PDA

View Full Version : Как казвате здравеи :Д



12-09-2006, 18:26
Кагото непознавате някои от противоположния пол и нямате общи приятели.
Как се запознавате при него отивате и ?


В2:
Когато искате да ходите/гаджета с некои как му предлагате

GeRgY
12-09-2006, 18:30
Завиви.. трябва да оцеля примерно точния момент.. и тогава да я похваля с нещо и да се запознаем...
А за предлижението.. до сега съм правил САМО 2 !! и последното беше от ИСТИНСКА :smt060 но без никакъв ЕФЕКТ

malkata_
12-09-2006, 19:57
Кагото непознавате някои от противоположния пол и нямате общи приятели.
Как се запознавате при него отивате и ?
В2:
Когато искате да ходите/гаджета с некои как му предлагате

Еми на мен досега не ми се е налагало..но обикновено когато някое момче иска да се запознаем...просто идва при мен и ми казва нещо от сорта на "здравей сладурано...цяла вечер те гледам и искам да се запознаем :wink: "...хахаха банално ама ако знаеш как да го кажеш... :mrgreen: :lol: :smt005

krz
12-09-2006, 20:00
bez ligavshtini tip sladurano, milichko i tn napravo na vurposa hi zdr maraba iskash li da izlezem nqkade : )

Bloodlust
12-10-2006, 16:20
Хъх... и мен това ме мъчи от известно време. Дали е удачно да отидеш при някой и просто да се запознаете. И най-вече как да стане, след като нямате общи познати...
А относно предложението за ходене: В никакъв случай "Айде да ходим". Най-добре нещата да станат по естествен начин. Примерно с целувка... или повече. :mrgreen:

Айде хора, моля отговаряйте по първия въпрос, защото и мен ме интересува това в момента [-o<

Atika
12-10-2006, 16:23
Не ми се е налагало .. просто се усмихвам на съответния човек или някакъв друг жест .. и той идва и ме заговаря ..

Bloodlust
12-10-2006, 16:30
Не ми се е налагало .. просто се усмихвам на съответния човек или някакъв друг жест .. и той идва и ме заговаря ..
Ами ако въпросния човек гледа пода, стените, интерьора... абе общо взето всичко, но не и мен...
(ударих го на лична драма тука, но наистина не виждам изход от тая тъпотия.)
Моля, автора на темата да ме извини, че се намесвам, но не искам да пускам отделна тема и да флудя. :mrgreen:

allera_hell
12-10-2006, 16:31
ne mi se eslu4valo no sigorno 6te otida 6te kaja: zdravei iskam da se zapoznaem

cute_but_psycho
12-10-2006, 16:41
виж сега, момчетата чесно казано си падат по момичета дето не се срамуват да заговорят някого. така да се каже дето са по-отворени ама в рамките на нормалното :smt111