PDA

View Full Version : Парите съсипаха приятелството ни



Tangerine
12-09-2006, 18:25
Ами не знам от къде да започна... имах, приятелка... сега имам добра позната, която предпочита да е в компанията на скъпите вещи и лукса пред това да ме има за приятелка. :cry:
Преди да се сдобият с пари живяха бедно, но беше истински човек който беше над всичко и не даваше и песъчинка да падне върху приятелството ни... а сега стана надменна и злобна.
Започна да парадира с финансовото си благосъстояние, и да ме изкарава за втора ръка човек понеже не съм била като нея (от финансова гледна точка винаги съм била много по-добре от нея, но никога не съм го демонстрирала, за да не я нараня). Винаги ми е завиждала за всичко, което имам и сега когато е успяла да получи малко повече от мен, като че ли започна да си излива гнева и омразата за всичките тези години, в които аз все едно нарочно съм живяла по-добре от нея, за да я дразня. :(
Какво стана с нея?! Къде сбърках, че толкова се озлоби? Каква й е целта? Да ме накара да й завиждам, за да си отмъсти ли? :(

black_boy
12-09-2006, 18:46
Ni6to ne si sbyrkala spored men ama kakto mi go kazva6 problema e seriozen.S drugi fr li dviji ve4e?Da ne sa i povliqli?

Tangerine
12-09-2006, 19:16
Не... аз съм единствената й приятелка.
Просто... когато дълго време си свикнал да нямаш и да мизерстваш и изведнъж се уредиш в живота може би ставаш... не знам... :(
Но това не й дава право да се държи така... не съм аз виновна за това, че не е можела да живее като хората и не искам да си го изкарва на мен, само защото съм имала повече възможности! :(
Както казах и по-горе никога не съм искала да я нараня... но май на нея й доставя удоволствие да наранява мен. :(

fire_16_f
12-09-2006, 21:54
Ние хората сме странни същества и крием много неща в себе си...явно винаги ти е завиждала, че си по-богата и сега, когато не ти отстъпва в това отношение ти го връща..поне тя така си мисли...струва ми се, че е едно злобно момиче и не си заслужава да се терзаеш и да търсши вина в себе си, защото не си виновна ти, а човешката природа..

SummeRLove08
12-09-2006, 23:15
Ти не трябва да се притесняваш.Може би просто е "зашеметена" така да се каже от богатствато и лукса.Ще и мине с времето. :wink:

koalka
12-10-2006, 07:00
В нея е проблема...приеми го като минало и я остави.Тя един ден ще разбере,но вече ще е късно.