PDA

View Full Version : Какви...



BaBy_GIrL...
12-10-2006, 08:18
Какви представители на противотоложния пол харесвате по-"отворени" или не чак толкова? Защо? :smt017 И другият ми въпрос е какво правите когато някое "надуто" мом(и)че започне да ви се натиска и приятно ли ви е това?

vvs_go
12-10-2006, 10:27
ami haresvat mi momi4eta sys samo4uvstvie koito znaqt kvo iskat a ne nqkvi naduti kurvi de samo hoqt po batkufci

malkata_
12-10-2006, 10:42
на мен ми харесват по земните момчета-тези които знаят какво искат и как да го получат,но същевременно да осъзнават колко струват...да си имат самочувствие но да е оправдано....а не като някой-вижте ме кой съм аз,а то се оказва кръгла нула....а до това как ще реагирам ако някоя надувка ми се натиска...буквално си получава шамара :mrgreen:

GeRgY
12-10-2006, 10:46
Аз харесвам момичета които знаят какво искат от живота и какво да сторят за да помогнат на приятел(ка) в нужда, момиче което да те уважава и да знае че и ти я уважаваш. Момиче което ми се натиска... изобщо няма да ми направи никакво впечатление...

malkata_
12-10-2006, 10:49
Аз харесвам момичета които знаят какво искат от живота и какво да сторят за да помогнат на приятел(ка) в нужда, момиче което да те уважава и да знае че и ти я уважаваш. Момиче което ми се натиска... изобщо няма да ми направи никакво впечатление " К***А"

еи пич не че нещо ама ти май мене описваш-момиче което знае какво иска и тн....ми че това съм аз :lol: тва го казвам в кръга на шегата.....иначе не съм от тези дето се натискат :mrgreen:

pampers
12-10-2006, 10:50
харесвам по отраканите мом4ета..не некфи задръстени..
ами зависи много кое е мом4ето ...6тот ако е надуто и има за кво..да 6те ми стане приятно
но ако няма за ко...6те му тегля една без да се замисля :mrgreen:

GeRgY
12-10-2006, 12:13
malkata_ няма лошо всичките да сте от този вид.. :) който е на друго мнение да казва.. :P :P \:D/ \:D/ :D

nasty_f
12-10-2006, 12:22
Сега чак установявам,от тази тема,че всички момчето,които съм харесвала,и с които съм била нямат нещо общо помежду си...Много са различни.Значи ме кефят всякакви!

perky_girl
12-10-2006, 12:25
Aз лично харесвам момчета,които знаят какво искат и най-важното знаят как да го постигнат!Уважам хората,които имат самочувствие,но естествено да има покритие.
:idea: А м/у другото много ми е странно,защо всички се водят пак по онези смахнати 'мисли' :arrow: ако едно момиче се натиска на едно момче е к***а а ако едно момче се натиска на едно момиче е Пич :smt017
Странно разсъждавате понякога #-o

GeRgY
12-10-2006, 12:30
.... ако едно момиче се натиска на едно момче е к***а а ако едно момче се натиска на едно момиче е Пич
аз го казвам защото според мене не е много нормално... а и това с "К***АТА" осетих че прекалих... защото днеска пак не съм в настроение :smt012 sorry... ](*,)