PDA

View Full Version : ПОМОЩ! НЯМАЛИ КОЙ ДА МИ ПОМОГНЕ?



fifi_friend
12-09-2006, 18:46
утре имам много важен изпит. Но не съм сигурна и реших да го отложа за у друг ден. НО не се сещам основателна причина. Така се случи, че в последно време се разболях от бронхит и бронхоплевмония, почина роднина, ходих си на село, успивах се. Вече нз какво да кажа. А трябва да го отложа! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Изпитът ми е в моя град.

Kally
12-09-2006, 19:03
Kato kazva6 utre Nedelq li ima6 predvid, a po kakvo e tozi izpit

TikiraYang
12-09-2006, 19:04
утре имам много важен изпит. Но не съм сигурна и реших да го отложа за у друг ден. НО не се сещам основателна причина. Така се случи, че в последно време се разболях от бронхит и бронхоплевмония, почина роднина, ходих си на село, успивах се. Вече нз какво да кажа. А трябва да го отложа! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

И какво всъщност питаш ?

fifi_friend
12-09-2006, 19:08
И какво всъщност питаш ?[/quote]

идея за основателна причина, за да не отида. Става въпрос за изпит по история. Ходя на частни уроци.

feshankaa
12-09-2006, 19:13
Kaji na gospojata ti 4e si si s4upila kraka :D Ili 4e ti e umrqla kotkata :-D ne..bazik.. 6egata na strana. :arrow: trygnala si na pyt,no si se setila 4e si otsavila kotlona vklu4en i si se vyrenala i kvo da vidi6-ky6tata gori hahaha nenenen ... nz .. nqmam ideq :?

Kally
12-09-2006, 19:15
Moje6 da kaje6 4e ti se e nalojilo Sybota i Nedelq da pytuva6 s poditelite ti za da se vidite sys podnina koito za malko se e vyrnal o 4ujbina i ne ste vijdali ot mnogo otdavna. A nai-podhodq6ta pri4ina e da kaje6 4e si bila bolna

fire_16_f
12-09-2006, 21:49
Мисля, че е най-добре да и кажеш истината-била си болна, починал е роднина и последното нещо, за коеот си имала време е било да учиш..тези причини са доста сериозни и са истина-защо трябва да лъжеш?

teenkopele
12-10-2006, 03:50
Можеш да кажеш, че имаш остри коремни болки и си си записала час при личния лекар.
За всеки случай (ако решат да проверяват), обади се на личния и му кажи за какво става въпрос. Ако е печен ще те разбере и няма да имаш проблеми. :wink: