PDA

View Full Version : Есенцията....



quench
12-09-2006, 23:19
Темата за любовта като сериозна и непрехона ме накрара да се запитам "Как хората възприемат живота?"
И реших да ви запитам:

Какъв е смисълът на живота?

Inside of me
12-10-2006, 00:00
Няма смисъл,просто трябва да живееш по най добрия за теб начин,и ако не си щастлив промени го.И аз незнам какъв е смисъла,може би трябва да го изживеем за да разберем.

12-10-2006, 00:14
Темата за любовта като сериозна и непрехона ме накрара да се запитам "Как хората възприемат живота?"
И реших да ви запитам:

Какъв е смисълът на живота?

6toto ne znae6 i qvno se 4udi6 kvo iska6 za tva?

quench
12-10-2006, 00:16
Хаха,на псоледнтот мнение - ела поеми! Аз знам какво искам от живота,знам как да го живея и т.н. Но ми беше интерсно вие какво мсилите - а това,че ти не можеш да прочетеш за половин час 3 келави изречения на кръст,долен селянино,не значи,че можеш да ми приписваш характеристики.

А сега,на Инсайд ъв Ми: добре,кажи ми какво значи "да си живееш живота добре"?

12-10-2006, 00:44
Хаха,на псоледнтот мнение - ела поеми! Аз знам какво искам от живота,знам как да го живея и т.н. Но ми беше интерсно вие какво мсилите - а това,че ти не можеш да прочетеш за половин час 3 келави изречения на кръст,долен селянино,не значи,че можеш да ми приписваш характеристики.

А сега,на Инсайд ъв Ми: добре,кажи ми какво значи "да си живееш живота добре"?

Hahahahaha... pripisvane na harakteristiki: "и не можеш да прочетеш за половин час 3 келави изречения на кръст", za sebe si li govori6 ili prosto obi4a6 da si izmislq6 nekvi maloumiq i da gi pripisva6 na drugite? Ebati kreten4eto jalko...

quench
12-10-2006, 00:54
Айде ела ми,да ти откъсна главата като на пиле! Келеш!

12-10-2006, 00:59
Айде ела ми,да ти откъсна главата като на пиле! Келеш!

Ta kato spomena selqni ei tuka sum citiral edin primer kak govorqt teq jalki sme6nici, koito ni6to ne mogat da napravqt i ot qd i bezsilie redqt prostotii... mi pukni se ot qd... ako znae6e kolko mi dreme 6te6e ve4e da si...

12-10-2006, 01:39
Хаха,на псоледнтот мнение - ела поеми! Аз знам какво искам от живота,знам как да го живея и т.н. Но ми беше интерсно вие какво мсилите - а това,че ти не можеш да прочетеш за половин час 3 келави изречения на кръст,долен селянино,не значи,че можеш да ми приписваш характеристики.

А сега,на Инсайд ъв Ми: добре,кажи ми какво значи "да си живееш живота добре"?

Всеки си има собствени критерии и мислене,добро за едни е лошо за друго.

koalka
12-10-2006, 06:36
Какво искам от живота....ами искам винаги да съм с момчето,което обичам.Искам да имам хубава работа и прекрасно семейство с 2 дечица.Това ми е като мечта.

vvs_go
12-10-2006, 10:25
Зарибяваш с тъпня

malkata_
12-10-2006, 10:46
Темата за любовта като сериозна и непрехона ме накрара да се запитам "Как хората възприемат живота?"
И реших да ви запитам:

Какъв е смисълът на живота?

живота няма смисъл-просто трябва да го изживееш пък каквото стане :mrgreen: