PDA

View Full Version : Да отида ли в тях?



DiLeMma_F
12-09-2006, 22:25
Еми историята ми бая дълга за тва ще я посъкратя....та с 1 момче се обичаме от супер много време(7 месеца),аз сам на 15,той на 16...дотук добре..ОБАЧЕ-не сме ходили,не сме се целували....просто той е супер срамежлив и аз все изчаквах ии замалко не го изгубих...сега пак имаме шанса да се съберем...проблема е че той не иска да сме се целували в даскало понеже много го е срам от тея от класа му,верно ужасни са ама мене ми е мн кофти че го е толко срам ;( Та сега ме е поканил да ходя в тях ии дам да си се мляскаме на воля...ма ще е някакси смешно заради едното целуване да се разкарваме до тях...а в даскало да се държим се едно няма нищо...супер мн искам да го награба пред всички,нека гледат....ама др вариант е някак си да го замъкна в кенефите и там да си поиграя с него :П плс давайте съветчета как да постъпя...мерси предварително че отделяте от собственото си време за мен :)

12-10-2006, 00:16
Еми историята ми бая дълга за тва ще я посъкратя....та с 1 момче се обичаме от супер много време(7 месеца),аз сам на 15,той на 16...дотук добре..ОБАЧЕ-не сме ходили,не сме се целували....просто той е супер срамежлив и аз все изчаквах ии замалко не го изгубих...сега пак имаме шанса да се съберем...проблема е че той не иска да сме се целували в даскало понеже много го е срам от тея от класа му,верно ужасни са ама мене ми е мн кофти че го е толко срам ;( Та сега ме е поканил да ходя в тях ии дам да си се мляскаме на воля...ма ще е някакси смешно заради едното целуване да се разкарваме до тях...а в даскало да се държим се едно няма нищо...супер мн искам да го награба пред всички,нека гледат....ама др вариант е някак си да го замъкна в кенефите и там да си поиграя с него :П плс давайте съветчета как да постъпя...мерси предварително че отделяте от собственото си време за мен :)

Nai dobre stoi i se 4udi kvo da pravi6...

Cherkeza
12-10-2006, 06:18
Хахахаха ебати връзката само се целувате ясно какви са ви чувствата и отношенията

koalka
12-10-2006, 06:30
Много ми е странно,защо така постъпва...ако те харесва толкова много няма да го е срам.Просто говори с него и му кажи,че не трябва да му пука за хорското мнение,а е важно вие да се чувствате щастливи.Но аз не мога да разбира,той само в училище ли не искате да се целувате или по принцип в центъра,на публични места,защото това вече е проблем?Аз не бих издържала,ако харесвам толкова едно момче да го гледам как пред другите е безразличен към мен...

DiLeMma_F
12-10-2006, 07:58
Еми само за даскало се отнася и наистина мога да ви кажа че има адски силно привличане м/у нас...въпреки че цялата ситуация е супер смотана....и мерси на koalka за съвета...опитвала съм се да му обясня че не тряя му пука ма явно си е такъв характер момчето... ;(

BeBcHeTo
12-10-2006, 08:42
Много ми е странно,защо така постъпва...ако те харесва толкова много няма да го е срам.Просто говори с него и му кажи,че не трябва да му пука за хорското мнение,а е важно вие да се чувствате щастливи.Но аз не мога да разбира,той само в училище ли не искате да се целувате или по принцип в центъра,на публични места,защото това вече е проблем?Аз не бих издържала,ако харесвам толкова едно момче да го гледам как пред другите е безразличен към мен...
и аз сам на тфа мнение

tanita_g
12-10-2006, 11:14
Еми историята ми бая дълга за тва ще я посъкратя....та с 1 момче се обичаме от супер много време(7 месеца),аз сам на 15,той на 16...дотук добре..ОБАЧЕ-не сме ходили,не сме се целували....просто той е супер срамежлив и аз все изчаквах ии замалко не го изгубих...сега пак имаме шанса да се съберем...проблема е че той не иска да сме се целували в даскало понеже много го е срам от тея от класа му,верно ужасни са ама мене ми е мн кофти че го е толко срам ;( Та сега ме е поканил да ходя в тях ии дам да си се мляскаме на воля...ма ще е някакси смешно заради едното целуване да се разкарваме до тях...а в даскало да се държим се едно няма нищо...супер мн искам да го награба пред всички,нека гледат....ама др вариант е някак си да го замъкна в кенефите и там да си поиграя с него :П плс давайте съветчета как да постъпя...мерси предварително че отделяте от собственото си време за мен :)
Не ходи точно у тях,но момчетата ги е срам в даскало да се целуват,
така,че измислете някакво място навън:в кафето или в кино някаде, но не изведнъж у тях!!!

12-10-2006, 11:42
МОже просто да не се е целувал до сега и да го е срам да не се изложи пред тебе и най-вече пред другите. Ако питаш мене по-добре приеми поканата му, отидете в тях, правете какво ще правите и после може да му е по лесно. Пък и като свикне и се поотпусне може да реши че иска и в училище да се целувате.

GeRgY
12-10-2006, 11:51
Така е.. може наистина да го е срам.. или да не е пробвал.. НАИСТИНА.. отиди у тях.. виж там какво ще стане. Късмет O:)

nasty_f
12-10-2006, 13:01
Иди в тях и си се целувайте(пък и други неща може) наволя.А и така ще ви е по комфортно.А замисляла ли си се,че те кани в тях не само,за да се целувате?!?!?!

Love_wanted_
12-10-2006, 13:20
Иди в тях и си се целувайте(пък и други неща може) наволя.А и така ще ви е по комфортно.А замисляла ли си се,че те кани в тях не само,за да се целувате?!?!?!
и аз съм на това мнение но като отидеш внимавай ако искаш такива работи и си помисли добре да не направиш някоя грешка че после може да съжаляваш.
Успех

DiLeMma_F
12-10-2006, 14:38
Мисля че доста добре го познавам и не иска секс от мен....само "цунки"....наистина искам да го накарам да се поотпусне,но просто нямам идея как може да стане това :( искам в даскало да не му пука от нищо,а не да ходим специално за да се мляскаме в тях...

SouL^*DiViNe
12-10-2006, 15:10
naistina ..idete u tqh...vij kakvo 6te stane..pyk moje i da se otpusne..i vij ti moje i v daskalo da iska da se celuvate..USPEH 8)

svetla_88
12-10-2006, 15:46
според мен не ходи