PDA

View Full Version : Съжалявам...искам само да споделя



emociika:)
12-09-2006, 19:25
Не искам съвети...просто искам някаде да си напиша всииичко, което ми е на сърцето. През последните 2 години ако си бях помислила, че ще пиша за любовен проблем, нямаше да си повярвам. Любовта беше толкова идеална, че не мислех, че изобщо някога ще ми се наложи да продължа без този човек....Но май настъпи и този час...Много ми е трудно. Обича ме. Знам, че ме обича. Сигурна съм, че ме обича. И аз го обичам, но явно не ни е писано да сме повече заедно. Явно сме достигнали онзи период, в който проблемите започват. А те връхлитат и не ги интересува да ли си готов за тях или не...Опитах, опитах хиляди пъти да оправя нещата, но не стана...уморих се...Тежко ми е. Много ми е тежко....Опитах с пиене, опитах с хапчета. Много глупаво наистина. До сега не се бях напивала. Но спомените са по-силни от мен. Избутват всичко друго от съзнанието ми и се разполагат само те в него...Помня как се появи изведнъж...най-милото момче, което някога бях срещала...момчето, което ми помогна да изляза от депресията след раздялата с предния. Помня как тръгнахме под дъжда...как всеки ден с него беше вълшебен...изпълнен с музика. Бях най-щастливото момиче. Той беше идеален. Никой не ме разбираше както той. тогава изведнъж ми съобщи, че ще учи в София. Бях много объркана, но реших, че продължавам напред с него и само с него пък каквото стане. Мина една година. Най-прекрасната година в живота ми, нищо, че понякога много ми липсваше. Не мога да преброя колко много са хубавите моменти...ех, ако просто можех да ги забравя..всичко щеше да е много по-лесно...Как есента стояхме на пейка в парка и ядяхме пуканки, как зимата стояхме в къщи на топло и се радвахме, че сме заедно..как пролетта ме носеше на ръце из улиците и се смеехме на зяпащите...как лятото бягахме към плажа, а след това прекарвахме целия ден заедно някъде в някое кафе или в морската градина. Помня като бяхме заедно в София и Балчик...Помня как хубаво си изкарахме на годишнината ни. Толкова свързани бяхме...А сега..Къде е онова момче?? КЪДЕ Е МОЕТО МОМЧЕЕЕ :( :( Онова милото...доброто....сладкото. ..внимателното момче....в което се влюбих..Онова, което ми сваляше звездите, което ме караше да се чувсвам най-красива и желана...Върна се тук, при мен. Това беше най-щастливият ден. Ех, ако знаех...Защо трябва да става това?? Защо изведнъж приятелите станаха по-важни от мен..Казва, че ме обича, а защо не се съобразява с мен, защо не ме разбира. Връщам се в миналото, докосвам се до спомените, но реалността ме смазва. Толкова е жестока...Какво го промени така? Защо от принцът се превърна в лошия герой?? Промених се, вярно, но не и без причина. Чувствам се безсилна. Не мога да се справя с всичко това. Държанието ми е защитна реакция...А той? Защо така се държи? Днес бяхме заедно...ако знаех, че може би е за последно....Не съжалявам, че си тръгнах, но и не исках да ми се налага да правя това. Но просто не мога повече да издържа на това грубо държание...Не искам да съм слаба и да бягам след него.Прекалено много пъти вече направих тази грешка..но не знам как ще успея...Той беше моята любов..и още е...само, че вече не е идеална...

GeRgY
12-09-2006, 19:37
emociika.... това което го казваш е много сладко в началото... искам и на мене да ми се случи.. макар че още съм малък.. и неразбирам толкова от живота... но Откакто и аз се "ВЛЮБИХ" абсолютно се промених.. ХОрата казват че Еднообразието разваля Всяка връзка.. Може грешката да е моя... но аз не разбрах каква е причината за раздялата ви.. Незнам.. Просто ако е от промяната в него то това вероятно е защото "иска малко да е сам" :cry: .. ако не е това Размисли.. отиди при него.. прегърни го.. ЦЕЛУНИ ГО.... !!

emociika:)
12-09-2006, 19:52
emociika.... това което го казваш е много сладко в началото... искам и на мене да ми се случи.. макар че още съм малък.. и неразбирам толкова от живота... но Откакто и аз се "ВЛЮБИХ" абсолютно се промених.. ХОрата казват че Еднообразието разваля Всяка връзка.. Може грешката да е моя... но аз не разбрах каква е причината за раздялата ви.. Незнам.. Просто ако е от промяната в него то това вероятно е защото "иска малко да е сам" :cry: .. ако не е това Размисли.. отиди при него.. прегърни го.. ЦЕЛУНИ ГО.... !!
Аз не го написах както трябва. Не иска да е сам...И аз не искам да съм сама, но просто не мога да продължа напред. Той е друг човек, откакто се върна.

perky_girl
12-09-2006, 19:56
Смятам,че се нуждаето от време.Помоли го да не се виждате за известно време,в което обмисли всичко внимателно.Не прави нищо пребързано!

GeRgY
12-09-2006, 19:56
Ако не те потърси за да говорите.. значи Любовта е угаснала като клечка кибрит :smt037 :cry: :cry: или нещо лошо му се е случило докато го е нямало.. и аз незная.. :(

emociika:)
12-09-2006, 20:07
Ако не те потърси за да говорите.. значи Любовта е угаснала като клечка кибрит :smt037 :cry: :cry: или нещо лошо му се е случило докато го е нямало.. и аз незная.. :(
Потърси ме, но аз му казах, че си отивам,а той ми каза да си гледам живота. Винаги казваме прибързани неща и двамата, но този път не знам...Аз знам какво да правя. За сега нищо. Исках само да споделя. Благодаря все пак:)

koalka
12-10-2006, 06:47
Трябва и е наложително да поговорите за последен път,защото и двамата сте наранени,а ти най-вече.Честно казано не мога да си обясна държанието му,в което абсолютно никъде не личи,че те обича вече.ДОРИ и да се е променил,пак любовта ще е по-важна от приятелите,ПАК ще те разбира...

BeBcHeTo
12-10-2006, 09:09
Много тъжно...но мисля 4е трябва да си дадете последен шанс..,но преди това да поговорите доста сериозно

kofti_nick
12-10-2006, 09:41
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

IKisseDAGirL
12-10-2006, 10:03
оф гадно е наистина,.. но понякога така става.. веднъж объркат ли се нещата, трудно е да ги оправиш :roll:

а и както казваш, и двамата сте се променили, не сте това, което сте били преди.. и ти живееш със спомените от това време, но то няма да се върне :? едва ли е възможно да промениш промяната :roll:
за това е най-добре да продължиш напред, както си направила първият път, с предишния :wink:
предполагам и тогава си си казвала, че е невъзможно, но ето че се е случило :) и сега ще стане, но трябва време

He3HauKa
12-10-2006, 10:19
Моето положение е подобно.И тук ти трябва да решиш дали приемаш даржанието му,дали го обичаш толкова,че да пренебрегнеш достойнството си и желанията си,дали искаш да се преварнеш в марионетка,само за да сте заедно....Аз сам сигурна ,че не искаш и не бива да го позволяваш ,защото аз допуснах тази грешка ..Говори с него,покажи му ,че номерата му няма да минат пред теб..ако те обича ще се усети и ще се промени

XXX_f
12-10-2006, 10:39
mili4ka bori se za nego razberi kakvo e stanalo v sofiq dokato ne e bil pri teb, takava lubov rqdko se sreshta opitai se da q zapazish....az nikoga ne sum prejivqvala takiva krasivi momenti :smt010 :smt010 :smt010
bori se shtom predi e bil mil grijoven i t.n zna4i pak moje prosto nqkoi go e nakaral da e tolkova studen, pripomni my tova koeto e bilo opitai s vse sili naistina iskam da si shtasliva takava lubov nemoje prosto ei taka da si zamine.YSPEH!!! [-o< [-o< [-o< [/b]

emociika:)
12-10-2006, 11:03
Ахааа разбрах, че още сме заедно, но не се знае до кога. Толкова е объркано всичко. Постоянно говорим..дори си дадохме няколко дни почивка..всичко е супер след това и изведнъж се сгомолясва. Не мога да издържа. Не ми е толкова до раздялата. Знам, че сигурно няма да сме винаги заедно. Но дадох толкова много от себе си в тази връзка. Опитвах се да го подкрепям когато не беше до мен и му беше трудно. Не го разбирах и все пак се опитвах да му помагам...Той също винаги е бил до мен в трудни моменти. Не мога да осъзная как от най-близки ще станем най-чужди...защото съм сигурна, че няма да останем приятели... До някъде разбирам защо се държи така..Докато беше в чуждия град нямаше нищо и сега наваксва..постоянно с хора, приятели, забавлява се. Ами аз къде съм?? Държи се грубо, защото се сърдя постоянно и ми се разваля цялото настроение, но какво да направя, че не ми е приятно да го чакам вечер, за да си поговорим, а той да е някъде с приятелите си....излизаме, а той ми съобщава, че не може да ме изпрати, защото ще се вижда с тях...И после аз ставам егоистката

nasty_f
12-10-2006, 12:01
Много тъжно.Искай време от него,в което и двамата да обмислите какво става с вас,питай го каква е причината така да се е променил,като е бил в София!

sweet_poison
12-10-2006, 13:46
здравей емоциика!
бих искала и аз да ти споделя своето мнение за това дали любовта е нещо идеално .. Любовта не се състои само от хубавите мигове и човекът в които се влюбваме си има своите недостатъци които отначало може би не забелязваме...Но ако наистина изпитваме някакви чуства към него , то го приемаме такъв какъвто е , даже ако греховете му саповече от добрите му постъпки..
Вярно е че любовта е сляпа , но според мен истинската любов ни кара да усетим най- добре какво е реалността и да борим с нейната жестокост.

perky_girl
12-10-2006, 17:04
Не мога да осъзная как от най-близки ще станем най-чужди...защото съм сигурна, че няма да останем приятели...

Това и моят бивш приятел ми го каза?!Още не мога да си го обясня?! :smt017

allera_hell
12-10-2006, 17:49
istoriata ti e tolkova krasiva i sa6tevremenno tolkova tujna
spored men mu se e slu4ilo ne6to i tova e negovia na4in da go skri

12-10-2006, 18:06
ei emociika. Ne go ostavqi prosto taka. Naistina moje da navaksva. Izvinqvai no kakto toi se vijda s priqtelie si i ti se vijdai s tvoite! Ne posvetqvai cqloto si vreme na nego. Razbira6 li, moje toi prosto da ostane za malko sam ili samo s priqteli. :)
GOvori s nego. Pitai go za6to se darji taka. Karai napravo.
Sama kaza 4e i toi te obi4a.
Ne si propilqvai 6ansa. :wink:
aide i uspeh ;-)

sladuk_sun
12-10-2006, 19:35
mili4ka i az imah predi dve godini po4ti u6tiq problem ako iska6 da ti raazkaja pi6 mi

emociika:)
12-11-2006, 11:11
Нещата се оправиха долу-горе..е. не съвсем, но поне не скъсахме, както започнахме да мислим, че ще стане. Еми, няма да се виждаме до 1 януари :( Решихме да си дадем доста време почивка, да размислим, да променим държанието си и да опитаме да поправим грешките, които и ДВАМАТА правим. Не искаме да се разделяме, затова така е по-добре, отколкото с всеки изминал ден да започваме все повече и повече да си се изнервяме. Ще ми е трудно, но ще чакам, защото го обичам още и не мога без негоо :D Каза, че няма да ме забрави, ще се чуваме съвсем за малко и после ще гледаме да си разнообразим връзката. Надявам се да се оправят нещата, защото ми е толкова скъпо човече и сега мога да издържа почти 1 месец, но после си го искам обратнооо

sherry
12-11-2006, 11:21
Много хубаво си го написала, личи си, че много държиш на това момче. Боли те, но и двамата имате вина. Нормално е да иска да отдели малко време и на приятелите си, все пак и те са важни за него, тях също не ги е виждал доста време :roll: Трябва да го разбереш, ако започнеш да го задушаваш, ще стане по - зле. Изпадала съм в същата ситуация и знам какво е :( Излизай и ти с приятелки, опитвай се да не мислиш всеки миг за него, пък то все ще има мигове, свободни, за да излизаш и с него. Хайде, късмет и дано Нова година да я започнете по добър начин :D