PDA

View Full Version : Как да го спечеля???



12-10-2006, 08:59
Влюбена съм в едно момче,но той казва че иска да сме само приятели.В същото време ме гледа някакси странно(влюбено)....аз не мога да спра да мисля за него и не го чуствам само като приятел...нз защо но си мисля че имам някави шансове с него и ще ви помоля да ми кажете как мога да го спечеля???

perky_girl
12-10-2006, 09:05
Имаш 3 варианта:
:arrow: надявай се тайничко,че той ще си промени решението и сам ще дойде при теб
:arrow: пофлиртувай малко с него
:arrow: отиди при него и поговорете

Можеше да дадеш малко повече инфо като напрвимер от едно училище ли сте,в една компания ли сте,кога се виждате....което сметнеш за нужно :twisted:

GeRgY
12-10-2006, 09:28
Влюбена съм в едно момче,но той казва че иска да сме само приятели.В същото време ме гледа някакси странно(влюбено)....аз не мога да спра да мисля за него и не го чуствам само като приятел...нз защо но си мисля че имам някави шансове с него и ще ви помоля да ми кажете как мога да го спечеля??? Имам няк'во страмното осещане че това и на мене ми се е случвал... Но наместо "Приятел" ми беше приятелка.. Харесвах я.. и ти не знаеш колко много... и сега сме приятели... Незнам.. опитаи се да бъдете приятели известно време.. бъди постоянно с него.. Викай го да ходи с тебе някъде.. такива работи.. с времето всичко че си проличи. дали имаш шансове или не.. Аз нямах късмет но на тебе ти го пожелавам.. (ДА ТИ СЕ ЗБЪДНЕ ЖЕЛАНИЕТО ДА СТЕ ЗАЕДНО)

IKisseDAGirL
12-10-2006, 09:43
само от един поглед не можеш да си правиш никакви изводи... не виждам смисъл да лъже, че иска да сте само приятели, а всъщност да е точно обратното :-s така че според мен само си въобразяваш

m1ni4eto
12-10-2006, 10:27
ами мила аз съм в абсолютно същото положение,дори и да не вярваш.аз го харесвам страшно много и му го казах.той каза 4е иска да сме си приятели,но 4е щял да помисли.ще те посъветвам да направиш така,както аз:една моя приятелка каза пред него,4е едно мом4е си ме харесва и само смс-и,обаждания тва онова...и тож много се е бил ядосал.не знам кво озна4ава това,дали е просто приятелска ревност или нещопве4е,но вси4ки ме съветват да из4акам още малко да вида кво ще стане.дали въоще нещо ще стане.
пробвая и ти,няма какво да загубиш.напротив мойе само да спе4елиш.айде УСПЕХ и да кажеш какво е станало :smt023

koalka
12-10-2006, 18:07
Отиди при него и е най-добре да поговорите и да го питаш дали имаш въобще някакъв шанс с него и дали изпитва някакви чувства...

d3s0
12-10-2006, 18:58
тъй като съм момче мога да ти кажа какъв е този поглед. Има 2 варианта :

1-той просто си играе с теб. Може да ти се стори странно, защото ти е приятел но е истина. Той иска просто да види до каде можеш да стигнеш. Не всеки ден едно момиче може да каже на момче че е влюбена в него и за това той просто иска да експериментира.

2-докато е с теб той обмисля варианта : Какво щеше да е ако и бях казал ДА? И това може да му се мъдри в съзнанието часове наред.

Може да има и други варианти но ако го беше казала на мен, щях да реагирам по един от тези два начина

12-11-2006, 00:01
Влюбена съм в едно момче,но той казва че иска да сме само приятели.В същото време ме гледа някакси странно(влюбено)....аз не мога да спра да мисля за него и не го чуствам само като приятел...нз защо но си мисля че имам някави шансове с него и ще ви помоля да ми кажете как мога да го спечеля???

Emi kazva6 mu 4e nqma kak da ste priqteli i da izbira -> ili trygvate ili nqma da si kazvate zdrasti daje i go ostavq6 da si pomisli... kato otgovori vsi4ko 6te e qsno

S_T_E_V_E
12-11-2006, 17:07
Влюбена съм в едно момче,но той казва че иска да сме само приятели.В същото време ме гледа някакси странно(влюбено)....аз не мога да спра да мисля за него и не го чуствам само като приятел...нз защо но си мисля че имам някави шансове с него и ще ви помоля да ми кажете как мога да го спечеля???
Това ми е ужасно познато. Аз постъпих като просто веднъж за винаги се изяснихме защото с действията си едно говори а с чувствата друго :-k

ЧОВЕК СЪС СЪРЦЕ
12-11-2006, 17:28
Влюбена съм в едно момче,но той казва че иска да сме само приятели.В същото време ме гледа някакси странно(влюбено)....аз не мога да спра да мисля за него и не го чуствам само като приятел...нз защо но си мисля че имам някави шансове с него и ще ви помоля да ми кажете как мога да го спечеля???

Как да ти кажа отиваш при него с 3 чаши и едно бобено зърно и почваш, тук печели,тук не печели :mrgreen: \:D/

mocinka
12-11-2006, 20:52
наи-добре е да говориш с него и да го попиташ дали имаш шансове. :wink:

iiirish
12-11-2006, 20:56
може би не те гледа никак странно или по-точно влюбено както мислиш ти, а просто прекалено силно искаш той да те харесва и някак подсъзнателно търсиш дори най-малкия признак за това. но по този начин човек само може да заблуди сам себе си

nasty_f
12-11-2006, 21:06
Най-добре поговорете.Питай го дали те харесва поне малко,и ако е така каква е причината за това,че не иска да е с теб.Може би има проблем,не знам..