драскат, всички харесваме нежната свирка)

А относно свършването в устата - това си зависи от момчето и от момичето. Има момчета, на които не им е приятно изобщо. На други им е кофти, защото на момичето не му харесва и затова не го правят. Трети се празнят, стига да успеят да изненадат момичето ^^ Тези неща се разбират в любовната игра.

l@zur
12-09-2006, 15:53
да го овлажнява повече и да не забравя да използва и рацете!! =D> =D> =D> =D> =D>

LoRinSeR
12-09-2006, 16:06
1. Момичето да има по- дълга коса, която да можеш да държиш.

ето това не го разбирам :mrgreen: питала съм няколко мъже какво им харесва тва с косата ама не получих свестен отговор.. "ми не знам просто е яко".. някой може ли да ми обясни кое му е якото ? :-k :mrgreen:
момиче съм :D

Възбуждащо е, нещо като чешане на егото, че жената е по - ниско от теб. За аналния секс важи същото.

bulgarche
12-09-2006, 16:15
Може леко да затвори уста и да се усещаш зъбки, но не да хапе с тях
Да не е олигавен целия
Да го поема по-навътре
Като свърша да не го е глътнала целия (което пък ми харесва присвършване), защото после е целия в сперма :)
Да гълта
Да няма нищо против да я държа за главата

bisolini
12-09-2006, 16:17
Не си падам по оралните удоволствия :smt018

olive_oil
12-09-2006, 16:33
момиче съм,признавам си некомпетентно,но ако си момче не те разбирам.За повечето момчета секса не е секс без ор любов!

bungle
12-09-2006, 16:42
И според моите наблюдения момчетата обожават орална любов. :lol:

Pocu_Ty
12-09-2006, 16:57
aaz puk poznavam mom4e koeto ne q..."obi4a"
tei 4e ne si4ki q haresvat taka i momi4etata....ne na vsi4ki im e..priqtno da pravqt takis nishta....

LoRinSeR
12-09-2006, 17:06
Абе може ли да има толкова заблудени хора ? :?

shizzle
12-09-2006, 17:33
Аз пък не познавам момиче, което да не харесва оралната любов ^_^ А относно момчетата - има и такива заблудени души, една от тях ми е най-добър приятел. Когато сме заедно уважавам решението му.. Иначе му се хиля зад гърба :lol:

Magician
12-09-2006, 20:59
Искам да попитам най-вече момчетата,какво ви възбужда най-много,когато ви правят свирка? Любими техники,които са ви прилагали... или пък любим ъгъл ,от който наблюдавате момичето?Ей такива работи... :lol:
И имам още едно питане: вярно ли ,че колкото повече се изпразните накрая,толкова повече ви е харесало? :roll:
Много благодарско.

Кефи ме да виждам, че момичето го прави с желание и старание. Колкото до техниките - готино е докато го смуче и облизва да го хване и с ръка и да я движи напред назад, или пък да ми хване топките в ръка и да ги гали лекичко. Ако едновременно с това пък с другата си ръка мастурбира - вече си става перфектната свирка от всякъде. \:D/

Scandalous_lady
12-09-2006, 22:04
Spored men tiq det nq pravqt oralen sex gubaqt mnogo i nie mojem samo da gi sujalqvame.ne mislq 4e ima ne6to unizitelno za momi4eto v taq rabota,puk ako tolko se 4uvstva zle nqma da go prai.tva e cqlata filisofiq 8)

12-09-2006, 22:10
Pri Svirkata razmera ima li zna4enie i kakvo e po priatno [koe] ?

shadow4e
12-09-2006, 22:22
А това за държенето на главата, какво точно предпочитате да правите? Само да са ви там ръцете или да й натискате или или по-силно главата? А за косата само да я държите за косата или да си я увивате около ръката или да я подръпвате леко или по-силничко, това възбужда ли ви?
Всеки да отговори за себе си, а не да ми отговорите, че при всеки е различно, моля :) Просто искам да разбера при другите как е :)

shizzle
12-09-2006, 22:33
Ако едновременно с това пък с другата си ръка мастурбира - вече си става перфектната свирка от всякъде. \:D/

Ей това го бях забравил, Мерлине! ("Кралският магьосник" не беше ли една книга на един човек, дето пише? :D Съжалявам, минавало ми е нещо подобно през ръцете, ама не се сещам) Много е яко, ако си личи, че това й доставя удоволствие. А какъв по-добър начин от това сама да се пипа :D

12-09-2006, 22:44
момиче съм,признавам си некомпетентно,но ако си момче не те разбирам.За повечето момчета секса не е секс без ор любов!

ми то и за вас ако не ви лижем не е секс

Puhi88
12-09-2006, 23:08
1. Момичето да има по- дълга коса, която да можеш да държиш.
2. Да го прави по - влажно.
3. Да си вкарва колкото си може повече в гърлото пенисът.
4. Да гълта спермата.
5. Може да се получи оргазъм, без еякулация, но няма зависимост от количестовото сперма и удоволствието, което мъжът е изпитал.



Всички изброено до тук без това за гълтането на сперамата . Има момичета на които не им харесва...

shizzle
12-09-2006, 23:20
А това за държенето на главата, какво точно предпочитате да правите? Само да са ви там ръцете или да й натискате или или по-силно главата? А за косата само да я държите за косата или да си я увивате около ръката или да я подръпвате леко или по-силничко, това възбужда ли ви?
Всеки да отговори за себе си, а не да ми отговорите, че при всеки е различно, моля :) Просто искам да разбера при другите как е :)

Най-обичам да заровя пръсти в косата й. Така хем мога да я направлявам, хем усещам косата й, хем не й натискам главата и да я карам да се чувства принудена.

А иначе, ако играта е малко по-груба - да натискам главата й надолу или да я дърпам за косата, все едно е въже, завързано около шията й. ^^

quench
12-09-2006, 23:22
Ето го стария БДСМ фен!!!!!!

Издаде ли се,а?

:wink:

SINDEL
12-10-2006, 08:42
Това с косата наистина е яко. Сигурно ше има моми4ета дето ше кажат 4е било гадно и унизително и мъжете го правели само за да се по4увстват по-силни... е, и така да е, на мене ми харесва. Едно 4е е много хубаво да усещаш властната ръка на мом4ето, второ 4е като цяло оби4ам да си играят с косата ми, трето - така усещаш кое му харесва и кое не, той малко или много те направлява и ти показва какво да правиш... Абе като цяло и на някои моми4ета ни действа възбуждащо. :oops:

No|Problem
12-10-2006, 09:52
dobri postijeniq ima sled mn praktika tai che daai :-D

bungle
12-10-2006, 09:52
Мммм,това с косата е жестоко. :lol:

shizzle
12-10-2006, 10:01
Ето го стария БДСМ фен!!!!!!

Издаде ли се,а?

:wink:

Ти трябва да ми видиш подаръците за Коледа. ^_^

SINDEL - приятелят ти е късметлия :D Или просто си разбира от работата кекекек

bungle
12-10-2006, 12:36
А я кажете какво харесвате повече-дълбоко поемане или вакуумче на главичката?

shizzle
12-10-2006, 12:40
То си зависи, де. На мен стволът ми е много чувствителен и предпочитам дълбокото. То зависи и от възможностите на момичето ^^

Girl:...
12-10-2006, 12:50
I na men stra6no mnogo mi haresva, kogato priqtelaqt mi me gali i si igrae s kosata mi dokato mu pravq oralna lubov, adski e vazbujda6to...Purviqt put kogato me hvana za kosata mu be6e konfuzno i me popita dali mi haresva i az kato mu kazah 4e e strahotno be6e adski dovolen!:) A i tva 4e use6tam kak me napravlqva su6to mi dostavq udovolstvie :twisted:

shizzle
12-10-2006, 13:21
Oops :D Деца, не давайте refresh!

bungle
12-10-2006, 16:08
:lol:

radito
12-10-2006, 16:29
супер тема!аз съм момиче и няма кво да се изказвам.момчетата си знаят най-добре.само искам да добавя че това действа и адски възбуждащо на момичетата! ::: :lol: :lol:

bungle
12-10-2006, 16:51
Даааа,с 2 ръце подкрепям горното мнение.Адски възбуждащо е...Мъррр. :lol:

S_T_E_V_E
12-11-2006, 19:43
Може леко да затвори уста и да се усещаш зъбки, но не да хапе с тях
Да не е олигавен целия
Да го поема по-навътре
Като свърша да не го е глътнала целия (което пък ми харесва присвършване), защото после е целия в сперма :)
Да гълта
Да няма нищо против да я държа за главата
м дам... ама и повечко така с език - много е яко :D

12-11-2006, 22:57
1. Момичето да има по- дълга коса, която да можеш да държиш.
2. Да го прави по - влажно.
3. Да си вкарва колкото си може повече в гърлото пенисът.
4. Да гълта спермата.
5. Може да се получи оргазъм, без еякулация, но няма зависимост от количестовото сперма и удоволствието, което мъжът е изпитал.
6. Да те гледа в очите докато го прави

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ЯКООООООО